Europos čempionatas Čeliabinske ("64")

Moderator: aleksej

Postby SSigiS » Sun 2008 Mar 09, 12:21

Nepykite Ponas Algimantai,bet nereik manes mokyt ,kur nereik oficialumo ash rashau kaip noriu ir matau,kad nesu vienas ish blogiausiu.Jusu ilgus laiskus as stengiuosi nepastebet nei chia nei pas Kandaurova.Kartais kai uzhgauna,tai imu ir pasisakau,kaip buvo ir su lietuvishku pavardzhiu rashymu kirilica :))Kaip koks kirgizas tada pasijutau :)) ( Смайдрыс Ракштыс ).Manau del to tie pamokymai,kad naudojates lotynu-kirilicos perkodavimu,kur tikrai taip verchia,bet kartu ir palieka nemazhai klaidu.Siulychiau Ponui Algimantui sukurt savo foruma ir ten visus mokyt,bet jauchiau,kad ten nebutu su kuo diskutuot :)
Tupik147 pasisakymas,kad stipresni jauchiasi,kad jiems galima rashyt kaip nori ,irgi prieshtaravimas sau pachiam.Tupik147 juk irgi labai gana neblogai zhaidzhia :)) Na yra kaip yra,matau,kad nepatinka mano rashtlaiva,vadinasi ir ash tada chia tik vieta uzhimu.Nuo shiol informacija su forumo skaitytojais dalinsis tik kalbininkai :)
SSigiS
 

Postby Algimantas » Mon 2008 Mar 10, 15:19

1.Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė dr.Irena Smetonienė:
"— Dabar dažnai elektroniniame pašte, sms žinutėse vietoje raidės „š“ rašoma “sh“, Vilnius trumpinamas į vln? Ar tai didelė blogybė?
— „Švepli“ dalykai daro įtaką. Žmonės nebežino kaip rašyti, nes rašo keliom formom. Mūsų — regimoji atmintis, todėl vaikas užaugęs su “šveplom“ žinutėm, elektroniniu paštu, tikrai nemokės taisyklingai rašyti, nes jo galvoje nebus vaizdo, kaip tas žodis atrodo. Jaunimas prisigalvoja sunkiausių variantų, kurių patys nebeperskaito. Nežino kokios diskusijos vyko nuo XV amžiaus iki kol Jablonskis išleido gramatiką, kaip tos raidės turi būti rašomos, kad paprasčiau atspindėtų mūsų tariamą garsą"
2.Jeigų aš gerb.Egidijų įvardinčiau savo priešu (kaip hipotetiškai prognozuoja gerb.Sigitas), tai, matyt, būtų mano pirmasis priešas gyvenime, bent jau šiuo metu. Bet tam nėra net elementariausių priežasčių.
3.Gerb.Sigitui užkliūva ILGI mano tekstai. Aišku, ilgesnių tekstų skaitymas reikalauja susikaupimo, dėmesio. Jeigo to kai kam trūksta, tai jau ne mano problema. Gerb.Sigito pavardės žiniasklaidoje rusiškai aš niekur nerašiau, rašiau kitų, taip, vieną kartą ten gal ir neteisingai vietoje и pavartojau ы. Ne, aš netransliteruoju, rašau iš karto rusišką tekstą.
4.Kai kam atrodo, kad aš mokau. Aš samprotauju. Tuo tarpu dažnuose tekstuose čia naudojama vos ne liepiamoji nuosaka, bet pačių tekstelių autoriams tai, kažkodėl, jau neatrodo keista.
5. Gerb.Sigito aiškų nurodymą, kad šiame forume aš nereikalingas supratau ir tuo vadovausiuosi.
Algimantas Kačiuška
P.s.Palieku jus diskutuoti, kodėl Lietuvos rusiškų šaškių atstovas (taip man rašoma viename el.laiškelyje iš Rusijos. Natūralu, kad jiems taip atrodo) EČ liko paskutinis. Bet tai irgi, tarp kitko, reikalauja dėmesio ir susikaupimo, elementarios pagarbos oponentui.
Algimantas
 
Posts: 1441
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby buldozzer » Mon 2008 Mar 10, 16:55

Fantastika! Pasirodo šaškių formue galima susipykti dėl "š" raidės rašymo. Nors, iš kitos pusės, žodyje "šaškės" "š" raidė turi vertę :D.
Kas sugalvos dar įdomesnę priežastį žodžių karui?

P.S. O kas dėl to kaltas? Vienareikšmiškai Valužis. Blogai sužaidė, šioje temoje neliko apie ką diskutuoti, teko pereiti prie peštynių :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby Algimantas » Mon 2008 Mar 10, 19:19

1.O kas čia ant ko jau taip supyko?
Paprasčiausiai yra aiškai išreikšta nuomonė į kurią būtų nemandagu neatsižvelgti:
"(...)Siulychiau Ponui Algimantui sukurt savo foruma ir ten visus mokyt(...)"
2.Aišku, siūlytojas irgi ne SAVO forume, bet tai jau kiek kitas aspektas...
3.Matyt, šioje temoje dar bus apie ką diskutuoti, kai vieną kitą žodį parašys gerb.Valužis.
Algimantas
 
Posts: 1441
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby SSigiS » Mon 2008 Mar 10, 20:04

Nenoriu gincytis su Algimantu,as jam neprilygsiu sioje kovoje,patirtis per maza :).O kad cia ne mano forumas,o saskiu federacijos,kurios nariu as nesu,tai ir pasakiau,kad man cia ner kas veikt.Ir ne as pirmas neberasinesiu i si foruma del kabinejimosi prie kalbos.Kas liecia mano susikaupimo ir demesio skaitant ilgus tekstus,tai vel Algimantas neteisus.Jei jie butu man idomus as tikrai skaityciau,bet nematau reikalo ten eikvot laiko.
SSigiS
 

Postby senelis » Mon 2008 Mar 10, 21:13

žodyje šaškės tie paukščiukai ant S turi labai didelę vertę. Pabandykite juos nubraukti, dar nubraukite nuo Ė taskeli, dar surasykite likusias raides nuo galo ir kas is saskiu liks?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby buldozzer » Mon 2008 Mar 10, 21:23

Aišku. Atsiprašau, kad užkūriau šitą forumą. Tikėjausi, kad bus geriau ir patogiau (ir dar pradėjau programuoti naują sistemą...). Pasirodo ne. Negalim, nemokam, o gal ir nenorim normaliai bendrauti. Deja...
Prieš atidarydamas šį forumą ilgai žiūrėjau į rusų paavyzdį ir negalėjau patikėti, kad ir pas mus taip bus. Deja...
Jei ir toliau diskusijos vyks tokiu tonu, atsiprašysiu dar kartą ir atjungsiu. Deja...
Tikėtina tai vienas mano paskutinių bandymų kažką padaryti Lietuvos šaškių labui. Labai sunku kažką bandyti daryti organizacijoje, kur kiekvienas sau, žiūri tik savo interesų, nuolatinės intrigos, kažkokios grupelės, ambicijos ir t.t. Nors visa šita "korporacija" susideda iš kokių 15 žmonių. Deja...

P.S. Sigi, Lietuvos šaškių federacijai priklausai, kaip ir visi kiti žaidėjai, priklausantys bet kuriam klubui.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby arunas05 » Mon 2008 Mar 10, 22:49

senelis wrote:žodyje šaškės tie paukščiukai ant S turi labai didelę vertę. Pabandykite juos nubraukti, dar nubraukite nuo Ė taskeli, dar surasykite likusias raides nuo galo ir kas is saskiu liks?

hahahahahahahaha čia tai geras
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 Mar 10, 22:54

buldozzer wrote:Aišku. Atsiprašau, kad užkūriau šitą forumą. Tikėjausi, kad bus geriau ir patogiau (ir dar pradėjau programuoti naują sistemą...). Pasirodo ne. Negalim, nemokam, o gal ir nenorim normaliai bendrauti. Deja...
Prieš atidarydamas šį forumą ilgai žiūrėjau į rusų paavyzdį ir negalėjau patikėti, kad ir pas mus taip bus. Deja...
Jei ir toliau diskusijos vyks tokiu tonu, atsiprašysiu dar kartą ir atjungsiu. Deja...
Tikėtina tai vienas mano paskutinių bandymų kažką padaryti Lietuvos šaškių labui. Labai sunku kažką bandyti daryti organizacijoje, kur kiekvienas sau, žiūri tik savo interesų, nuolatinės intrigos, kažkokios grupelės, ambicijos ir t.t. Nors visa šita "korporacija" susideda iš kokių 15 žmonių. Deja...

P.S. Sigi, Lietuvos šaškių federacijai priklausai, kaip ir visi kiti žaidėjai, priklausantys bet kuriam klubui.


Egidijau, viskas čia vyksta normaliai.
be reikalo tik rašome, kad neberašysiu , nebeskaitysiu, atjungsiu.
nėra čia jokių grupių, interesų tuo labiau.
kiekvienas rašo už save, o kiti palaiko arba ne.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Mon 2008 Mar 10, 22:56

turiu pripazinti ,kad so isradimo prioritetas priklauso Buzinskiui
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby aleksej » Mon 2008 Mar 10, 23:19

senelis wrote:turiu pripazinti ,kad so isradimo prioritetas priklauso Buzinskiui

Netgi jo dukrai Ievai :).
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby jankis » Tue 2008 Mar 11, 1:13

Geras :lol:
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Wed 2008 Mar 12, 9:25

Tikrai,kad geras :D Iš Ievos to nesitikėjau :D
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby arunas05 » Thu 2008 Mar 13, 1:14

1. Švarcman
2. Tokusarov
3. Černyšev
4. Belošejev

papildomame susitikime su sutrumpinta laiko kontrole pirmą partiją laimėjęs Tokusarov, pralaimejo antroje. o antrame mače išvis nepasisekė.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby jankis » Thu 2008 Mar 13, 1:59

Rusiškų šaškių čempionatą laimėjo šimtalangininkas.. :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests