VK nutarimas 2022-06-15

Moderator: aleksej

VK nutarimas 2022-06-15

Postby SANDRALaurutiene » Wed 2022 Jun 15, 15:29

Lietuvos šaškių federacijos (LŠF) Vykdomasis komitetas dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje, 2022-06-15 priėmė nutarimą:
1. Nefinansuoti LŠF klubų narių dalyvavimą š.m. rugpjūčio 22-29d.d. Bulgarijoje vyksiančiuose IDF Pasaulio jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų, veteranų individualiuose ir komandiniuose paprastųjų šaškių čempionatuose bei Pasaulio taurės etape.
2. LŠF klubų nariams draudžiama dalyvauti visose šiose minėtose varžybose.
SANDRALaurutiene
 
Posts: 185
Joined: Wed 2022 Apr 20, 21:13

Re: VK nutarimas 2022-10-01

Postby SANDRALaurutiene » Mon 2022 Oct 03, 7:55

Lietuvos šaškių federacijos (LŠF) Vykdomasis komitetas dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje, 2022-10-01 priėmė nutarimą: LŠF klubų nariams draudžiama dalyvauti IDF rengiamuose čempionatuose (Pasaulio, Europos paprastųjų šaškių čempionatai, Pasaulio taurės etapai ir kt.). Šis nutarimas galioja iki atskiro LŠF VK nutarimo.
SANDRALaurutiene
 
Posts: 185
Joined: Wed 2022 Apr 20, 21:13

Re: VK nutarimas 2022-06-15

Postby SANDRALaurutiene » Mon 2022 Oct 03, 8:10

SANDRALaurutiene wrote:Lietuvos šaškių federacijos (LŠF) Vykdomasis komitetas dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje, 2022-06-15 priėmė nutarimą:
1. Nefinansuoti LŠF klubų narių dalyvavimą š.m. rugpjūčio 22-29d.d. Bulgarijoje vyksiančiuose IDF Pasaulio jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų, veteranų individualiuose ir komandiniuose paprastųjų šaškių čempionatuose bei Pasaulio taurės etape.
2. LŠF klubų nariams draudžiama dalyvauti visose šiose minėtose varžybose.


Boris Družinin (ŠK "Baltija") nepaisydamas oficialiai paskelbto VK nutarimo 2022-06-15 (LŠF svetainėje ir oficialiame LŠF facebooko puslapyje) dalyvavo rugpjūčio 22d.- rugsėjo 1d. Kraneve (Bulgarija) Pasaulio paprastųjų šaškių veteranų čempionate. LŠF Vykdomojo komiteto posėdžio metu (2022-10-01) buvo priimtas sprendimas už šį nesilaikymą iki balandžio 1d. (pusei metų) Borisui Družininui neleisti dalyvauti Lietuvos šaškių federacijos rengiamose varžybose.
SANDRALaurutiene
 
Posts: 185
Joined: Wed 2022 Apr 20, 21:13

Re: VK nutarimas 2022-10-01

Postby SANDRALaurutiene » Mon 2022 Oct 10, 10:08

SANDRALaurutiene wrote:Lietuvos šaškių federacijos (LŠF) Vykdomasis komitetas dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje, 2022-10-01 priėmė nutarimą: LŠF klubų nariams draudžiama dalyvauti IDF rengiamuose čempionatuose (Pasaulio, Europos paprastųjų šaškių čempionatai, Pasaulio taurės etapai ir kt.). Šis nutarimas galioja iki atskiro LŠF VK nutarimo.


PATIKSLINIMAS 2022-10-01 nutarimo:
Lietuvos šaškių federacijos juridinių asmenų nariams draudžiama dalyvauti IDF rengiamuose čempionatuose (Pasaulio, Europos paprastųjų šaškių čempionatai, Pasaulio taurės etapai ir kt.)
SANDRALaurutiene
 
Posts: 185
Joined: Wed 2022 Apr 20, 21:13

Re: VK nutarimas 2022-06-15

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2022 Nov 17, 13:26

Norėčiau prieš klubų susibūrimą Bačkonyse apžvelgt nutarimus dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje ir kaip viskas vyko . Pats jau buvau pakeliui į išstojimo iš VK , todėl nedalyvaudavau tuose posėdžiuose, bet jie turėtų būti įkelti pas mus svetainėje ( tikiuosi ) . Rašysiu paprastai, manau suprasit. Buvo nutarta nesivaržyti su BY ir Ru atstovais . Jei nutarta, tai viskas tvarkoj, tik nesuprantu, kodėl išsirenkama tik tam tikri turnyrai , gaunasi, kad viename turnyre su Nikita gali žaist, o kitame negali . Toliau surašomas nutarimas, kuris birželio 15 dieną paskelbiamas forume . Iš kart matosi, kad surašytas neteisingai, bet į mano pastabą niekas nesureaguoja. Kalbant su Vk nariais pasakiau, kad būtina supažindinti su šiuo nutarimu visus potencialius tų varžybų dalyvius , ypač Družininą , kuris tikrai neskaito ( ir be jo labai daug kas ) kas rašoma forume , nes Družininas gali gauti kvietimą sužaisti Bulgarijoje. Pasirodo, kad jau ta mintis, kad perspėti Družininą jau buvo tarp VK narių. Družininas, nieko nežinodamas apie tą nutarimą išvyksta į Bulgariją ir net užima trečią vietą vienoje iš rungčių. Spalio 3 dieną paskelbiamas antras nutarimas dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje taip pat klaidingai parašytas , kaip ir pirmas , be to paskelbiama diskvalifikacija Družinino, kuris dar nieko apie tai nežino . Kai Družininas jau sėdėjo ant lagaminų vykti į pasaulio čempionatą Gruzijoje, aš jam paskambinau ir pranešiau naujienas :) . Nelabai norėjo žmogus patikėti , manė, kad juokauju aš. Klausė, kodėl jam nieko niekas nesakė, nors jis ne kartą yra sutikęs VK narius per varžybas. Kad ir per Valantino memorialą. O juk VK turi dirbti LŠF nariams , o ne taip , kaip šiuo atveju. Ir tą nutarimą pataisė tik po to , kai aš parašiau į forumą , nes nereagavo . Tai ką turėtume bausti , Družininą, kuris nieko nežinojo ar VK , kuri viską žinojo, bet nieko nedarė? Aš čia neteisinu Družinino , jokiuose aukštesnio tarptautinio rango turnyruose nėra RU bei BY simbolikos, visur jos įvardijamos kaip NA1 ir NA2 , bet mano manymu tai paprasčiausi pigūs apėjimai , visi mes žinome su kuo žaidžiam ir kas tokie esame.
p.s. Aš visad nuo klubų atsiradimo buvau tokios nuomonės, kad klubas turi turėti vieną žmogų, na tarkim seniūną, kuris tiesiogiai gautų informaciją apie VK veiklą ,papildomą informaciją ir būtų atsakingas ją perteikt, supažindinti su savo klubo nariais. Bet tai ne visiems klubams patinka.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: VK nutarimas 2022-06-15

Postby Algimantas » Thu 2022 Nov 17, 21:11

klausk-atsakysiu wrote:Norėčiau prieš klubų susibūrimą Bačkonyse apžvelgt nutarimus dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje ir kaip viskas vyko . Pats jau buvau pakeliui į išstojimo iš VK , todėl nedalyvaudavau tuose posėdžiuose, bet jie turėtų būti įkelti pas mus svetainėje ( tikiuosi ) . Rašysiu paprastai, manau suprasit. Buvo nutarta nesivaržyti su BY ir Ru atstovais . Jei nutarta, tai viskas tvarkoj, tik nesuprantu, kodėl išsirenkama tik tam tikri turnyrai , gaunasi, kad viename turnyre su Nikita gali žaist, o kitame negali . Toliau surašomas nutarimas, kuris birželio 15 dieną paskelbiamas forume . Iš kart matosi, kad surašytas neteisingai, bet į mano pastabą niekas nesureaguoja. Kalbant su Vk nariais pasakiau, kad būtina supažindinti su šiuo nutarimu visus potencialius tų varžybų dalyvius , ypač Družininą , kuris tikrai neskaito ( ir be jo labai daug kas ) kas rašoma forume , nes Družininas gali gauti kvietimą sužaisti Bulgarijoje. Pasirodo, kad jau ta mintis, kad perspėti Družininą jau buvo tarp VK narių. Družininas, nieko nežinodamas apie tą nutarimą išvyksta į Bulgariją ir net užima trečią vietą vienoje iš rungčių. Spalio 3 dieną paskelbiamas antras nutarimas dėl Rusijos vykdomos agresijos Ukrainoje taip pat klaidingai parašytas , kaip ir pirmas , be to paskelbiama diskvalifikacija Družinino, kuris dar nieko apie tai nežino . Kai Družininas jau sėdėjo ant lagaminų vykti į pasaulio čempionatą Gruzijoje, aš jam paskambinau ir pranešiau naujienas :) . Nelabai norėjo žmogus patikėti , manė, kad juokauju aš. Klausė, kodėl jam nieko niekas nesakė, nors jis ne kartą yra sutikęs VK narius per varžybas. Kad ir per Valantino memorialą. O juk VK turi dirbti LŠF nariams , o ne taip , kaip šiuo atveju. Ir tą nutarimą pataisė tik po to , kai aš parašiau į forumą , nes nereagavo . Tai ką turėtume bausti , Družininą, kuris nieko nežinojo ar VK , kuri viską žinojo, bet nieko nedarė? Aš čia neteisinu Družinino , jokiuose aukštesnio tarptautinio rango turnyruose nėra RU bei BY simbolikos, visur jos įvardijamos kaip NA1 ir NA2 , bet mano manymu tai paprasčiausi pigūs apėjimai , visi mes žinome su kuo žaidžiam ir kas tokie esame.
p.s. Aš visad nuo klubų atsiradimo buvau tokios nuomonės, kad klubas turi turėti vieną žmogų, na tarkim seniūną, kuris tiesiogiai gautų informaciją apie VK veiklą ,papildomą informaciją ir būtų atsakingas ją perteikt, supažindinti su savo klubo nariais. Bet tai ne visiems klubams patinka.

Daug ir labai neaiškiai prirašyta apie gana aiškius dalykus. Vandens drumstimas. Žaisti IDF varžybose su šalių agresorių sportininkais (kaip dabar įvardijama IDF lentelėse - "nacija Nr.1" ir "nacija Nr.2") - žemiau bet kokios moralės. Rusijos karo prieš Vakarų civilizaciją metu žaisti IDF varžybose? IDF - Rusijos piliečių valdoma (vos ne asmeninė/šeimyninė) organizacija, finansuojama iš Rusijos valstybės biudžeto (per Sankt Peterburgo šaškių federaciją, kuriai vadovauja tas pats Langin/ta pati šeima) ir per kelias firmas, iš jų bent pora Rusijos firmų susijusios su Rusijos pramoniniu-kariniu kompleksu. P.s. Teisiniai dalykai sprendžiami ne mitinguose. Kam nepatinka tas ar kitas LŠF VK nutarimas gali kreiptis į LŠF Etikos ir ginčų komisiją, pagaliau - LR teismą.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: VK nutarimas 2022-06-15

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2022 Nov 18, 12:36

Algimantas wrote: P.s. Teisiniai dalykai sprendžiami ne mitinguose. Kam nepatinka tas ar kitas LŠF VK nutarimas gali kreiptis į LŠF Etikos ir ginčų komisiją, pagaliau - LR teismą.

Kokie mitingai, teismai ? :) . Mūsų ir taip mažai , esame labai maža šeima , vykdomoji valdžia išrinkta tam , kad dirbtų šaškėms . Družininas tikrai nėr jaunuolis, o 85-us metus einantis veteranas , sunku buvo jį informuoti ? O teisti visi greiti. Ir čia nesvarbu ar tai karas Ukrainoj ar tvanas Europoj , juk pasielgtumėt taip pat , na nusileiskite arčiau žmonių . O dėl Langinų , tai jie nieko blogo nėra padarę šaškėms, tik gera. Sugriaut viską labai lengva. Ir dar norėčiau Algimantui atrašyt jo stiliumi , jei nepatinka, kaip rašau-neskaityk. Atsakinėti nereikia.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: VK nutarimas 2022-06-15

Postby Algimantas » Fri 2022 Nov 18, 13:25

klausk-atsakysiu wrote:
Algimantas wrote: P.s. Teisiniai dalykai sprendžiami ne mitinguose. Kam nepatinka tas ar kitas LŠF VK nutarimas gali kreiptis į LŠF Etikos ir ginčų komisiją, pagaliau - LR teismą.

Kokie mitingai, teismai ? :) . Mūsų ir taip mažai , esame labai maža šeima , vykdomoji valdžia išrinkta tam , kad dirbtų šaškėms . Družininas tikrai nėr jaunuolis, o 85-us metus einantis veteranas , sunku buvo jį informuoti ? O teisti visi greiti. Ir čia nesvarbu ar tai karas Ukrainoj ar tvanas Europoj , juk pasielgtumėt taip pat , na nusileiskite arčiau žmonių . O dėl Langinų , tai jie nieko blogo nėra padarę šaškėms, tik gera. Sugriaut viską labai lengva. Ir dar norėčiau Algimantui atrašyt jo stiliumi , jei nepatinka, kaip rašau-neskaityk. Atsakinėti nereikia.

Reikia ar nereikia atsakyti sprendžiu aš pats, o ne Tamsta.
B. Družinin klubo (ar buvusio jo klubo - girdėjau gandus, kad jis iš klubo jau neseniai išstojo) prezidentas yra LŠF VK narys, kokios dar gali būti pretenzijos LŠF VK dėl informacijos nepateikimo šiuo konkrečiu atveju (LŠF nariais yra juridiniai vienetai - klubai, sporto mokyklos)? Mano žiniomis, B. Družinin asmeniškai irgi viską žinojo.
Į bendravimą ad hominem aš nepereisiu, tik galiu pasakyti, kad man žinomas Jūsų požiūris į kariaujančią, karo nusikaltimus darančią Rusiją ir į kariaujančios Rusijos piliečius man yra nepriimtinas. Sėkmės varžybose.
P.s.
IDF tapo faktiškai Rusijos "minkštosios galios" skleidimo organizacija - daug tokių Rusijos organizacijų kultūroje ir sporte (kai kurios veikai po tarptautinių organizacijų priedanga). Karo metu tai ypač svarbu/aktualu.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: VK nutarimas 2022-06-15

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2022 Nov 18, 14:07

Prajuokinote :) Koks mano požiūris į kariaujančią, karo nusikaltimus darančią Rusiją ir į kariaujančios Rusijos piliečius ? Vadinasi jus remiate Rusija :) . Tada sėkmės ! :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54


Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests