Europos č-as "64" Eupatorija (jaunimas, veteranai)

Moderator: aleksej

Europos č-as "64" Eupatorija (jaunimas, veteranai)

Postby edvard » Sat 2008 Sep 06, 15:41

O KAS IS MUSISHKIU NUVAZIAVO?? KAS ZINO???
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zoomz » Sat 2008 Sep 06, 22:41

Zinau tik is savo puses, kuris man pazystamas - petraitis 99.9 proc losia eupatorijoj. O del kitu nieko nzn, nors kiek pamenu visada vaziuodavo druzinin. Po klaustuku manau navickas, navickaite, ir is kauno kiek zinau vaziuot ketino jaunuolis, bet va senio atmintis negelbeja del pavardes. Zinau kad dalyvavo auksciausioj lyg rusisku saskiu. :oops:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby jankis » Sun 2008 Sep 07, 1:48

Tas jaunuolis yra Edgaras Navikauskas :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby gintazas » Mon 2008 Sep 08, 13:52

siose varzybose, savo amziaus grupeje dalyvauja:

Petraitis
Druzinin
Grausliene
Baltrimiene

Dabar turiu lekt, kita karta parasysiu primuosius rezultatus
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby gintazas » Tue 2008 Sep 09, 18:12

Taigi truputi apie turnyra:
Kaip jau minejau esam keturi Lietuvos atstovai. Pirma diena vyko blico turnyras, niekas ish lietuviu stebuklu nepadare, nieko negaliu pasakyt apie veteranus (nemanemu), ash uzemiau 12-a vieta ish 21. Bet cia tik blicas. Pas mane nugalejo Belosheev, kitose grupese laimejo Abacievas ir S. Boiko (tas ish vis zveris, visus svariai praejo, tik Maksimchiukas ir sugebejo vienas lygutes padaryt).

Pagrindiniam turnyre jau praejo trys turai:
1-ame ash laimejau pries Zeinalov, 2-ame lygiom su Obelec, 3-iame (cia bus shokas) pralosiau Shatalin'ui, Andrius ta vyruka zino, teko ir jam nukenteti, atrodo kad ji tuoj vadinsim lietuviu siaubu :D (blice jam irgi sugebejau pralost). Kas dar liudna, kad ish pozicines puses turejo buti 3-1 mano naudai, bet gavosi 1-3 :(
Pas mane gana netiketai pirmauja Janicki's 6 ish 6, 5 -is turi Obelec, daugiau kruva po 4 tsk.

Musu veteranu nzn siandienos rezultatu, pries tai Boris'as pirma pralose, antra tura laimejo, o damos pirmam rate tarpusavy buvo pajegesne Baltrimiene, bet antra ture ji pralose, o Grausliene laimejo, tai rezultate 50 proc po dvieju turu turejo abi, kaip jua minejau nzn siandienos ju rezultatu.

Tiek siam kartui....
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby zoomz » Tue 2008 Sep 09, 20:04

Jo tas shatalinas tai baisus baisus sapnas, beje galetumet parasyt kada gryshit, nes cia chebra jau vizas kombinuoja i china. Parasyk kada, busi intike, per gmail pasnekesim. O su rezultatais turnyro tai visai liudnai niekur jokios info, o vat kas stebina tai janicki tikrai :shock:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby aleksej » Tue 2008 Sep 09, 23:45

O aš su tuo Šatalinu žaidžiau šiais metais klubinio čempionato blico turnyre Eupatorijoje ir iki tam tikro momento irgi ne viskas klostėsi sklandžiai. Pagaliau susidarė tokia pozicija (aš baltais):

Image

Aišku, ji yra lyginė, bet tas vyrukas jau užsimanė apie pergalę:

1. ... ed6 2. ef6 de5? (reikėjo forsuoti lygias 2. ... fe7 3. f:d8 ba5 4. d:b6 a:a1) 3. bc3! e:g7 4. bc5!x

Image
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby gintazas » Thu 2008 Sep 11, 12:57

Ok, naujienos ish sauleto Krymo. Vakar ir siandien byuvo suzaista 3 turai (ish viso jau 6-i).

Pas mane situacija pasitaise po pralaimejimo shatalinui - 4-ame ture 1-u ejimu laimejau pries Klassen (burtai h2-f4 g7-h2 ir jis paejo cb4 :D), penktame nugalejau Gramma ish Moldovos ir ishlipau i +2. Situacija po 5-iu turu buvo tokia:

Obelec 9
Janicki 8 (ketvirtam pralose obelecui, o penktam gavo drauga Suchecki ir itariu, kad sufix\ino)
Nan 7
Petraitis 7
Shkatula 7
Bockarev 7

6-ame ture Obelec pralose Nanui, cia labai pastebima, kad niekaip neishryskeja lyderis: cia Obelec nugali Janicki ir iseina i svaria pirma, kita diena jau gauna.

Kiti lyderiu rezultatai:

Petraitis - Shkatula 1-1
Bockarev - Janicki ?-? (pirma partija baigesi lygiom, antroj stovejo gana itempa bet lygine pozicija, nzn kaip baige)

Tai kolkas tokia situacija pries 7-a tura

Obelec 9
Nan 9
Janicki 8 (dar losia)
Petraitis 8
Shkatula 8
Bockarev 7 (dar losia)

Prie musu gali prisijungti Kruglikov, irgi dar zaide pries mazaji Zeinalov, pirma partija lygiom, antroj stovejo irgi lygine poza, bet su vakais gali visko nutikti.
Pagla mano paskaiciavimus, jei abi daraidziamos partijos baigsis lygiom, tai man teks zaisti su Bockarev.

Pas veteranus, kur losia Borisas situacija tokia buvo, kad musiskis po pirmo pralaimejimo po to ishkovojo 3 pergales paeiliui, po to suzaide lygiom, bet siandien buvo pastatytas i vieta Abacievo ir sugrizo i +1 pozicija.
Pries si tura pirmavo Abaciev, Andreev ir Ivanov, visi po 8 tsk

Pas moteris zinau, kad Baltrimiene turejo +2 po 5 turu, Grausliene -1
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby gintazas » Thu 2008 Sep 11, 18:57

Naujienos tokios, kad abi partijos, kuriu rezultatai buvo neiaksus baugesi rezultatyviai:

Bockarev - Janicki 2-0
Kruglikov - Zeinalov 0-2 (gana netiketa)

Lentele po 6 turu:

Obelec - 9
Bockarev - 9
Nan - 9
Janickis - 8
Petraitis - 8
Shkatula - 8
toliau kokie 6 zaidejai turi po +1

Rytoj pirmi sesi zaidejai losia tarpusavy:

Bockarev - Nan
Obelec - Shkatula
Petraitis - Janicki

Tikiuosi rytoj turesiu geru naujienu ;)
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby gintazas » Fri 2008 Sep 12, 14:06

Deja........

Viskas baigesi blogai:

obelec - Shkatula 1-1
Nan - Bockarev 1-1
Petraitis - Janicki 0:2

Perdegiau, ish didelio noro laimeti, ceitnote padariau klaida, o veliau ir paskutiniu gana nesunkiu lygiu nepadariau :(

Po 7 turu:

1-4 Obelec, Nan, Bockarev, Janicki 10 tsk
5-6 Shkatula, Mazur
7-10 Abarinov, Petraitis, Novickis, Kruglikov

Dar nera lenteles, bet tureciau patekti i antra ketverta ir zaisti del 5-8 vietu.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby gintazas » Sat 2008 Sep 13, 11:50

Naujienos:

Veteranuose Borisas liko uz 8-uko borto - pasidalino 7-10 vietom, bet pagal koef uzeme 9-a vieta.

Pas moteris, likus dviem turams musu Baltrimiene turi +2 ir kabinasi i 3-ia vieta.

Pas mane taip:

Siandien zaidziau su Shkatula del 5-8 vietos, bet buvo reikalinga pergale, nes pas ji tasku daugiau, deja baigiau lygiom ir rytoj del 7-8 zaisiu su Abarinov. Tenai man reikainga irgi pergale, nes pas ji geresnis koef.

Pirmajame ketverte susitiko Nan - Janicki ir Obelec - Bockarev, pirmose partijose Nan laimejo, o kita pora partija baige lygiom, antroje persvarros irgi nebuvo, todel kvepia, kad rytoj Nan'ui uztenka lygiu, kad tapti chempionu
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby edvard » Sat 2008 Sep 13, 12:09

Gintautai! Kada busi LIETUVOJ??Ar vaziuoja B.Druzininas i Kinija,ar turi bileta??
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Sat 2008 Sep 13, 20:11

Družininas jau gal 4 mėnesiai kaip turi bilietą.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Sat 2008 Sep 13, 21:04

Aisku.O paklausiau todel ,kad vizu i KINIJA reikia skubiai daryti....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby gintazas » Sat 2008 Sep 13, 23:24

Taip, Borisas vaziuoja, rasiau sandrai, kad pas ji bilietai: i prieki spalio 10d, atgal - spalio 20
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Next

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests

cron