Likus trim ratams:
Kybartas - 6
Valuzis - 5
Vengelis, Petrauskas - 4,5
Plaksij - 6
Zutautas, Puksta, Volosionkinas po 4,5
Moderator: aleksej
J. Kulikausko memorialo paprastųjų šaškių turnyras, Vilnius, 2011.10.07-09 - Round 9
Cross Table
No Name Loc Id Loc Club Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 KYBARTAS, Andrius 1983 2431 Šiauliai 8 19:1 25:1 7:1 11:1 3:1 4:1 2:½ 12:1 5:½
2 VALUŽIS, Ričardas 1970 2221 Plungė 6.5 0:1 12:½ 6:½ 5:1 14:1 9:1 1:½ 3:½ 4:½
3 PETRAUSKAS, Edgaras 1995 2215 Šiauliai 6.5 21:1 15:½ 13:1 18:1 1:0 23:1 4:1 2:½ 7:½
4 VENGELIS, Lukas 1992 2199 Vilnius 6 30:1 5:½ 9:1 12:1 10:1 1:0 3:0 11:1 2:½
5 KASPUTYTĖ, Margarita 1991 2091 Kaunas 6 35:1 4:½ 17:½ 2:0 25:1 15:1 11:½ 9:1 1:½
6 JOCAITĖ, Milda 1997 2044 Šiauliai 6 17:½ 26:1 2:½ 22:½ 7:½ 8:½ 23:1 18:½ 10:1
7 PURAS, Martynas 1995 2103 Šiauliai 5.5 18:1 20:1 1:0 24:½ 6:½ 12:½ 14:1 10:½ 3:½
8 NAVICKAS, Jonas 1944 2160 Marijampolė 5.5 16:½ 29:1 11:0 13:½ 21:1 6:½ 10:½ 14:½ 18:1
9 NAVICKAS, Evaldas 1997 2018 Šiauliai 5.5 32:1 13:½ 4:0 26:1 22:1 2:0 27:1 5:0 20:1
10 LABUTIS, Vitas 1967 2167 Marijampolė 5 20:½ 14:½ 21:1 15:1 4:0 17:1 8:½ 7:½ 6:0
11 ŠEMIOTAS, Valdas 1988 2020 Mažeikiai 5 27:1 23:½ 8:1 1:0 24:1 13:½ 5:½ 4:0 12:½
12 DRUŽININ, Boris 1938 2221 Klaipėda 5 31:1 2:½ 23:1 4:0 17:½ 7:½ 13:1 1:0 11:½
13 KASPUTYTĖ, Milda 1991 2099 Kaunas 5 22:1 9:½ 3:0 8:½ 32:1 11:½ 12:0 24:1 19:½
14 KARALIUS, Valius 1952 2177 Vilnius 5 24:½ 10:½ 32:1 17:½ 2:0 22:1 7:0 8:½ 27:1
15 KURAUSKAS, Robertas 1993 2117 Šiauliai 5 33:1 3:½ 24:½ 10:0 18:½ 5:0 19:½ 25:1 23:1
16 ČIPLYS, Romualdas 1958 1965 Kalvarija 5 8:½ 17:0 20:½ 19:½ 27:½ 28:½ 31:1 23:½ 26:1
17 SMAIDRYS, Antanas 1937 2087 Vilnius 4.5 6:½ 16:1 5:½ 14:½ 12:½ 10:0 18:0 0:1 21:½
18 JASIULEVIČIUS, Rokas 1999 1900 Kalvarija 4.5 7:0 35:1 25:1 3:0 15:½ 24:½ 17:1 6:½ 8:0
19 BANDZA, Česlovas 1928 2099 Šiauliai 4.5 1:0 24:0 34:1 16:½ 26:½ 21:½ 15:½ 28:1 13:½
20 ŠČEPONIS, Vytautas 1952 1998 Kalvarija 4.5 10:½ 7:0 16:½ 28:1 23:0 30:1 24:½ 29:1 9:0
21 ČIUMIKOV, Anatolijus 1948 2000 Vilnius 4.5 3:0 34:1 10:0 29:1 8:0 19:½ 25:½ 30:1 17:½
22 VALTAS, Paulius 2000 2000 Kaunas 4.5 13:0 0:1 28:1 6:½ 9:0 14:0 29:0 34:1 33:1
23 PILECKAITĖ, Ieva 2000 2000 Kaunas 4 28:1 11:½ 12:0 27:1 20:1 3:0 6:0 16:½ 15:0
24 SPRAINAITIS, Mantas 1998 2000 Kaunas 4 14:½ 19:1 15:½ 7:½ 11:0 18:½ 20:½ 13:0 29:½
25 DOMARKAS, Rytis 2000 2000 Marijampolė 4 34:1 1:0 18:0 30:1 5:0 26:½ 21:½ 15:0 32:1
26 LABANAUSKAS, Linas 1998 1900 Šiauliai 4 29:½ 6:0 33:1 9:0 19:½ 25:½ 28:½ 32:1 16:0
27 LASTAUSKAS, Marius 1997 1900 Kalvarija 4 11:0 33:1 29:½ 23:0 16:½ 32:1 9:0 31:1 14:0
28 JANKELIŪNAS, Lukas 2000 1900 Kalvarija 4 23:0 31:1 22:0 20:0 35:1 16:½ 26:½ 19:0 0:1
29 ŠALNA, Vidmantas 1946 1900 Vilnius 4 26:½ 8:0 27:½ 21:0 31:½ 34:1 22:1 20:0 24:½
30 KURAS, Paulius 2002 2000 Kaunas 4 4:0 32:0 31:1 25:0 33:1 20:0 0:1 21:0 35:1
31 LUKOŠEVIČIUS, Klaidas 2002 1900 Kaunas 3.5 12:0 28:0 30:0 0:1 29:½ 35:1 16:0 27:0 34:1
32 ČEPELIONIS, Marius 1987 1900 Vilnius 3 9:0 30:1 14:0 35:1 13:0 27:0 33:1 26:0 25:0
33 ALEKSEJEVA, Laura 1997 1900 Dobele 3 15:0 27:0 26:0 34:1 30:0 0:1 32:0 35:1 22:0
34 LIEPA, Ramona 1997 1900 Dobele 2 25:0 21:0 19:0 33:0 0:1 29:0 35:1 22:0 31:0
35 SVARAVIČIUS, Vytautas 1936 2015 Telšiai 1 5:0 18:0 0:1 32:0 28:0 31:0 34:0 33:0 30:0
J.Kulikausko memorialo šimtalangių šaškių turnyras, Vilnius, 2011.10.7-9 - Round 9
Cross Table
No Name Loc Id Loc Club Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 PLAKSIJ, Anri 1995 2039 Vilnius 7.5 26:1 23:1 4:1 7:1 9:1 5:1 2:½ 3:½ 6:½
2 VOLOSIONKINAS, Viktoras 1958 2152 Vilnius 7 4:0 22:1 8:½ 24:1 19:1 23:1 1:½ 10:1 3:1
3 PUKŠTA, Jonas 1998 1900 Vilnius 6 33:1 18:1 5:0 10:1 12:½ 16:1 7:1 1:½ 2:0
4 UŠAKOV, Gleb 1985 2126 Charkovas 6 2:1 32:1 1:0 12:½ 6:½ 21:1 14:1 5:½ 10:½
5 VILČINSKA, Veronika 1992 2000 Vilnius 6 29:1 38:1 3:1 9:0 15:1 1:0 13:1 4:½ 8:½
6 TUNKEVIČ, Artur 1995 2038 Vilnius 6 15:½ 8:1 11:½ 19:½ 4:½ 12:½ 20:1 14:1 1:½
7 ŽUTAUTAS, Virgilijus 1960 2162 Vilnius 6 20:1 19:1 31:1 1:0 13:½ 9:1 3:0 8:½ 12:1
8 BERČUKS, Jevgenijs 1991 1915 Dobele 5.5 14:½ 6:0 2:½ 29:1 22:1 20:½ 19:1 7:½ 5:½
9 OZOLS, Raitis 1989 2043 Dobele 5.5 28:1 24:1 13:½ 5:1 1:0 7:0 12:½ 17:½ 25:1
10 GECEVIČIUS, Kęstutis 1957 2015 Vilnius 5.5 12:0 34:1 38:1 3:0 17:1 15:1 16:1 2:0 4:½
11 PAVLIUKOVIČ, Tomaš 1996 2046 Vilnius 5.5 35:1 12:½ 6:½ 22:½ 14:0 27:½ 21:½ 19:1 23:1
12 CILEVIČ, Leonid 1995 2068 Ryga 5 10:1 11:½ 15:½ 4:½ 3:½ 6:½ 9:½ 16:1 7:0
13 PUOČIAUSKAS, Vaidas 1949 2058 Vilnius 5 21:1 30:1 9:½ 16:½ 7:½ 14:½ 5:0 24:½ 18:½
14 NAPREJENKOV, Andrej 1950 2081 S. Peterburgas 5 8:½ 16:0 28:1 36:1 11:1 13:½ 4:0 6:0 27:1
15 NAVICKAITĖ, Rūta 1986 2100 Marijampolė 5 6:½ 36:1 12:½ 23:1 5:0 10:0 18:½ 21:½ 30:1
16 TETERIN, Vsevolod 1974 2111 Ryga 5 22:½ 14:1 26:1 13:½ 20:1 3:0 10:0 12:0 28:1
17 RUSAVSKIJ, Dmitrij 1984 2000 Vilnius 5 0: 25:1 18:1 20:0 10:0 26:1 27:1 9:½ 21:½
18 JANAVIČIUS, Mantas 1989 1923 Vilnius 5 34:1 3:0 17:0 39:1 27:½ 25:½ 15:½ 22:1 13:½
19 KLUSOVSKI, Dariuš 1999 1900 Vilnius 4.5 42:1 7:0 21:1 6:½ 2:0 32:1 8:0 11:0 35:1
20 KOZLOV, Jevgenij 1956 1964 Kaliningradas 4.5 7:0 42:1 30:1 17:1 16:0 8:½ 6:0 28:½ 24:½
21 GRUDIN, Oleg 1992 1935 Ryga 4.5 13:0 37:1 19:0 33:1 31:1 4:0 11:½ 15:½ 17:½
22 KOLEDA, Marija 2000 1800 Ryga 4.5 16:½ 2:0 35:1 11:½ 8:0 38:1 24:½ 18:0 36:1
23 ŠVEIKAUSKIS, Tomas 2000 1900 Vilnius 4.5 39:1 1:0 29:1 15:0 32:1 2:0 34:½ 35:1 11:0
24 CHESNOKOVA, Jelena 2000 1900 Ryga 4.5 27:1 9:0 32:½ 2:0 25:½ 31:1 22:½ 13:½ 20:½
25 STRAUMANIS, Edgars 1998 1800 Sigulda 4.5 41:½ 17:0 27:½ 30:1 24:½ 18:½ 28:½ 34:1 9:0
26 GALAUSKIS, Martinš 1992 1900 Ryga 4.5 1:0 39:1 16:0 37:½ 28:0 17:0 42:1 33:1 32:1
27 DUBICKAITĖ, Leticija 1998 2000 Vilnius 4 24:0 33:½ 25:½ 38:1 18:½ 11:½ 17:0 29:1 14:0
28 ŠTELMAHERS, Viesturs 1993 2000 Dobele 4 9:0 35:½ 14:0 41:1 26:1 34:½ 25:½ 20:½ 16:0
29 LATYŠOVIČ, Karina 1995 2000 Vilnius 4 5:0 40:1 23:0 8:0 33:½ 37:½ 41:1 27:0 34:1
30 JONIKAITĖ, Digna 1999 1900 Vilnius 4 37:1 13:0 20:0 25:0 40:½ 33:½ 38:1 39:1 15:0
31 KUROPATOV, Sergej 1954 1983 S.Peterburgas 4 36:½ 41:1 7:0 32:½ 21:0 24:0 35:0 42:1 39:1
32 KRAUJALIS, Liudas 2001 1900 Vilnius 3.5 40:1 4:0 24:½ 31:½ 23:0 19:0 33:½ 37:1 26:0
33 NILOVA, Dace 1996 1800 Ryga 3.5 3:0 27:½ 36:½ 21:0 29:½ 30:½ 32:½ 26:0 40:1
34 SEMENDJAJEV, Nikita 1998 1800 Ryga 3.5 18:0 10:0 40:½ 42:1 37:1 28:½ 23:½ 25:0 29:0
35 NEREDA, Magdalena 2000 1800 Ryga 3.5 11:0 28:½ 22:0 40:½ 36:½ 41:1 31:1 23:0 19:0
36 BROVKIN, Dmitrij 1998 1800 Ryga 3.5 31:½ 15:0 33:½ 14:0 35:½ 40:½ 37:½ 38:1 22:0
37 SILD, Joanna 1997 1800 Talinas 3.5 30:0 21:0 42:1 26:½ 34:0 29:½ 36:½ 32:0 41:1
38 LIEPA, Janis 1997 1800 Dobele 3 0:1 5:0 10:0 27:0 39:1 22:0 30:0 36:0 42:1
39 PIKKEL, Veronika 1997 1900 Talinas 3 23:0 26:0 41:1 18:0 38:0 42:1 40:1 30:0 31:0
40 TREES, Anneli 1998 1800 Talinas 2.5 32:0 29:0 34:½ 35:½ 30:½ 36:½ 39:0 41:½ 33:0
41 ZEMLITIS, Martinš 2000 1800 Sigulda 2 25:½ 31:0 39:0 28:0 42:1 35:0 29:0 40:½ 37:0
42 STAZDINŠ, Davis 1997 1800 Dobele 0 19:0 20:0 37:0 34:0 41:0 39:0 26:0 31:0 38:0
Users browsing this forum: No registered users and 57 guests