2015 m. kalendorius-

Moderatorius: aleksej

Re: 2015 m. kalendorius-

Standartinė ricka-plun » Ant 2016 Sau 05, 19:45

klausk-atsakysiu rašė:Ricardai, kam dievams langus dauzai? :)

Nedauzau,tik paprastai paklausiau...
ricka-plun

Standartinė zoomz » Ket 2016 Sau 07, 14:08

O kokia proga LR cempionatas perkeltas i vasari, kai jau simtas metu zaidziam per kovo sventes ir jau esam priprate planuotis savo laisva laika butent tomis dienomis? As suprantu, kad VK sudaro kalendoriu, bet zaidziam tai mes, gal bent reiktu pasiteiraut finalininku, o neimti ir daryti kaip kam patinka pagal savo pageidavimus. Taigi, norisi suzinot, kokios priazastys, tokio pakeitimo.
zoomz

Standartinė zoomz » Ant 2016 Sau 12, 14:12

Auuuuuuuuuuuuu ar yra kas namie?
zoomz

Standartinė ricka-plun » Ant 2016 Sau 12, 20:40

zoomz rašė:Auuuuuuuuuuuuu ar yra kas namie?

Per sudetingas klausimas! :lol: :lol:
ricka-plun

Standartinė jankis » Tre 2016 Sau 13, 19:54

Pirmiausia dėl šimto metų :) Paskutinių 8 metų "64" šaškių finalo datos:

2008 – kovas
2009 – vasaris
2010 – vasaris
2011 – sausis
2012 – vasaris
2013 – kovas
2014 – kovas
2015 - kovas

Čempionatas ne perkeltas, o sudarytas kalendorius, kuriame varžybos numatytos vasarį. Tai buvo aišku jau per komandines Bačkonyse. Kiek žinau, dauguma dalyvių, tame tarpe ir tu, buvo kviečiami Romos pažiūrėti kalendorių ir pasakyti pastabų. O dėl kalendoriaus sudarymo, tai įsitikinau, kad tai tikrai nelengvas darbas, nes reikia jame sutalpinti begalę vaikų varžybų, atsižvelgti į tarptautinį kalendorių (kuris beje šiais metais labai vėlavo, dėl kai kurių varžybų dar iki dabar nėra visiškai aišku), taip pat atsižvelgti ir į žaidėjų galimybes.
Vartotojo avataras
jankis

Standartinė zoomz » Ket 2016 Sau 14, 13:46

jankis rašė:Pirmiausia dėl šimto metų :) Paskutinių 8 metų "64" šaškių finalo datos:

2008 – kovas
2009 – vasaris
2010 – vasaris
2011 – sausis
2012 – vasaris
2013 – kovas
2014 – kovas
2015 - kovas

Čempionatas ne perkeltas, o sudarytas kalendorius, kuriame varžybos numatytos vasarį. Tai buvo aišku jau per komandines Bačkonyse. Kiek žinau, dauguma dalyvių, tame tarpe ir tu, buvo kviečiami Romos pažiūrėti kalendorių ir pasakyti pastabų. O dėl kalendoriaus sudarymo, tai įsitikinau, kad tai tikrai nelengvas darbas, nes reikia jame sutalpinti begalę vaikų varžybų, atsižvelgti į tarptautinį kalendorių (kuris beje šiais metais labai vėlavo, dėl kai kurių varžybų dar iki dabar nėra visiškai aišku), taip pat atsižvelgti ir į žaidėjų galimybes.

Nelabai supratai ka as turiu omeny, 3 metai is eiles jau vyksta kovo menesi ir tai kvepia pastovumu (bent as jau taip galvojau), kas yra labai gerai, kai tu gali viska planuot pries metus, pries puse metu. Isivaizduok situacija, radai gerus bilietus i tolima sali, nusipirkai pries pusmeti o cia tau pakishama tokia kiaule.
Na ir visgi vis dar nenurodyta priezastis kodel perkelta (numatyta, kaip kam labiau patinka) varzybu data.
zoomz

Standartinė arunas05 » Šeš 2016 Sau 16, 23:34

Ką turi bendro vaikų varžybos ir 64 vyrų finalas? Galima ir tą pačią dieną pravedinėti. Norint teikti pasiūlymus kalendoriuje , reikia bent matyti projektą.Kas trukdo nors prieš savaitę įdėti projektą? LŠF VK YRA NEPRATĘ PRIE VIEŠUMO - štai kur pagrindinė problema. Dabar įdedamas patvirtintas kalandorius ir pretenzijos nebepriimamos...Didmeistriai , kaip leidžiate, taip su jumis ir elgiamasi :D
arunas05

Standartinė jankis » Sek 2016 Sau 17, 10:12

Tai projektas buvo jau Bačkonyse. Viešas :) Pretenzijų nebuvo. Nors iš kai kurių gal ir buvo. Ir į tai, man regis, buvo atsižvelgta. Kitiems arba buvo viskas gerai, arba nerūpėjo, arba tylėjo.
Vartotojo avataras
jankis

Standartinė arunas05 » Sek 2016 Sau 17, 11:43

jankis rašė:Tai projektas buvo jau Bačkonyse. Viešas :) Pretenzijų nebuvo. Nors iš kai kurių gal ir buvo. Ir į tai, man regis, buvo atsižvelgta. Kitiems arba buvo viskas gerai, arba nerūpėjo, arba tylėjo.

Oho , pasirodo visi LT šaškininkai buvo Bačkonyse. Sutinku , kad daugumai nerūpėjo , kol jų pačių nepalietė, nors varžybų metu reikia žaisti , o ne apie kalendorių galvoti.
Beje, 64 finalas susikerta su Pociūnėlių turnyru, skirtu Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo metinėmis. Kas svarbiau : finalas ar LT nepriklausomybė?
Paskutinį kartą redagavo arunas05 Sek 2016 Sau 17, 11:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
arunas05

Standartinė aleksej » Sek 2016 Sau 17, 11:45

Aš galiu tik savo situaciją papasakoti. Aš kalendoriaus projektą pamačiau tik gruodį, per R.Daniliavičienės memorialą (Bačkonyse aš nebuvau). Ir pažiūrėjus į finalų datas (tiek "64", tiek "100") pasakiau kad greičiausiai juose nėgalėsiu žaisti. Datos man nevisai tinka ir paprašiau pastumti porai dienų. Man atsakė, kad finalų datos visiems tinka (pritarta Bačkonyse) ir jos jau nebus keičiamos. Žodžiu, buvau pastatytas prieš faktą.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius

Standartinė arunas05 » Sek 2016 Sau 17, 11:50

aleksej rašė:Aš galiu tik savo situaciją papasakoti. Aš kalendoriaus projektą pamačiau tik gruodį, per R.Daniliavičienės memorialą (Bačkonyse aš nebuvau). Ir pažiūrėjus į finalų datas (tiek "64", tiek "100") pasakiau kad greičiausiai juose nėgalėsiu žaisti. Datos man nevisai tinka ir paprašiau pastumti porai dienų. Man atsakė, kad finalų datos visiems tinka (pritarta Bačkonyse) ir jos jau nebus keičiamos. Žodžiu, buvau pastatytas prieš faktą.

Atsivėrė akys : visos datos yra derinamos ne prie didelio skaičiaus šaškininkų , o prie vienintelių Lietuvoje likusių teisėjų :D
arunas05

Standartinė arunas05 » Sek 2016 Sau 17, 11:57

Turiu kalendoriui didžiulę pretenziją . Ją būčiau būtinai iškėlęs projekto metu. Kam dabar ją viešinti , jeigu kalendorius patvirtintas? :(
arunas05

Standartinė arunas05 » Sek 2016 Sau 17, 12:11

Pajuokausiu : Andriau , tu žiūri LT 100 kalendorių. LT 64 kalendorius yra toliau pavadinimu : kitos Lietuvoje vykdomos varžybos 2016 m. :D :D :D
arunas05

Standartinė Roma » Sek 2016 Sau 17, 13:36

arunas05 rašė:Ką turi bendro vaikų varžybos ir 64 vyrų finalas? Galima ir tą pačią dieną pravedinėti. Norint teikti pasiūlymus kalendoriuje , reikia bent matyti projektą.Kas trukdo nors prieš savaitę įdėti projektą? LŠF VK YRA NEPRATĘ PRIE VIEŠUMO - štai kur pagrindinė problema. Dabar įdedamas patvirtintas kalandorius ir pretenzijos nebepriimamos...Didmeistriai , kaip leidžiate, taip su jumis ir elgiamasi :D

Keista tokias mintis girdėti iš buvusio VK nario,kuris turi žinoti,kad jaunimo varžybose žaidžia tie patys dalyviai(Norkus,Sprainaitis,Šveikauskis,Jocaitė).
Arūnas turi žinoti,kad kalendorius departamentui turi būti pristatytas gruodžio pradžioje,todėl projektą mes stengiamės paruošti iki Bačkonių,o ten galutinai suderinti daugumai priimtinas datas ir pravedimo vietas.Tarpuose tarp turų ir partijų,kalendorius ir buvo derinamas su treneriais ir žaidėjais.Tiems,kas nedalyvavo Bačkonyse,buvo skambinama ir derinama(pvz. Alytui,Kaunui ir pan.)Pagrindinės varžybos- Lt finalas,kurį kasmet stengiamės priderinti prie švenčių-arba vasario 16 arba kovo 11 d.,nes tada išpuola daugiau šventinių dienų.Šiemet buvo pasirinkta vasario 16 d.,nes vasario 15 d. jaunimui bus atostogos,o ir darbe lengviau susitart dėl išeiginės,kad būtų 4 laisvos dienos.Bačkonyse buvo klausiama finalo dalyvių,kurios datos būtų priimtinos ir pagal tai buvo pakoreguotas kalendoriaus projektas.
Roma

Standartinė klausk-atsakysiu » Sek 2016 Sau 17, 15:26

Buvau Backonyse. Tikrai manes Jonas klause kada man butu patogiau ir ar tiktu vasario menuo . Atsakyt teisingai per trumpa laika tikrai negalejau , be to labiau rupejo zaidimas , nei datos. Bet man didelio skirtumo ner, na iki dvieju dienu geriausiu variantu galiu laimeti . Todel pasakiau, kad viskas gerai man . Pas vyrus galima sakyt vienos varzybos per metus ir reiktu kazkaip priderint prie pagrindines daugumos.Pas jaunius irgi manau vienerios varzybos 64 ir vienerios 100 .Ir negi per ta pusmeti pastoviai turi tos varzybos stumdytis tarp saves? Geriau buvo, kai kalendoriaus projektas budavo talpinamas ir budavo daugiau bendraujama tarp sudarinetoju ir zaidzianciuju. Ir siaip keistoka, kad su Aleksejumi is kart nera derinama, nes jo varzybu grafikas labiausiai uzimtas
klausk-atsakysiu

AnkstesnisKitas

Grįžti į LŠF VK veikla

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias