Europos cempionatai100,vyrai moterys,zaibo,studentu.

Moderator: aleksej

Europos cempionatai100,vyrai moterys,zaibo,studentu.

Postby edvard » Wed 2008 May 21, 12:52

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby gintazas » Wed 2008 May 21, 20:02

Ooo, aciu Edvardai uz tokia informacija. Naujas puslapis, naudinga informacija,bet ish kitos puses jau matau ir nesamoniu:
Studentu cempionatas vyks rugsejo 14-20d. kai panasiom dienom Eupatorijoj vyks Europos jaunimo iki 23 metu rusisku saskiu cempionatas. Bardakas ir tame FMJD....
Bet finansines salygos zaisti Lenkijoje tikrai geros
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby Baskep » Wed 2008 May 21, 20:54

gintazas wrote:Ooo, aciu Edvardai uz tokia informacija. Naujas puslapis, naudinga informacija,bet ish kitos puses jau matau ir nesamoniu:
Studentu cempionatas vyks rugsejo 14-20d. kai panasiom dienom Eupatorijoj vyks Europos jaunimo iki 23 metu rusisku saskiu cempionatas. Bardakas ir tame FMJD....
Bet finansines salygos zaisti Lenkijoje tikrai geros




O Gintai,gal žinai,kada tiksliai vyks turnyras Eupatorijoj? ar bent kokį linką gal žinai.pernai kiek pamenu lyg rugsėjo 4-14d buvo,bet šiemet gal kas kitaip todėl ir klausiu,nes apie šiuos metus visai nieko nežinau,net ir to,kas ten iš viso žada varyt ar bent mąsto apie tai svarstydami.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby edvard » Wed 2008 May 21, 21:06

NE MOKAT ZMONES NAUDOTI iformacija sito saito....ZIUREK PAGRINDINI PUSLAPI,spausk kalendorius IR.....pamatysi :)
IX 6-19
Europos jaunimo ir veteranų čempionatas ( R-64)
Eupatorija
1985, 50+
ARBA ZIUREK CIA...
www.fmjd.org/?p=calend
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby gintazas » Wed 2008 May 21, 21:20

Na...viska gerai Edvardas ishdeste, tik jei neklystu,turetu buti 6-16d.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby Baskep » Thu 2008 May 22, 8:18

taip,nemoku,todėl ir klausiu :D

ačiū :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby edvard » Thu 2008 May 29, 11:39

VYRU IR MOTERU EUROPOS CEMPIONATAI 100.
VYRAI EUROPOS ČEMPIONATAS TALLINN 20-28 -08 -2008

Entrance fee is 50€ for the first 3 players from the federation. If more players, then for
each next (4-….) entrance fee is 100€.
INASHAS;LR -1-3 vieta .DOMCEV BUZINSKIJ VOLOSENKIN -50 euro. KITI -100 euro

100% if resignation before July 20th
b. 50% if resignation before August 1st.
c. 0% if resignation after August 1st (it means that it should be paid FULLY
ZAIDEJAI PATYS ATSAKINGI UZ DALIVAVIMA IR TURES SUMOKETI PINIGUS
JEIGU NEDALYVAUS.
ATSISAKIUS IKI 20 liepos MOKETI NEREIKES,IKI 1 -08 – 50 procentu.nuo sumos..VELIAU – VISA SUMA.INASHA BET KURIUO ATVEJU REIKES MOKETI PATIEMS, O NE FEDERACIJAI!!!!!( tai neliecia LR ČEMPIONU)

NAKVYNES VARIANTAI; NE ČEMPIONAM(ČEMPIONAI APRUPINAMI)
1)Hotel Nordic Forum (****), Viru väljak 2a, Tallinn are the places for the players free
of hospitality costs (p.13/14

2)We offer accommodation in Hotel Nordic
Forum (double-room 100 EUR/per day/with breakfast, lunch, dinner),

3)Braavo Hotel
(in old town, near Chess House, double-room 45 EUR/per day/with breakfast),

4)Guest
House in Karu Street 17 (~700 m from Chess House, one place in double-room 16
EUR/per day and one place in 3-person-room 11 EUR/per day; with use of kitchen),

5)Pirita Velodrome (near sea, ~7 km from centre, 2- and 3-person rooms 10 – 16 EUR
per persons per day

MOTERYS EUROPOS CEMPIONATAS-20-28 -08 TALLINN
Entrance fee is 50€.

a. 50% if resignation before August 1st
b. 0% if resignation after August 1st (it means that it should be paid FULLY
ATSISAKIUS IKI 1 -08 VISVIEN REIKES SUMOKETI JUMS 25 euro.!!!!!
MAITINIMAS VISIEMS (NE ČEMPIONAMS ) SAVO SASKAITA.!!!!

Applications only from federations There is no limit to players from one federation
PARAISHKOS TIK NUO FEDERACIJOS!!!! ZMONIU SKAICIUS NERIBOJAMAS!!

Applications with the list of players should be sent (fax and/or email) to EDC
)before June 15th 2008
TURIME ISHSIUSTI IKI 15 birzelio, TODEL PRASHOM iki 10 BIRZELIO praneshti.!!!
1) AR DALYVAUSYTE (TAIP arba NE)
2) jei TAIP – TAI NAKVINES VARIANTAS(1,2,3,4, ar 5) 2 vietis ar trivietis KAMBARYS.

PAVYZDYS;. BUZINSKIJ ,1)TAIP 2) 4 variantas –trivetis kambarys(11 euro)
IKI 10 bizelio!!!ATSAKYTI; EGIDIJUI PETRYLAI IR EDVARDUI BUZINSKIUI. egidijus@vineva.lt ir edvard.buzinskij@post.skynet.lt
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Thu 2008 May 29, 17:00

čia biški ne į temą rašau,bet turiu tam pasiteisinimą-tokios temos nėra,o aš turiu klausimą.norėjau paklaust vėl dėl eupatorijos..kalendoriuj parašyta,kad 6-19,bet man kyla klausimas kaip reiks parsigaut į lietuvą? nes jei gerai žinau,tai praeitais metais 17d buvo paskutinis traukinio simferopolis-ryga maršruto reisas,19d tokio traukinio jau nebėra :o
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zhygis » Thu 2008 May 29, 17:12

vaziuoji is eupatorijos i minska, ten persedi y vilniu, is vilniaus y kauna:)
bent mes taip vaziavom kazkada seniai...
aisq baltarusijoj tranzitine viza pasirupink butinai (galima ir per lenkus vaziuot, bet nzn ar apsimoka)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Fri 2008 May 30, 12:33

iš eupatorijos į minską? traukiniu? ar kuo būtent? ir kokiu reisu? :) šia tau klausimanijos :D :D tai baltarusių vizos ar taip ar taip reikės,juk kai varai į priekį su traukiniu,tai pro baltarusiją irgi varai :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zoomz » Fri 2008 May 30, 15:45

Jo is eupatorijos i minska, traukinis vaziuoja kiekviena ar kas antra diena, siaip daugiausiai info gali suzinot nuejes i traukiniu stoti. o ir variantas nuvaziavus, nusipirkt bilieta atgal neturetu kelti didesniu problemu. Apie kitokius keliavimo variantus kazkaip negirdejau nors manau yra imanomi is bedos - bet tau gi ne beda, taigi simferopol minsk, yra netgi eupatorija minsk - geriausi ir gausiausi tavo variantai. Siaip buvo akcija airbaltic berods tai uz pora simteliu ten galejai sulakstyt pirmyn atgal su lektuvu, o kaip dabar tai nzn.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Baskep » Fri 2008 May 30, 21:44

aišku,ačiū už info,nes aš truputį nesigaudau,o eupatorijoj sudaulyvaut norisi labai..ok,o kiek ten litais +- kainuoja simferopol minsk gal pameni ar bent daug maž numanai?ai,gi ten grivenom bus,blemba :)
o su tuo lėktuvu,tai joa girdėjau ir aš,bet per gerai būtų,kad ant vasaros būtų dar tai :D gi panašiai,jei nepigiau gautųsi,nei traukiniu,tai išvis unreal :)

aš tik tiek tikiuos,kad iš lietuvos dar kas varys į eupatoriją,be družinino ,nors ir nežinau ar jis dar planuoja,bet su juo nesinori.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zoomz » Sat 2008 May 31, 1:50

nzn ar dar kas varys be druzinin, bet vasara bus pasibaigus, tai liektuvu skrydziu sulaukt tikrai realu. cia net gali vos ne paskutiniai sekundei pasilikt ta varianta, o jei ka tai sok i traukini. :wink: del bilietu nepamenu, o ir tai buvau pries pora metu. gal ir as varysiu, jei viskas gerai susiklostys ir jei zmones geri atvarys....
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Baskep » Sat 2008 May 31, 10:35

gerai sakai :) tas traukinys nepabėgs :) tik tiek ,kad aš ne vienas galvoju varyt,tai žinai norėtųsi,kad tai,su kuo galvoju varyt būtų vienoj vietoj,o ne kažkur pabirę po traukinį ar vagonus :) o jei taip noriu,tai man rodos,kad reik pirkt anksčiau,kad gaut ,bet tai irgi-nusiperku,sumoku ten kažkas netoli 200 lt už bilietą ir paskui pradeda reklamuot,kad lėktuvų akcija yra,kad būtent tas reisas-simferopol vilnius :D išprotėčiau jaučiu :D kur traukiniu pusantros paros maltis,o kur su lėktuvu skrist..bet man atrodo,kad jei susisiekiau su atstovybę flylal ,tai jie turėtų žinot ar bus kokios akcijos ar ne,ka manai?
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zoomz » Sat 2008 May 31, 10:58

Tai uztenka bilieta pries pora savaiciu nusipirkt, be to traukinio bilieta gali kaip ir visus bilietus priduoti atgal, man rods ten neypatingai dideli procenta tenuraso
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Next

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests