Europos cempionatas jaunimas,jauniai,jaunuciai ,vaikai

Moderator: aleksej

Europos cempionatas jaunimas,jauniai,jaunuciai ,vaikai

Postby edvard » Fri 2008 May 09, 12:30

:idea: IDOMU; kokie ispudziai is KALININGRADO?KODEL BLOGAI ar gerai suzaidet,ka matet?
:D AISKU SVEIKINU EDGARA IR ANRI SU MEDALIAIS!!!!
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby trashmaster » Fri 2008 May 09, 13:05

Na cempionatas buvo visai idomus, gyvenom kaime kokiu 15 km uz Kaliningrado. Zaidem ir gyvenom toje pacioje vietoje. Kalbant apie gyvenimo salygas tai ne visai man patiko, gyvenom 7 kambary kuriame net nera rozeciu :D. Be to turbut pirmas toks turnyras su labai griezta apsauga: naktimis buvo paleisti sunis ir su sviestuvais vaiksciodavo sargai, dalyviam neleisdavo eiti prie salia esancios ilankos.Kalbant apie zaidima sakyciau suzaidziau ne taip ir blogai, pries rusus laimeti zaidziant ju saskem nelengva :D Jei dar kas nezinot tai Anri Plaksij tapo europos jaunuciu blico cempionu, E. Petrauskas pagr. turnyre lemiamame mikromace iveikes Anri uzeme 3 vieta. D. Norkus iki finalu zaide labai gerai, bet jam nepasiseke ketvertuose ir liko 8. Neblogu sansu pelnyti medalius turejo ir merginos, bet nei Sabinai nei Veronikai nepasiseke barazuose (del papuolimo i pirma ketvertuka varzesi 5 dalyves, is ju 2 lietuves), Veronika liko 6, Sabina 7 ar tai 8. Maziukam, ypac Jonui sekesi ne kaip, jie liko uz desimtuko ribu ( T. Sveikauskas 11, R. Domarkas 12, J . Puksta 13). Mergaitem kiek pamenu irgi ne itin sekesi, o Margarita jaunimo turnyre uzeme 6, Milda 7 vietas. O sakyciau gana neidomiam jaunimo turnyre Marius uzeme 5, o Vilius 6 vietas. Pats jauniu turnyre likau sestas. O kalbant apie pacius turnyrus, tai pasakysiu kad mano grupe nebuvo labai "ziauriai", truputis sekmes ir galejau patekti i pirma ketvertuka, bet laimeti pries pries pirmus 5 zaidejus yra labai sunku. 18 meciu turnyre, kaip sake Vilius jam buvo lost dar sunkiau nei auksciausioje lygoje, ten telieka galvoti tik apie lygias. Jaunuciu turnyre manau jei butu pasiseke Anri tikrai galejo uzimti geresne vieta (jis tai irode blice), nes tenai nebuvo traukiami ejimai ir kiekvienas galejo stumdyti tai ka tikrai moka. Va tokie trumpi ispudziai is Europos cempionato. :)
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

Postby jankis » Fri 2008 May 09, 13:19

Na aš daugiau tikėjausi iš Jono :) Jis juk Lietuvos čempionas iki 10m. ir manau tikrai buvo vertas bent aštuntuko Europoje. O jį aplenkė net abu lietuviai, kuriuos Jonas lengvai nugalėdavo Lietuvos čempionatuose... O šiaip pasirodė Lietuva visai neblogai. Bent jau Europos čempioną rusiškom šaškėm tai seniai turėjom.. :)

O šiaip įdomu, pirmą kartą tenka girdėti apie tokią tvarką čempionate, kai vaikščioja apsauginiai su žibintais ir šunimis :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby nesutinku » Fri 2008 May 09, 14:09

Marius su Viliumi aplenkė tik moldavą.Manyčiau turėjo būt geras turnyras.Tik šalių mažai.
nesutinku
 
Posts: 13
Joined: Tue 2007 Nov 20, 21:36

Postby gintazas » Fri 2008 May 09, 16:06

Na dabar ishanalizaves lenteles, turiu toki pastebejima, kad nebuvo kooperacijos tarp Sabinos ir Veronikos. Cia bus mano subjektyvi ir asmenine nuomone, bet jei viska gerai suprantu, tai merginos nesusiprotejo, kad zaidziant baraza tarpusavy 3 ar 4 rate, kai Vilcinskaja jau turejo du nulius, o Sabina abi pergales, Verai reikejo pasiduoti Sabinai ir pastaroji butu turejusi didelius sansus papulti, na bet cia tik mano nuomone ir ish kitos puses ziurint - garbingas zaidimas nugalejo.... :)
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby Vilius » Fri 2008 May 09, 16:59

Na turnyras buvo gan idomus tik gaila, kad pralosiau keleta partiju lygiose vietose na labiausiai kazkodel nesiseke zaist su Marium :) Bent blice pavyko geriau suzaisti ir su stipresniais varzovais visai neblogai ejosi.Na tvarka griezta, bet Lukai juk visgi pavyko nueiti prie ilankos , o ypac paskutini karta... :lol: .Na savo grupej pagal savo zaidimo lygi nebuvo per daug ka aplosinet man, bet va lygiu tikrai galima buvo daugiau pridaryt , kitais metais reikes labiau pasistengt :lol: Na, bet gerai, kad i Lietuva buvo parvezti bent 2 medaliai :)
Vilius
 
Posts: 93
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:39

Postby edvard » Fri 2008 May 09, 20:43

O KUR PRAPUOLE SUPER MARIO?? :shock:
LAUKIU IR SHLYKSHTUKO ISPUDZIU..... :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Fri 2008 May 09, 21:02

jo,kur mario prapuolė įdomu ir man.ai...5dienis gi,vakaras,viskas aišku kur jis :) :) :) :) :) :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby arunas05 » Fri 2008 May 09, 21:48

gintazas wrote:Na dabar ishanalizaves lenteles, turiu toki pastebejima, kad nebuvo kooperacijos tarp Sabinos ir Veronikos. Cia bus mano subjektyvi ir asmenine nuomone, bet jei viska gerai suprantu, tai merginos nesusiprotejo, kad zaidziant baraza tarpusavy 3 ar 4 rate, kai Vilcinskaja jau turejo du nulius, o Sabina abi pergales, Verai reikejo pasiduoti Sabinai ir pastaroji butu turejusi didelius sansus papulti, na bet cia tik mano nuomone ir ish kitos puses ziurint - garbingas zaidimas nugalejo.... :)


čia tikras LT žaidėjų bruožas - nukalti saviškį.
prisimeni , kaip Navickaitė Lenkijoje Europos čempionate likus 2 turams iki turnyro pabaigos buvo pirmoje vietoje su taško persvara prieš persekiotojas. Kulakauskaitė , būdama 9 vietoje , laimi prieš Rūtą 8 rate, o paskutiniam Bučinskaitė sužaidžia lygiosiomis. pabaiga tokia - didelis mačas dėl 1 vietos ir Navickaitė užima 4 , o Kulakauskaitė - 5 vietas. durniau ir būti negalėjo. įdomus sutapimas - tada taip pat viena iš komandos vadovių buvo Sandra.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby trashmaster » Fri 2008 May 09, 22:13

beje kur jus randat pilnas turnyro lenteles? Nes as tik blico ir pagr. turnyro po 7 turu rezultatus turiu.
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

Postby edvard » Fri 2008 May 09, 23:34

SAVO MOKINIU NIEKADA NE MOKINU DARYTI ; SPLAVUS;-DEL MEDALIU NE VERTA GADINTI VAIKUS....metalas tik metalas...o duše,morale svarbiau...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby nesutinku » Sat 2008 May 10, 0:23

Abu kartus pasielgta sąžiningai.Už tokius poelgius medalį reikia įteikt.
nesutinku
 
Posts: 13
Joined: Tue 2007 Nov 20, 21:36

Postby arunas05 » Sat 2008 May 10, 0:51

nesutinku wrote:Abu kartus pasielgta sąžiningai.Už tokius poelgius medalį reikia įteikt.


pasakykite spoto departamentui - būtume laimėję Europos čempionatą, bet esame sąžiningi durniai ir atidavėm pirmą vietą Krasnovai ( Rusija ). Skirkite mūsų federacijai daugiau pinigų kitiems metams ....
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sat 2008 May 10, 1:09

edvard wrote:SAVO MOKINIU NIEKADA NE MOKINU DARYTI ; SPLAVUS;-DEL MEDALIU NE VERTA GADINTI VAIKUS....metalas tik metalas...o duše,morale svarbiau...


dėl moralės sutinku, bet jeigu būtų splavas, džiaugsmo būtų visiems daugiau. o kaip jaustis Navickui? Jo dukrai žemietės užkirto kelią tapti Europos čempione. Juk kolega - treneris, šaškininas, LŠF VK narys.
Jeigu Rūta būtų tapusi Europos čempione, jai būtų pridėję balų per stojamuosius. Navickas būtų tapęs nusipelniusiu treneriu - padidėtų atlyginimas.Mariampolęs savivaldybė skirtų daugiau pinigų šaškininkams. LŠF būtų gavusi daugiau finansavimo ir butų gera reklama šaškėms. O kas dabar? nuoskauda, nusivylimas kolegomis?
beje, prieš paskutinį turą kalbėjau su Agne telefonu ir paklausiau, ar ji rytoj pasiduos Rūtai? Agnė atsakė, kad jai niekas nieko nesako. Navickaitė ,aišku, iš kuklumo , o komandos vadovai tikriausiai taip pat.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby jankis » Sat 2008 May 10, 10:45

Ne tik šaškėse, bet ir kitose sporto šakose būna tokių situacijų. Daug girdėjau nutikimų, kai tos pačios šalies atstovas ar komanda specialiai pralaimi, kad pagelbėtų kitam. Na kiekvienas pasirenka pats ar padėti komandos draugui ar ne.. Tą įvykį apie Navickaitę jau esu girdėjęs kokį 100 kartų :) Na šiaip negerai ten išėjo.. Kažkaip kai pagalvoju, tai jeigu aš ir mano komandos draugas atsidurtų tokioje situacijoje (pvz. aš 7 vietoj, jis 1), tai manau pagelbėčiau jam..
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Next

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests