naujas VK

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 22:57

trashmaster wrote:
buldozzer wrote:taip visada - kai kritikuoti tai visi sugeba, o kai padaryti ką nors tai tada atstokit. Tegul kiti durneliai dirba.

Auksines mintys, visi kas buvo konferencijoje ir supranta apie ka (tiksliau koki asmeni) kalbama tam pritars.

jeigu turite galvoje mano asmenį , tai kritikos čia minimumas. Tik pastebėjimai. O jeigu šalyje nebegirdėsite kritikos , tai žinokite ,kad liko viena partija - komunistai , nacistai ar dar koks brudas.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby ragvel » Mon 2008 Dec 01, 9:44

tai ne konferencija buvo zlugusi, realiai visa saskiu visuomene/federacija yra zlugusi :).

kiekvienas zmogus, kuris turejo pastabu, kritikos paaiskejo, kad negali suburti aplink save darnia komanda (nekalbu vien tik apie Aruna), arba tiesiog nenori "pasiaukoti" (kas realiai yra suprantama, bet.. jei tokiu zmoniu nebus isvis .. nebus mieko).

Man tik idomu, jei pvz. butu aisku, kad sekanciu metu biudzetas gali buti 200 tukst. litu .. ar savanoriu/entuziastu padaugetu, ar liktu toks pats rezultatas? :).

Faktiskai per konferencija, klubai nieko neisrinko ir tai liudna. Liosa "iskele" kandidatura.. ir ji buvo vienintele, klubams nebuvo alternatyvos. Tiesa sakant maniau, kad Liosa tars zodi emm.. viesai apie save, apie vizija ir pan. Forume ok, bet pagrinde ejau i konferencija isgirsti ji. Roma priprase.. o ne isrinko, kitus asmenys tiesiog irgi paveike spaudimas ir pan.

Net gi po to kai prabalsavo uz tai ka turime, noretusi, kad kiti bent geranoriskai padetu tai naujai vadziai. Man atrodo, kad dauguma nesupranta, kad be visu pagalbos, isvis saskiu federacijos gali nebuti, o tai reiskia, kad oficialiu turnyru irgi nebus ir toliau saskiu pasaulis Lietuvoje nyks.

As ne treneris, ne saskiu funkcionierius, ir ne top zaidejas, zaidziu karta per metus savo malonumui, man kaip zmogui tokia netektis nebutu labai skaudi, bet kaip sportininkui, kuris buvo susijes su saskemis 20 metu butu labai liudna jei saskes po laipsniui dingtu is musu mazo kampelio.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby aleksej » Mon 2008 Dec 01, 10:32

Sveiki. Kolegos, jūs painiojate federacijos prezidento ir genseko pareigas. Beveik visi šiame forume po konferencijos pasisakė, kad aš per ją turėjau pateikti savo programą, viziją, burti komandą. Kodėl? Tai daro prezidentas! Pasakysiu daugiau - ir genseką siūlo jis. Gensekas - tai gana kuklus vykdytojas. Kitas dalykas, kad pas mus viskas atsistojo aukštyn kojom ir atsistatidinus Karbauskiui ir atsisakus visiems kitiems imtis šio posto buvo pradėta "gelbėti veidą" ir rinkti VK, taip sakant, savo jėgomis. Viceprezidentė buvo išrinkta Šidlauskienė, tai gi ji ir yra dabar valdžia, ką ji jau pradėjo rodyti, charakterį tam turi tinkama :). VK formavimas komisijų pagrindu asmeniškai man atrodė ir atrodo teisingas, žmonės, kurie buvo išrinkti jų pirmininkais, man yra priimtini (geresnių turbūt ir nerastum), pareigos teoriškai paskirstytos, tikiuosi, kad su jų pagalba pavyks tvarkytis su mūsų reikalais, kurių aš jau turiu. Pabaigai - nesitikėkit, kad ateis vienas žmogus ir visus išgelbės. Daug yra nepatenkintų, kritikuojančių, bet kai prašoma paimti nors nedidelį darbo barą randama milijona priežasčių, kaip atsisakyti. Nu apie ką galima kalbėti, jei per konferenciją NIEKAS neužemė "64" komisijos pirmininko posto. O juk beveik visas šis forumas- tai mažos lentos megėjai. Gerbiamieji, tai ir kas darys už jus šitą darbą? Jūs nenorite kalendoriaus, varžybų ir t.t.? Mažiau kalbų virtuale - daugiau darbo reale! :)
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby ragvel » Mon 2008 Dec 01, 10:50

taip, turbut tu teisus, Aleksejau. Buvo laukta is taves daugiau.. tiesiog iki konferencijos tu buvai vienintelis, kuris pareiske nora dirbti federacijoje. Tad buvai musu visu Mesija :))), nors nemazai skeptiskai ziurejo i tai, bet guode tik tai, kad pas tave buvo Noras. Tad ir norejosi isgirsti.

Jei iki konferencijos butu tokia pati situacija su prezidentu (ach.. Karbauskis neperspejo) tai tauta noretu isgirsti Romos balsa apie ateiti.

Gal gen.sekas ir kukli pareigybe, bet nebuk tu kuklus :)))
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby senelis » Mon 2008 Dec 01, 11:55

Matydamas situacijos astruma priimu viceprezidentes pasiulyma rupintis 64saskemis.Jei niekas nepriestaraus tam.Kam mano kandidatura netinka rasykit. Tada pakeisiu savo apsisprendima.Jei priestaraujanciu nebus, tai siuskit pasiulymus ir pageidavimus.Visi bus apsvarstyti.Tiesiog cia arba emailu
valantinas.vladas@gmail.com
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ragvel » Mon 2008 Dec 01, 12:05

Pirmas pasiulymas.

kadangi buvo surinkti kontaktiniai duom. visu zaideju. tai butu gerai, kad sis sprendimas (beje ir visu komisiju pirmininkus ar kaip ten) butu issiusta visiems klubams (na cia tam kad beveik visi zinotu kokia yra situacija, nemanau kad tai sunku padaryti).

Sveikinu Valantina. ziuresim kas bus toliau.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby buldozzer » Mon 2008 Dec 01, 13:19

prieš 5 min. sužinojau, kad ir aš kažkur išrinktas :D. Tiesa dar neišsiaiškinau ar tos mano pareigos turi balso teisę ir ar įeina į VK. Jei taip tai jau galit laikyti mane atsistatydinusiu. Jei be balso teisės, tai tada gal ir kitas reikalas.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby aleksej » Mon 2008 Dec 01, 13:25

2Egis:

Jei neprieštarauji - tu esi informacijos ir proapagandos komisijos pirmininkas. Pagrindinė veikla - federacijos tinklalapio ir forumo palaikymas. Gali būti be balso teisės :).
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby buldozzer » Mon 2008 Dec 01, 14:45

Tai štai. Kadangi Prezidento konferencijoje išrinkti nepavyko reik kažkaip gelbėti padėtį. Yra viena kandidatūra - Rima Danilevičienė.
Ji pati teoriškai sutinka jei jau nėra kito žmogaus. Man taip pat atrodo tinkama kandidatė. Mano galva pagrindiniai pliusai, kad labai gerai žino visą tarptautinę "virtuvę" ir geriau už ją mūsų interesų nieks neatstovaus, taip pat turi pakankamą autoritetą Lietuvoje, kad galėtų išspręsti čia kylančius ginčus. Minusas (nors šiais laikais su šiuolaikiniais ryšiais gal jau ir ne), kad retai būna Lietuvoje.
Tad, jos pačios prašymu, parašiau šitą laišką, kad visi išsakytumėte savo nuomonę.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby aleksej » Mon 2008 Dec 01, 15:18

Mano balsas už Rimą Daniliavičienę.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby ragvel » Mon 2008 Dec 01, 15:21

o tai kaip su Roma Šidlauskienė bus?

As siaip ten irgi pasiuliau Rima, tik girdejau kalbu, kad kam jai reikalinga ta Lietuva, juk ji gera darba turi fmjd.

cia panasus atvejis kaip su Grybauskaite.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby buldozzer » Mon 2008 Dec 01, 15:41

Šidlauskienė viceprezidentė
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby buldozzer » Mon 2008 Dec 01, 18:44

Grigorijaus nuomone Rima gera kandidatė.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby arunas05 » Mon 2008 Dec 01, 19:11

senelis wrote:Matydamas situacijos astruma priimu viceprezidentes pasiulyma rupintis 64saskemis.Jei niekas nepriestaraus tam.Kam mano kandidatura netinka rasykit. Tada pakeisiu savo apsisprendima.Jei priestaraujanciu nebus, tai siuskit pasiulymus ir pageidavimus.Visi bus apsvarstyti.Tiesiog cia arba emailu
valantinas.vladas@gmail.com

šaunu. geriausia šios dienos naujiena , o blogiausia , kad naktį sudegė Sigitas Būtėnas. Amžiną jam atilsį.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby i.vidas » Mon 2008 Dec 01, 20:27

Nuomonę reikšti gali ir turi tik klubai.
i.vidas
 
Posts: 198
Joined: Thu 2008 Jul 10, 20:59

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests