naujas VK

Moderator: aleksej

Postby edvard » Sun 2008 Nov 23, 13:40

ZMONES! AR LAIKAS PEŠTIS??MUMS REIKIA IŠGYVENTI...DU O GAL IR DAUGIAU METU BUS labai SUNKU....GAL PINIGU BUS MAZAI,O VARZYBOS TAI PRAVESTI REIKES...
TIKRAI SUTIKCIAU SU NUOMONE, KAD VK TURI BUTI MAZIAU ZMONIU.Nes balsuoja kaip visada 4-5-6..kiti tyli...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby senelis » Sun 2008 Nov 23, 13:55

Edikai cia jokiu pestyniu nera. As tik pasakiau savo nuomone tam tikru klausimu.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby Algimantas » Sun 2008 Nov 23, 16:03

Nesutikčiau, kad VK reikia ženkliai mažiau žmonių. Reikia prisiminti, kad naujus narius į VK, esant reikalui, gali rinkti tik konferencija.
Praėjusį kartą išrinkus VK iš 11 zmonių (sutinku - kiek perdaug), kad aktyviai nedirbs, nebalsuos buvo galima prognozuoti tik dėl vieno žmogaus (galiu ir įvardinti - p.P.Andrijaitis).
Vėliau situacija keitėsi. V.Valiukevič - objektyvios priežastys (gal ne tokios, bet kitokios objektyvios priežastys per kelis metus gali atsirasti ir pas bet kurį naujai išrinktą VK narį). S.Kamarauskas - deja, mirė (kas iš mūsų yra sudaręs sutartį su Dievu ar su Likimu - kaip kam patinka - kad su juo taip neatsitiks? Ar kad neatsiras rimtų problemų su sveikata?). Gal svarbių priežasčių turi ir kiti kolegos, bet jos man nežinomos ir mažiau suprantamos. Gal kas "atsitraukė" ir dėl prastokai organizuoto darbo pačio VK viduje (ir aš, kurį laiką negaudamas JOKIOS informacijos apie VK reikalus, porą kartų buvau sau tyliai pagalvojęs: kokio velnio aš ten skaitausi ir iš viso ar ten besu).
Rinkti LŠF VK iš 4 - 5 asmenų - neprotinga ir pavojinga. Be to, LŠF - ne tokia jau ir maža organizacija. Svarbu - tinkamai organizuoti (tame tarpe - ir biurokratine prasme) LŠF VK darbą. Esant šiuolaikinėm technologijom, sklandžiai ir efektyviai savo funkcijas atlieka "kontoros", išsibarsčiusios po visą pasaulį.
Aišku, turi būti ir kolegų noras bei entuziazmas. Ir stipresni nervai, nepuolant iš karto "į krūmus". Be to, "mažiau ambicijų, daugiau amunicijos".
Galėčiau pateikti ir daugiau argumentų, bet nenoriu plėstis.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Mon 2008 Nov 24, 0:46

Arunas05 ;2.Viceprezidentas 100 - E.Bužinskis.


:idea: Norint uzimti svarbu posta LSF VK reikia mano manymu, arba buti lietuviu,arba rasyti lietuviskai be klaidu.Todel savo kandidaturos nelaikau rimtos sekiant uzimti koki nors svarbu posta LSF VK. :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zoomz » Mon 2008 Nov 24, 1:14

i.vidas wrote:Betikslis ginčijimasis, kad pinigai paskutinėje vietoje.Nuo jų kiekio priklauso visa LŠF veikla, negaunant pinigų, LŠF tuoj pat užsidarytų.Blogybė ta, kad tie keli gaunami iš valdžios litai skirstomi negalvojant apie šaškių ateitį.Tie 12000 litų kelionei į Pekiną išmesti pavėjui.Tuos pinigus reikėjo investuoti tik į vaikus.Važiavimas į Pekiną buvo pramoginė-pažintinė kelionė.Į ją turėjo važiuoti tik galintys pilnai apsimokėti.Dabar biudžetas iščiulptas, patenkinant savo malonumus,ir išeinama.Gyvenkit kaip norit.


Gali but as ne taip suprantu pinigu gavimo sistema, bet kiek bendravau su leibovicium, tai man susidare toks ispudis: pinigai is sporto departamento skiriami numatytoms varzyboms. Vienos is numatytu varzybu vyko pekine. Jei nebutu paminetas pekinas, vargu ar tuos papildomus 12000 federacija isvis butu gavus. Jei kas galvoja kad federacija is oro gauna pinigus, tai mano galva jie labai klysta, buna pleminariai paskaiciuota kiek turnyru bus, kiek jiems reiks lesu. Manau nera taip kad, gauna is oro ir paskui pradeda skirstyti. Galbut as klystu, manydamas kad yra tokia sistema, informuokit jei yra kitaip, nes man paciam idomu. Taciau sakau man susidare butent toks vaizdas. Ir jeigu yra butent taip kaip as sakau, tai tie skirti pinigai pekino varzyboms nuejo pagal paskirti, niekur kitur jie ir negalejo buti panaudoti.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby buldozzer » Mon 2008 Nov 24, 9:50

zoomz wrote: Ir jeigu yra butent taip kaip as sakau, tai tie skirti pinigai pekino varzyboms nuejo pagal paskirti, niekur kitur jie ir negalejo buti panaudoti.


ne visai taip. Metų pradžioje paskirstomas biudžetas federacijoms. Tada mes sužinome kiek pinigų užplanuota šaškėms. Gaunamų pinigų kiekis priklauso nuo praėjusių metų rezultatų, populiarumo, statuso ir t.t.
Tačiau tai, kad mums skirta kažkiek pinigų dar nereiškia, kad mes juos gausim. Tam mes pristatom metinį planą kur surašom kokios varžybos vyks ir kur tie pinigai bus panaudoti. Kiek ir kokioms varžyboms skirti tai jau mūsų pačių reikalas. Toliau departamentas tvirtina tą planą ir jau nuo to laiko keisti jį galima tik su departamento sutikimu. Pvz sugalvojo mūsų šaškininkai, kad į Čeliabinską nevažiuos, nors buvo užplanuota, o pinigai gauti. Tokiu atveju turim 2 pasirinkimus. Arba pasibaigus ketvirčiui tuos pinigus grąžinti į biudžetą ir viso gero arba rašyti laišką, kad varžybos neįvyko, nusikėlė, kažkas pasikeitė ar pan. ir todėl prašom leisti pakeisti pinigų panaudojimo tikslą ir skirti kažkuriam kitam renginiui. Tada eiti ir derinti. Štai toks nieko neveikimas gaunasi, todėl metų pradžioje stengiamės kiek galima kruopščiau sudaryti tą planą, bet vis tiek visokių kabliukų atsiranda.
Taigi pinigus, skirtus Pekinui, galėjom užplanuoti bet kuriom kitom varžybom, bet tą reiktų daryti metų pradžioje.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby aleksej » Mon 2008 Nov 24, 16:26

Lietuvos federacijos valdymo organų struktūra 2009 m. (projektas)

Prezidentas

1. Vadovauja federacijos darbui
2. Atstovauja federacijai kitose organizacijose
3. Atsako už federacijos finansavimą

Viceprezidentas

1. Koordinuoja komisijų veiklą
2. Atsako už LŠF būstinę, turtą, antspaudą
3. Atstovauja federacijai kitose organizacijose
4. Pasirašo dokumentus

Gen. sekretorius

1. Tvarko raštvedybą
2. Paruošia ir pateikia ataskaitas KKSD
3. Pateikia ataskaitinę dokumentaciją ir kitą informaciją

Buhalteris

1. Vykdo federacijos finansų tvarkymą ir atsiskaitymą
2. Ruošia ataskaitas KKSD, "Sodrai", VMI, Statistikos departamentui
3. Kontroliuoja komisijų finansinę veiklą

Komisijos

Vyrų, moterų, veteranų, kompozicijos (LŠKMS), studentų ir jaunimo, moksleivių (NMŠL)

1. Varžybų planavimas (2009 m. varžybų kalendoriaus, nuostatų paruošimas ir pateikimas pagal nustatytą formą gen. sekretoriui iki numatyto termino
2. Varžybų vykdymas (teisėjavimas, salės nuoma, nakvojimas, finansavimas, apdovanojimas, vizų ir kvietimų tvarkymas)
3. Atsiskaitymas. Finansinių dokumentų pagal nustatytą formą pristatymas buhalteriui. Varžybų protokolų pristatymas gen. sekretoriui
4. Lietuvos rinktinės formavimas ir pagal nustatytą KKSD forma sąrašo pateikimas gen. sekretoriui
5. Paraiškų pateikimas gen. sekretoriu dėl dalyvavimo tarptautinėse varžybose
6. Savo biudžeto disponavimas

Revizijos komisija

1. Federacijos finansinės veiklos revizijos vykdymas
2. Federacijos narių etikos problemų sprendimas

Kitos komisijos

1. Informacijos ir propagandos
2. Teisėjų ir klasifikacinė
3. Trenerių
4. Statistikos
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby senelis » Mon 2008 Nov 24, 22:55

edvard wrote:Arunas05 ;2.Viceprezidentas 100 - E.Bužinskis.


:idea: Norint uzimti svarbu posta LSF VK reikia mano manymu, arba buti lietuviu,arba rasyti lietuviskai be klaidu.Todel savo kandidaturos nelaikau rimtos sekiant uzimti koki nors svarbu posta LSF VK. :(

Klysti Edikai. Lietuviu kalbos zinojimas reikalingas sekretoriui,viceprezidentui, galvoju, nebutinai
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Mon 2008 Nov 24, 23:10

Viceprezidentas

1. Koordinuoja komisijų veiklą
2. Atsako už LŠF būstinę, turtą, antspaudą
3. Atstovauja federacijai kitose organizacijose
4. Pasirašo dokumentus

:!: Kai blogai zinai kalba ,gali pasirasyti sau mirties nuosprendi.....ir prarasti turta....

IR DAR;man patinka buti paprastu treneriu...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby buldozzer » Thu 2008 Nov 27, 0:21

naujausiais duomenimis Ramūnas atsisakė toliau būti prezidentu.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby arunas05 » Thu 2008 Nov 27, 0:42

Normali naujiena -jam dabar rimtesni dalykai galvoje , negu šaškės. Kokie bus pasiūlymai? Jeigu nebus kvorumo jis liks automatiškai iki kitos konferencijos.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Thu 2008 Nov 27, 22:01

GERAS ARUNO-05 :D PASIULYMAS. :) IR KITI LIEKA?
O GAL ZMOGUS(-NES) NE NORI?

O RIMTAI...TAI.... :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Thu 2008 Nov 27, 22:26

Tai - elementaru. Nuo 2004 metu sausio mėn. pabaigos sąjungų, visuomeninių draugijų ir pan. (tame tarpe ir sporto federacijų) veiklą reglamentuoja 2004 - 01 - 22 primtas LR Asociacijų įstatymas, kurio 8 str. 8 punktas teigia:

"Jeigu visuotiniame narių susirinkime nėra kvorumo, asociacijos įstatų nustatyta tvarka turi būti šaukiamas pakartotinis visuotinis narių susirinkimas, kuris turi teisę priimti sprendimus neįvykusio susirinkimo darbotvarkės klausimais, nesvarbu, kiek susirinkime dalyvavo asociacijos narių."

Jeigu nebus kvorumo (pats blogiausias variantas), lieka senasis VK - iki pakartotinės konferencijos, kuri jau įvyks net jeigu joje dalyvaus...vienas narys.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Thu 2008 Nov 27, 22:44

dar pagalvojau , kad konferencijai Bačkonys nėra pati geriausia vieta. Nors jeigu bus daug mišrių komandų , tai klubų atstovų bus pakankamai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sat 2008 Nov 29, 23:53

rinkimine - ataskaitine konferencija vos nesibaige visisku fiasko , bet pagaliau buvo rasta gelbetoja - viceprezidente isrinkta R.Sidlauskiene. Prezidentas neisrinktas. Idomiausia , kad konferencijai "vadovavo" zmones (R.Urmilevicius ir G.Leibovicius) , kurie nebus naujajame LSF VK ir , mano nuomone , nesistenge isrinkti normalaus, dirbancio VK , o taip sureguliavo konferencija , kad isrinko gal 9 komisiju pirmininkus - naujaji VK ir dar plius prezidentas, tai turgus ir gincai esminiais klausimais beveik garantuoti. Keista man pasirode genseko A.Domcevo pozicija - man pasirode , kad jam tas pat, koks modelis bus naujojo VK. Lietuvos 64 zaidejams gresia visiskas "pipec".
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests