Pasaulio čempionatas 64. Čeliabinsk 2009.26.02-09.03

Moderator: aleksej

Postby Baskep » Tue 2009 Mar 24, 12:31

edvard wrote:pagalvok logiskai;ar kas nors (pvz as ar kiti)PRIVALO CIA ATIDARYTI TEMA APIE ta ukrainetiska turnyra?? ne neprivalo.
Tai gi kritika cia tik tau;kodel tu ne atidarai tokios temos CIA,jeigu tau idomu ir tu nori kitus sudominti??( nes legviausiai tai kitiems pasakyti ;KODEL ne darai?)

P.S .Aš .JAU NUO 3 :!: zmoniu turiu PASTABA; KODEL TIEK DAUG RAŠAU!!!!! :!: :!: .Tai jau ir baaaaissssu rassssytiiii :( :cry:



dėkui už mintis.kritika,na sveika kritika,yra gerai.turbūt bus geriausiai,jog savo mintis pasilaikysiu sau.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby edvard » Tue 2009 Mar 24, 13:08

Jeigu NESUPRANTI, kad cia tik FORUMAS :!: ir kas nori RASO :? ,o kas nenori NERASO :cry: -tai blogai.....
Todel Nori rasyti -rasyk.Apie ka tau idomu. :?
Pav. as cia IS VIS neprivalau rasyti... :?Bet rasau,INFORMOJU irgi :!: .Ir daugiausia ir GAUNU PYLOS nuo visu... :evil:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby aleksej » Sat 2009 Apr 11, 13:17

Populiariausio čempionato dalyvio Žerve Muangu (Kongo)interviu.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 13:28

— Понимаете, у меня на родине очень нестабильная политическая и экономическая ситуация. Власти не занимаются развитием спорта. Всё держится на энтузиазме отдельных людей.


Na pas mus beveik tai pat. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
uztenka? :D
Last edited by edvard on Sat 2009 Apr 11, 14:41, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Sat 2009 Apr 11, 14:36

Manyčiau, kad pono Edvard palyginimas yra labai nekorektiškas ir labai įžeidžiantis mano šalį. Kadangi nėra "smailiko", reiškia parašyta labai rimtai. Gal iš tiesų reikėtų kiek apsiraminti?
Kongo demokratinė respublika, pvz. kad ir čia:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Kongo_Demo ... Respublika
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0% ... 0%B3%D0%BE
Prašyčiau atkreiti dėmesį pvz. kad i BVP vienam gyventojui, Kongo demokratinėje respublikoje yra 700 USD (Lietuvoje - 28592 LTL),;vidutinė gyvenimo trukmė vyrų 52 metai, moterų - 56 metai; raštingumas - 81 proc. vyrų ir 56 proc. moterų; 4.2 proc. gyventojų užsikrėtę ŽIV virusu ir t.t.
Na, bet kadangi ten nebevyksta valdžios organų rinkimų, vyksta riaušės, tai džiaugiuos, kad nors "šaškiu fronte" (ar aplamai sporto) ten panašiai kaip pas mus, kaip mus informuoja p.Edvard :D
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 14:42

Algimantas;mano šalį

NE JUSU,O MUSU :D :? :wink:

Algimantas;Gal iš tiesų reikėtų kiek apsiraminti?

Linkiu apsiraminti JUMS ALGIMANTAI,prieš VELYKOS :wink:
o aš kaip jau rašiau ramūs ,kaip bombonešio lakūnas...
Atsyprašau ,smailiko(tikras lietuviškas žodis) ne idejau :D :D

Algimantai tik del JUSU pataisiau tos MELAGINGUS afrikecio zodzius.PARASIAU KAIP IS TIKRUJU PAS MUS YRA.
— Понимаете, у меня на родине очень стабильная политическая и экономическая ситуация. Власти очень много занимаются развитием спорта. Всё держится не на энтузиазме отдельных людей,а есть специальная система развития талантов.
Last edited by edvard on Sun 2009 Apr 12, 10:53, edited 3 times in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Sat 2009 Apr 11, 14:47

Kažin ar Jums jos šventiškos, kai aplink viskas taip juoda? Kaip Afrikoje.
O nervuotis tai nereikėtų :D
P.s. Tik nepradėkite, prašau, manęs mokinti taisyklingos lietuvių kalbos. Jeigu Jūs kibsite prie kokio nors mano netaisyklingo/nevartotino žodžio - vieno žodžio 10 mano sakinių - , aš Jums klaidas pradėsiu taisyti beveik kiekvienane žodyje.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 14:54

joda balta....NA KOMUNISTAI GI VISVIEN SAVO KOMUNISTINE TIESA VISADA TURI,su jais gali gincitis iki MARKSO PRISIKELIMO.... :?

P.S.As jusu ne leciau.PRADEJOT PULTI PIRMAS....( na ta pati dainele kaip saski. com...)
todel geriau baikit.
Ir ne suprantu as Jusu maneru :cry: Na ka ne parasysi, bet kur, bet kada,bet kokia tema- TOTALINIS PUOLIMAS.Todel nereikia stebetis, kai gausit adekvatu atkirti...

rasau su klaidom-pripazistu. Geda. BET GI RASAU. :!:Gal kada nors ir ismoksiu ( gal kada nors busiu tokiam lygi , kad trejeta mokykloj gauciau...bus smagu)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Sat 2009 Apr 11, 15:50

Jūs gal geriau žvilgterėkite į savo, kaip Jūs sakote, "manieras" :shock:
Aš dažniausiai stengiuosi rašyti tik esant konkrečiam faktui ar jeigu kas konkrečiai nepatinka. Nurodau, kas nepatinka. Ir ateityje rašysiu.
Beje, tas afrikietis - tikras šaunuolis. Ir interviu įdomus, ačiū Aleksej, už nuorodą.
Algimantas Kačiuška
P.s. Apie kalbą užsiminiau tik todėl, kad Jūs paminėjote mano nevartotiną žodį. Beje, ačiū ir už tai.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby zoomz » Sat 2009 Apr 11, 16:06

Algimantas wrote:Kažin ar Jums jos šventiškos, kai aplink viskas taip juoda? Kaip Afrikoje.
O nervuotis tai nereikėtų :D
P.s. Tik nepradėkite, prašau, manęs mokinti taisyklingos lietuvių kalbos. Jeigu Jūs kibsite prie kokio nors mano netaisyklingo/nevartotino žodžio - vieno žodžio 10 mano sakinių - , aš Jums klaidas pradėsiu taisyti beveik kiekvienane žodyje.


na jei padekojot edvardui, tai gal ir man padekosit, kiek pamenu is mokyklos laiku zodis nervuotis nevartotinas, vietoj jo vartojamas nervintis. Jei dar mano zinios nepaseno...
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Algimantas » Sat 2009 Apr 11, 16:09

Irgi ačiū :D
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 16:10

na gal ir blogos mano maneros,bet pirmas nepuolu...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Sat 2009 Apr 11, 16:51

prajuokinot šią liūdną dieną...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Sat 2009 Apr 11, 16:53

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera :D :D :D
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 23:14

Respublika (lietuviu kalba) sestadienis.11d.
Visom Federacijom bus sumazintas budzetas 27 proc(taip planojama kol kas....).Federacijos masiskai atsisako Europos,pasaulio cempionatu...na ir kitos federaciju bedos. :(
Strapsnis apie A.Raslana.I Pietu Afrika -verslo klase.
p.s cia i tema musu su Algimanto diskusijos :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 85 guests