naujas VK

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Sun 2008 Mar 02, 12:16

man kilo keletas klausimų dėl Lietuvos šaškių (64) rinktinių :
1. kodėl vyrų rinktinėje nėra Petraičio ar Puočiausko , o yra Jgaris?
2. kodėl moterų rinktinėje nėra Mildos Kasputytės ar Laurutienės , o yra Vilčinskaja ir Kovalevskaja?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Mar 02, 12:35

Parašytas: Št. 01 12, 2008 8:34 am Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------

į LŠF kalendorių įtraukiamos LŠF organizuojamos varžybos, taip pat oficialūs čempionatai. Bats supranti, kad Baltcup nepatenka į jokią iš šių kategorijų

tai yra labai blogai, nes LŠF kalendoriuje tik vienas tarptautinis turnyras. galima pagalvoti, kad esame sekta nekontaktuojanti su kitomis šalimis. juk LT tikiuosi taps tradiciniais tarptautiniai Alytaus ir Kauno turnyrai. Bovece ir Dobelėje visados kol kas dalyvavo LT atstovai.
galvoju , kad tam ir yra reikalinga LŠF , kad koordinuotų šaškių veiklą LT, o ne apsiriboti pasakymais , kad tik Kulikausko turnyrą LŠF organizuoja , o kiti - tai jau ne mūsų reikalas.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby SSigiS » Mon 2008 Mar 03, 12:59

pasizhiurejau i tuos sarashus :) tikrai labai daug keistu dalyku pastebejau :) tik nesuprantu kodel taip viskas daroma
SSigiS
 

Postby arunas05 » Mon 2008 Mar 03, 20:33

greičiausiai tai 2007 metų rinktinių sąrašai pagal 2006 metų rezultatus.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby SSigiS » Mon 2008 Mar 03, 23:13

Na gal,bet tuose sarasuose ash ne Baltijos klubo narys,kuriuo esu bent jau 10 metu,o vilniaus saskiu mokyklos aukletinis ir treneris kazkodel nurodytas Leibovicius,kuris buvo mano pirmuoju treneriu.Galima bet ka rashyt,tik reik bent perspet,kad nebutu kitam netiketa :)
SSigiS
 

Postby arunas05 » Mon 2008 Mar 03, 23:22

cha cha cha
tikriausiai esi aukšto sportinio meistriškumo klasėje pas Leibovičių?
aš žinau dar vieną tavo trenerį...
nepasidalins jie tave.
čia kaip Čmilytė - turi 6 trenerius. vienas ėjimus išmokė, kitas - partijas užrašyti, trečias kindermatą išmokė ...tai ir nepasidalina laurų dabar.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby SSigiS » Tue 2008 Mar 04, 5:56

Na as ne cmilyte,manes dalintis nereik,nesu kazka pasiekes :) o treneriu pas mane buvo ne vienas,kiekvienas is ju dave, is ko dabar esu sudarytas :)pasiekus tam tikra lygi reikalingas daugiau pagalbininkas norint kelti ar islaikyt tam tikra lygi. Jei Arunas kalbejo apie Valantina,kaip treneri,tai cia taip ir buvo :) Vladas neslepdavo nuo manes viso to,ka gaudavo zaisdamas susirasinejant tiek savais variantais tiek turima literatura.Kitaip tariant budavau islaisvintas nuo dalies juodo darbo,o tai viena is salygu treneriams :)
SSigiS
 

Arūnui dėl rinktinių

Postby tupik147 » Tue 2008 Mar 04, 19:46

Pastudijavus sąrašus galima daryti išvadą, kad jie buvo sudaryti
atsiskaityti aukščiau stovinčiai organizacijai dėl lėšų gavimo, čia mano nuomonė.Pavardės sąrašuose nesikartoja, kad būtų daugiau žmonių.
Viena pavardė vienai šaškių rūšiai.O sudaryta greičiausiai remiantis
aukščiausia lyga, kas labai normalu.Nebuvo imamas dėmesin pensininkų
turnyras, kur pastoviai pirmas V. Puočiauskas.
O kada reikės važiuoti už Lietuvos ribų tai, aišku, važiuos stipriausi.
tupik147
 
Posts: 39
Joined: Fri 2008 Jan 04, 17:45
Location: žemaitija

Postby arunas05 » Wed 2008 Mar 05, 1:25

jeigu pagal aukščiausią lygą , tai turėjo būti S.Gricius. dar yra reitingai. ar ne keista , kad rinktinėje atsiduria žmogus turintis 100 taškų mažiau , negu į ją patekęs.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Vajus » Wed 2008 Mar 05, 21:34

Tupik, už tavo rašliavas "mokė" tave jau Sigis, gavai velnių nuo Zoomz, prisijungsiu prie jų ir aš..


"Apsidžiaugiau" :x , paskaitęs tavo rašinį (cituoju Tupik):

"Nebuvo imamas dėmesin pensininkų turnyras, kur pastoviai pirmas V.Puočiauskas "

Perskaitęs, aš supratau, kad jau esu pensininkas . Gal tu man pensiją žadi mokėti :?: (iš valstybės tai negaunu dar..) :D

Su daugeliu tavo vadinamų "pensininkų " (Puočiauskas,Igaris ,Tyla,Veršulis,Šugajevas ir t.t. - t.y. tais,kuriems virš 50, bet iki pensijos dar "toloka") žaisdamas ir norėdamas teigiamo rezultato , turėtum gerokai "paprakaituot " ... Cha-cha... :lol:

Galgi vadink daiktus savo vardais, o ne kaip pačiam užeina į galvą :!:



:lol:
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Postby aleksej » Thu 2008 Sep 18, 9:37

Turiu klausimą - ar bus kada nors naujo LŠF VK rinkimai, kurie turėjo būti dar praeitais metais? Ne karto teko girdėti, kad turime betvarkę todėl, kad niekas nenori dirbti LŠF, reikia šviežio kraujo, kad ir Grigorijus pavargo būti gen. sekretoriumi. Noriu pasiūlyti savo kandidatūrą šiam postui užimti. Gal pavyks šiek tiek pašvarinti mūsų "Avgijaus arklides", jeigu Grigorijus pirmuoju metu padės.

Aleksej Domčev
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby edvard » Thu 2008 Sep 18, 12:30

pašvarinti mūsų "Avgijaus arklides"....
švarink jeigu ne bijai išsitepti :D
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby buldozzer » Thu 2008 Sep 18, 12:47

aleksej wrote:Noriu pasiūlyti savo kandidatūrą šiam postui užimti.
Aleksej Domčev


Valio! Judam į priekį.
Šiai dienai turim sutinkančius:
Gen. sekretorius - Aleksejus
Reitingai - Sigitas (jei dar nepersigalvojo)
Buhalterija - Gintautas (nei nepersigalvojo)
Tikiuosi Edvardas pratęs darbą.

Kas dar?
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Thu 2008 Sep 18, 12:53

Tikiuosi Edvardas pratęs darbą.
O KOKI DARBA??
NERA GI ILGAMETES STRATEGIJIS........IR VISI DARBAI NEEFEKTIVUS.... :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby gintazas » Thu 2008 Sep 18, 15:22

edvard wrote:Tikiuosi Edvardas pratęs darbą.
O KOKI DARBA??
NERA GI ILGAMETES STRATEGIJIS........IR VISI DARBAI NEEFEKTIVUS.... :(


Wa cia ir prasideda viskas. Labai dziugu, kad Aleksejus prabilo apie toki dalyka. Pagal paskutine jo zinute, ash sutinku toliau buti buhalteriu, o tesiant minti, tai mano nuomone butent ir reikia pradeti nuo komandos formavimo. Kai bus suinteresuotu grupe, tada bus galima mastyti apie strategijas ir t.t., o daar net pats VK nzn, kokias funkcijas turi atlikti, todel darbai daznai numetami treciesiems asmenims.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests