FMJD Cup of Nations online

Moderator: aleksej

FMJD Cup of Nations online

Postby zoomz » Thu 2020 Jun 18, 21:19

Greitai bus pakankamai idomus turnyras online, komandines varzybos, daug komandu is ivairiu pasaulio kampeliu. Tik kazkodel truksta Lietuvos!! Kame saknys? Simtalanginikai nenori zaisti? - Tai nezaiskit, duokit kitiems tada pazaist. O dabar gaunas nei patys zaidzia nei kitiems duoda. O gal cia federacija virusas uzmigde? - neisreiske noro, kad Lietuva suzaistu tokiam turnyre. Tai kaipgi yra is tiesu? Noriu suzinoti, kodel nera Lietuvos komandos.

https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_420/
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby edvard » Fri 2020 Jun 19, 14:53

Aš pasakiau Romai, kad onlines turnyrai mane nedomina.
O ypač onlines turnyrai, kurie vyksta mėnesį.
Gal but ir įdomu, bet pagal mane beprasmiška.
Olines žaidimai, tai tik pramoga. Todėl dalyvauti pramogoje ir žinoti, kad kai kas žaidžia su programom( kaip ir buvo iki 16 m. Ir niekas nebuvo nubaustas, nors rašiau organizatoriui po 10 minučių, kai pasibaigė paskutine partija.) beprasmiška.....

Nežinau kas LŠF turi, tai organizuoti : skambinti, rinkti, kalbėti, prašyti ir t.t. Bet tikrai ne aš.
Negadinsiu savo laiką ir atostogos dėl onlines pramogų.
Tai mano nuomone.
O ką galvoja kiti, nežinau.

Dar pridėsiu.
Kai buvo onlines turnyras 55 m. Ir daugiau. , o po to komandinis klubų turnyras, tai aš
savo iniciatyva išsiunčiau emailus tiems žmonėms, kurių adresus žinau ir kurie galėtų sužaist asmeniškai arba su klubu....ir ten arba ten.
Negavau nie vieno atsakymo, netgi ačiū už informaciją.
Po to buvo turnyras iki 16m. 2 merginos ir du berniukai mano mokiniai užsiregistravo ir sužaidė. Tada aš išsiunčiau visiems kitiems savo mokiniams ( 20 emailų) , kad jie tik užregistruotų tame saite, kur vyksta dabar turnyrai, ir prašiau sužaisti nors po 5 partijos. Nes supratau, kad ten gali vykti per karantiną ir kiti turnyrai ir kai busi jau registruotas ir sužaisi kažkiek partijų, tai bus po to papraščiau.... Po to prašiau pranešti man savo nikus, kad aš galėčiau pažiūrėti jų dabartinį lygį.....
Niekas neužsiregistravo.

http://64-100.com/shashki-k-voprosu-o-n ... programmoy
Gal kam bus įdomu...

...................
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby Algimantas » Fri 2020 Jun 19, 21:47

Manyčiau, kad čia tikrai gali būti įvairių nuomonių.
Vis dėlto gal reikėtų turėti omenyje ir tai, ką kartas nuo karto šiais mėnesiais šachmatininkams primena tinklalapis Chess-News (atsiprašau, kad citatą pateikiu nevalstybine kalba):
"Игра в шахматы по интернету - не спорт, не наука, не искусство, а лишь один из видов развлечений. В отдельных случаях такая игра позволяет участникам неплохо зарабатывать. Во всех случаях у игроков более или менее комфортные возможности для читерства. Мы просим наших читателей не путать виртуальную забаву с теми шахматами, о которых мы рассказывали до пандемии."
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby zoomz » Sat 2020 Jun 20, 14:52

Algimantas wrote:Manyčiau, kad čia tikrai gali būti įvairių nuomonių.
Vis dėlto gal reikėtų turėti omenyje ir tai, ką kartas nuo karto šiais mėnesiais šachmatininkams primena tinklalapis Chess-News (atsiprašau, kad citatą pateikiu nevalstybine kalba):
"Игра в шахматы по интернету - не спорт, не наука, не искусство, а лишь один из видов развлечений. В отдельных случаях такая игра позволяет участникам неплохо зарабатывать. Во всех случаях у игроков более или менее комфортные возможности для читерства. Мы просим наших читателей не путать виртуальную забаву с теми шахматами, о которых мы рассказывали до пандемии."


Aisku cia kazkieno nuomone, bet vadint turnyrus su 200000 baksu priziniu fondu (pirma vieta 70K), vien tik "zabava" neapsivercia liezuvis (cia pvz magnus invitational), kitas turnyras kur Dubov pirmas buvo, neatsimenu tikslaus pavadinimo, pirma vieta "kukliau" 40k - bet cia apie shaxmatus. Ir losia grosai ir manau tikrai ne del "zabavos"

Va shashkes tai "zabava" tikrai galima pavadint. Bet buvo galima pranest, kad va bus toks turnyras, jei kas norit organizuokites ir zaiskit. Manau buciau pakalbines zaideju ir tiketina butume sulose, kodel gi ne. Bet matyt Lietuvoj 100 niekam nerupi, o gal jau ir R.I.P
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby edvard » Sat 2020 Jun 20, 15:12

Gal ir rūpi 100,kaip ir rūpi 64,bet, deja, tarp mūsų Lietuvos šaškininkų beveik nėra aktyvių ( ypač trūksta jaunų) iki 30-40 m) asmenybių.
To mes labai skyriames nuo kitų šalių.
Niekas gi nepasako:aš noriu būti LŠF ir noriu atsakyti už tą, arba tą. Visi tik nori, kad kiti darytų, o paskui galima jų kritikuoti iš šono.
Taip ir verda mūsų košė be pieno, be sviesto, druskos ar cukraus. Vien vanduo ir kruopos...
Gal ir sveika, bet neskanu....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby matas » Sun 2020 Jun 21, 0:58

Dėl internetinių turnyrų , kaip ** zabava ** - pramoga - sąžiningomo , nuomonių gali būti daug -- ir Algimantas - Andrius - Edvardas visi bus teisūs,be to jau pradėtos naudoti antičiterinės priemonės , kur pavyzdžiui V.Vaiserio atminimo turnyre buvo ir diskvalifikacijų. Bet vėl gi Tikrame interturnyre žaisti yra gana sunkoka dėl begalės nesibaigiančių žaidimo eigos ir laiko problemų. Bet vėlgi interneto turnyruose yra sužaidžiama daug visai Naujų arba ** brokuotų ** sistemų kurios vėliau tampa ir net laimėtinaisir visa tai po to , visai kiti kažkokie ** beloštjtvai ** visa tai panaudoja iš šių turnyrų - žaidimui prie lentos -- tai argi tai sąžininga, ar ** zabava ** , pramoga .Ir vėl gi šiais laikais į stambų turnyrą Tikras dalyvis nevažiuoja nenušlifavęs varianto ar sistemos ant komp.programos -- tai ar tai sąžininga , ** zabava ** ar pramoga . Labai daug sudėtingų , -- naujų atradimų iš internetinių turnyrų po to visokie ** belošejevai ** panaudoja prie lentos--- argi tai sąžininga, ar *zabava * , pramoga. Ir vėl gi jeigu pasiruošimas pasaulio čempionatui panaudojant komp.šaškių programas yra sąžiningas , tai tuomet ir internetiniai turnyrai turi būti sąžiningi [[ ** zabava , prmoga ]] .
įdomi partija iš internetinio reitinginio turnyro ** 882 ** - 2020 m. birželio mėn. O.Martynaitis -- V.Gilfanov A3-H4 E7-A5 . 1. ba3 fe7 , gf4 fg5. hf6 eg5 , cb2 gf6 , fg3 ab4 , ca5 [[ po ae7 cd6 ]] ......dc5. juodi laimi Sėkmės visiems
matas
 
Posts: 283
Joined: Wed 2017 Jun 14, 14:36

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby edvard » Sun 2020 Jun 21, 20:04

A jakbyście się zdecydowali szybko ... to jest szansa na rozegranie
meczu z Ugandą w poniedziałek lub wtorek i gramy w 30 drużyn!
jacek@4draughts.com
Tai man dabar parašė Jacek Pawlicki.


Dar yra šansas. Andrius rink komanda jeigu dar nori.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby ricka-plun » Tue 2020 Jun 23, 10:47

edvard wrote:Gal ir rūpi 100,kaip ir rūpi 64,bet, deja, tarp mūsų Lietuvos šaškininkų beveik nėra aktyvių ( ypač trūksta jaunų) iki 30-40 m) asmenybių.
To mes labai skyriames nuo kitų šalių.
Niekas gi nepasako:aš noriu būti LŠF ir noriu atsakyti už tą, arba tą. Visi tik nori, kad kiti darytų, o paskui galima jų kritikuoti iš šono.
Taip ir verda mūsų košė be pieno, be sviesto, druskos ar cukraus. Vien vanduo ir kruopos...
Gal ir sveika, bet neskanu....

Jei ir yra norinčių,ir galinčių,jie ten eiti į LŠF negali,nes visi žino,kad sprendimo ir darbo laisvės ten nebus. Ten viską sprendžia vienas žmogus. Net su Andrium taip galėjo pasielgti,tai net neisivaizduoju po to kas cia savo noru beitų į LŠF.
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby matas » Tue 2020 Jun 23, 16:11

problema akivaizdi -- ir ji yra daug sunkesnė ir gilesnė , negu kai kas naiviai galvoja
matas
 
Posts: 283
Joined: Wed 2017 Jun 14, 14:36

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby edvard » Tue 2020 Jun 23, 16:46

O ką ir kas padarė su Andriumi?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby arunas05 » Thu 2020 Jun 25, 0:16

arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby arunas05 » Sat 2020 Jul 11, 22:53

moterys Mongolija - Niderlandai 8 - 0 :shock:
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby arunas05 » Wed 2020 Jul 15, 0:09

arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby arunas05 » Sat 2020 Aug 01, 23:05

arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: FMJD Cup of Nations online

Postby arunas05 » Tue 2020 Aug 11, 20:21

Pusfinalyje mongolės 7-1 ,,nupylė,, ruses :shock:
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests