Krepšinis

Moderator: aleksej

Re: Krepšinis

Postby jankis » Fri 2010 Apr 02, 14:36

Man tai čia vienas iš nedaugelio dalykų, kuriuo seimas džiugina. Aišku, jei nuspręs, kad eurolygą turi rodyt nemokama televizija.. :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Krepšinis

Postby jankis » Sun 2010 Apr 04, 1:28

Sveikinimai visiems Lietuvos Ryto ir Chelsea fanams su įspūdingomis pergalėmis prieš principinius varžovus :D

O čia beskaitydamas komentarus radau tokį pasisakymą apie Jomantą, kuriame ir vėl paminėtos šaškės :D:

"tikslas pateisina priemones kiekwoienas darys wiska kad tik tawo kom laimetu,sportas susideda is daug dalyku is tu paciu prowokaciju waidybu ir ttt.serbai titulus laiminedawo su sawo prowokacijom ir kitais dalykais kaip ir sakau tikslas pateisina priemones,o lietuwiai tik werkdawo kad mus stumdydawo ir musdawo kaip paneles,o del jomos tai kiekwienoj kom kiekwienam sporte komandose yra po wiena ar du zaidejus kurie zaidzia grubiau nei kiti,tai wisikai normalu,ne saskem juk zaidzia"
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Krepšinis

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Apr 04, 12:08

nekreip demesio ka kazkoks mailius paraso :) Juk ramiai galejo ir vietoj saskiu paminet bet kokia populiaria sporto saka ,kad ir lauko tenisa :).Bet kokia nekontaktine ,bet matyt tas mailius nieko daugiau be krepsinio ir saskiu nezino :) ( itarimas gali kilt,kad jis pats saskem treniravosi :)) ). O su saskem ne vienas krepsininkas buvo suristas :) ir einiki is saskiu i krepsini paeme ir giedraitis(n metu buves lkl naudingiausias zaidejas ) atejo i didesni krepsini budamas lt saskiu jauniu prizininku ir daugiau ju galima surast :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Krepšinis

Postby Baskep » Sun 2010 Apr 04, 13:16

klausk-atsakysiu wrote:nekreip demesio ka kazkoks mailius paraso :) Juk ramiai galejo ir vietoj saskiu paminet bet kokia populiaria sporto saka ,kad ir lauko tenisa :).Bet kokia nekontaktine ,bet matyt tas mailius nieko daugiau be krepsinio ir saskiu nezino :) ( itarimas gali kilt,kad jis pats saskem treniravosi :)) ). O su saskem ne vienas krepsininkas buvo suristas :) ir einiki is saskiu i krepsini paeme ir giedraitis(n metu buves lkl naudingiausias zaidejas ) atejo i didesni krepsini budamas lt saskiu jauniu prizininku ir daugiau ju galima surast :)


aš tai visiškai nenustebčiau,jog tas maillius be krepšinio daugiau nieko nežino :) juk daugumai standartinių lietuvių krepšinis yra viskas,o jei krepšinis yra viskas,reiškias,kitko net ir nereikia :) krepšinis,krepšinis..kokia tame prasmė? :) nebent va jei litų pastatai ir tada gali laimėt,tada taip,įdomu,o taip va rytas laimėjo prieš žalgirį ir tapo reguliaraus sezono nugalėtoju,na ir kas iš to? :) principinė dvikova? atsiprašau :) komandų vardai telikę ir viskas,man asmeniškai visiškai nebeįdomus krepšinis jau keletą metų.tas pats su ncaa lyga.yra tokia susiformavus bendra nuomonė,jog tai +- kalvė nba virtuvėi. ir kaip ten išugdo juos nba lygai? duoda atakai 35 s ir 2 kėlinius. man tai primena tą sistemą,kuri seniai ir Lietuvoj buvo-2 kėliniai,atakai berods 32 s buvo. taip kad lyginant ncaa su sena sistema Lietuvoj,ncaa netgi atsilieka :) kalbu ne apie žaidimo lygį,o apie tuos rodmenis. p.s. su velykom visus :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Krepšinis

Postby jankis » Sun 2010 Apr 04, 23:29

klausk-atsakysiu wrote:nekreip demesio ka kazkoks mailius paraso :) Juk ramiai galejo ir vietoj saskiu paminet bet kokia populiaria sporto saka ,kad ir lauko tenisa :).Bet kokia nekontaktine ,bet matyt tas mailius nieko daugiau be krepsinio ir saskiu nezino :) ( itarimas gali kilt,kad jis pats saskem treniravosi :)) ). O su saskem ne vienas krepsininkas buvo suristas :) ir einiki is saskiu i krepsini paeme ir giedraitis(n metu buves lkl naudingiausias zaidejas ) atejo i didesni krepsini budamas lt saskiu jauniu prizininku ir daugiau ju galima surast :)


Rimto dėmesio į tokius mailiaus komentarus nekreipiu. Tiesiog juokinga, kai taip rašo :D Geras, apie Einikį nežinojau, kad buvo šaškininkas :) O Giedraitis tai būtų įdomu, jei grįžtų į šaškes :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Krepšinis

Postby jankis » Sun 2010 Apr 04, 23:51

Baskep wrote:
klausk-atsakysiu wrote:nekreip demesio ka kazkoks mailius paraso :) Juk ramiai galejo ir vietoj saskiu paminet bet kokia populiaria sporto saka ,kad ir lauko tenisa :).Bet kokia nekontaktine ,bet matyt tas mailius nieko daugiau be krepsinio ir saskiu nezino :) ( itarimas gali kilt,kad jis pats saskem treniravosi :)) ). O su saskem ne vienas krepsininkas buvo suristas :) ir einiki is saskiu i krepsini paeme ir giedraitis(n metu buves lkl naudingiausias zaidejas ) atejo i didesni krepsini budamas lt saskiu jauniu prizininku ir daugiau ju galima surast :)


aš tai visiškai nenustebčiau,jog tas maillius be krepšinio daugiau nieko nežino :) juk daugumai standartinių lietuvių krepšinis yra viskas,o jei krepšinis yra viskas,reiškias,kitko net ir nereikia :) krepšinis,krepšinis..kokia tame prasmė? :) nebent va jei litų pastatai ir tada gali laimėt,tada taip,įdomu,o taip va rytas laimėjo prieš žalgirį ir tapo reguliaraus sezono nugalėtoju,na ir kas iš to? :) principinė dvikova? atsiprašau :) komandų vardai telikę ir viskas,man asmeniškai visiškai nebeįdomus krepšinis jau keletą metų.tas pats su ncaa lyga.yra tokia susiformavus bendra nuomonė,jog tai +- kalvė nba virtuvėi. ir kaip ten išugdo juos nba lygai? duoda atakai 35 s ir 2 kėlinius. man tai primena tą sistemą,kuri seniai ir Lietuvoj buvo-2 kėliniai,atakai berods 32 s buvo. taip kad lyginant ncaa su sena sistema Lietuvoj,ncaa netgi atsilieka :) kalbu ne apie žaidimo lygį,o apie tuos rodmenis. p.s. su velykom visus :)


Tai tik dabar supratai, kad krepšinis Lietuvoje yra viskas? :D Taip jau buvo, yra ir bus. Kas iš to, kad Rytas pirmas reguliariam sezone? Turės namų aikštės pranašumą finaluose :D O jei rimtai, tai jei labai gilinsimės į filosofinius klausimus "kas iš to?", tai daugelyje dalykų turbūt nerasime prasmės :) Aš krepšinį aktyviai žiūriu jau maždaug 15 metų ir man iki šiol jis yra įdomus. Ne išimtis ir LKL finalai, kuriuose palaikau Lietuvos Rytą nuo 1998 metų. NCAA lygoje taip, atakai skirtas laikas yra didesnis ir tritaškio linija yra arčiau netgi nei Europoje. Tačiau nemanau, kad nuo to nukenčia žaidimo lygis. Iš tikrųjų, tai tikra NBA talentų kalvė. Labai daug elitinių NBA žaidėjų praėjo tą virtuvę. Ir tik šiek tiek situacija pasikeitė dėl to, kad gana dažnai dabar žaidėjai ateina į NBA iškart po vidurinės mokyklos (pvz. Lebronas Jamesas).
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Krepšinis

Postby buldozzer » Mon 2010 Apr 05, 9:17

Patiko Maskoliūno komentaras po rungtynių: "pasipuošėm kaip velykiniai kiaušiniai" :)
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Krepšinis

Postby Baskep » Mon 2010 Apr 05, 10:12

jankis wrote:


Tai tik dabar supratai, kad krepšinis Lietuvoje yra viskas? :D Taip jau buvo, yra ir bus. Kas iš to, kad Rytas pirmas reguliariam sezone? Turės namų aikštės pranašumą finaluose :D O jei rimtai, tai jei labai gilinsimės į filosofinius klausimus "kas iš to?", tai daugelyje dalykų turbūt nerasime prasmės :) Aš krepšinį aktyviai žiūriu jau maždaug 15 metų ir man iki šiol jis yra įdomus. Ne išimtis ir LKL finalai, kuriuose palaikau Lietuvos Rytą nuo 1998 metų. NCAA lygoje taip, atakai skirtas laikas yra didesnis ir tritaškio linija yra arčiau netgi nei Europoje. Tačiau nemanau, kad nuo to nukenčia žaidimo lygis. Iš tikrųjų, tai tikra NBA talentų kalvė. Labai daug elitinių NBA žaidėjų praėjo tą virtuvę. Ir tik šiek tiek situacija pasikeitė dėl to, kad gana dažnai dabar žaidėjai ateina į NBA iškart po vidurinės mokyklos (pvz. Lebronas Jamesas).[/quote]

Tai tik dabar supratai, kad krepšinis Lietuvoje yra viskas? :D Taip jau buvo, yra ir bus.


nieko asmeniško neturiu,bet bent jau mano nuomone toks požiūris ir žudo daugelį kitų sporto šakų galimo populiarėjimo ir naujų talentų atradimo Lietuvoje.o kad tų talentų yra ,aš nei trupučio neabejoju,tiesiog,kai nėra sąlygų jiems atsiskleist,jie ir neatsiskleidžia.tokie dalykai kaip sporto šakų skirstymas į pvz olimpines ir neolimpines,jau vyksta ir keista kai šachmatai lieka vienoj pusėj,šaškės kitoj. trumpa esmė-krepšinis gauna didžiąją dalį visų lėšų iš sporto federacijos,o dalyvauti pasaulio čempionate gali tik tada,kai perveda 1,5mln ,vat ir pasiekimai :) nesakau,jos Lietuvos krepšinis neturi talentų,ar jį reikia žlugdyt,ne,bet nereikia jam skirt tiek dėmesio,tai juk eilinė sporto šaka,o dabar Lietuvos visuomenėj kai pasakai,jog žaidi šaškėm,tavęs paklausia,-o jos populiarios? o kas Lietuvoje yra populiaru be krepšinio? m? :) ir visiem gerai taip,kaip yra :) man ir būtų gerai,jei matyčiau tik Kaune statomą areną,nepaisant to,jog tai yra daroma vidury miesto,kur jau dabar nėra kur automobilių pasistatyt,bet viskas čia ok,juk krepšinis čia yra svarbiau nei kažkokie tai gyventojai su pastoviomis savo bėdomis-tai nėra kur automobilio pastatyt,tai darbų nėra :)))
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Krepšinis

Postby Baskep » Mon 2010 Apr 05, 10:13

jankis wrote:




Tai tik dabar supratai, kad krepšinis Lietuvoje yra viskas? :D Taip jau buvo, yra ir bus. Kas iš to, kad Rytas pirmas reguliariam sezone? Turės namų aikštės pranašumą finaluose :D O jei rimtai, tai jei labai gilinsimės į filosofinius klausimus "kas iš to?", tai daugelyje dalykų turbūt nerasime prasmės :) Aš krepšinį aktyviai žiūriu jau maždaug 15 metų ir man iki šiol jis yra įdomus. Ne išimtis ir LKL finalai, kuriuose palaikau Lietuvos Rytą nuo 1998 metų. NCAA lygoje taip, atakai skirtas laikas yra didesnis ir tritaškio linija yra arčiau netgi nei Europoje. Tačiau nemanau, kad nuo to nukenčia žaidimo lygis. Iš tikrųjų, tai tikra NBA talentų kalvė. Labai daug elitinių NBA žaidėjų praėjo tą virtuvę. Ir tik šiek tiek situacija pasikeitė dėl to, kad gana dažnai dabar žaidėjai ateina į NBA iškart po vidurinės mokyklos (pvz. Lebronas Jamesas).


Tai tik dabar supratai, kad krepšinis Lietuvoje yra viskas? :D Taip jau buvo, yra ir bus.


nieko asmeniško neturiu,bet bent jau mano nuomone toks požiūris ir žudo daugelį kitų sporto šakų galimo populiarėjimo ir naujų talentų atradimo Lietuvoje.o kad tų talentų yra ,aš nei trupučio neabejoju,tiesiog,kai nėra sąlygų jiems atsiskleist,jie ir neatsiskleidžia.tokie dalykai kaip sporto šakų skirstymas į pvz olimpines ir neolimpines,jau vyksta ir keista kai šachmatai lieka vienoj pusėj,šaškės kitoj. trumpa esmė-krepšinis gauna didžiąją dalį visų lėšų iš sporto federacijos,o dalyvauti pasaulio čempionate gali tik tada,kai perveda 1,5mln ,vat ir pasiekimai :) nesakau,jog Lietuvos krepšinis neturi talentų,ar jį reikia žlugdyt,ne,bet nereikia jam skirt tiek dėmesio,tai juk eilinė sporto šaka,o dabar Lietuvos visuomenėj kai pasakai,jog žaidi šaškėm,tavęs paklausia,-o jos populiarios? o kas Lietuvoje yra populiaru be krepšinio? m? :) ir visiem gerai taip,kaip yra :) man ir būtų gerai,jei matyčiau tik Kaune statomą areną,nepaisant to,jog tai yra daroma vidury miesto,kur jau dabar nėra kur automobilių pasistatyt,bet viskas čia ok,juk krepšinis čia yra svarbiau nei kažkokie tai gyventojai su pastoviomis savo bėdomis-tai nėra kur automobilio pastatyt,tai darbų nėra :)))
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Krepšinis

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2010 Apr 05, 11:21

jankis wrote: Geras, apie Einikį nežinojau, kad buvo šaškininkas :) O Giedraitis tai būtų įdomu, jei grįžtų į šaškes :)

Na jei Einikis saskininkas,tai tu tikriausias krepsininkas :) Man tas zodis saskininkas skamba kaip specialybe :) Na juk nevadinsime futbolininku,jei kazkas suzaide keleta rungtyniu uz klase ar mokykla ir kartais kieme paspardo.Kazkur buvo rasyta,kad Einiki atrado zaidzhianti saskiu varzybose,lyg tarp mokyklu ar aukschiau.Vadinasi turejo moket zaist ir gal ne prasciausias mokykloj buvo :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Krepšinis

Postby jankis » Mon 2010 Apr 05, 15:21

klausk-atsakysiu wrote:
jankis wrote: Geras, apie Einikį nežinojau, kad buvo šaškininkas :) O Giedraitis tai būtų įdomu, jei grįžtų į šaškes :)

Na jei Einikis saskininkas,tai tu tikriausias krepsininkas :) Man tas zodis saskininkas skamba kaip specialybe :) Na juk nevadinsime futbolininku,jei kazkas suzaide keleta rungtyniu uz klase ar mokykla ir kartais kieme paspardo.Kazkur buvo rasyta,kad Einiki atrado zaidzhianti saskiu varzybose,lyg tarp mokyklu ar aukschiau.Vadinasi turejo moket zaist ir gal ne prasciausias mokykloj buvo :)


Nežinau kas man pasidarė su lietuvių kalba :)) Tai varžybų nugalėtoją pavadinu čempionu, tai žaidusį šaškėmis žmogų - šaškininku :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Krepšinis

Postby jankis » Mon 2010 Apr 05, 16:08

Baskep:

nieko asmeniško neturiu,bet bent jau mano nuomone toks požiūris ir žudo daugelį kitų sporto šakų galimo populiarėjimo ir naujų talentų atradimo Lietuvoje.o kad tų talentų yra ,aš nei trupučio neabejoju,tiesiog,kai nėra sąlygų jiems atsiskleist,jie ir neatsiskleidžia.tokie dalykai kaip sporto šakų skirstymas į pvz olimpines ir neolimpines,jau vyksta ir keista kai šachmatai lieka vienoj pusėj,šaškės kitoj. trumpa esmė-krepšinis gauna didžiąją dalį visų lėšų iš sporto federacijos,o dalyvauti pasaulio čempionate gali tik tada,kai perveda 1,5mln ,vat ir pasiekimai :) nesakau,jog Lietuvos krepšinis neturi talentų,ar jį reikia žlugdyt,ne,bet nereikia jam skirt tiek dėmesio,tai juk eilinė sporto šaka,o dabar Lietuvos visuomenėj kai pasakai,jog žaidi šaškėm,tavęs paklausia,-o jos populiarios? o kas Lietuvoje yra populiaru be krepšinio? m? :) ir visiem gerai taip,kaip yra :) man ir būtų gerai,jei matyčiau tik Kaune statomą areną,nepaisant to,jog tai yra daroma vidury miesto,kur jau dabar nėra kur automobilių pasistatyt,bet viskas čia ok,juk krepšinis čia yra svarbiau nei kažkokie tai gyventojai su pastoviomis savo bėdomis-tai nėra kur automobilio pastatyt,tai darbų nėra :)))

Na būna ir krepšininkams nesėkmingų pasirodymų :) Turbūt ir šaškininkai nusiuntę į EČ trečią sudėtį nekaip pasirodytų :D Pastebėjau, kad fiasko krepšininkai patiria kas 8 metus. 1993 m. nesugebėjo netgi patekti į EČ. 2001m. aštuntfinalyje pralaimėjome latviams, na ir 2009m. EČ Lenkijoj.. Visi kiti pasirodymai yra aukštam lygy, o prizinių vietų gal jau nevardinsiu :D Aišku, dažnai girdėti pasisakymų, kad krepšinis pasaulyje niekam neįdomus, kad populiariausios sporto šakos pasaulyje yra futbolas, tenisas ir t.t. Krepšinis pagal vieną šaltinį atrodo 9 vietoj pagal populiarumą :D Na bet Lietuva viena iš šalių, kur tai yra No.1 :) Nesame tokie vieni pasauly :D Dar Puerto Rikas, Filipinai tokie yra :) Na ir dar eilė šalių, kuriose tai labai populiaru. Tai pvz. buvusios Jugoslavijos šalys, Kinijoje labai išpopuliarėjo per paskutinį dešimtmetį :)
O be krepšinio Lietuvoje taip pat yra eilė sporto šakų, kurios sulaukia dėmesio ir jų atstovai pasiekia gerų rezultatų. Paminėčiau dviračių sportą (paskutiniu metu ypač treke), šiuolaikinę penkiakovę, lengvąją atletiką (paskutiniu metu ne tik V.Alekną), plaukimą, tenisą (ypač po pergalės prieš britus).
O komandiniam sporte taip pat turime neblogas futbolo, rankinio, ledo ritulio, regbio rinktines. Šios sporto šakos sakyčiau taip pat gana populiarios Lietuvoje (ypač futbolas).
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Krepšinis

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2010 Apr 05, 20:53

jankis wrote:
Nežinau kas man pasidarė su lietuvių kalba :)) Tai varžybų nugalėtoją pavadinu čempionu, tai žaidusį šaškėmis žmogų - šaškininku :D

Nieko blogo ner,manau visi suprantame ka noredavai pasakyt :). Man tas zodis saskininkas ner prie sirdies :) .Cempionu kur kas tiksliau pavadinta gal buvo.O kaip pavadintum zmogu,kuris kazkada ( na pries 20 metu ) yra alkoholio ( na kad ir alaus ) ragaves ir nuo to kelis kartus apgirtes? Negi girtuokliu? :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Krepšinis

Postby jankis » Tue 2010 Apr 06, 13:24

ateivis wrote:Eurobasket portalas ''juokinga'' naujiena pranese http://www.eurobasket.lt/lt/naujienos/5 ... %BEalgiris
...Ir labai idomus ir naudingi LIETUVAI procesai , vyksta JAV krepsinio rinktineje .....http://www.krepsinis.net/l-jamesas-apsi ... 38574.html nors AMERIKIECIAI potencialiai siuo metu stipresni uz LIETUVIUS, bet...tegul riejasi :P :P


Jei tas reitingas būtų paskelbtas balandžio 1 d. tada suprasčiau :D Šiaip daug esu matęs reitingų, kurie nelabai atitinka realybę, bet tokio dar neteko matyt :lol:
Bronius jau anksčiau buvo užsiminęs, kad gali neatstovauti savo šaliai pasaulio čempionate, nes po sezono taps laisvuoju agentu ir ieškosis klubo. Na tiesą sakant ir be jo ten būtų kam žaist... Olimpiadą jau laimėjo amerikiečiai po 8 metų pertraukos, dabar gali laimėt pasaulio čempionatą po 12 metų pertraukos :))
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Krepšinis

Postby Kauno_zinios » Wed 2010 Apr 21, 15:24

Vakar buvo įdomios rungtynės Kaune, kai žaidė "Žalgiris" ir "Šiauliai".
Ir viena, ir kita komanda galėjo laimėti. Todėl krepšinio aistruoliams buvo tikra šventė tai matyti.
Buvo smagu pasirgti halėje.
Įtampa iki pat rungtynių pabaigos išliko.
4 kėlinyje "Žalgiriui" pralaimint keliais taškais ir laikui sparčiai tirpstant - vyko tikra nervinė kova.
Finalo atomazga - 2 taškais laimėjo "Žalgiris".

Kitą savaitę lauks atsakomosios varžybos Šiauliuose, kurias
verta pamatyti.

Pusfinalio serijoje "Žalgiris" išsiveržė į priekį 1-0.
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

PreviousNext

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron