Europos cempionatas jaunimas,jauniai,jaunuciai ,vaikai

Moderator: aleksej

Postby edvard » Sun 2008 May 11, 23:14

SIMONA LAIMEJIO PRIESH RUTA prieshpaskutineme rate,laimejio paskutine partija ir padalyno 1 vieta.KODEL JI TUREJIO ATSYSAKYTI NUO SAVO SHANSO? PASKUI PERZAIDIME(baraze) SU SUTRUMPINTA kontrole merginoms ne pasyseke.Po to EVROPOS CEMPIONATO(2004) VISI BARAZAI BAIGESI.SHVEICARKE ir papyldomi rodikliai.VISKAS.
KITAIS METAIS(2005) RUTA savo egomis uzeme 3 vieta.GALVOJU JAI BUVO TA TRECIA VIETA saziningai ishkovota LABAI BRANGI.
MAN, KAIP TRENERIUI BUNA SKAUDU ,KAI SITUACIOS SU pakyshta koja kartojasi ne viena karta,BET AS GERBIU MOKINIUS DAR DAUGIAU po tokiu LYGTAI nesanuoniu,nes sportas yra sportas.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby gintazas » Sun 2008 May 11, 23:25

Ash jau matau, kad uzvedziau kalba ir vel prasidejo didziausi pykciai, nes visi pradejo prisiminti Rutos ir Simonos partija,bet gi ash kalbejau apie siu metu baraza, kur jau realiai viskas buvo aisku (Verai jokiu sansu prasimusti, o Sabinai tik kabintis reikejo), na bet zinoma, gal dar jos per mazos.... :roll:
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 May 11, 23:55

trashmaster wrote:lLabai idomu klausyti jusu kai net nesuprantat kokia buvo situacija. Pats buvau tame cempionate ir pamenu, kad Simonai reikejo pergales kad galetu zaisti baraze del pirmos vietos. Kiekvienas zmogus stengtusi laimeti jei butu bent kruopele sanso laimeti, o sansu buvo pakankamai. O kad baraze lietuvems nepasiseke kaltos jos pacios.


nelabai gerai tu ir prisimeni.
Kokie visi dabar pasidarė aiškiaregiai - o juk veiksmas prasidėjo po 7 turo, kai dar Simona buvo 9 vietoje ...
Man tai svarbiau LIETUVA , o ne miglotos galimybės ar šansai.
beje, dar buvo 9 turas, kur Navickaitė galėjo būti pirma be jokių baražų.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 May 12, 0:02

shlykshtukas wrote:absurdus šnekat arunas05 ir tupik147. Vaikų tarpe net minties negali būti apie tokius dalykus. Kas liečia nusipelniusio trenerio vardo gavimą, kaip arunas rašė, tai tik pasvajoti, Simona du kartus iš eilės tapo Pasaulio jaunimo "100" šaškių čempione, bet jokio vardo man nesuteikė, nes deje šalių nepakankamai šaškių sporte. Pirmiausia išmokime žaisti, įdėdami į tai triūso, tuomet ir rezultatas ateis pats savaime.


kur matai absurdą? paprasčiausiai išreiškiam savo nuomonę. pagalvokime , ar neesame padarę kažko panašaus, o dabar vaizduojame didelius šventuolius?
gaila, kad nesuteikė.
paskutinis sakinys super. ypač pasižiūrėjus į Kaliningrado varžybų lenteles. tai gal geriau reikėjo skirti pinigus Pekinui, o ne turizmui?
Last edited by arunas05 on Mon 2008 May 12, 17:02, edited 1 time in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 May 12, 0:04

gintazas wrote:Ash jau matau, kad uzvedziau kalba ir vel prasidejo didziausi pykciai, nes visi pradejo prisiminti Rutos ir Simonos partija,bet gi ash kalbejau apie siu metu baraza, kur jau realiai viskas buvo aisku (Verai jokiu sansu prasimusti, o Sabinai tik kabintis reikejo), na bet zinoma, gal dar jos per mazos.... :roll:


tam yra komandos treneriai
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby SandraL » Mon 2008 May 12, 5:02

Arunai, iš mano treniruojamų vaikų Kaliningrade žaidė tik Norkus, ir jis važiavo ne federacijos pinigais, deje aš taip pat.
SandraL
 
Posts: 235
Joined: Sun 2007 Dec 09, 16:21
Location: Siauliai

Postby edvard » Mon 2008 May 12, 8:34

Gintautai , ne matau pikciu.Pvz, As rashau ramiai. Rashau savo nuomone.
Padarykim situacijios ANALIZE. :)
As Ateinu priesh paskutine partija pas AGNE IR SAKAU; pralaimek ,prashau Rutai.Agnes REAKCIJA 1)Pasiuncia mane toliau,ir po to pradeda manes negerbti.2)Agne sako ;kas man uz tai bus? (kompensacija)3)Agne sutinka pralaimeti is meiles LIETUVAI ir Rutai.
Toliau Panagrinekim kas bus po 3-cio varianto.Apie mano prashima,ir Agnes tycini praloshima :!: suzino Sandra,Simona ir PAKELIA SKANDALA(nes taip Simonai uzdaromas shansas tapti cempione) :!: Suzino Agnes TEVAS ir PAKELIA SKANDALA (parasho skundus i visokios instancijos, nes VAIKAS BUVO PSIHOLOGISHKAI ISHPREVARTAUTAS), :!: Suzino kas nors ish konkurentu (russijos atstovai,treneriai BUVO LABAI NUSTEBE ,KAD AGNE NE PRALUOSHE SPECIALIAI!Nors gi galejio pralaimeti ir NORMALIAI,o kalbos visvien butu ,kad specialiai :? )Pasekmes neaishkios ,nes irodyti LABAI SUNKU....
Nagrinejam toliau .
:!: Ruta pati PAPRASHO AGNES.Agnes reakcija yrgi gali buti ivairi,o pasekmes neaishkios...
:!: Agne nieko niekam NESAKO IR SPECIALIAI PRALAIMI.GERAI JIEGU Agne IKI PASAULIO PABAIGOS APIE TAI TYLES....O NE ,tai vel yra daug variantu...
Variantu ,kaip matote DAUG,BET GERU NERA.
SUGADINTI VAIKAI, sugadinti SANTYKIAI TARP VAIKU IR TRENERIU,SKUNDAI,SKANDALAI,aishkinimai.....IR TAI VARDAN LIETUVOS :?: :?: :?: MANO NUOMONE tai PRIESH LIETUVA,nes LIETUVA TAI NE ABSTRAKCIJA ,O ZMONES :!:

:idea: Gintautai ,VERONIKA IR SABINA MANO MOKINES . MERGINOS VISADA ZAIDZIA(aisku kiekviena ish jiu galvojia kad zaidzia GERIAU),ir ne todel kad mazos. ir kvailos....As kaip treneris ,ne galiu del to jioms nieko BLOGO pasakyti.
:idea: ARUNAI,GINTAUTAI Nie bukit TEORETIKAIS, NES SITUACIJA GALIMA GERAI MATYTI budamas TRENERIU,ir dirbdamas DAUG METU ...
:!: P.s . Kad gauti LR NUSIPELNUSIO TRENERIO VARDA REIKIA kad dalyvautu TURNIRE(grupeje) 16 :!: :!: :!: shaliu(iki 2003 -12 shaliu).....

P.S 2 KALININGRADAS http://www.shashki.com/ VISOS LENTELES JAU YRA...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Mon 2008 May 12, 16:51

shlykshtukas wrote:Arunai, iš mano treniruojamų vaikų Kaliningrade žaidė tik Norkus, ir jis važiavo ne federacijos pinigais, deje aš taip pat.


supratau. o tai kas dar buvo iš trenerių? dar prisiminiau , kaip vienose vaikų varžybose buvo 4 vaikai iš Nižnij Novgorodo ir ... 4 treneriai.
o labiausiai tai įdomu būtų , jeigu parašytum apie FMJD 64 Asamblėją.
Last edited by arunas05 on Mon 2008 May 12, 17:04, edited 1 time in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 May 12, 17:00

labai išsamus Edvardo paaiškinimas apie situaciją. patiko parašymas , kad variantų daug, o idealiai gero nėra. galvoju, kad tema baigta.
šiandien darbe bandžiau pravesti apklausą pagal šią situaciją. visi ( nesigilindami į jokias psichologijas ar kažkieno šansus ) būtų padarę splavą. motyvas - Lietuvos atstovė garantuota čempionė. įdomiausias palyginimas - iš formulės 1 , kai pirmas važiavo atrodo Bariccelo ir jam per raciją paskutiniame rate liepė praleisti į priekį Šumacherį...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 May 12, 17:37

apie Kaliningrado lenteles.
ten kaip minimum 5 klaidos. juokingiausia, kad turnyre žaidęs ukrainietis atrankoje į ketvertus pavirto į rusą.
niekaip nesuprantu komandinių lentelių... merginos , vaikinai , mišri. jeigu vaikinų lentelėje nėra žaidėjo pavardės, o mišrioje atsiranda.prasidės stebuklų era 64 šaškėse.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Mon 2008 May 12, 19:12

arunas05 wrote:apie Kaliningrado lenteles.
ten kaip minimum 5 klaidos. juokingiausia, kad turnyre žaidęs ukrainietis atrankoje į ketvertus pavirto į rusą.
niekaip nesuprantu komandinių lentelių... merginos , vaikinai , mišri. jeigu vaikinų lentelėje nėra žaidėjo pavardės, o mišrioje atsiranda.prasidės stebuklų era 64 šaškėse.

Butu dar idomiau, kad butu pakeitis ne tik tautybe bet ir lyti.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby SandraL » Mon 2008 May 12, 19:29

arunas05 wrote:supratau. o tai kas dar buvo iš trenerių? dar prisiminiau , kaip vienose vaikų varžybose buvo 4 vaikai iš Nižnij Novgorodo ir ... 4 treneriai.
o labiausiai tai įdomu būtų , jeigu parašytum apie FMJD 64 Asamblėją.


iš trenerių dar buvo Leibovičius ir Jakštonienė.
Asamblėjoje as nedalyvavau, nes kovo 30d. atsistatydinau iš vice prezidentės pareigų, Lietuvai Asamblėjoje atstovavo Leibovičius, todėl neturiu teisės ką nors viešai ir pasakoti apie tai.
SandraL
 
Posts: 235
Joined: Sun 2007 Dec 09, 16:21
Location: Siauliai

Postby edvard » Mon 2008 May 12, 19:50

SANDRA TU TURI TEISE PASAKOTI VISKA KA NORI :!: BUS IDOMU :!: NES LEJBOVICIUS TIKRAI NE PARASHYS.......
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Mon 2008 May 12, 21:12

shlykshtukas wrote:
iš trenerių dar buvo Leibovičius ir Jakštonienė.
Asamblėjoje as nedalyvavau, nes kovo 30d. atsistatydinau iš vice prezidentės pareigų, Lietuvai Asamblėjoje atstovavo Leibovičius, todėl neturiu teisės ką nors viešai ir pasakoti apie tai.


nematau priežasties, kodėl negalėtum pasakoti? tai paslaptis, kas ten vyko? o kodėl atsistatydinai? keista, kad LŠF VK nieko neinformuoja. tai gal čia kokia uždara organizacija?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Mon 2008 May 12, 22:51

:idea: DEL atsistatydinimo atskira tema.....
:idea: o del kaliningrado idomu...
JUSU PALYGINIMAI su dviraciu sportu,su formule -1 nekorektishki,nes ten TAISYKLES LEIDZIA DARYTI tokius triukus,ir VISI APIE TAI ZINO IR VISI TAIP ELGESI. PAS MUS GI TAISYKLES NELEIDZIA SPECIALAI PASIDUOTI.......TAME IR SKIRTUMAS :!: :!: :!:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests