Puslapis 12

Olandijos "100" klubinis čempionatas 2007-2008

StandartinėParašytas: Ket 2008 Sau 24, 22:03
aleksej
Nuo 2007 rugsėjo 15 iki 2008 vasario 23 su trumpa Kaledine ir Naujametine pertrauka vyksta Olandijos šimtalangių šaškių klubinis čempionatas, sezonas 2007-2008. Ratai vyksta kiekvieną antrą šeštadienį. Turnyras turi labai gilias tradicijas, šis sezonas jau 45 (Olandijos klubiniai čempionatai pravedami nuo 1963). Jau 3 sezoną aukščiausio diviziono (Ereklasse) klubui "Witte van Moort" atstovauja jūsų nuolankus tarnas - Aleksej Domčev. Visą informaciją apie turnyrą ieškokite čempionato tinklalapyje, kur galima susipažinti su varžybų lentele ir komandų dalyvių statistika. Sezonas artėja prie savo kulminacijos, liko 3 ratai. Užtikrintai pirmauja "Van Stigt Thans", antras "Hiltex", trečias "Witte van Moort". Daug lems šeštadieninis 9 turas, kuriame "Hiltex" ir "Witte van Moort" susitinka tarpusavyje. Lyderių dvikova pasiruošęs pasinaudoti "pasislėpęs" už nugarų "Hijken". Mus laukia inriguojanti čempionato pabaiga.

StandartinėParašytas: Ket 2008 Sau 24, 22:14
buldozzer
oj sunku jums bus pabaigoje. Bent jau 2 mačai labai sudėtingi nusimato, bet gal pasiseks. :D

StandartinėParašytas: Ket 2008 Sau 24, 23:14
jankis
Linkiu jūsų klubui išsilaikyti trečioje vietoje :) Sėkmės :wink:

StandartinėParašytas: Šeš 2008 Sau 26, 22:13
Algimantas
"Witte van Moort" šiandien sužaidė lygiosiomis su grėsminguoju "Hiltex", visose 10 partijų - lygiosios (!):
http://www.kndb.nl/cms/component/option ... temid,163/
Beje, ir kituose mačuose daug lygiųjų, pvz. sensacingą "Van Stigt Thans" pralaimėjimą lėmė vienintelė rezultatyvi partija. Būtų įdomu sulaukti gerb. Aleksej komentarų šia tema, aišku, jam grįžus iš "kovos lauko".
Algimantas Kačiuška

StandartinėParašytas: Šeš 2008 Sau 26, 23:10
aleksej
Sveiki. Esu iki rytojaus dar Olandijoje, bet pora zodziu parasysiu :). Siandieninime ture, be abejo, ivyko sensacija - pralose "be 5 minuciu" cempionas "Van Stigt Thans". Aisku, ju varzovai "Damvereniging VBI" irgi labai stipri komanda, turincia savo gretose tokius superdidmeistrius kaip Valneris, Baliakin, Jansen. Bet vis tik kaip komanda "Van Stigt Thans" zymiai stipresne, nes neturi silpnu vietu. Todel visai netiketai, kad niekas is "Van Stigt Thans" nesugebejo irodyti savo pranasumo, o Sven Winkel gaves silpniausia priesininka is "Damvereniging VBI" Theo Berends "buvo ipareigotas" laimineti ir sito spaudimo jaunas (ir talentingas) zaidejas neatlaike - jis pralaimejo... Partija baigesi 9 mace ir pataisyti jau nieko buvo neimanoma. Mano "Witte van Moort" zaide su "Hiltex". Pagal bendra reitinga ir vardus "Hiltex" yra stipresnis. Bet mes esame komanda ir siame mace prie pergales arciau buvome butent mes - Getmanskij, Scholma, Domcev gerokai "pakankino" savo oponentus. O maco kulminacija tapo partija Dick de Voogd - Jeroen van den Akker. Abu zaide tik ant pergales, bet musu Dick buvo isradingesnis. Taciau lemiamu momentu ivyko apmaudus incidentas - kai buvo ejimas van den Akkeriui laikas ejo ir de Voogdui (ir tai su elektroniniais laikrodziais). Kadangi abu buvo ceitnote, tai iskreipe normalia partijos eiga. Dick suprato "kas darosi" tik kai jam liko apie 10 sekundziu 12 ejimams. Situacija ant lentos buvo pas ji laimeta, bet padarus pora ejimu jis suprato, kad 50 ejimu padaryti jau nespes. De Voogd pasiule lygiasias ir van den Akker reikia pripazinti pasielge dzentelmeniskai - jis sutiko, nors galejo laimeti pralosta pozicija ant laiko. Fair play ir galutinis rezultatas 10:10.

StandartinėParašytas: Sek 2008 Sau 27, 0:34
jankis
Sveikinu jūsų komandą su geru rezultatu - lygiosiomis su tikrai stipria komanda. Jeroen tikrai pasielgė pabaigoj džentelmeniškai. Tik prieš tai irgi galėjo pasakyt, kad laikrodis "nesąmones daro" (tikriausiai jis tai matė). Įdomu, ką jam sakė komandos nariai, kai sutiko lygiom :D Bet kokiu atveju, laimėjo žmogiškumas... :)

StandartinėParašytas: Sek 2008 Sau 27, 1:31
zoomz
kiek zinau narmaliose varzybose, yra kontrolinis laikrodis, kur pastebejus laikrodzio klaida iki veliaveles kritimo turima atstatyt pusiausvira, tai kaipsupratau de voog turetu but dadetas laikas, as kazkada ceitnote pralosiau nes abi puses pradejo eiti, (tiesa buvo rusiski laikrodziai ir sunku pastebeti kai sedi ceitnote, einaten ar ne) o doskai pasaulio cempe kiek pamenu kompensavo kazkokia daliprarasto laiko. Tai kaip cia dabar yra?

StandartinėParašytas: Ant 2008 Vas 19, 13:36
super_mario_33
Nejau Olandijoj ir teletekste (kaip paveiksleliuose parasyta) galima apie šaškes pasiskaityt? :shock:

StandartinėParašytas: Ant 2008 Vas 19, 14:05
aleksej
super_mario_33 rašė:Nejau Olandijoj ir teletekste (kaip paveiksleliuose parasyta) galima apie šaškes pasiskaityt? :shock:

Tikrai galima. Dažnai pateikiama informacija apie vyksiančias varžybas Olandijoje (nacionalinis klubinis čempionatas, nacionalinio čempionato pusfinaliai ir finalai, tarptautiniai turnyrai vedami Olandijos teritorijoje). Informacija nuolat atnaujinama, taip vasario 17 rašė apie šalies pusfinalių praejusį 8 ratą (žr. gretimoje temoje), o vasario 18 jau apie klubinio čempionato artėjantį paskutinį ratą. Maža to, kartais pateikiama ne tik sausa statistika, bet ir 1-2 partijos notacijoje.

StandartinėParašytas: Pir 2008 Vas 25, 13:31
SSigiS
girdejau neblogas boksas buvo paskutiniame ture :)

StandartinėParašytas: Pir 2008 Vas 25, 13:33
aleksej
SSigiS rašė:girdejau neblogas boksas buvo paskutiniame ture :)

"Išversk", nesupratau...

StandartinėParašytas: Pir 2008 Vas 25, 14:17
SSigiS
na viska reik tiesiogiai suprast :)gal tik dar ne visi zhino :) buvo panashiai kaip ledo rituly

StandartinėParašytas: Pir 2008 Vas 25, 16:17
aleksej
Nejuokinga kažkaip... Niekaip negali forumas surimtėti, visvien vaikų darželis :(.

StandartinėParašytas: Pir 2008 Vas 25, 17:08
SSigiS
na tikrai nejuokinga ,tik ne chia o ten buvo :).o gal tokiu dalyku rashyt negalima? tada perspekit :)

StandartinėParašytas: Pir 2008 Vas 25, 17:20
aleksej
Kur tai buvo? Kokiame mače, kokiame mieste? Kas su kuo boksavo? Jeigu toks geras informatumas, tai patenkinkite mūsų smalsumą ir panaikinkite mūsų nusistebimą :shock:.