2011m. kalendorius

Moderatorius: aleksej

2011m. kalendorius

Standartinė buldozzer » Ant 2010 Lap 30, 13:00

Vartotojo avataras
buldozzer
Administratorius

Re: 2011m. kalendorius

Standartinė ragvel » Ant 2010 Lap 30, 16:54

turiu kl. is kalendoriaus
rugseji bus "Intelektualių žaidimų olimpiada", parasyta 4 dalyviai is Lietuvos. Ar yra jau kazkoks rastas gautas? Tikrai 4.
Gal yra aiski kokia bus atranka i 4 vietas, 2011 metu 100 cempionatas.?
Ar ten jau pridejot ir 64 saskiu 2 vietas?
ragvel

Standartinė ragvel » Ant 2010 Lap 30, 17:00

taip pat idomu "Lietuvos Respublikos federacijos taurė „64“/finalas/"
kokios taisykles bus?
nes buvo minima siemet, kad kita mes taureje bus klasika, o zonose bus mikromatcai su kazkiek traukiamu ejimu.
Suprantu, kad dabar daugiau gal dėliojamos datos, bet nuo to kokios taisykles priklauso treniravimosi procesas ir planavimas :)
ragvel

Standartinė aleksej » Ant 2010 Lap 30, 17:18

ragvel rašė:turiu kl. is kalendoriaus
rugseji bus "Intelektualių žaidimų olimpiada", parasyta 4 dalyviai is Lietuvos. Ar yra jau kazkoks rastas gautas? Tikrai 4.
Gal yra aiski kokia bus atranka i 4 vietas, 2011 metu 100 cempionatas.?
Ar ten jau pridejot ir 64 saskiu 2 vietas?

Skaičius 4 tiesiog iš lubų. Intelektualių žaidimų olimpiadoje rugsėjį iš Lietuvos niekas nedalyvaus. Nes ten planuojama visai kita formulė nei 2008 metais, ne kas nori, o tik elitų elitas, grietinėlė. Atranka bus ne iš nacionalinių čempionatų, o iš kitų varžybų, ir nei vienas Lietuvos atstovas neprasiskverbs. Tai kad apie Kiniją galima nesvajoti.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius

Standartinė arunas05 » Ant 2010 Lap 30, 20:27

tai net Edvardui jokių šansų? keista
arunas05

Standartinė Algimantas » Ant 2010 Lap 30, 21:22

LŠF 2011 m. kalendoriaus projekte skaitau:
"Lietuvos šaškių kompozicijų sudarymo čempionatas „100”'

LŠKMS svetainėje (LŠKMS VK nutarimas Nr.53) skaitau:
"2011 metais organizuoti sudarymo čempionatą 64 (rusiškos šaškės) skyriuose: problemos, etiudai, II-IV 2011 metų ketvirčiai (koordinatorius G.Antanaitis), įtraukiant į LŠF varžybų kalendorių."

Kur teisybė?
Algimantas

Standartinė aleksej » Ant 2010 Lap 30, 21:30

arunas05 rašė:tai net Edvardui jokių šansų? keista

Kodėl keista? Ar gi Edvard, ar aš, ar dar kažkoks Lietuvos žaidėjas yra šaškių elitas? Pasaulio ar Europos čempionas, ar topinis didmeistris? Juk ne. O ten tik tokie gali patekti, greičiausiai tik 12 šaškių žaidėjų vyrų ir 8 moterų bus Kinijoje. Ne, nu teoriškai iš atrankinių turnyrų patekti gali kiekvienas, net koksnors Kindziulis, visų šansai yra lygūs. Bet bukime realistais.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius

Standartinė arunas05 » Ant 2010 Lap 30, 23:06

supratau - labai mažas dalyvių skaičius.
arunas05

Standartinė Algimantas » Tre 2010 Gru 01, 0:33

Iš LŠF 2011 metų kalendoriaus dalies "Kitos varžybos" reikia išimti ir
"Tarptautinis šaškių kompozicijų sudarymo konkursas „Lietuva - 2011“ „100“. Algimantas Kačiuška (...)",
nes tokios varžybos nei buvo planuotos, nei jos įvyks.
Algimantas

Standartinė Baskep » Tre 2010 Gru 01, 1:21

03.05-06 Lietuvos jaunimo ir studentų čempionatas „64“, „100“

64 ir 100 dvi (ir tai nepilnos net) dienos yra nonsensas.tai atrankinis turnyras.

03.18-20 Lietuvos vyrų ir moterų čempionatas „braz“ Kaunas

čia kaip supratau bus finalas LR, kuriame kaip paskutinį kartą galės dalyvauti kas nori.mano akimis toks modelis yra visiškai netinkamas.nes jei jau yra daromos braziliškos, šimtalangės su sveicariškais finalas,kur gali dalyvauti,kad ir trečio atskirio žmonės,ar galų gale tiesiog praeivis iš gatvės,tai pirma čia ne rimtos varžybos,antra ne Lietuvos finalas, o trečia kodėl tuomet rusiškos yra paliekamos kitame lygyje? manau besivadovaujant ir toliau vyraujančia ideologija daryti šveicariškus finalus, ne taip ilgai truksim ir pasieksim Latvijos lygį,kai rusiškų finalas bus per vieną dieną po 10-15min partijai.

10.7-9 15 Juozo Kulikausko memorialas „64“, „100“ Vilnius

Eilinį kartą daromos pakankamai rimtos varžybos (kurių Lietuvoje galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų) studentams sesijos pradžioj (asmeniškai man).manau būtų labai šaunu, jog tie didieji ir rimtieji metų turnyrai būtų kažkiek paderinti su studentų sesijomis ir į tai atkreiptas dėmesys,nes kaip visi ir suprantame (ar bent turėtume suprasti) būtient tie studentai ir yra ateinanti karta, kuri dar kažkiek tas šaškes gali išjudint iš vis į gilesnį krentantį letargo miegą. manau,jog nesuderinus šaškių su studentais,šaškėm iškyla labai reali grėsmė ne tai kad būt tokiam pat lygy, bet ir smukt vis žemiau. ne garbaus ar pusamžio amžiaus sulaukę žmonės gali įnešt permainas (tikras ir realias) į lietuvos šaškes,o jaunimas.bet kol to nebus suprantama,tol ir bus sveicariški finalai. o kad tokioje postmodernioje visuomenėje, kur pinigas verčia suktis pasaulį,gali net ir šaškės turėti remėjų ir padaryti rimtą ir solidų turnyrą,puikiai tai įrodė Ričardas.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep

Standartinė klausk-atsakysiu » Tre 2010 Gru 01, 3:13

Na manau Aleksejus kur kas paprasciau viska paaiskins.Kai ka pasakysiu ir as.Kas leicia studentu ,tai man visai tamsus miskas.Cia yra projektas ir jis jei tikrai kazkas negerai yra taisomas. Vyru ir moteru braziliskos.O kas cia negerai? Kai nera paklausos,tai tokia ir pasiula.Braziliskos iseina kazkuriam laikui is 64 pasaulinio kalendoriaus.Bent as taip suprantu.Jokiu atranku is ten kolkas nenusimato.O daryt pusfinalius su mazu dalyviu skaiciumi nematau prasmes.Atsiras daugiau norinciu atsiras ir pusfinaliai.Rusisku ir brazilisku lygint manau nederetu. Na i Kulikausko turnyro pravedimo data tai jau nuodeme kesintis.Nesupratau,kuo vieni turnyra prasti,kiti ,kaip Plunges geri? Cia buvo vienetinis turnyras,jei jis bus kasmet,tada tikrai galima ji pavyzdzhiu pateikti.Riesutas daro solidzius turnyrus,du metus siuolaikinemis asmenines,siais metais komandines.
klausk-atsakysiu

Standartinė aleksej » Tre 2010 Gru 01, 9:00

Baskepui: daug pakankamai agresyvaus, bet pakankamai "trumparegiško" rašymo.

1. Lietuvos "64" ir "100" jaunimo ir studentų čempionatai visada pravedami per 2 dienas, čia nėra kažkokia naujovė. Gintautas gali daugiau parašyti. Visi Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo čempionatai daromi per 1-2 dienas. Čia gyvenimo realybės.

2. Lietuvos braziliškų finalas šveicariška sistema - irgi gyvenimas privertė. Populiariai paaiškino Sigitas - kai nera paklausos, tai tokia ir pasiula. Kai prieš 2 metus braziliško finalo taip ir nesugebėjome surinkti, atsisakėme (tikiuosi laikinai) sistemos pusfinaliai-finalas. Tuolab dar ir toks momentas, kad braziliškų čempionatas nėra atrankinis. Todėl tokį eksperimentą padarėme ir su šimtalangių čempionatu 2011 m. (šveicariška sistema, nes irgi "100" finalas neblizga populiarumu, priedo ir atrankos į pasaulį 2011 metais nėra). Kai braziliškų ar šimtalangių čempionatai bus atrankiniai, ar "padidės paklausa" grišim prie rimtų finalų ratų sistema.

3. Kulikausko memorialas. Nepamiršk, kad tai ne šiap sau turnyras, o ypatingai nusipelnusio Lietuvos šaškėms žmogaus memorialas. Todėl jo datos yra fiksuotos (spalio antras savaitgalis) ir susietos su J.Kulikausko mirties data spalio 12 diena.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius

Standartinė super_mario_33 » Tre 2010 Gru 01, 10:52

Baskep'ui: nemanau kad studentai gali daug padaryt del saskiu. Kad jie-ateitis,taip,bet dabar, budami studentais visi labiau uzsiima savo reikalais,darbo paieska,mokslais ir t.t...daugiausiai dabar lsf nuveikia vidutinio amziaus zmones.del simtalangiu tai zinoma gaila,kad bus sveicarke,bet ka padarysi-toks gyvenimas kolkas.na bet jei pats turnyras vyktu gan ilgai (bent 4 dienas),atsisijotu treti atskyriai ir zmones is gatves,nes tokiems kasdieniai reikalai kurkas svarbiau uz saskes.o va pvz.man tas turnyras vienas is prioritetiniu.
Vartotojo avataras
super_mario_33

Standartinė Baskep » Tre 2010 Gru 01, 11:13

super_mario_33 rašė:Baskep'ui: nemanau kad studentai gali daug padaryt del saskiu. Kad jie-ateitis,taip,bet dabar, budami studentais visi labiau uzsiima savo reikalais,darbo paieska,mokslais ir t.t...daugiausiai dabar lsf nuveikia vidutinio amziaus zmones.del simtalangiu tai zinoma gaila,kad bus sveicarke,bet ka padarysi-toks gyvenimas kolkas.na bet jei pats turnyras vyktu gan ilgai (bent 4 dienas),atsisijotu treti atskyriai ir zmones is gatves,nes tokiems kasdieniai reikalai kurkas svarbiau uz saskes.o va pvz.man tas turnyras vienas is prioritetiniu.

tai vat būtent,kad būdami studentais, užsiimama vis labiau savo reikalais.BET.kiekvienam vis kitokie tie savo reikalai.vienam,gal darbo ieškojimas ir norėjimas kažkaip išlįst iš skolų dar gaunant kažkokį išsilavinimą,kitam gal zubrinimimas per naktis ir siekimas,jog nereiktų mokėt už nonsensinę studijų kokybę milžiniškų pinigų, o kitam gal kaip tik šaškės.ir vienas nori pvz važiuot ir žaist tuose turnyruose,o kitas turi kažkokių idėjų dėl pačios sistemos.negalima susistemint visų individų (kad ir kokie pilki dauguma jų būtų) ir teigt,jog realiai jo studentai ateitis,bet jie nieko negali net teoriškai padaryt, nes jie yra užsiėmę savo veikla.o tai kaip tu gali būt neužsiėmęs šioje darbo visuomenėje kažkokia veikla? (čia retorinis klausimas).
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep

Standartinė Baskep » Tre 2010 Gru 01, 11:23

klausk-atsakysiu rašė:Na manau Aleksejus kur kas paprasciau viska paaiskins.Kai ka pasakysiu ir as.Kas leicia studentu ,tai man visai tamsus miskas.Cia yra projektas ir jis jei tikrai kazkas negerai yra taisomas. Vyru ir moteru braziliskos.O kas cia negerai? Kai nera paklausos,tai tokia ir pasiula.Braziliskos iseina kazkuriam laikui is 64 pasaulinio kalendoriaus.Bent as taip suprantu.Jokiu atranku is ten kolkas nenusimato.O daryt pusfinalius su mazu dalyviu skaiciumi nematau prasmes.Atsiras daugiau norinciu atsiras ir pusfinaliai.Rusisku ir brazilisku lygint manau nederetu. Na i Kulikausko turnyro pravedimo data tai jau nuodeme kesintis.Nesupratau,kuo vieni turnyra prasti,kiti ,kaip Plunges geri? Cia buvo vienetinis turnyras,jei jis bus kasmet,tada tikrai galima ji pavyzdzhiu pateikti.Riesutas daro solidzius turnyrus,du metus siuolaikinemis asmenines,siais metais komandines.

čia gal vėl eilinis mano per daug trumparegiškas matymas,bet gal būtent dėl to, jog iškart yra daromi braziliškų finalai,realiai nepasirodo kiek tų dalyvių yra interesuoti tomis braziliškomis šaškėmis. įvykius braziliškose seku tik gal kokius 3 metus rimčiau, taip kad jei eilę metų iki tol pusfinaliuose būdavo mažai žaidėjų,tai galbūt toks modelis ir yra optimaliausias.bet kita vertus,koks būtent skaičius yra mažai,o koks jau nemažai? man tai atrodo pakankamai realiatyvu.nes pvz šiais metais rusiškų abiejuose pusfinaliuose susirinko mažai žaidėjų kaip rusiškoms šaškėms.bet čia vėl-tik man atrodo,jog mažai,faktas,kad bus ir kita nuomonė. o dėl tų turnyrų gerumo ir blogumo,aš net ne tą turėjau mintyje.plungės turnyras yra pavyzdys,koks bent turėtų būti normalesnis turnyras.suprantu,jog lšf gauna labai mažus kiekius pinigo iš konservatoriškos ideologijos valdomos šalies ir jog visi norai ir lūkesčiai atsimuša būtent į juos,bet remėjų pritraukimas,mano supratimu,padėtų kažkiek jei ne visai, išspręsti šias problemas. žinoma,čia tik pamąstymai ir subjektyvi nuomonė.
Baskep

Kitas

Grįžti į LŠF VK veikla

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias