Įvairūs turnyrai

Moderator: aleksej

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Sun 2016 Oct 02, 15:13

jankis wrote:Truputį pakomentuosiu ką žinau:

1. Kraneve vyko ne šalių čempionatas, o klubų. Finansavimas klubiniams čempionatams nebuvo numatytas biudžete. Kaip ir nebuvo finansuota pvz. Baltijos klubinis šimtalangių šaškių čempionatas.
2. Jaunimo "64" čempionate turėjo žaisti Norkus ir Jocaitė, kuriems buvo numatytas finansavimas. Tačiau jie atsisakė.
3. Europos jaunimo šimtalangių čempionatuose (kaip ir 64 šaškių) mano žiniomis būna finansuojama čempionai, kiti važiuoja už savo pinigus. Išskirtiniais atvejais būna dalinai finansuojami dar kai kurie žaidėjai jau po varžybų, kurie užėmė prizines vietas.
4. Komandinis šimtalangių šaškių čempionatas Taline yra šalių čempionatas. Tokio "64" šaškių šiais metais, o gal ir išvis nebūna. Truputį keista nuolat girdėti komentarus, kad yra finansinė disproporcija tarp šimtalangių ir rusiškų. Taip, gal ji ir yra, bet todėl, kad šimtalangių šaškių yra daugiau tarptautinių varžybų.

2 punktas : LŠF projekte , kuris finansuojamas iš KKSD Kraneve NUMATYTI 8 dalyviai ir jiems skirtas finansavimas. Važiavo 3. Jeigu atsisakė Norkus ir Jocaitė , GALI važiuoti užėmę 2-sias vietas. Galvoju, kad toks variantas net nebuvo svarstomas ir niekam nebuvo siūlyta. KUR BUS PANAUDOTI PINIGAI LIKĘ NUO 5 NEDALYVAVUSIŲ ČEMPIONATE? Spėju , kad Vilniaus miesto Kalėdinaim turnyrui :D
3.Pinske Europos jaunimo 100 IŠKART NUMATYTA 15 dalyvių finansavimas. KODĖL NE 8 , kaip 64 čempionate Kraneve? Todėl , kad 100 yra proteguojamos LŠF VK , nors 100 Lietuvoje sudaro tik 20 procentų.
4 punktas Mantai, jeigu jūsų TRIJULĖ mato tik 100 turnyrus , o 64 net nežiūri , tai apie ką čia kalbėti. Pavyzdys ; 100 Pasaulio taurės etapuose numatyta , kad LT siųs ir siuntė 2 dalyvius į Kanus ( Bužinskis ir Šidlauskienė) , Salou ( Domčev , Puočiauskas ir Plaksij). Buvo dar numatyta į Brunssum , Karpač, bet niekas nebevažiavo. 64 taip pat yra Pasaulio taurės etapai tik lėšų LT atstovams NENUMATĖTE. TAI KODĖL TAU KEISTA ,KAD AŠ KELIU TOKIUS KLAUSIMUS?
Mantai , tu galvoji , kad KKSD skiria pinigus tik tarptautinėms varžyboms? Puse pinigų turėtų būti panaudojama Lietuvoje. O KĄ GAUNA KLUBAI? Tu kažkodėl tokių dalykų net nenori matyti. Tai pakomentuok , kodėl Armanavičiui nebuvo pasiūlyta dalyvauti pasaulio 64 veteranuose , o 100 išvažiavo 3 LT atstovai? Pasižiūrėk 29 Lietuvos Konstitucijos straipsnį :D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Įvairūs turnyrai

Postby jankis » Sun 2016 Oct 02, 17:41

1. Na įdomu kodėl tada prie šalių skliausteliuose parašyti klubų ar miestų pavadinimai? Be to, jeigu Arūnas Norvaišas nepriėmė Rusijos pilietybės, tai reiškia tikrai čempionatas klubinis-komandinis.
2. Dėl Kranevo, tai kiek žinau buvo siūlyta ir Sprainaičiui, tačiau ir jis atsisakė. Ir tokia situacija dabar, kad norinčių ir galinčių žaisti aukšto lygio jaunimo be šių atsisakusių ir nebėra. Dėl numatyto skaičiaus (8 rusiškom ir 15 šimtalangių) kaip rašote, tai reiktų pasitikslinti, bet gali būt, kad papildomai buvo kažkam finansuota kaip rinktinės nariams, ar tiem, iš kurių laukiama aukštų rezultatų. Ir amžiaus grupių ko gero daugiau šimtalangėse buvo.
3. Kur bus panaudoti likę pinigai paaiškės artimiausiu metu. Aš spėju, kad ne Kalėdiniam turnyrui :) Galėsiu informuoti.
4. Gal iš šono ir atrodo, kad mūsų trijulė mato tik "100" turnyrus, bet pats dalyvavau biudžeto paskirstyme ir galiu pasakyti, kad viskas paskirstoma skaidriai ir bendru sutarimu. Gal jeigu "64" šaškių trijulė nebūtų pasitraukusi iš VK, tai "64" šaškėm būtų geriau. Mano nuomone, visada yra taisytinų dalykų, bet ne taip blogai yra ir dabar.
5. KKSD skiria pinigus pagal praeitų metų tarptautinių varžybų rezultatus. Jie išskirstomi kitų metų tarptautinėms varžyboms ir nieko nelieka. Gal jūs turit idėjų kaip gauti papildomų pinigų ir juos panaudoti Lietuvoje, klubams ir t.t.?
6. Dėl veteranų tiksliai nežinau, nemanau, kad visi 3 LT atstovai buvo finansuoti. O dėl Armanavičiaus ir 64 veteranų čempionato, tai manau, kad nuostatuose nebuvo tokio punkto, kad čempionui apmokamas dalyvavimas Pasaulio čempionate?
Last edited by jankis on Sun 2016 Oct 02, 21:24, edited 1 time in total.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Įvairūs turnyrai

Postby aleksej » Sun 2016 Oct 02, 18:46

arunas05 wrote: 4 punktas Mantai, jeigu jūsų TRIJULĖ mato tik 100 turnyrus , o 64 net nežiūri , tai apie ką čia kalbėti. Pavyzdys ; 100 Pasaulio taurės etapuose numatyta , kad LT siųs ir siuntė 2 dalyvius į Kanus ( Bužinskis ir Šidlauskienė) , Salou ( Domčev , Puočiauskas ir Plaksij). Buvo dar numatyta į Brunssum , Karpač, bet niekas nebevažiavo.

Arūnai, galiu pasakyti kaip aš matau šitą "pinigų numatymą" 100 tarptautiniams turnyrams. Roma Šidlauskienė sužino kas planuoja važiuoti (suprantama už savus pinigus!) ir įrašo tokių planuojančių važiuoti dalyvių skaičių į kalendorių. Kam taip reikia - aš nežinau, nes, iš tikrųjų, pinigai nenumatomi. Bet, matyt, yra kažkoks niuansas, jei taip daroma. Blogai tik, kad paskui susidaro įspūdis, kad toks Aleksej Domčev važinėja į privačius turnyrus už federacijos pinigus. Skaičiukas Lietuvos kalendoriuje buvo, turnyre Domčev dalyvavo - na tai aišku, kad pasišildė už biudžetinius pinigėlius. Bet aš galiu prisiekti ant LŠF įstatų, ant LR Konstitucijos, ant Biblijos, kad į visus bet kokio rango (ar Pasaulio Taurės etapas, ar ne) atvirus tarptautinius turnyrus aš važinėju už savus pinigus. Ir jeigu matote mano pavardę tarp dalyvių, manyti, kad tai finansavo LŠF - "visai šalta".
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Įvairūs turnyrai

Postby Vajus » Sun 2016 Oct 02, 21:45

Nesiruošiu būti advokatu ir ginti LŠF ar asmeniškai Romos Šidlauskienės ir pan. Kritikuokim, bet kritikuokim argumentuotai.. .

Tuo tarpu Bučinskas , kaip visada, savo amplua. Nieko gerai nežinodamas, faktus interpretuodamas savaip, bando kritikuoti. Visi neargumentuoti Bučinsko parašymai tiems, kas bent kiek daugiau žino realią situaciją, atrodo, atsiprašau, kvailokai. Galima būtų beveik visus jo parašymus nagrinėti papunkčiui ir įrodyti, kad jie „ne į temą“ ,-beje, Mantas Janavičius lyg ir bando kultūringai tai aiškinti, bet, turbūt, tai neįmanoma misija :D , žinant, kam skirti tie aiškinimai...

Aš apsiribosiu tik tuo, kas lyg ir paliečia mane patį- t.y. samprotavimus apie veteranų čempionatus, bet toks kultūringas ir ramus kaip Mantas būti nenoriu...("užkniso"- :D )

Bučinskas rašo:
toks tai toks nežaidė Lietuvos veteranų čempionate, o po to važiuoja kažkur žaisti...
Suprask pagal Bučinsko interpretaciją ,- oi, oi kaip blogai...

Na ir kas? Kas čia per nuodėmė?
Taip ir norisi paklausti, o kokia, pvz., man iš principo yra sportinė prasmė žaisti Lietuvos veteranų čempionatuose ? Lietuvos čempionu buvau jau kažkur 15 kartų (net neįdomu darosi...), stipresnių žaidėjų čia tebūna 2-3; net ir tapus čempionu, finansavimo dalyvauti Europinio ar pasaulinio lygio varžybose vis tiek negausi, nes lėšų tam trūksta objektyviai.... ir važiuoju aš visur ne už LŠF pinigėlius...

Kadangi važinėju, LŠF neatsiklausęs, tai ką ,- gal man Bučinsko leidimo kažkur važiuoti reikia ?! :D

Samprotavimai „ala A. Bučinskas“ apie tai, kad juos kažkas (tipo LŠF ) turi pakviesti, priminti ar siūlyti žaisti veteranų Europos (pasaulio) čempionatuose, rodo absoliutų nesusigaudymą situacijoje: jokia federacija jokioje šalyje veteranų neagituoja, nesiūlo žaisti ir nedengia dalyvavimo išlaidų veteranų čempionatuose. Patys žaidėjai domisi, kada vyksta turnyrai, patys perka bilietus, patys padengia savo dalyvavimo išlaidas ir praneša savo federacijai, kad nori žaisti.

Dėl dalyvavimo pasaulio, Europos veteranų čempionatuose viskas yra labai paprasta:
yra LŠF kalendorius,yra tarptautinis kalendorius, reikia juos sekti ir domėtis;
nori žaisti –prašau: nusipirk kelionės bilietus, susimokėk už viešbutį, starto mokestį, pranešk LŠF (kad nusiųstų paraišką) ir žaisk ...
Taip mes su V.Žutautu pastaraisiais metais ir darome...

Vienintelis dalykas, ką daro kiekvienos šalies federacija šiuo atžvilgiu, tai išsiunčia organizatoriams savo šalies atstovų sąrašą. Na būna šiokių tokių išimčių ta prasme, jog labai gerai pasirodžius (tapus čempionu ar užėmus prizinę vietą), galima tikėtis, kad federacija kažką (pav., starto mokestį) gal ir kompensuos. Todėl visokie Bučinsko „verkšlenimai“ , kad kažkas(suprask LŠF) juo ir į jį panašiais, kaip mažais lėliukais, turi „pasirūpinti“, sukelia juoką.

Klausimas Bučinskui ... Kas čia turi Tave, turint omeny norą dalyvauti veteranų čempionate, kaip pyplį už rankutės vedžioti?
.
-------------------------------------------------------------------- -----------------------
Šiaip tik atrodo kad LŠF gauna didelį finansavimą.

Gerai kad taip būtų , o realybė tokia, kad tų LŠF gaunamų pinigėlių ne visada užtenka net komandiruoti mūsų rinktinės narius į Europos ar pasaulio čempionatus, ką jau ten bekalbėti, pavyzdžiui, apie veteranus... Postringautojas apie didelį biudžetą galėtų bent pabandyti paskaičiuoti, kiek gi kainuoja pilnas Lietuvos rinktinės dalyvavimas kokiame nors čempionate ir kiek realiai gauna LŠF iš valstybės... Gal tada nereikėtų kalbėti kažkokias nesąmones (o kaip kitaip pavadinti panašius kliedesius), pavyzdžiui, apie tai, kad LŠF vertėtų, taupant lėšas, autobusą nusipirkti. ir t.t. ir pan...

Panašiais kliedesiais galima būtų laikyti ir faktą, kai „64“ klubinis čempionatas Kraneve interpretuojamas
(nes jam taip norisi..) kaip šalių čempionatas –girdi , juk parašytos kokios šalys ten dalyvauja...

Komentaras:
1. Įdomi logika.. Bet juk klubai ne mėnuly randasi , o kažkokioj konkrečioj šaly, todėl ir parašomos šalys ... Su tokia logika bet kokį asmeninį čempionatą galima irgi paskelbti komandiniu šalių čempionatu...

2. Kadangi Norvaišas žaidė pagal Bučinsko samprotavimus šalių čempionate, tai reiškia kad Norvaišas jau Rusijos pilietybę turi (neturėdamas pilietybės už šalį gi negali žaisti...) , -net nežinojau šito :D
ot apsidžiaugs dabar kiti mūsų didmeistriai kad vienu konkurentu atstovauti Lietuvą mažiau liko... :D

------------------------------------------------------------------------------------------------

P.S.

Pagal Bučinsko samprotavimus atrodytų, kad LŠF federacijoj sėdi koks tuzinas gerai apmokamų darbuotojų su milžinišku biudžetu...

Retorinis klausimas: bet kodėl tada į tą federaciją niekas nenori eiti arba nuėję ir pabuvę porą mėnesių bei nieko nenuveikę „neša iš ten muilą“..(cha cha...).

Pvz., buvo nesenai toj LŠF ten toks veikėjas, atsakingas už darbą su klubais. Deja, „Riešutas“, būdamas vienu iš klubų lyderių , apie jo nuveiktus darbus ar veiklą absoliučiai nieko negirdėjo. Matomai, visą darbą jis skyrė dar negirdėtiems ( :D )klubams, nes nei vienas žinomas klubas sakosi irgi nieko apie tą veiklą nei girdėjęs, nei žinąs....

Komentaras:
Na ką ten su kažkokiais klubais dirbti ar kažkokias varžybas organizuoti.. Per žema... Geriau iš karto į prezidentus... Jei jau į seimą dundukus išrenka, tai ką ten kažkokia LŠF...
Būti LŠF ir nebūt jos prezidentu – ne lygis.. :D Prezidentas- tai bent jau pavadinimas skamba ir dirbti, būnant prezidentu , sako, nereikia... :D
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Sun 2016 Oct 02, 23:00

Puočiausko rašinys savo amplua - pilstymas iš tuščio į kiaurą, neliečiant reikalo esmės. Puočiauskas galėtų išnagrinėti , bet to nedarys ... Pasakos žiopliams, bet čia tokių nėra...Savo asmenybės išaukštinimas, ir tiek. Aš juk nerašiau, kad jūs neturite teisės važiuoti. Lietuvos KKSD SKIRIA FINANSAVIMĄ LŠF pagal projektą ,,ŠAŠKIŲ PLĖTRA LIETUVOJE,, , kuriame NUMATYTAS Europos ir Pasaulio VETERANŲ čempionatų , PASAULIO TAURĖS 100 ETAPŲ FINANSAVIMAS. Tai jeigu visi važiuoja už savo pinigus, tai KUR PINIGAI , KURIE YRA SKIRTI? Niekas nemato ir nežino , kur naudojami pinigai. KODĖL KLUBAI NIEKO NEGAUNA IŠ FEDERACIJOS? Projekte juk parašyta ŠAŠKIŲ PLĖTRA LIETUVOJE. Kodėl LŠF VK neturi siūlyti važiuoti į varžybas? Jie juk TURI KOORDINUOTI VISĄ šaškininkų veiklą. KUR NORS VIENAS VK PROTOKOLAS? LŠF pavirtusi į Vilniaus UAB , todėl ką man ten veikti? Apie tai jau buvo rašyta.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Sun 2016 Oct 02, 23:14

klausimas Bučinskui ... Kas čia turi Tave, turint omeny norą dalyvauti veteranų čempionate, kaip pyplį už rankutės vedžioti?
Vedžioti nereikia, bet paklausti galima. Kodėl nebuvo pasiūyta P.Armanavičiui važiuoti į 64 veteranų čempionatą? Jis irgi pyplys? KODĖL DVIGUBI STANDARTAI?
Prisiminei autobusą? Kad nukrypti nuo temos? Kelionė iš Šiaulių į Pinską ir atgal kainuoja 10 eurų , o kažkodėl važiuojama už 40 eurų. 8 žmonės - ekonomija 240 eurų. Kažkodėl Šidlauskienei neapsimoka toks važiavimo būdas :D Iš viso iš LT važiavo apie 40 žmonių. Ai, čia juk federacijoas ir tėvų pinigai? Ką čia tau aiškinti ....
Last edited by arunas05 on Sun 2016 Oct 02, 23:22, edited 1 time in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Įvairūs turnyrai

Postby Vajus » Sun 2016 Oct 02, 23:22

Nu va... kritika veikia... dabar jau kažkiek "arčiau žemės" rašai... (bent jau mane nebe taip erzina :D ...)


Bet vistiek dar , kaip rusai sako "ne to"... vistiek iki konstruktyvios kritikos dar toli...(bet "interpretacijų" sumažėjo...PAŽANGA :D )

P.S
Palikim nuspręsti ,kas iš mūsų "pilsto iš tuščio į kiaurą " (kitais žodžiais tariant, tik šneka ir kritikuoja) spręsti kitiems...

Šiaip gali nepergyventi ,- "Darbo partija" juk prisirenka balsų iš tuščių pažadų, taip kad ir Tu balsų su nekonstruktyvia kritika irgi turėsi...(Populistai populiarūs liaudyje... :D )
Last edited by Vajus on Sun 2016 Oct 02, 23:36, edited 1 time in total.
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Sun 2016 Oct 02, 23:25

Vajus wrote:Nu va... kritika veikia... dabar jau kažkiek "arčiau žemės" rašai... (bent jau mane nebe taip erzina :D ...)

Bet vistiek dar , kaip rusai sako "ne to"... vistiek iki konstruktyvios kritikos dar toli...(bet "interpretacijų" sumažėjo...PAŽANGA :D )

Kažkodėl susierzino Jakštonienė ( skambino ), Bužinskis, Janavičius ir tu . Viena chebra... :D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Sun 2016 Oct 02, 23:33

čia Puočiausko tekstas :
Bučinskas rašo:
toks tai toks nežaidė Lietuvos veteranų čempionate, o po to važiuoja kažkur žaisti...
Suprask pagal Bučinsko interpretaciją ,- oi, oi kaip blogai...
O čia mano orginalus :
LT veteranų 100 pirmenybėse užėmiau 2 vietą. Kodėl LŠF VK NEPASIŪLĖ važiuoti į Europos čempionatą?Puočiauskas nežaidė LT 100 veteranuose , bet sėkmingai nuvažiavo ir gerai sužaidė. Tai kas ten VK atsakingas už Europos čempionatus?
kaip interpretacija? cha cha cha kur čia blogai? Jeigu rimtai , tai sirgau už tave...nors mes ir ne draugai :D pas mus skirtingas gyvenimo suvokimas :D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Įvairūs turnyrai

Postby jankis » Mon 2016 Oct 03, 0:06

Vajus wrote:Šiaip gali nepergyventi ,- "Darbo partija" juk prisirenka balsų iš tuščių pažadų, taip kad ir Tu balsų su nekonstruktyvia kritika irgi turėsi...(Populistai populiarūs liaudyje... :D )


Šiuo atveju man ne su Darbo partija asocijuojasi, o su kita. Arūnai, jei nematėt - https://www.youtube.com/watch?v=oHKq8vyr2is :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Mon 2016 Oct 03, 8:01

jankis wrote:
Vajus wrote:Šiaip gali nepergyventi ,- "Darbo partija" juk prisirenka balsų iš tuščių pažadų, taip kad ir Tu balsų su nekonstruktyvia kritika irgi turėsi...(Populistai populiarūs liaudyje... :D )


Šiuo atveju man ne su Darbo partija asocijuojasi, o su kita. Arūnai, jei nematėt - https://www.youtube.com/watch?v=oHKq8vyr2is :D

Neberodo. O jūs man asocijuojatės su komunistais.... :( Prisipirko kariuomenė auksinių šaukštų ir juokiasi iš tautos - viskas gerai...O tą kuris padėjo parašą , pervedė į štabą - paaukštino pareigose. Va, čia jūsų stiliumi- gerai dirba :D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Įvairūs turnyrai

Postby stregina » Mon 2016 Oct 03, 16:55

Nutariau ir aš išsakyti savo nuomonę apie LšF veiklą ir pon.Bučinską visgi jau artėja konferencija ir kaip supratau agitacija....
Pirmiausia norėčiau pareikšti kad aš pilnai sutinku su Puočiausko išsakyta nuomone,tik norėčiau pasakyti kad duodu Arūnui daugiau ,kad jis 5 proc.kad teisus ir 95 proc.kad visur jis neteisus,čia ne kitoks požiūris į gyvenimą,bet visiškas nesusipratimas,nesusivokimas,pažiūrėk ,Arūnai,ar kartais nesirandi kitoj erdvėj išėjęs iš savo kūno?,tai nenorėjimas įžeisti bet noriu atkreipti dėmesį,tai tiesos atskleidimas,kiek Tau pasakytum kad tai balta,tau atrodo kad tai pilka,ar juoda,bet Tau tikrai ne balta(blogai kai neskiri spalvų tai daugiausia būdinga vyr.giminei).
Per praeitus rinkimus daugelis diskutavo ir nenorėjo išrinkti Tave LŠF VK nariu,nes jau kažkada seniau esi buvęs ir nieko nepadarei dėl šaškių,o kiek girdėjom lyg ir pabėgai,per praeitus rinkimus žemaičiai davė antrą šansą,pasitikėjom,galvojom kad ką nors nuveiksi(buvo pasiųlytas darbas su klubais),davė Tau paruošti LŠF įstatus,nėrei į krūmus,tikriausiai kad nereikėtų nieko daryti ,o dabar kai artėja konferencija pradėjai agitacija,ko tikiesi?,eilinį kartą galvoji kad mes vėl Tave rinksim?,jau sakiau kad praeitą kartą šansą daviau ir aš,netikiu kad kas šansą Tau beduotu ir nereikia kitų juodinti(palaikau dirbančius o ne šnekančius)ypač Romualdą Šidlauskienę,žinoma gauna pinigus už darbą(taip ir turi būti),šiuo momentu nematau daugiau dirbančios,labiau atsidavusios dėl šaškių,na keletas yra pvz.Sandra Laurutienė(vaikų trenerė)taip pat gauna atlyginimą susėjusiu su šaškėm.
Norint kad Tave rinktu LŠF prezidentu reikia pirmiausia parodyti ką Tu moki ir gali dėl jos nuveikti(šaškių) ,o ne tik rašyti forume,kiršinti kitus ir galvoti kad didelis prestižas būti prezidentu,juo faktiškai nepakanka būti,norint tapti geru prezidentu reikia įdėti daug darbo,netgi dažnai tenka dirbti nuo valytojos,aišku iki prezidento.
Daugelis čia ir nerašo,nenori bereikalingų kivirčų,rietenų,aišku daugeliui norisi gyventi ramiai,taigi diskutuokit kas galėtų būti LŠF prezidentu,mano nuomone atsirastu galbūt porą pretendentų,o ,Jūs,kaip manote?Labai būtų puiku kad iki konferencijos tokie dalykai būtų apspręsti ir nereikėtų sėdėti konferencijoje pusę paros.
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Mon 2016 Oct 03, 18:25

Steponavičienės tekstas : ,,Pirmiausia norėčiau pareikšti kad aš pilnai sutinku su Puočiausko išsakyta nuomone,tik norėčiau pasakyti kad duodu Arūnui daugiau ,kad jis 5 proc.kad teisus ir 95 proc.kad visur jis neteisus,

Mano tekstas :
Kur jūs matote melą? 1.Kraneve NEBUVO Lietuvos komandos. 2.Jaunime buvo 3 Lietuvos atstovai,kuriuos nuvežė Sabaliausko tėvas. 3.Norvaišas žaidė už Sankt - Peterburgą.4.Armanavičiui nebuvo pasiūlyta važiuoti į Europos veteranus. 5.Pinske 100 jaunime žaidė 32 Lietuvos atstovai. 6. Europos komandinėse 100 Taline yra užsiregistravusios Lietuvos vyrų ir moterų komados .7. Europos 100 asmeniniame čempionate Izmire užsiregistravę jūs ir Šidlauskienė. KUR ČIA MELAS?

Regina, KURIUOSE PUNKTUOSE YRA MELAS? Jūs teigiate, kad pas mane 95 proc melas - tai išeina, kad visur čia melas ??? Atsakykite, prašau.

Regina, nauji LŠF įstatai yra paruošti - tu čia rašai nieko nežinodama. Pataisyti įstatai pirmiausia buvo reikalingi tam , kad LŠF galėtų organizuoti kursus treneriams ( labai geras reikalas), nes tuo metu baiginėjosi licencijos Bužinskiui ir Leibovičiui. Tačiau pataisyti Įstatai nebuvo užregistruoti, nes buvo didelė tikimybė, kad Registrų centras jų neregistruos ,o notaras nebeatiduos pinigų. Tada Bužinskis prasitęsė licenciją 8 metams , o Leibovičius 4 metams ir ...įstatai tapo nebereikalingi :(

Apie mano buvimą VK jau rašėme - dar priminti? Mano sritis VISIŠKAI SUSIDUBLIAVO su A.Papulovo sritimi. Be to aš atsidūriau VK ,kur visi nariai BALSAVO PRIEŠ MANE. Praktiškai mano 1 balsas , o jų 7. Aš susilaikiau nuo finansavimo projekto tvirtinimo , nes 2015 klubams nieko nebuvo numatyta. Ir dabar - 2016 m - klubams nieko neskiriama. Tai koks darbas su klubais? Lozungais?

Regina, kas pasikeitė šaškėse per paskutinius 6 - 8 metus į gerą pusę? Ogi , nieko. Šaškės laikosi ant visuomenininkų entuziastų , o LŠF VK rūpi tik pinigų įsisavinimas . Ir galvoju , kad jie įsisavinami nevisiškai teisingai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Įvairūs turnyrai

Postby stregina » Mon 2016 Oct 03, 19:01

Pirmiausia, reikia žiūrėti į projektus;kur skirti pinigai ir ar tuos pinigus išleido pagal projektą(pagal mano samprata,taip ,teisingai)
Antra,kas neleidžia važiuoti už savo pinigus ir,Tau,(kaip ir daro dažnai Domčev,Šidlauskienė,Puočiauskas,Žutautas ir t.t.)
Trečia nuostatuose LŠF ,,64,, veteranų nėra parašyta kad laimėjus, t.y.čempionas turi teisę dalyvauti nemokamai ,o tai reiškia kur patys neišsireikalausim tol ir nebūsim siunčiami,viską reikia daryti civilizuotai.
Ketvirta;jeigu nevažiavo į varžybas laimėję būtina pakeisti kitais žaidėjais,tikriausiai toks reikalavimas egzistuoja ir LŠF(mūsų klubams gavus lėšas iš savivaldybės ,jei pagal projektą nevykdoma,klubas gauna gražinti visas lėšas skirtas tiems metams).
O šiaip viską aiškiai išdėstė Puočiauskas ir kokiam,, dundukui'' gali kilti kokių klausimų,būtent man nekyla,o jeigu ,Jums,ponas ,Bučinskai,paskaitykit Puočiausko atsakymą,jegu dar nesuprasit tai dar kartą perskaitykit pakol daeis,o jeigu nedaeis tai tikrai gyvenat ne toj erdvėje kaip mes.
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Re: Įvairūs turnyrai

Postby arunas05 » Mon 2016 Oct 03, 19:37

Regina, kuris iš 7 punktų melas? Atsakykite.
1.Jūs vadovaukitės savo nuomone , o ne Puočiausko :D Man klausimų nekilo - tik pasakykite ,KURIAM PUNKTE MELAS???
2. Duokite savo el paštą, aš jums atsiųsiu laišką, kur A.Papulovas 2015 m SIŪLO skirti finansavimą 64 veterano komandiravimui į PČ ir R.Šidlauskienės atsakymą.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests