Europos komandinis klubinis šaškių čempionatas

Moderator: aleksej

Europos komandinis klubinis šaškių čempionatas

Postby SandraL » Sun 2008 Jun 22, 11:16

Birželio 21d. Evpatorijoje baigėsi Europos komandinis klubinis šaškių čempionatas. Rezultatus galima pamatyti šiame tinklapyje: http://fmjd64.com/index.php?id=58
SandraL
 
Posts: 235
Joined: Sun 2007 Dec 09, 16:21
Location: Siauliai

Postby Algimantas » Sun 2008 Jun 22, 18:11

O kai kuriuos įdomius gerb.V.Puočiausko komentarus (ir, mano nuomone, jau senai pribrendusius pasiūlymus - tik man nesuprantama, kodėl gerb. meistras praregėjo tik dabar, nors tai akivaizdu buvo jau senai) iš Krymo galima pasiskaityti čia:
http://www.riesutas.org/riesutas/default.asp
Toliau kairiajame "flange" spustelėti ant "Naujienos iš Krymo".
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby zoomz » Sun 2008 Jun 22, 23:46

norejau kazka paskaityt, bet nei algimanto nei vaido komentaru neradau, gal juos istryne?!?!? ar cia negerumai man su pc
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Algimantas » Mon 2008 Jun 23, 2:21

Mano komentarų tai ten net nebuvo, o V.Puočiausko tebėra. Kaip aš suprantu, ten gerb.V.Puociausko komentarai, o ne kieno nors kito? Gal klystu?
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby zoomz » Mon 2008 Jun 23, 13:12

Manau klystat
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Algimantas » Mon 2008 Jun 23, 21:29

Aš turėjau galvoje šitą komentarą (pateikiu žemiau) iš RIEŠUTO tinklalapio. Ten kabama pirmuoju asmeniu apie kitus asmenis - Aleksej, Virgį ir Žilviną. TAIGI, PADARIAU IŠVADĄ, KAD KALBA VAIDAS PUOČIAUSKAS. Manau, kitų variantų net nėra. Vėlėsni komentarai (beje, mano nuomone, nepaprastai įdomūs), gerb.Virgio, ten pasirodė jau po mano 2008 - 06 - 22 "posto". Taigi, vis dėlto manau, kad neklydau. Aišku, geriau, kai žmonės mažiau ar daugiau aiškiau pasirašo. Aš pasirašau beveik visada - ne todėl, kad man patiktų mano pavardė, bet būtent dėl galimų neaiškumų išvengimo.
Algimantas Kačiuška


VALIO!�� Siandien pasiekem principine pergale ...(kaip bebutu
gaila ,- kovoje tik del 7-tos vietos)
Aisku , bunant labai
dideliais optimistais ,galima skaiciuoti ir geresnius variantus , bet ,
ivertinus varzovu pajeguma, tiketis auksciau pakilti nerealu : liko dar 2
macai ir�mes skaiciuojam, kad tuos 2 likusius macus pralosim, nes
zaisim su realiais� busimais prizininkais .�Poryt-su �taip
vadinama� "Svajoniu" komanda (Svarcmanas, Daskovas,
Amrilajev, Cernysovas-visi didmeistriai) ,o�� rytoj su
�Kazane (Jegorovas, Cinmanas, Belikovas, Shoninas ).�

Taigi, turesim� viso tris pergales ... Ju uzteks kad uzimti ta 7-ta
vieta.��

Geriausiai is musiskiu atrodo
Aleksejus...�(vertinant zaidima, o ne surinktus taskus)
As pats
pagal taskus dar stoviu puse velnio (50 proc) , bet siandien
"prisidirbau" -isloses pirma,�matydamas aiskias lygias,
�uzsimaniau gale, neturedamas laiko , laimeti ir antra ....o baigesi
tuo, kad pralosiau ..�� Nusprendziau (kaip komandos kapitonas)
pats save ir nubausti: uz tokias klaidas dovanoti negalima, todel
sekancius ratus nelosiu...(neuzsitarnavau ...)�
Gi Virgis Ir
Zilvinas zaidzia mazdaug kaip ir buvo musu abieju su Aleksiejum
prognozuota :� pries atvykstant i cempionata , mes tarpusavy
snekejome, kad cia bus ne Marijampole, ir tas, kuris tures pralosta
pozicija, �tai ja ir pralos........

7 vieta tarp 10
komandu , aisku,� yra neauksta�, bet vargu ar galima tiketis
kazko daugiau, jei nuvykstama� rungtyniauti visai "kitokiom
" saskem (juk mes respublikoje nezaidziam nei taip vadinamu
"skrajojanciu" saskiu , nei su�priverstiniais burtu tvarka
ejimais...). Juokingai man� dabar� atrodo musu Lietuvos
finalai� ( nors ir zaidziami mikromacai, bet juk zaidziama klasikinem
saskem)� , o tuo labiau komandines, kur zaidziama tik 1 partija
klasikiniu variantu ir sugebama rodyti dideli rezultatyvuma. (cia,
istraukus "normalu" debiuta, tiketis islosti labai sunku ...)
Pasirodo� visas likes pasaulis seniai zaidzia kitaip... Ben man ,
pabuvus pirma karta po labai ilgos ilgos pertraukos tarp stipriausiu
saskininku, jausmas toks, kad mes randames 19 amziuj, kai kiti 21
amziuj....
Ir ka veikia musu federacija, � ir ka galvoja musu
finalistai, kurie zaidzia vienokia sistema, o po to vaziuoja zaisti visai
"kitokiom" saskem�?!� �Seniai laikas
atsibusti!!!��

Ben jau musu klubas kazka bandys ta
linkme daryti....
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Mon 2008 Jun 23, 21:57

blogiausia , kad vietoj žmonių vardų atsiranda "kličkos". kiek atsimenu Puočiauskas - Vajus. O ten kai kuriuose postuose pasirašo puras - atstovas spaudai .vadinasi , tai gali būti Vasiliūnas, Karalius ar Beigelis.
Last edited by arunas05 on Mon 2008 Jun 23, 22:03, edited 1 time in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 Jun 23, 22:02

Puočiauskas tapo V. Tipo, kaip didysis Z.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby zoomz » Tue 2008 Jun 24, 11:55

big V :lol: o visgi as manau kad jus klydot, nes pateiket didziaja dali puro (vasiliuno) komentaru nuotrupas
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby ricka-plun » Tue 2008 Jun 24, 17:37

Smagu ir idomu paskaityti nuomones zaideju grizusiu is europos klubiniu cempionato!Kaip buvo pastebeta,tai rezultatas,ir as manau,kad desningas!Tiketis kazko daugiau,vargu,ar butu galima.Ta as jau is anksto sakiau Vaidui Marijampoleje..Gal ir klystu,bet ju nuotaikos buvo optimistiskesnes! :) Gaila,kad yra parasyti tik rezultatai,o nera konkreciu pavardziu kas su kuo ir kaip suzaide...
Kas liecia skraidancias saskes Lietuvoje,tai jau daug kalbeta!Kol Andrius ir Sigitas Lietuvos finaluose rinks po plius 6,7,ar net 8.,tai kalbeti apie klasikos panaikinima,manau,kad net neverta!Gryztu prie savo pasiulymo,kad galima butu pravesti atskira cempionata skraidanciu saskiu versija!Galima butu ji pavadinti-Lietuvos taurei laimeti!
Ir dar pabaigai..Del pasiulymo daryti varzybas futbolo principu.Ideja idomi,bet as manau,kad ji yra netinkama.Zaismingumo daugiau,bet objektyvumo,tiesos stipriausio nustatyme tikrai maziau!Saskese nera,taip,kaip futbole.Bus ten koks pusfinalis tarp Andriaus ir Sigito ir uztruks jis amzinai!Pralost nenores,nei vienas,nerizikuos ir zais lygiom visa gyvenima! :lol: :lol: :lol: :lol:
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby Algimantas » Tue 2008 Jun 24, 18:39

Dar kartą kartoju komentaro (jis buvo vientisas) iš RIEŠUTAS tinklalapio ištrauką:

"As pats
pagal taskus dar stoviu puse velnio (50 proc) , bet siandien
"prisidirbau" -isloses pirma,�matydamas aiskias lygias,
�uzsimaniau gale, neturedamas laiko , laimeti ir antra ....o baigesi
tuo, kad pralosiau ..�� Nusprendziau (kaip komandos kapitonas)
pats save ir nubausti: uz tokias klaidas dovanoti negalima, todel
sekancius ratus nelosiu...(neuzsitarnavau ...)�"

Pagal A.Kybartą išeitų, kad Kryme žaidė ir komandos kapitonu buvo puras (Vasiliūnas). Jeigu taip, aš klydau. Bet kažkaip nesitiki...
Kitas variantas - galbūt kažkas padarė "šaltieną" ir nebegalima suprasti vientisame komentare ("poste") kieno kur žodžiai.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby intas » Wed 2008 Jun 25, 11:43

Sigis kurniko forume raso:

"Sveiki!
Seku vinevos forumo gyvenima ir kadangi mes su gerb.Algimantu nutarem is to forumo pasisalint ( 5. Gerb.Sigito aiškų nurodymą, kad šiame forume aš nereikalingas supratau ir tuo vadovausiuosi. Algimantas Kačiuška Pir. 2008 03 10, 14:19 ), tai retkarciais parasinedavau i kurniko foruma. Dabar noreciau pasidalint savo mintimis apie pribrendusia 64 saskiu reforma (dazniausia ji atsiranda sudalyvavus varzybose kita sistema ).Is karto pareiskiu,kad as niekad nebuvau pries jokias saskes ir ju taisykles ar naujoves.Tik esu pries klasikos laidotuves.Pas mus lietuvoj finalas vyksta traukiant burtus pirmo ejimo.
1 mitas.Ar pasaulyje jau nebezaidziama klasika?Ar lietuviai vieni zaidzia tokia sistema be skraidanciu saskiu? Pabandziau pasidomet rusijos saskiu kalendoriumi.Ten tikrai labai nemazai zaidziama skraidanciomis saskemis.Bet rusijos cempionatas vyksta tokia pat sistema,kaip ir pas mus,tai yra burtu keliu du kart traukiami pirmi ejimai,tik mikromacai is 4 partiju.Ir atranka is to cempionato vyksta i pasaulio ir europos cempionatus. Beje,kaip tik is tokio rusijos cempionato,kuris vyko rudeni,buvo atranka i MARSh cempionata.
Komandines rusijos pirmenybes vyksta panasiai.Pirmos dvi lentos zaidzia mikromaca is dvieju partiju su burtu keliu traukiamais pirmais ejimais,trecia lenta su burtu keliu traukiama pozicija (skraidancios).
Dar vyksta Rusijos taures varzybos.(kazkada esu pasiules padaryt lietuvos taures varzybas kitokia sistema,veliau Richardas irgi pasiule panasu varianta,bet Puociauskui tas kazko nepatiko :) ).Va ten rusijos taurej varzybos vyksta taip vadinamom skraidanciom saskem is 2 partiju su laiko kontrole 45 minuciu 20 ejimu ir 15 min partijai uzbaigt.Is cia irgi atrenkami zaidejai i pasaulio ir europos pirmenybes.
2 mitas. Ar tikrai stipriausi zaidejai prades tobulet ivedus lietuvoj skraidancias saskes? Gal ir taip nutiks,jei zaidejai (nekalbu apie stipriausius ) prades dometis skraidanciomis.Klasikinemis saskemis su traukiamu pirmu ejimu lietuvos cempionate yra pakankamai neblogu teoretiku(Barauskis,Igaris,Gricius,Rakstys,Sugajevas,Druzininas,Valuzis ) su kuriais norint kazka gaut reik gerai pavargt.Pradejus zaist skraidanciom, galimas dalykas ,kad dalis zaideju pasiliks prie klasikos.O ir tie,kurie nuspres zaist skraidanciom tikrai ne visi bus tokio pajegumo,kaip zaisdami ansciau.Kaip jau yra minejes Puociauskas,vyresniam amziui persimokyt yra sunku.O jaunimo,sugebancio juos pakeist irgi nelabai matosi.Vadinasi zingsnis atgal.Norint tobulet,reikia dalyvaut turnyruose su stipriais priesininkais.Bet kartu federacija noretu ir geru rezultatu :).Kaip kazkada yra sakes Domcevas,kad norint kazka gaut reik kazka ir idet.Vien verdant lietuvos sultyse nieko nepasieksime.Ir dar vienas blogas reiskinys lietuvoj,tai stipriu zaideju nenoras dalyvaut varzybose.Is tokiu galima paminet jau nustojusius zaist Sniatkova,Jaga,beveik nezaidziancius Norvaisa,Valantina,R.Griciu,retai zaidzhianti Puociauska,Zutauta.
3 mitas. Ar tikrai sudetingesnes skraidancios uz klasika? Cia labai daug kas nesutaria .Stipriausiu pasaulio 64 zaideju nuomone skraidanciomis saskemis persvara visad turi tas,kas jau yra bent karta zaides ta padeti.Labai didele dalis padeciu nuo pirmo ejimo prasideda forsazas,o jo nezinant tenka gaut labai pasyvia arba net pralosta padeti.Nepavykus isnaudot tokios padeties antroj partijoj tai gali pakartot priesininkas,tik jau pasirinkdamas stipresni tesini :).cia kad ir 1 atskyrio zaidejas ta gali padaryt.Pakankamai padeciu,kur forsuotai po 5-10 ejimu padetis labai supaprasteja ir apie kazkokius laimejimus reik pamirsht.Cia minusai skraidanciu saskiu,bet aplamai tai idomus,su didesniu adrenalino kiekiu,zaidimas :).Skraidanciom saskem daznai rezultata reik daryt is vienos partijos,antroj nueinant i gynyba.Klasikoj rezultatas daromas is dvieju partiju.Loterija siaip didesne skraidanciose.Kas liecia Domcevo pasakymo apie nenora zaist klasika,tai as ji suprantu.Kai 64 zaidejai tom saskem atidave ne viena desimtmeti ir jiems paslapchiu tame zaidime vis maziau,tai buna sunku su tokiais zaist.Man ir daugeliui kitu 64 zaideju butu labai malonu zaist 100 skraidanciom su nestandartinem padetim :).

dar vienas neaiskumas del komandiniu Eupatorijoj.Celiabinsko svajoniu komandoj Riesutai visad mini keturis didmeistrius.Jau matytuose keliose nuotraukose visur matau tik tris didmeistrius.Minimas Cernysovas nera papuoles ne vienoje foto,o visur su komanda matosi vidutinis meistras Soninas,kuris kazkodel lenteleje uzrasytas Kazanes komandoje.Kazaneje kiek zinau yra toks Soginas.Klausimas,tai vis delto buvo Cernysovas ar ne? :))
"
User avatar
intas
Administratorius
 
Posts: 63
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:12
Location: Kaunas


Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 91 guests

cron