Dėl kalendoriaus

Moderator: aleksej

Postby senelis » Fri 2009 Jan 02, 18:44

As projekte maciau parasyta Siauliai. Uz tai noriu zinoti bus varzybos Siauliuose ar ne. Vietas reikia uzsakineti
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby aleksej » Fri 2009 Jan 02, 18:50

senelis wrote:As projekte maciau parasyta Siauliai. Uz tai noriu zinoti bus varzybos Siauliuose ar ne. Vietas reikia uzsakineti

Jei kalba eina apie vyrų pusfinalį "64" tai projekte kurį aš ruošiau ir patalpinau forume nebuvo ir nėra parašyta Šiauliai. Ten parašyta PN. Vienas aš sprendimų dėl pravedimo vietų nepriimu ir į tokį klausimą atsakyti negaliu.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby senelis » Fri 2009 Jan 02, 18:58

Laiko liko labai mazai reikia labai skubiai spresti problema
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Fri 2009 Jan 02, 20:01

Stai ir kaimo detektyvas (mano vaikysteje megstama knyga buvo). Siandien pasiziurejau i Aleksejaus patalpinta kalendoriaus prejekta internete. Pasiziurejau, kad numatytos dvi pirmos lygos zonos , viena Siauliuose, kita Vilniuje 01.23-25 ir pasiteiravau Aleksejaus ar tikrai taip bus? Nes jei varzybos Siauliuose tai reikia spresti viesbucio klausima. Aleksejaus atsakymas mane daugiau negu suglumino. "Jei kalba eina apie vyrų pusfinalį "64" tai projekte kurį aš ruošiau ir patalpinau forume nebuvo ir nėra parašyta Šiauliai. Ten parašyta PN. Vienas aš sprendimų dėl pravedimo vietų nepriimu ir į tokį klausimą atsakyti negaliu."
Na ka dabar galima galvoti. Savo akimis pries valanda maciau Siauliu pavadinima.O dabar sako, kad jo is vis nebuvo. Dabar parasyta jau sausio 16-18 PN. Yra dvi versijos: arba as aklas, arba Aleksejus melagis,kuris nubeges i Interneta siandien 17.14 viska pakoregavo ir sako kad taip niekada net nebuvo. I si klausima ras teisinga atsakyma tie kurie buvo parsisiunte kalendoriaus projekta anksciau ir sulygins su siandien pakoreguotu 17.14. Suaugusiu zmoniu vaikiski zaidimai gaunasi.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2009 Jan 02, 22:04

Kaltinimai rimti.As pats niekad nesu mates ivardinto Siauliu miesto.Buvo planuota daryt viena arba dvi lygas.Lyg apsistota prie pirmojo varianto nenurodant pravedimo vietos.Jei Siauliai turi problemu su viesbuciu,reiktu pasirinkt kita varianta.Be to vienas Aleksiejus tokiu dalyku nesprendzia.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby aleksej » Fri 2009 Jan 02, 22:11

Oj, nu kokios vėl problemos su "64", kaip aš nuo to pavargau :( .

Viskas buvo labai paprasta. Kai visų "rusakų" prašiau nors pirštu pajudinti dėl "64" kalėndoriaus sudarymo visi kaip visada sedėjo tyliai kaip pelytės. O prieš Kalėdas jau buvo reikia priduoti KKSD. Tada parašiau forume, kad rašau kalendorių pagal praeitus metus. Taip ir padariau, palikęs ir 2 pirmos lygos zonas ir pravedimo vietas Vilnius ir Šiauliai ir datas 23-25 sausio įrašiau pagal savę. 16 gruodžio patalpinau šį projektą forume. Tada jau iš karto visi pasidarė aktyvūs ir viskas kaip visada tapo netinkama - ir 2 zonų nereikia, ir Vilnius blogai, ir datos netinka. Forume padiskutavom, sutikau, kad tiek to - tegul būna 16-18 sausio, ir 1 pirma lyga (bet nebūtinai Šiauliuose). Pilna postų yra forume apie tai po 16 gruodžio. Pataisiau viską projekte pas savę kaip prašė visuomenė, tą ir nunešėm į Departamentą. Pripažistu - turėjau nemažai kitų darbų ir kitos veiklos ir poste nuo 16 gruodžio neprisegiau pataisyto varianto, bet neabejojau kad visiems kas skaito forumą aišku, kad jei mes po to diskutavom ir aš rašiau, kad 1 pirma lyga bus be zonų ir datos 16-18 sausio, tad nereikia žiūrėti aklai į prisegtą kalendoriaus variantą iš posto nuo 16 gruodžio. Šiandien turėjau laiko ir Vladas prisimenė, kad terminai spaudžia ir pagaliau prisegiau šiek tiek pataisytą kalendorių (nes kai kurių pakitimų nuo 16 gruodžio įvyko ir pasauliniame kalendoriuje ir t.t.). Apie tai byloja mano šiandeninio pataisymo laikas poste nuo 16 gruodžio. Galbūt dar bus pataisymų pasaulinių forumų datose.

Reziumė. Kad "PN" buvo parašyta kalendoriuje - ATSIPRAŠAU, nebuvo taip (taip į KKSD nuneštame kalendoriuje buvo parašyta po priimtų po diskusijų pataisymų kalendoriaus projekte). Bet kad 2 zonų Vilniuje ir Šiauliuose atsisakyta ir į pirminį variantą nereikia žiūrėti aklai, maniau, kad tai suprantama. Aš kaip vienas iš VK narių neprieštarauju, kad pirma lyga (bendra savaime) vyktų Šiauliuose. Tai ir tiek šiuo klausimu.

P.S. Ačiū kolegai "klausk-atsakysiu" už supratimą.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby senelis » Fri 2009 Jan 02, 22:23

As tikiu tuo ka matau internete.Kadangi apie varzybas Siauliuose kabojo iki pat sios dienos,as jau pries kelias dienas informavau Siauliu regiono zmones. Dabar iseina kad as ir su datom ir su vieta apsimelavau. Kas kaltas?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby aleksej » Fri 2009 Jan 02, 22:35

senelis wrote:As tikiu tuo ka matau internete.Kadangi apie varzybas Siauliuose kabojo iki pat sios dienos,as jau pries kelias dienas informavau Siauliu regiono zmones. Dabar iseina kad as ir su datom ir su vieta apsimelavau. Kas kaltas?

Tai buvo PRELIMINARUS KALENDORIAUS PROJEKTAS. Kol LŠF tinklalapyje nepaskelbtas oficialus kalendorius kažkaip nesolidžiai kaltinti. Ir dar - kažkaip keistai: iš pradžių informuoti žmones, o paskui pradėti tikslinti ar bus varžybos. Mano galva daroma atvirkščiai. O aš irgi apgavau žmones - pasakiau, kad Vladas Valantinas yra "64" komisijos pirmininkas, o po kelių dienų jis vienašališkai atsistatydino. Kas kaltas?
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby arunas05 » Sat 2009 Jan 03, 0:53

gruodžio 18 d. Valantinas pasiūlė 1 lygą daryti Šiauliuose. Per dvi savaites čia daugiau nebuvo jokių pasiūlymų. Įdomiai gaunasi - niekas nieko nesiūlo , bet 1 lyga ne Šiauliuose. Gal asmeniškai Domčevui yra pasiūlytas kitas miestas?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby ricka-plun » Sat 2009 Jan 03, 1:06

Kas cia neaisku tau,Arunai!Kieno valdzia,to ir sprendimai!Ir visai nesvarbu,kad kas ir nepatenkintas yra,ar ten jokio paaiskinimo nera!Gerai skamba du sakiniai parasyti cia Aleksejaus forume.1.Kad kur bus varzybos sprendzia VK.,o 2.Kad ir jam neaisku kas yra,kokie zmones,VK.!Belieka tik nusisypsoti! :lol: :lol:
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby arunas05 » Sat 2009 Jan 03, 1:18

man tai labiausiai patiko šiandien prisijungusio šaškininko nikas - "klausk - atsakysiu ". Įdomu , ar į visus klausimus žino atsakymus?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby ricka-plun » Sat 2009 Jan 03, 1:19

Manau,kad cia svarbiausia yra Nikas! :lol:
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby aleksej » Sat 2009 Jan 03, 3:17

arunas05 wrote:gruodžio 18 d. Valantinas pasiūlė 1 lygą daryti Šiauliuose. Per dvi savaites čia daugiau nebuvo jokių pasiūlymų. Įdomiai gaunasi - niekas nieko nesiūlo, bet 1 lyga ne Šiauliuose. Gal asmeniškai Domčevui yra pasiūlytas kitas miestas?

Asmeniškai Domčevui visiškai vienodai kokiame mieste vyks "64" 1 lyga, neieškokite kažkokių slaptų interesų. Ir manęs neklauskyte kas, kur ir kaip vyks "64", aš esu "100" komisijos pirmininkas ir atsakau tik už šitą barą.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby arunas05 » Sat 2009 Jan 03, 9:16

Aleksiejui - negalvojau apie jokius slaptus interesus. Juk galimas variantas , kad pvz. A.Fomkinas pasiūlė 1 lygą daryti Jonavoje , nes ten geros sąlygos : salė, pigus viešbutis , geležinkelis...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Sat 2009 Jan 03, 10:35

Kalendorius patvirtintas ir paskelbtas turejo buti dar praeitais metais. Kad siu metu sausio 3 dienai jo nera tai jau tikra katostrofa.Pirmos varzybos jau uz 2 savaiciu.Ka daryti patiems busimu varzybu dalyviams ir juo labiau organizatoriams? Su panasiom problemom susidurdavo anksciau ir buves sekretorius kai VK nariai operatyviai ko nors nepadarydavo,bet tada jis imdavosi iniaciatyvos ir pats viska padarydavo.Gerai ar blogai bet padarydavo. Aleksejus dar matyt nesusidure su viesbuciu uzsakymo varzyboms problemomis. Kai susidurs pamatys kokia tai opi problema ir ypatingai Vilniuje.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests