Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Moderator: aleksej

Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby jankis » Mon 2012 Jan 23, 19:32

Truputį forume buvo primiršta apie Olandijos klubinį čempionatą. Manau reiktų atgaivint temą, tuo labiau, kad jame dalyvauja ne vienas Lietuvos atstovas :)
Aukščiausioje lygoje (Ereklasse) žaidžia Aleksej Domčev. Jo atstovaujamas "Hijken DTC" klubas šiuo metu užima 3 vietą. Paskutiniame ture 9:11 pralaimėta lyderiams, Aleksejus sužaidė lygiosiomis su Valneriu.
Antroje pagal pajėgumą lygoje (Hoofdklasse A) žaidžia Sabina Kovalevskaja. Jos atstovaujama "Het noorden" komanda 8 rate iškovojo pergalę 11:9, o pergalę galima sakyt ištraukė būtent Sabina, kuri nugalėjo perspektyvųjį Europos minikadetų čempioną Jan Groenendijk :D Jos komanda šiuo metu užima 9 vietą.
Ketvirtoje pagal pajėgumą lygoje (1e klasse A) žaidžia Valerij Kudriavcev ir Vaidas Stasytis. Jų klubas "Ravenshorst Nijverdal" yra šios lygos lyderis ir panašu, kad iškovos kelialapį į aukštesnę lygą :)
Daugiau info čia - http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... 2280&jr=12
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Mon 2012 Jan 23, 20:07

Na Valerij Kudriavcev ir Vaidas Stasytis žaidžia sąlyginai :). Iš 8 įvykusių ratų sužaidė po 1 partiją. Bet ant komandos atsarginių suoliuko sėdi :).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby jankis » Tue 2012 Jan 24, 0:36

Gal išbėgs dar į aikštelę :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby jankis » Sun 2012 Jan 29, 19:04

Vakar vyko dar vienas Olandijos klubinio čempionato turas. Aleksej Domčev sužaidė lygiosiom, bet jo klubas pralaimėjo 8:12. Taigi likus dviem turam "Hijken DTC" aukščiausioje lygoje užima 5 vietą. Žiūrint į rezultatus krinta į akį, kad Boomstra, Okken ir de Vries nelaimėjo, kur galbūt galėtų laimėt pagal pajėgumą, o Kroesbergen pralošė prieš panašaus pajėgumo žaidėją.. Tuo labiau, kad Boomstra su šaške nelaimėjo, kažkur laimėjimą greičiausiai paleido :) Ar negaus komplekso žaist su šaške? :D O šiaip kaip komandoj, ar būna, kad kaltinami žaidėjai dėl nesėkmių ar viskas ramiai "nuleidžiama"? Kokia atmosfera komandoj? :D
Sabina tuo tarpu vėl laimėjo, bet jos klubas taip pat pralaimėjo rezultatu 8:12 ir antroje lygoje užima 9 vietą.
Stasyčio ir Kudriavcevo klubas ketvirtoje lygoje iškovojo eilinę pergalę 15:5, bet lietuviai vėl liko ant suolo :)
Pastebėjau ir dar vieną matytą pavardę - Rima Danilevicienné :) Ji sužaidė lygiosiomis, o jos klubas pralaimėjo 7:13 ir yra ketvirtos lygos autsaideris..
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Sun 2012 Jan 29, 19:44

Perduodu informacija tiesiogiai is Olandijos, nes dar cia :). Is tikruju tikejomes pergaliu is Boomstros, Okkeno, ir de Vrieso. Ne is visu gal, bet nors viena. Na ir tikejomes kad atsilaikys Hoving ir Kalk pries Harmsma ir Akkeri. Bet kaip ivyko - matote. Tarp kitko, Boomstra islosimo nepaleido - jo nebuvo. Kaip tik Patisto gera saskes auka, forsuojanti lygias. Siaip, kai pries 2 turus mes ejome 1-2 vietoje bent man buvo aisku, kad mes ne savo vietoje ir finise viskas turi tapti kitaip. Musu vieta 5-6, ir mes ja ir uzimsime. Siaip tai musu komanda labai draugiska. Aisku, nosi nukabinome, bet kad kazka kaltinti - tokio nera. Hovingo as kitame sezone atsisakyciau - neisipaiso i komanda. Bet cia ne man spresti, gal manes atsisakys :D.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby jankis » Sun 2012 Jan 29, 20:00

aleksej wrote:Siaip, kai pries 2 turus mes ejome 1-2 vietoje bent man buvo aisku, kad mes ne savo vietoje ir finise viskas turi tapti kitaip. Musu vieta 5-6, ir mes ja ir uzimsime. Siaip tai musu komanda labai draugiska. Aisku, nosi nukabinome, bet kad kazka kaltinti - tokio nera. Hovingo as kitame sezone atsisakyciau - neisipaiso i komanda. Bet cia ne man spresti, gal manes atsisakys :D.


Toks požiūris gal nelabai geras prieš varžybas... :) Būna ir nestipriausia komanda pagal sudėtį iššauna :D O Hoving pažiūrėjau jo, nelabai, -3 surinkęs.. :roll:
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Sun 2012 Jan 29, 20:29

Varzybose prie 10 lentu stebuklo tikimybe minimali. Cia kai 3 ar 4 lentos gali fuksas ivykti ir silpnesni laimes. Bet kai 10 zmoniu komandoje - klase ir bendras vidutinis lygis pasireiskia. Mes - netolygus, kaip VBI Huissen ir Witte van Moort Westerhaar. Net nei kaip Apeldoorn ir DEZ Culemborg. Tas netolygumas viska lemia. Tarp kitko pries sezona Boomstra per interviu kazkokiam vietiniam laikrasciui irgi pasake - auksciau 4 vietos Hijken uzimti negali nekaip :) :(.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Sun 2012 Feb 12, 18:34

Po pergales pries praeitu metu cempionus Volendam (kurie siame sezone su astronominiu biudzetu patyre didziule fiasko) pakilom i 4 vieta ir idealiai susikloscius rezultatams paskutiniame ture galime uzsokti ant "podiumo". Blogiausiu atveju mus gali aplenkti Culemborg ir nusileisime i 5 vieta. Kudriavceva svarbiame mace isleido i aikste ir jis imuse ivarti. Nors Nijverdalo varzovai kazkodel stipriausios sudeties neisstate.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby jankis » Mon 2012 Feb 13, 2:43

Pažymėtina Sipmos pergalė prieš Scholma :) O Georgievas tai įdomią auką užmetė :D Na ką, jau baiginėjasi sezonas.. Kada dabar paskutinis turas? Sabinos klubas laimėjo ir turbūt liks 9 vietoj, o Danilevičienė ir jos klubas vėl pralaimėjo. Seniau nelabai domėdavaus šitu čempionatu, bet turbūt tiek lietuvių dar nežaidė vienam sezone?
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Mon 2012 Feb 13, 10:54

jankis wrote: Na ką, jau baiginėjasi sezonas.. Kada dabar paskutinis turas?

Po 2 savaiciu, kaip visada. Vasario 25.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby jankis » Sun 2012 Feb 26, 2:26

Tai kaip matau Hijken išliko 4 vietoje :) Sužaidė lygiosiomis su Van Stigt Thans. Jei ne kiek netikėtas Kroesbergen pralaimėjimas, tai galėjo iškovoti ir pergalę. Ir pas Aleksėjų mano supratimu buvo gera pozicija.. Bet ir pergalė turbūt nebūtų padėjus pakilt į 3 vietą? Sabinos klubas Het Noorden iškovojo dar vieną pergalę, bet iš 9 vietos pasijudinti jau nepavyko. Tikriausiai neturėtų jie iškrist iš antro diviziono? Džiugu, kad Sabina pagal naudingumą ketvirta komandoj :D O ketvirtam divizione lietuvių nuotaikos skirtingos: Kudriavcevo ir Stasyčio klubas užėmė pirmą vietą, o Danilevičienės paskutinę.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Sun 2012 Feb 26, 12:57

jankis wrote: Ir pas Aleksėjų mano supratimu buvo gera pozicija...

Gera - ne tas zodis. Bet jei neeina, tai neeina...


jankis wrote: Bet ir pergalė turbūt nebūtų padėjus pakilt į 3 vietą?

Butu. Witte van Moort kovodama del 1 vietos mums labai padejo nugalejus Damvereniging VBI 13:7. Musu pergales atveju rezultatu 12:8 pries Van Stigt Thans tas stebuklas galejo atsitikti - mes isoktum i 3 vieta. Nes pagal didelius taskus Damvereniging VBI pavytum (turetum po 16), o pagal mazus aplenktum (pas juos 134, o pas mus butu 135)...
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Sun 2012 Feb 26, 13:08

Divizionus neteisingai vardini, Mantai, ten ne taip viskas paprasta - pirmas, antras, trecias, ketvirtas :). Neteisinga Hoofdklasse A pavadinti antru, o Hoofdklasse B - treciu, nes jie yra lygiaverciai. Taip pat, kaip Eerste klasse A tai ne ketvirtas, o Eerste klasse B tai ne penktas, nes jie irgi yra lygiaverciai. Tada jau jeigu naudoti skaicius (kaip mums iprasta), Ereklasse - tai pirmas divizionas (o teisingiausia vadinti - auksciausios klases grupe), Hoofdklasse A ir Hoofdklasse B - tai antras divizionas (o teisingiausia vadinti - aukstosios klases grupes), Eerste klasse A i Eerste klasse B - tai trecias divizionas (o teisingiausia vadinti - pirmos klases gupes).

Kad butu paprasciau suvokti - pagal tavo skale Ravenshorst Nijverdal is ketvirto diviziono (Eerste klasse A) turetu pakilti i trecia diviziona (Hoofdklasse B). Nieko panasaus :)! Jis is trecio diviziono (tiksliau sakant pirmos klases is Eerste klasse A ir Eerste klasse B grupiu) pakils i antra diviziona (tiksliau sakant aukstaja klase is Hoofdklasse A ir Hoofdklasse B grupiu, o i kuria is siu dveju grupiu nulems burtai).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby jankis » Sun 2012 Feb 26, 15:51

O tai paskutiniai 5 divizonai (A-E) irgi lygiaverčiai?
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Olandijos "100" klubinis čempionatas 2011-2012

Postby aleksej » Sun 2012 Feb 26, 16:01

jankis wrote:O tai paskutiniai 5 divizonai (A-E) irgi lygiaverčiai?

Butent! Tweede klasse A, Tweede klasse B, Tweede klasse C, Tweede klasse D, Tweede klasse E yra irgi lygiaverciai. Ir jeigu testi musu skaiciu israiskos skale - visos sios grupes yra ketvirtas divizionas arba teisingiausia vadinti - antros klases grupes.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Next

Return to Nacionaliniai čempionatai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests