Straipsnis apie kai kurias šaškių aktualijas

Moderator: aleksej

Straipsnis apie kai kurias šaškių aktualijas

Postby edvard » Tue 2021 Jan 05, 22:02

Mano straipsnis apie kai kurias šaškių aktualijas (rusų kalba).
Gal ir jūs turėsite savo pasiūlymų.....

http://64-100.com/est-li-svetloe-buduschee-u-shashek
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Straipsnis apie kai kurias šaškių aktualijas

Postby Algimantas » Wed 2021 Jan 06, 12:17

edvard wrote:Mano straipsnis apie kai kurias šaškių aktualijas (rusų kalba).
Gal ir jūs turėsite savo pasiūlymų.....

http://64-100.com/est-li-svetloe-buduschee-u-shashek

Geras straipsnis.
Gal tik iš pirmo žvilgsnio keistoka, kad ne Lietuvos portale skundžiamasi padėtimi "su šaškėmis" Lietuvoje (kaip tai mums padės?), bet gal tai todėl, kad kiti palygintų su padėtimi pas juos. Na, gal tik tada reikėjo parašyti, kiek tūkstančių EUR paskutiniais metais LŠF gauna iš šalies biudžeto, kad, sakykime, kitų šalių šaškininkai galėtų palyginti, kiek iš biudžeto gauna jų federacijos.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Straipsnis apie kai kurias šaškių aktualijas

Postby edvard » Wed 2021 Jan 06, 14:36

Man visai neįdomu skųstis, ir visai neįdomu rašyti apie federacijos pinigus. (kiek gauna ir tt.)
Norėjau, atsakyti į kai kurios Baškirijos atstovų rašymus, o tai pat norėjau parašyti, kaip matau padėti Pasaulio ir Europos šaškėse ir ką įmanoma būtų pakeisti po to kai susitvarkys pasaulis su epidemija. Ir tik tiek. Ir daugiau nieko. Jeigu pasykeis į gerą pusę ( ir dėl šalių kiekio ir dėl 64 it.t) ką nors Europos ir Pasaulio šaškėse, tai bus geriau ir Lietuvos šaškėm ir šaškininkams. Man atrodo tai turi būti aišku. Kai vyršuje tvarkoma blogai, tai ir apačioj nieko gero. Tinka ir politikai)
Kas nori parašyti apie kitką, rašykite.
Antra. Rašyti čia mūsų saite ner prasmės. Maža auditorija. O Trofimovo saitą skaito žmonės nuo kurių kai kas priklauso, Pawlicki, Čertok, Langin, EDC atstovai, didmeisriai. .. Kartais gaunu ir jų atsiliepimus.....
Kam įdomu ir žino rusų kalba, tai gali skaityti, kam neįdomu, ar nesupranta, tai skaityti nereikia.)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 62 guests