naujas VK

Moderator: aleksej

Postby senelis » Mon 2009 Jan 12, 11:57

Nevilnietis nieko irgi nepakeis. Balsavimai vis tiek baigsis vos ne ant nulio. Ir tik paciu geriausiu atveju 3:5.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Jan 12, 12:05

senelis wrote:Nevilnietis nieko irgi nepakeis. Balsavimai vis tiek baigsis vos ne ant nulio. Ir tik paciu geriausiu atveju 3:5.

Nusisnekejimas ir bandymas ispusti vilniaus mafijos burbula.Kiek galima, paciam pabegus is to posto, viena ir ta pati pilti ant vilnieciu?? Vilnieciu yra 4 ir ju nuomones taip pat ne visada sutampa ir ne viena karta.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby senelis » Mon 2009 Jan 12, 12:12

Jokio posto as neuzima jau keli metai. Pastaraisiais metais as buvau tik paprastas VK narys. Ir maciau kaip visi balsavimai baigesi pernai, matau kaip baigiasi siemet.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Mon 2009 Jan 12, 12:15

Atsiprasau .Domceva suskaiciavau du kartus.Tikrai vilnieciai tik 4.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ricka-plun » Mon 2009 Jan 12, 12:22

Ryski,ar neryski,manau,ji visvien yra dauguma!Ir cia jau pritariu Aleksui,kad ten jei daugumoje butu plungiskiai,tai jau butu-Plunges mafija,nes sprendimo galia ir atsakomybe tenka daugumai,norim mes to,ar nenorim,bet..nu taip yra...!Klubai issirinko VK,todel jie yra atsakingi uz tai!VK priima sprendimus,tai jie atsakingi uz tai!Nezinau,kodel yra bijoma tiesiai sviesiai apie tai pasakyti..Kodel yra vengiama atsakomybes..Jei kazkokiam sprendimui nepritari,ar ten suabejoji,tai tipo pasiteisinimui yra vartojami tie ESMINIAI klausimai is praeities..Kazkas priima sprendimus,o kai klausi lygtai paprasto klausimo kas balsavo uztai?Kada buvo priimtas sprendimas?Ar ten,kieno ta ideja ir taip toliau?Atsakymo nera...Arba atsakymas skamba:Ko jus cia verkslenat?..Ar dar ilgai eisime tokiu keliu?
O,gal imam kita kelia ir i tuos paprastus klausimus atsakome paprastai!Gal daugiau skaidrumo,daugiau tvarkos,atsakingumo,nekalbejimo teiginiu,kuriu pagrist faktais negali,gal be nuomoniu isvedziojimu,gal jei kas neaisku,tiesiog uzduodi klausima pasitikslinimui...Gal tada viskas butu zymiai geriau?...
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Jan 12, 12:24

senelis wrote:Jokio posto as neuzima jau keli metai. Pastaraisiais metais as buvau tik paprastas VK narys. Ir maciau kaip visi balsavimai baigesi pernai, matau kaip baigiasi siemet.
Budamas VK narys ir turedamas balso teise ka padarei,kad tavo manymu blogas sprendimas nebutu priimtas? Labai idomu butu sulaukt atsakymo,nors nelabai ir tikiuosi,nes cia yra tau uzduodamu klausimu,o tu nuo ju pabegi.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby senelis » Mon 2009 Jan 12, 12:29

Elgiausi labai paprastai. Balsuodavau pries ji.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Jan 12, 12:31

ricka-plun wrote:Ryski,ar neryski,manau,ji visvien yra dauguma!Ir cia jau pritariu Aleksui,kad ten jei daugumoje butu plungiskiai,tai jau butu-Plunges mafija,nes sprendimo galia ir atsakomybe tenka daugumai,norim mes to,ar nenorim,bet..nu taip yra...!Klubai issirinko VK,todel jie yra atsakingi uz tai!VK priima sprendimus,tai jie atsakingi uz tai!Nezinau,kodel yra bijoma tiesiai sviesiai apie tai pasakyti..Kodel yra vengiama atsakomybes..Jei kazkokiam sprendimui nepritari,ar ten suabejoji,tai tipo pasiteisinimui yra vartojami tie ESMINIAI klausimai is praeities..Kazkas priima sprendimus,o kai klausi lygtai paprasto klausimo kas balsavo uztai?Kada buvo priimtas sprendimas?Ar ten,kieno ta ideja ir taip toliau?Atsakymo nera...Arba atsakymas skamba:Ko jus cia verkslenat?..Ar dar ilgai eisime tokiu keliu?
O,gal imam kita kelia ir i tuos paprastus klausimus atsakome paprastai!Gal daugiau skaidrumo,daugiau tvarkos,atsakingumo,nekalbejimo teiginiu,kuriu pagrist faktais negali,gal be nuomoniu isvedziojimu,gal jei kas neaisku,tiesiog uzduodi klausima pasitikslinimui...Gal tada viskas butu zymiai geriau?...
Ar esu as ka isdures ar kazka savo naudai padares akivaizdziai? Na paprasydavau vietos finale,kai nebudavau zaides paskutiniame.Bet tai del to,kad man nepakakdavo savu atostogu visur sudalyvaut. Is kur tas nepasitikejimas zmogumi pas jus? Geriau sakykit atvirai,nepasitikime,tada man nesunku ta vieta uzleist daugiausia cia kalbanciam.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby senelis » Mon 2009 Jan 12, 12:40

Man labai patiko seni laikai,kai sekretore buvo Ligeikiene. Tais laikais visi posedziai buvo protokoluojami.Ir reikalui esant galima buvo matyti kas koki klausima iskele ir kas kaip uz ji balsavo.Paskui tas geras dalykas dingo. Ir paskui pradejo atsirasti man keisti sprendimai ir po šiai dienai as nezinau kas ju autoriai ir kas uz juos balsavo. Siais laikais kompiuteriu amziuje visa tai galetu buti internete. Negalvoju kad cia kokios paslaptys.Ir visi tada matytu kas ka pasiule,kas uz ka ir kaip balsavo.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ricka-plun » Mon 2009 Jan 12, 12:41

Nesupratau..Noriu pasitikslinti tada.Prie ko cia mano postas? Kur yra mano parasyta,kad Klausk-atsakysiu yra kazka isdures,ar ten kazka padares savo naudai(jau net nesinori to zodzio-akivaizdziai,rasyti)?Eilinis minciu iskraipimas ir isvedziojimas!Atsiriboju grieztai nuo tokiu isvedziojimu!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby senelis » Mon 2009 Jan 12, 12:44

Butu uzprotokoluota kas ir kaip nusprende del pilno ejimo traukimo ir Zoomui butu viskas aisku.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Jan 12, 13:10

ricka-plun wrote:Nesupratau..Noriu pasitikslinti tada.Prie ko cia mano postas? Kur yra mano parasyta,kad Klausk-atsakysiu yra kazka isdures,ar ten kazka padares savo naudai(jau net nesinori to zodzio-akivaizdziai,rasyti)?Eilinis minciu iskraipimas ir isvedziojimas!Atsiriboju grieztai nuo tokiu isvedziojimu!
Na kazkuo reikejo remtis ,kai rasiau.Kad geriau butu suprast,nes ten yra uzduoti tam tikri klausimai,o as i tuos klausimus jau esu atsakes.Bent jau is savo puses.Ir jei vel puolama,tai cia jusu problema.Vadinasi as isdurineju.Daugiau stengsiuos kuo maziau atsakinet forume,nes cia tikrai ne skaitoma,o tik rasoma.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby ricka-plun » Mon 2009 Jan 12, 13:47

Jeigu tu manai,kad tie klausimai yra skirti tik tau,tai tu klysti!Atsakau vienareiksmiskai-jie nera skirti tik tau asmeniskai!Ir aplamai,tie klausimai,tai ne kaip klausimai,o,kad kazka pasakyti,reikia remtis faktais(siuo atveju isejo klausimais),Kad suprast apie ka kalba..Klausimai,jei jau taip paprastai,tai ten yra tik vienas:Kuriuo keliu einam?Vat ir viskas.
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby ricka-plun » Mon 2009 Jan 12, 13:57

Ir dar.Nu jei gali tu,Klausk-atsakysiu,ar ten,nezinau,kas kiti nevartokite ir neprimetinekite tokiu zodziu man,kaip antai:Puolama,kaltinama..Tai priimu as,kaip jusu issigalvojima!Jei noresiu ka pulti,tai tiesiog taip ir parasysiu!Minesiu vardus,faktus!Vat tada bus galima sakyti,kad jis ten puola,ar kaltina kazka!O,dabar,tai tik ismislas ir nieko daugiau!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby senelis » Mon 2009 Jan 12, 23:35

senelis wrote:Butu uzprotokoluota kas ir kaip nusprende del pilno ejimo traukimo ir Zoomui butu viskas aisku.

Kankinkit budeliai ziauriau, tylesiu neisduosiu...
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests

cron