2015 m. kalendorius-

Moderatorius: aleksej

Re: 2015 m. kalendorius-

Standartinė arunas05 » Sek 2016 Sau 17, 17:54

Man tai keista , kad pirmenybė teikiama jaunimo varžyboms , o ne suaugusiųjų. Tai čia Norkus , Spranaitis ir Šveikauskis yra svarbiau negu Kybartas , Smaidrys, Norvaišas ir Domčev :shock:
Buvo skambinama Alytui :D : Tai kad Alytus nepriklauso LŠF: kam jiems skambinti? Kad temptų LŠF vežimą :D
Paskambinsiu į departamentą ir paklausiu , kada reikėjo ir kada buvo pristatytas kalendorius? Žinau, kad mūsų viceprezidentės fantazijos dažnai prasilenkia su tikrove :D
arunas05

Standartinė Roma » Sek 2016 Sau 17, 19:58

arunas05 rašė:Man tai keista , kad pirmenybė teikiama jaunimo varžyboms , o ne suaugusiųjų. Tai čia Norkus , Spranaitis ir Šveikauskis yra svarbiau negu Kybartas , Smaidrys, Norvaišas ir Domčev :shock:
Buvo skambinama Alytui :D : Tai kad Alytus nepriklauso LŠF: kam jiems skambinti? Kad temptų LŠF vežimą :D
Paskambinsiu į departamentą ir paklausiu , kada reikėjo ir kada buvo pristatytas kalendorius? Žinau, kad mūsų viceprezidentės fantazijos dažnai prasilenkia su tikrove :D

Pirmenybė nėra teikiama kažkokioms varžyboms,tiesiog visas varžybas reikia taip suderinti,kad daugumai dalyvių būtų kuo primtiniau.Kalendoriaus projektas buvo aptartas beveik su visais stipriausiais sportininkais ir treneriais ir stengtasi atsižvelgti į daugumos norus.A.Domčevui netinka visos dienos,kur patenka papildomos išeiginės dienos,o kitiems dalyviams tinka.Taigi,mes rinkomės daugumos nuomonę.O visiems datos niekada nebus geros,nes visi turi asmeninių planų ir idealiai padaryt kalendorių ,vargu,ar yra įmanoma.(nebent,tą kalendorių darytų pats Arūnas)
Dar viena nesąmonė parašyta apie Alytų.Nuo kada Alytus nepriklauso LŠF? Iš kur Arūnas visa tai traukia?O pas juos pravedam tas varžybas,kurias jie patys sutinka priimti.
Kad nereiktų vargti Arūnui ir tikslintis-kada LŠF turėjo pristatyti kalendorių į departamentą-tai galiu atsiųsti grafiką ,kada visos federacijos turėjo atsiskaityti už 2015m.- mums buvo paskirta gruodžio 9 d.10.50val.-ir tai ne fantazija,o faktas.
Roma

Standartinė aleksej » Sek 2016 Sau 17, 20:28

Roma rašė: A.Domčevui netinka visos dienos,kur patenka papildomos išeiginės dienos,o kitiems dalyviams tinka.

Tai švelniai kalbant ne visai tiesa. "64" finalo datos dabar yra vasario 13-18. Aš prašiau pakeisti bent į vasario 14-19, nes tik vasario 14 dieną 10 valandą ryto grįštu iš Olandijos. Man atsakė kad keisti niekas nieko nekeis. Dabar man aternatyva arba nežaisti visai, arba maldauti dalyvius sužaisti su manim už pirmą varžybų diena anksčiau. Na ir vasario 14 dieną žaisti po superankstyvaus skrydžio lėktuvu, todėl nemiegojus naktį ir su skaudančia galva, bet tai jau gyvenimo smulkmenos... Tas pats ir su "100" finalu. Ten irgi pastumimas viena ar dviem dienom (neatsimenu dabar tiksliai) išsprendžia visas mano problemas, bet man irgi buvo pasakyta - "kategoriškai ne".

Aš pilnai suprantu ir sutinku kad dabar "64" finalo datos (vasario 13-18) yra šiek tiek geresnės negu prašiau (-au) aš (vasario 14-19). Bet vis gi - 10-kart Lietuvos čempionas prašė (-o). Ir ne tiek daug prašė (-o) - nors vienos (!) dienos.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius

Standartinė arunas05 » Pir 2016 Sau 18, 0:51

1.Kalbant nešvelniai, tai viceprezidentė tyčiojasi iš didmeistrio A.Domčev. Man tai keista jo klubo Riešuto pozicija: nei karto neužsistojo savo klubo nario :(
2. Klubinės vyko lapkričio 22 d., kur , kaip teigiama, susipažino, kas tik nori, bet tikrai ne visi klubai. Pristatyti reikėjo gruodžio 9 d. Tai čia 2 savaitės. Norite pasakyti, kad nebuvo laiko įkelti projektą į internetą, kad po to neliktų pretenzijų?
arunas05

Ankstesnis

Grįžti į LŠF VK veikla

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių