Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Moderator: aleksej

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby Baskep » Tue 2011 Feb 22, 22:47

edvard wrote:baisu, pagal mane.......... :shock:
Kas eina i politika?
1)tie, kas nesurado saves darbe.
2)Tie, kas nori per politika UŽDIRBT.
Tik ne sakykit apie idealus ir idealistus.
......ir nesvarbu kokioj jus cia partijoi-visos jos komunistines-bolševikines-nes JU METODAI TOKIE PATYS ,kaip ir 1917 metais ;pries rinkimus PAŽADAI (nerealus-reiškia melas) ,o po rinkimu JUODI DARBELIAI.Geriausiu atveju nieko neveikimas..........



Yra sąlyčio taškų su mano ideologija.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby zoomz » Wed 2011 Feb 23, 4:59

kadangi nesidomiu rinkimais, tai nieko ir nzn.Visgi gal geriau tureti shashkininka savivaldybej, nei aguroti. Kiek zinau urmilevicius visokeriopai palako saskes, o jei tokiu butu daugiau...
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby ragvel » Wed 2011 Feb 23, 7:20

yra dar Karbauskis.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby Algimantas » Wed 2011 Feb 23, 20:56

ragvel wrote:yra dar Karbauskis.

Matyt, klystate.
Mano pastebėjimais R.Karbauskis nėra jokiame Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos kandidatų sąraše.
Kiek prisimenu, dar praeitais metais jis buvo pareiškęs, kad savivaldybių rinimuose nedalyvaus. Jo vadovaujama partija dalyvauja, bet tai ne tas pats.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby ragvel » Fri 2011 Feb 25, 13:34

vakar skaiciau zurnala, ir pastebejau vienos koalicijos reklama,
ju pavadinimas yra (Vilniaus m. sav.) - Nepartiniu kandidatu koalicija "Vilnius-musu reikalas"
http://www.vrk.lt/rinkimai/409_lt/Apyga ... datai.html
iskart prisiminiau Cosa Nostra - buvusia zinoma italijos mafijos pavadinima, nes jos vertimas yra "musu reikalas" :)
tad iseina "Vilnius-Cosa Nostra" :)) mafijos miestas
toliau re...klamoje buvo, kad tipo jie kovoja pries korupcija :)))
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby edvard » Fri 2011 Feb 25, 23:04

Na ir kas? Nustebinai :D O kokia partija ne Cosa Nostra??

Va pav. Lietuvos socialdemokratų partija.Jos Šukis ;SVARBIAUSIA -ŽMOGUS :!: ......NA KAS GYVENO Brežnevo laikais prisimena ;ten buvo beveik toks pats lozungas...(VISKAS-ŽMOGUI) O Žmones jokavo ;IR MES ŽINOM KAS TAS ŽMOGUS :!: :) Žodžių čia ,net nebando slepti tiesos ;SSSR komunistai pakeite tik pavadinima,o luzungai tie patys.

:D ARBA norite,tai galite PASVAJOTI kartu su Alekseju.....

Nr. 13 - Aleksėjus Papulovas Veiklių mažeikiečių" koalicijos sąrašas
Aš turiu svajonę, kad kartą mūsų miestas prisikels ir įgaus tikrąją savo svarbą - būti lyderiais Žemaitijoje;
Aš turiu svajonę, kurią turėjo mūsų protėviai - gyventi santvarkoje ir laisvėje;
Aš turiu svajonę, kad Mažeikiai kentėdamas nuo valdžios korupcijos, taps teisybės ir laisvų piliečių oazė;
Aš turiu svajonę, kad Lietuvos piliečiai, vieną kartą gyvens šalyje, kurioje nebus socialinės ir ekonominės neteisybės.
Šiandien aš turiu svajonę!

:!: Aleksejus, tu kaip genealusis pasaulio svajotojas Leninas.....bet paskui ,kai baigesi jo svajones ,reikejo dirbti ,o dirbti bolševikai mokejo tik su mauzeriais.....


Oj, mulkina mus :shock: Kas partija ,tai anekdotas..Ir ju lozungai-pasityciojimas iš žmoniu....nes MELAS, tie lozungai.

P>S> ALGIMANTUI IR ALEKSEJUI. Primenu; aš nepiktas ,aš TOKS geras :) ......Kai bunu piktas, tai ne TA dar galiu pasakyt.........
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby ragvel » Sat 2011 Feb 26, 7:59

Edvardai, tiesiog man reikejo kazka parasyti apie save ir pan. Tai perfrazavau M.L.Kinga "I have a dream". :)
is kitos puses, geriau svajoti, nei zadeti ar pan. lengva ironija ir tiek, nes maciau kokia virtuve yra viduje..
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby zoomz » Sat 2011 Feb 26, 9:11

edvard wrote:




Oj, mulkina mus :shock: Kas partija ,tai anekdotas..Ir ju lozungai-pasityciojimas iš žmoniu....nes MELAS, tie lozungai.


Kodel melas girdejau, kad yra ir tokiu lozungu: "mums rupi jusu pinigai", SPAMA/AGITACIJA.Manau i tema:
"Sveiki;
DAROM 2010 akcijos metu kartu švarinome Vilnių ir džiaugėmės puikiais rezultatais... - panasu i tiesa :D :D
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Savivaldybių tarybų rinkimai, 2011. Šaškininkai

Postby Algimantas » Fri 2011 Mar 04, 23:31

2011 m. Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai
Šaškininkai.
REZULTATAI


Anykščių rajonas
Valdemaras VERŠULIS. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (sąrašo numeris - 94). V.Veršulio numeris partijos kandidatų sąraše - 25.
Tėvynės sąjunga – krikščionys demokratai Anykščių rajono savivaldybėje gavo 7 mandatus (iš 25), I vieta. V.Veršulis gavo 41 pirmumo balsą, į rajono savivaldybės tarybą nepateko (partijos kandidatų sąraše liko 25 vietoje).

Kaišiadorių rajonas
Romualdas URMILEVČIUS. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (sąrašo numeris 143). R.Urmilevičiaus numeris partijos kandidatų sąraše - 1.
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kaišiadorių rajono savivaldybėje gavo 7 mandatus (iš 25), I – II vietos. R.Urmilevičius gavo 1472 pirmumo balsus (partijos kandidatų sąraše liko I vietoje), išrinktas į rajono savivaldybės tarybą.

Kauno miestas
Emilijus JURKYNAS. Krikščionių partija (sąrašo numeris – 142). E.Jurkyno numeris partijos kandidatų sąraše – 21.
Krikščionių partija Kauno mieste negavo nei vieno mandato. E.Jurkynas gavo 40 pirmumo balsų, (partijos kandidatų sąraše nukrito į 30 vietą).

Mažeikių rajonas
Aleksejus PAPULOVAS. Veiklių mažeikiečių koalicija (sąrašo numeris – 2). A.Papulovo numeris koalicijos kandidatų sąraše – 13.
Veiklių mažeikiečių koalicija Mažeikių rajone negavo nei vieno mandato. A.Papulovas gavo 20 pirmumo balsų (koalicijos kandidatų sąraše nukrito į 42 vietą).

Molėtų rajonas
Stasys VYTAS. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (sąrašo numeris - 143). S.Vyto numeris kandidatų sąraše – 24.
Lietuvos Respublikos liberalų sąrašas Molėtų rajone gavo 4 mandatus (iš 25), III vieta. S.Vytas gavo 120 pirmumo balsų, į rajono savivaldybės tarybą nepateko (partijos kandidatų sąraše pakilo į 10 vietą).

Pakruojo rajonas
Alfonsas BUTKEVIČIUS. Partija Tvarka ir teisingumas (sąrašo numeris - 140). A.Butkevičiaus numeris partijos kandidatų sąraše – 1).
Partija Tvarka ir teisingumas Pakruojo rajone gavo 2 mandatus (iš 25), 4 – 6 vietos. A.Butkevičius gavo 161 pirmumo balsą (partijos kandidatų sąraše nukrito į 2 vietą), išrinktas į rajono savivaldybės tarybą.

Šakių rajonas
Juozas BERTAŠIUS. Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga (sąrašo numeris - 51). J.Bertašiaus numeris kandidatų sąraše – 1.
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga Šakių rajone gavo 14 mandatų (iš 25), I vieta. J.Bertašius gavo 3823 pirmumo balsus (I vieta partijos kandidatų sąraše), išrinktas į rajono savivaldybės tarybą.

Šiaulių miestas
Algimantas KAČIUŠKA. Lietuvos socialdemokratų partija (sąrašo numeris – 70). A.Kačiuškos numeris partijos kandidatų sąraše – 21.
Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių mieste gavo 10 mandatų (iš 31), I vieta.
A.Kačiuška gavo 127 pirmumo balsus (partijos kandidatų sąraše nukrito į 40 vietą), į miesto savivaldybės tarybą nepateko.

Trakų rajonas
Kęstutis BLAŽEVIČIUS. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai sąrašo numeris – 94). K.Blaževičiaus numeris partijos kandidatų sąraše – 2.
Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai Trakų rajone gavo 2 mandatus (iš 25), 6 – 7 vietos. K.Blaževičius gavo 383 pirmumo balsus (partijos kandidatų sąraše liko 2 vietoje), išrinktas į rajono savivaldybės tarybą.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Previous

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests