LŠF 2015

Moderatorius: aleksej

Re: LŠF 2015

Standartinė Aleksas » Tre 2016 Lap 09, 10:00

klubams priklauso gal 25-30% Lietuvos šaškininkų, visi kiti laisvi paukščiai ir vargu ar nori tapti LŠF naniais tam kad mokėti tiktai nario mokestį. ,,Nemuno'' draugija, neįgalieji, krašto apsauga ekzistoja pačios sau, ir federacijai tai visai nerupi. naujose nuostatuose ir toliau žiūrimi tiktai klubų ir didmeistrių intėriesai, o ,,runkeliai'' kaip sau nori. ateities vizijos taip pat nėra, tai ką čia svarstyti? tokiai LŠF AMEN !!!
Aleksas
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: Pen 2008 Vas 01, 1:09
Miestas: Jonava

Re: LŠF 2015

Standartinė klausk-atsakysiu » Tre 2016 Lap 09, 18:39

O ka reiskia saskininkas? Man dabar matyt reik piktintis badmintono federacija, kad ji man neskiria demesio? Matyt krepsininku Lietuvoj yra kokie 2 milijonai tada, o saskininku 2.2 milijono . Tikru saskininku pas mus ant pirstu galima skaiciuot , cia jei neskaitant jaunimo, kurie vaiksto i treniruotes. As save daugiau megeju galiu vadint , tikri saskininkai dirba ne tik prie lentos , bet ir pries varzybas ruosiasi. Arba su savim dar ir saskes nesiojasi :) (VP) . Kaip musu federacija rupinasi didmeistriais? Stipendijas gauna?
klausk-atsakysiu
 
Pranešimai: 3960
Užsiregistravo: Pen 2009 Sau 02, 10:54

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ket 2016 Lap 10, 3:22

klausk-atsakysiu rašė:O ka reiskia saskininkas? Man dabar matyt reik piktintis badmintono federacija, kad ji man neskiria demesio? Matyt krepsininku Lietuvoj yra kokie 2 milijonai tada, o saskininku 2.2 milijono . Tikru saskininku pas mus ant pirstu galima skaiciuot , cia jei neskaitant jaunimo, kurie vaiksto i treniruotes. As save daugiau megeju galiu vadint , tikri saskininkai dirba ne tik prie lentos , bet ir pries varzybas ruosiasi. Arba su savim dar ir saskes nesiojasi :) (VP) . Kaip musu federacija rupinasi didmeistriais? Stipendijas gauna?

1.Šaškininkas yra žmogus , kuris žaidžia šaškėmis.
2.Jeigu būtum badmintonininkas ir badmintono federacija tau neskirtų dėmesio - galėtum piktintis. O dabar esi šaškininkas ir badmintono federacija nei prie ko.
3.Apie krepšinį iš vikipedijos :,,Dabar Lietuvoje dirba 400 etatinių trenerių, krepšinio varžybose respublikoje teisėjauja 260 teisėjų, tarp jų 5 tarptautinės kategorijos, bei 3 FIBA komisarai. Apie 100 000 Lietuvos gyventojų žaidžia krepšinį savo malonumui.,, Tikriausiai norėjai parašyti , kad 2 mln krepšinio specialistų perkeltine prasme. Apie šaškininkų skaičių nenoriu rašyti.
4. Tikrų šaškininkų yra daugiau , negu pirštų.
5.Rūpinimasis didmeistriais yra toks, kad jie komandiruojami į varžybas. Vieni dažniau, kiti rečiau. Sakyčiau,kad mūsų federacijoje didmeistriams irgi yra taikomi dvigubi standartai. Paskutinis pvz. didmeistris A.Kybartas asmeniškai gavo naujų LŠF įstatų projektą į savo el paštą , o Norvaišas ir Domčev negavo. Taip pat negavo nei vienas LŠKMS didmeistris.
6. Gal kam įdomu bus pasižiūrėti badmintono federacijos tiklapį :D
http://www.badminton.lt/
arunas05
 
Pranešimai: 2453
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė aleksej » Ket 2016 Lap 10, 9:56

Bukime teisingi. Lietuvoje didmeistriai tik už tai kad jie yra didmeistriai nekomandiruojami į varžybas. Komandiruojami Lietuvos čempionai. Kuriais paprastai tampa didmeistriai. Bet tai kaip sako Odesoje - "du dideli skirtumai". O kažkokių asmeninių preferencijų (treniravimo stovyklų, stipendijų ir pan.) tik už savo aukštą vardą, kaip kaikuriose postsovietinėse šalyse, Lietuvoje didmeistriai negauna. Taigi sakyti kad mūsų federacija didmeistriais išskirtinai rūpinasi - netiesa. Sakyčiau atvirkščiai - pas mus kaip niekur didmeistris niekuo nesiskiria nuo paprasto megėjo, visiems nulinis dėmesis.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1690
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: LŠF 2015

Standartinė klausk-atsakysiu » Ket 2016 Lap 10, 12:01

Dekui Arunui uz paaiskinima,kas yra saskininkas . Dabar paaiskink,kas yra badmintono zaidejas.
klausk-atsakysiu
 
Pranešimai: 3960
Užsiregistravo: Pen 2009 Sau 02, 10:54

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ket 2016 Lap 10, 16:24

klausk-atsakysiu rašė:Dekui Arunui uz paaiskinima,kas yra saskininkas . Dabar paaiskink,kas yra badmintono zaidejas.

Žmogus žaidžiantis badmintoną. O badmintonas yra sportinis žaidimas rakete ir kūgišku kamuoliuku per tinklą. :D
Geriau pasvarstykime klausimą : ar sporto mokyklos gali balsuoti konferencijoje? Anksčiau buvo 2 mokyklos, o dabar , jeigu neklystu, 5. Dar yra toks niuansas : ar jos moka nario mokestį? Jeigu nemoka, tai gal ir tegul nebalsuoja.
arunas05
 
Pranešimai: 2453
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė stregina » Ket 2016 Lap 10, 18:51

Apie mokyklas kiek jų yra ir panaš.nieko nežinau,bet jeigu mokesčių nemoka tada negali ir balsuoti,
Štai ką norėtumėm sužinoti,man atrodo,kad ponas,Arūnai ,ruošiatės rinkimams,norėtumėm sužinoti į kokį postą taikotės ir Jūsų kredo t.y.rinkimų politika ir pan.,kaip seimo nariai savo dėsto rinkiminę kompaniją tai norėtumėm išgirsti ir iš Tavęs,jau pats laikas.
stregina
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Šeš 2014 Geg 17, 20:03

Re: LŠF 2015

Standartinė klausk-atsakysiu » Ket 2016 Lap 10, 19:19

Man atrodo Arunas jau painiojasi.Jei zmogus, zaidziantis saskem , yra saskininkas ir jam reik skirt demesi (pvz. krasto apsaugos sventej zaidusiems saskininkams ) is federacijos, tai kodel man to demesio neturetu but is badmintono federacijos ir kodel as negaliu vadintis badmintonininku ? :). Dvigubi standartai? :)
klausk-atsakysiu
 
Pranešimai: 3960
Užsiregistravo: Pen 2009 Sau 02, 10:54

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ket 2016 Lap 10, 21:09

stregina rašė:Apie mokyklas kiek jų yra ir panaš.nieko nežinau,bet jeigu mokesčių nemoka tada negali ir balsuoti,
Štai ką norėtumėm sužinoti,man atrodo,kad ponas,Arūnai ,ruošiatės rinkimams,norėtumėm sužinoti į kokį postą taikotės ir Jūsų kredo t.y.rinkimų politika ir pan.,kaip seimo nariai savo dėsto rinkiminę kompaniją tai norėtumėm išgirsti ir iš Tavęs,jau pats laikas.

Visiškai teisingai - ruošiuosi konferencijai. Studijuoju įstatų projektą , pasižymiu, kuo gal būtų reikėtų papildyti.Įdėsiu forume truputį vėliau.Atrodė, kad viskas numatyta, bet po 1,5 metų atsirado naujų minčių. Kredo pas mane yra vienas : šaškės visiems. Man nepatinka, kada taikomi dvigubi standartai ir didžioji dalis valstybinių pinigų sunaudojama mažumos. Nenoriu kol kas nieko daug rašyti , nes kol kas pas mus prezidentas yra rinkimus į Seimą laimėjusios partijos pirmininkas. Taip pat reikia, kad revizijos komisija pateiktų kai kuriuos duomenis. Prieš mėnesį paklausiau : ar padaryta revizija už 2015 metus? Čia ir asmeniškai į V.Žutauto el paštą. ATSAKYMO NĖRA. Nejaugi sunku parašyti - taip arba ne. Kol kas matau , kaip neturi būti, bet vienas nieko nepakeisi. Dėl posto ir dėl kardinalių pakeitimų reikia palankaus klubų balsavimo. Man tai keista, kad žmogus gauna teisę balsuoti kartą per du metus ir pasijunta toks svarbus, kad net nepagalvoja, UŽ KĄ JIS BALSUOJA. Atrodo , kad renka asmenis , bet iš tikrųjų jie balsuoja UŽ TŲ ASMENŲ VEIKLĄ. Jeigu reikėtų atsakyti už ,, darbus ,, , tada gal ir pagalvotų ar bent susilaikytų nuo balsavimo , jeigu neturi nuomonės. Jie net negirdi , ką negero padarė VK ir toliau renka tuos pačius asmenis. Kokie klubai sudaro LŠF?
1.Tačiau iš šiuo metu LŠF esančių 29 klubų , 5 yra sporto mokyklos. Tai praktiškai 1 treneris gauna 1 balsą ( išskyrus Vilniaus Taurą -ten 2 treneriai).Aš tai išvis galvoju , kad mokyklos neturėtų balsuoti. Man atrodo , kad Vilniaus ir Šiaulių mokyklos nemoka nario mokesčio (dėl to , kad leidžia pasinaudoti patalpomis LŠF varžyboms) , o Kalvarijos ir Kauno - moka. Ar Kauno SM ,,Gaja,, priklauso LŠF? Jeigu taip , tada Kauno JSO nebe LŠF narys? Šiaip NORMALIOJE FEDERACIJOJE turėtų būti VK protokolas ir visi klubai supažindinti su naujai priimtais nariais. Kažkas kritikavo Langino veiklą, bet mūsų atveju , geriau patylėti, nes tokio nesiskaitymo su klubais nėra nei vienoje LT federacijoje. 2. Dalis klubų yra 5 -6 asmenų sukurta grupė 1 - 2 varžyboms , kur 1 asmuo sumoka nario mokestį ir taip pat jis gauna konferencijoje 1 balsą. Galvoju, kad tuose klubuose nariai jokių mokesčių nemoka ir jokių išlaidų neturi. 3.Dalis klubų yra turintys 20 - 40 narių , kurie moka klubo nario metinį mokestį , rengia miesto čempionatus, festivalinio tipo turnyrus, o LŠKMS ir LASF -LT čempionatus. Jie taip pat turi 1 balsą.
Tai praktiškai beveik puse balsų turi klubai , kur viską sprendžia tik 1 asmuo.
4. Ir yra LIKUSI LIETUVA su 30 klubų , kurie nepriklauso LŠF.
5.Naujųjų įstatų projekte yra numatyta galimybė įstoti į LŠF ir fiziniams asmenims. Nerandu , bet ten turėtų būti parašyta , kad jie balsavimo teisės konferencijos metu neturės.
arunas05
 
Pranešimai: 2453
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė virgiszv » Ket 2016 Lap 24, 11:21

Arūnai, į tavo siųstą laišką 2016 10 15 buvo atsakyta 2016 10 17 dieną. Pranešimo, kad laiškas nenuėjo negavau. Arba tu neskaitai laiškų arba kažkokios kitos bėdos. Virgis
virgiszv
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pen 2008 Bal 11, 15:13
Miestas: Vilnius

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ket 2016 Lap 24, 17:21

Pasidžiaukime, kad atsirado tinklapis. Ar jį dar galima tobulinti? Ko pirmiausia šaškininkai ateina į tinklapį? Pasižiūrėti , kokios artimiausiu metu bus varžybos. Pas mus reikės jų ieškoti kalendoriuje. Taip pat galvoju , kad FMJD ženkliukas startiniame lape nereikalingas. Taip pat ženkliukas su tel nr.
Patinka toks tinklapis , bet mums tokio gal nereikia. Tik jame labai gerai matosi, kokios artimiausios varžybos. Ir gimtadieniai :D
http://www.ltuswimming.com/
Dar labai gerai atrodo toks kalendorius. Įdedami nuostatai ir rezultatai . Nebereikia dėti atskirų temų kiekvienoms varžyboms. Minusas : nėra festivalinio tipo turnyrų.
http://www.ltuswimming.com/plaukimas/va ... tatai.html
arunas05
 
Pranešimai: 2453
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė jankis » Ket 2016 Lap 24, 21:39

Taip, puslapį dar galima (ir būtina) tobulinti. Kol kas įdėta "griaučiai". Tai būtent ir reikia pasiūlymų kokias skiltis išmesti, kokias įtraukti ir t.t. Sutikčiau, kad nereikia fmjd ženkliuko. Taip pat yra planas sudėti visas varžybas pagal metus. Kol kas informacija įdėta sena, tai reikia kantrybės kol viskas bus atnaujinta. Bet taip pat laukiam pasiūlymų dėl pačio formato.
Vartotojo avataras
jankis
 
Pranešimai: 2327
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 15:33
Miestas: Vilnius

Re: LŠF 2015

Standartinė jankis » Ket 2016 Lap 24, 21:50

Kad pasiūlymai nesidubliuotų, pateiksiu savuosius viešai :)

1) Ten kur apie federaciją manau reikia tokių skilčių – LŠF VK, Klubai, Mokyklos, Kontaktai.
2) Atnaujinti LŠF VK sudėtį
3) Atskira skiltis – Rezultatai. Ir ten sudėti visas varžybas pagal metus.
4) Gal nereikia tos skilties Klausimai
5) Nuorodose būtų gerai įdėti IDF 64 federacijos puslapio nuorodą. Taip pat “Vitražo” ir “Alito” šaškių klubų facebook puslapius.

Pritariu Arūno pasiūlymams, kad nereikia fmjd ženkliuko pirmame puslapyje. Ir kad būtų gerai skiltis Artimiausios varžybos.
Vartotojo avataras
jankis
 
Pranešimai: 2327
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 15:33
Miestas: Vilnius

Re: LŠF 2015

Standartinė Algimantas » Ket 2016 Gru 01, 23:28

Rezultatas - sukurta/kuriama nauja visai nebloga LŠF svetainė/tinklalapis.
P.s.
Tik vargu ar ten reikalingas TOKS (kompiuterinis) vertimas...
Algimantas
 
Pranešimai: 1225
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 23:26

Ankstesnis

Grįžti į LŠF VK veikla

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 0 svečių

cron