Dėl kalendoriaus

Moderator: aleksej

Postby Aleksas » Tue 2009 Jan 06, 21:56

aleksej wrote:Aleksandrai, imkite "braz" 1 lygą pas savę, manau čia geriausias sprendimas dabartinėje situacijoje. Aš pilnai palaikau Jonavos variantą.


Gerai. sutarta. Norėčiau preliminariai žinoti kie bus žmonių?
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby ricka-plun » Wed 2009 Jan 07, 23:35

Sis pranesimas skirtas LSF VK.
Plunge.Noretume ir galetume pravesti Lietuvos brazilisku saskiu pirma lyga.Asmeniskai,as,ir Klaipedos Pamario klubas,tai isipareigoja padaryti!
Prasau irasyti si pasiulyma i VK posedzio,ar kaip kitaip,darbotvarke!Apie prabalsavima,ir sprendima noreciau zinoti kuo anksciau!
Siulomos salygos:
Kvalifikuotas teisejavimas.
Iki 100zaideju galimybe zaisti
Inventorius yra.
Susiesikimas puikus.Traukiniai,bei autobusai.
Nakvyne.Bijau dabar ka sakyti,nes kaip man buvo sakyta,tai priklauso nuo uzsakytu vietu..Bet skaicius buvo uzsimintas nuo 25lt...iki...Cia jau pagal nora ir komforta!O,siaip,manau,kad dar del kainos butu galima pasilygti..Bet,kazko konkreciai dar garantuot negaliu.
Maitinimas.Galima,jei bus norinciu organizuoti ir maitinima.Manau,kad tai turetu buti nebrangu!
Konkrtecias kainas isipareigoju paskelbti iki sausio 20d.(turiu omenyje nakvyne ir del maitinimo)
Dali sudo maleju galeciau priimt asmeniskai ir pas save! :lol:
Tikiuos,mano su klubo Pamarys pasiulymas bus isgirstas ir dalyvaus konkurse!
Su visu atsakingumu.Ricardas Valuzis.
Aciu!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2009 Jan 07, 23:42

Konkurencija labai sveikintinas dalykas.Tereikia tik pajudint
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby ricka-plun » Thu 2009 Jan 08, 0:38

Dabar jau manau,kad visvien bus prabalsuota uz Vilniu!Nes du vilnieciai iki Plunges,nu jau brangiai kainuos!Vat du plungiskiai,tai iki Vilniaus zymiai tipo pigiau mokes! :lol: :lol: Vilnieciai juk ypatingi!O,cia kazkokie muzikai is kazkokiu ne Vilniaus rajonu...Protinga musu valdzia!Negaliu net patiketi tokiu geneliu protu!Labai dziaugiuosi,kad yra!Daug zmoniu gal atvers akis!Manau,kad tik vienas zmogus cia niekuo nenustebs,tai Arunas! :lol: :lol:
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby ricka-plun » Thu 2009 Jan 08, 1:08

Labai gaila,bet savo pasiulyma turiu atsaukti.O,isties norejau padaryti viska tik nuosirdziai ir kuo geriau!Po tokiu federacijos akibrokstu,viska pakeisti,kai lieka tik devynios dienos,tai parodo,jog ir ateityje gali buti panasiai!Man tartis su teisejais,su viesbuciais,remejais,o paskui pasirodyti durniaus vietoje...Nu jau ne!Man to nereikia!
Prasau laikyti mano pasiulyma negaliojanciu!
Aciu!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby arunas05 » Thu 2009 Jan 08, 17:50

ricka-plun wrote:Labai gaila,bet savo pasiulyma turiu atsaukti.O,isties norejau padaryti viska tik nuosirdziai ir kuo geriau!Po tokiu federacijos akibrokstu,viska pakeisti,kai lieka tik devynios dienos,tai parodo,jog ir ateityje gali buti panasiai!Man tartis su teisejais,su viesbuciais,remejais,o paskui pasirodyti durniaus vietoje...Nu jau ne!Man to nereikia!
Prasau laikyti mano pasiulyma negaliojanciu!
Aciu!

Ričardai ,tu labai impulsyvus - davei pasiūlymą , o po nepilnų 2 valandų jį atšauki. Pačioje Plungėje neesu buvęs ( tik autobusų stotyje ir odų profilaktoriume keletą valandų ) , todėl visiškai rimtai galvočiau apie dalyvavimą 1 lygoje ( apsilankymo Plungėje ir pas Ričardą asmeniškai tikslu). Šiauliečiams ir mažeikiškiams gana patogi vieta. Jeigu susirinktų pakankamas dalyvių skaičius , kodėl ir braziliškom negalima būtų daryti 2 pogrupių - pvz. antrą Kaune?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby ricka-plun » Thu 2009 Jan 08, 18:40

Arunui.Argumentavau,kodel ta atsaukiu pasiulyma.Daugiau pridet neturiu ko...
Geriau pagalvosiu apie koki Plunges turnyra,kur joks VK,ar ten tipo tas Klausk-atsakysiu sprendimas netures itakos tam!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby Baskep » Thu 2009 Jan 08, 18:52

ja,į turnyrą Plungėj ir aš atvažiuočiau. teko man tik kartą tek būt.beje,ne taip jau ir seniai,patiko tas miestas,toks jaukus bent jau man pasirodė.geras šūkis įvažiavus į miestą! ai,dar..kai buvau Plungėj,tai teko viena akim ir Ričardą užmatyt :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Aleksas » Thu 2009 Jan 08, 23:07

Aš jau galvojau kad ričerdas siulo rimta variantą, o jis pasirodo eilini karta šuda mala, gal jau laikas butu ir suritieti, juk jau ne koks vaikėzas.
Aleksandras,
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby ricka-plun » Thu 2009 Jan 08, 23:32

Kad irodytum,jog kas nors kalba netiesa,ar siulo kazka ko ketino nedaryti(arba suda mala,kaip sakai),tai reiktu pirma turet faktus,o ne tusciai kalbeti(jau nekalbant apie kaltinimus)Jei tau asmeniskai reikalingi patvirtinimai,kur as ejau,su kuo kalbejau,kieno ir kokius pazadus gavau pries siulydamas visa tai,tai galiu tau suteikti visa informacija ir manau,kad tie zmones paliudys,nes cia nera jokios paslapties ir kriminalo. O,tada noreciau vieso atsiprasymo!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby Aleksas » Fri 2009 Jan 09, 0:16

Ričiardai, tai kaip suprasti jeigu tu pasiulai Plungė ir geras saligaso o už pusantros valandos nuo visko atsisakai ir po tuo sakai kad nemali šudo. Tai kada tu sakai teisibė, okada tiktai bleifoji?
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby ricka-plun » Fri 2009 Jan 09, 1:22

Atsakau:
Teks matyt dar karta kazka pasikartoti ir dar smulkiau viska parasyti ir isdestyti ivykiu eiga faktais:
1.2009.01.07.nuopat ryto aplankiau keleta reikiamu zmoniu tam,kad suzinot apie galimybes ir salygas,jog pravest brazilisku pirma lyga Plungeje.Gavau sutikima del teisejavimo,del patalpu,del inventoriaus taipat.Preliminaria informacija del nakvynes.Pakalbejau telefonu su Pamario klubo prezidentu Jonu Buivydu.Jo palaiminima ir del pagalbos irgi gaunu!
2.2009.01.07.22val.35min.idedu cia savo pasiulyma.
3.Tuo paciu metu matyt,kol as viska cia surasiau 2009.01.07.22val.06min.Klausk-atsakysiu ideda skelbima,kad pirma paprastu saskiu lyga organizuojama ir Vilniuje.
4.Ta as pamatau ir parasau savo pirma nuomone del to 2009.01.09.22val.44min.
5.Viska pergalvoju.Suprantu,kad ir as,kaip Valantinas galiu atsidurt kvailio vietoje.Kad federacija,pavadinsiu ja taip,gali likus 9d.apverst viska aukstyn kojom.Jie ta,matyt,gali ir likus dar maziau laiko.Kam man tiek viskuo rupintis,ir apgaut tiek zmoniu?Turiu omenyje-viesbuti,teiseja,mera,sporto mokyklos direktoriu,,savivaldybes sporto skyriaus vedeja,turnyro remejus.Todel to pasiulymo esu priverstas atsisakyti!Ta ir padarau 2009.01.08.24val.08min.
6.Vat ir visi faktai.
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby ricka-plun » Fri 2009 Jan 09, 1:25

Galiu dar pasakyti tiems,kurie galvoja,kad Plungeje nieko nevyksta,tai jie klysta.Du paskutinieji paprastu saskiu akluju finalai ivyko Plungeje.Siemet beje irgi yra numatyta,kad finalas bus Plungeje.
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby arunas05 » Fri 2009 Jan 09, 19:41

ricka-plun wrote:Galiu dar pasakyti tiems,kurie galvoja,kad Plungeje nieko nevyksta,tai jie klysta.Du paskutinieji paprastu saskiu akluju finalai ivyko Plungeje.Siemet beje irgi yra numatyta,kad finalas bus Plungeje.

tikrai nauja ir džiugi info
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Fri 2009 Jan 09, 21:00

Arūnas kitoje šio forumo temoje ("Auksinė šaškė") rašo:
"gaila man Šiaulių ir Marijampolės vaikų , kad negalėjo dalyvauti tarptautinėse varžybose , kurios vyko Lietuvoje. Jeigu priežastis pinigai , tai galvoju , kad patys vaikų tėvai galėjo duoti pinigų ir nuvežti į varžybas , tik gerbiamiems treneriams reikėjo tą dalyką suorganizuoti."

Iš esmės, matyt, jam galima pritarti.
Tik, mano nuomone, bent šiais metais (gal dar ir kitais) tėvų ir pan. galimybės mažės. Ir ne tik jų. Ir ne tik Lietuvoje. Jau rašiau, kad, mano nuomone, FMJD "64" sekcijos šių metų varžybų kalendorius - nerealus.
Būtų tikrai gerai, kad ivyktų bent visos LŠF šių metų varžybų kalendoriuje numatytos šalies varžybos.
Beje, kažkur kažkas čia rašė (klausė) apie VIII (š.m.) Pasaulio lietuvių sporto žaidynes (PLSŽ). Kiek žinau, kol kas viskas - projekto lygyje, t.ty. jų nuostatai (ir programa) dar nepatvirtinti. Juos patvirtinus, sporto šakų federacijos kurs atitinkamus savo į VIII PLSŽ įtrauktų varžybų nuostatus.
Irgi laukiu VIII PLSŽ nuostatų (programos) patvirtinimo, nes į projektą įtrauktos ir akivaizdinės šaškių kompozicijų sprendimo varžybos.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests