Krepšinis

Moderator: aleksej

Krepšinis

Postby jankis » Sun 2009 Jan 25, 15:06

Kad, kaip zoomz minėjo, neterštumėm LŠF temų, tai nusprendžiau sukurt atskirą temą :)

Aleksas: Gal pamiršok kai ,,Žalgiris" ,,L. Rytą" patvarkė Vilniuje per LKK ir po šių rungtinių A. Sereika pabėgo iš Vilniaus į Šiaulius?Taigi ne 2:0, o 2:1 ir Kaunas ne Šiauliai ir ,,dejo ant Viliaus mafijos". Čempionas bus ,,Žalgiris", o gal ir A. Kybartas.
Aleksandras.

Dėl manęs tai Žalgiris gali laimėt kad ir visas reguliaraus sezono rungtynes, bet Rytas va jau šį sezoną du finalus laimėjo :D Nustebino Krapikas ir Kesminas, kurie teigia, kad tai pirmas sezono titulas :shock: O labiausiai tai patiko Zavacko komentaras, kai jo paklausė ar jums pasisekė rungtynių gale. Jis atsakė: mes tiesiog laimėjom, šiandien esame stipresni, iškovojom jau du titulus, o kas bus toliau žiūrėsim :D Dar toks pastebėjimas, kad Žalgiris dabar žaidžia žymiai geriau, nei sezono pradžioje-viduryje, kai dar buvo legionierių. Tada turėdavo problemų ir su Alytum, ir su Sūduva.. :) O dabar demonstruoja neblogą krepšinį.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Aleksas » Sun 2009 Jan 25, 15:32

Taigi kad Kaunas ira Kaunas, ir pastoviai mer7ų išrenka koki nor ,,debila", tai Šustauskas buvo, dabar Kupčinskas, kuris labai ženkliai prisidėjo prie dabartinės ,,Žalgirio" padietės. Betner to blogo kas neišeitu į gerą - jaunimas greičiau užaugs ir bus vėl gera komandą.
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby zoomz » Sun 2009 Jan 25, 15:57

Pala o kokie tie du titulai? Na vienas tai aisku, o koks kitas. Be to kaip as suprantu vieni titulai yra svarbesni, kiti ne tiek. Mano galva svarbiausi titulai BBL ir LKL cemionu vardai. Vat tokia mano nuomone.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby jankis » Sun 2009 Jan 25, 16:05

zoomz wrote:Pala o kokie tie du titulai? Na vienas tai aisku, o koks kitas. Be to kaip as suprantu vieni titulai yra svarbesni, kiti ne tiek. Mano galva svarbiausi titulai BBL ir LKL cemionu vardai. Vat tokia mano nuomone.


Pradžioje sezono buvo BBL prezidentų taurė :) O šiaip mano nuomone svarbiausia yra LKL čempionatas. Jau beje senokai Rytas jo nelaimėjęs - 2005... Kai dar žaidė Javtokas, Jasaitis ir kompanija :) Už LKL čempionatą juk duodama ir Eurolygos taškų. Už LKF taurę kiek žinau labai nedaug. O už BBL visai neduodama. Bet irgi svarbus titulas, gal kiek mažiau nei LKL.. :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Mon 2009 Jan 26, 14:15

jo,ryto komanda laimėjo prieš septynis žalgirio žaidėjus :) mane tai juokas paima,kai univere M.Kalnietį pamatau,-visos panos aplink pasimeta ir nežino ką daryt :D by the way-su juo sueinam :) gero draugo giminė,pusbrolis jei gerai užmenu. man tai savotiškai įdomios rungtynės buvo dėl trečios vietos. tarp aisčių (kurių pavadinimą žinau gal kokia savaitė) ir šiaulių.kai pačiam gale T.Masiulis galėjo ramia ranka sumest bent 2 iš 3 baudų ir aisčiai tikrai manau būtų padarę sensaciją,tai jis taip apsidžiaugė,kad tik vieną įmetė,sako dar pažaisim ir prisižaidė-gavo per pratęsimą.aiškų,čia sarkazmas ir ironija,bet manau,kad bent jau baudas tai galima sumest 2 iš 3 :) ai,gi verta aisčių rungtynes žiūrėt dėl Motiejūno.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zoomz » Mon 2009 Jan 26, 15:42

Baskep wrote:jo,ryto komanda laimėjo prieš septynis žalgirio žaidėjus :) mane tai juokas paima,kai univere M.Kalnietį pamatau,-visos panos aplink pasimeta ir nežino ką daryt :D by the way-su juo sueinam :) gero draugo giminė,pusbrolis jei gerai užmenu. man tai savotiškai įdomios rungtynės buvo dėl trečios vietos. tarp aisčių (kurių pavadinimą žinau gal kokia savaitė) ir šiaulių.kai pačiam gale T.Masiulis galėjo ramia ranka sumest bent 2 iš 3 baudų ir aisčiai tikrai manau būtų padarę sensaciją,tai jis taip apsidžiaugė,kad tik vieną įmetė,sako dar pažaisim ir prisižaidė-gavo per pratęsimą.aiškų,čia sarkazmas ir ironija,bet manau,kad bent jau baudas tai galima sumest 2 iš 3 :) ai,gi verta aisčių rungtynes žiūrėt dėl Motiejūno.


Tai kiek siekia mano zinios - tai LR irgi septyniese lose :twisted:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby jankis » Mon 2009 Jan 26, 17:14

zoomz wrote:
Baskep wrote:jo,ryto komanda laimėjo prieš septynis žalgirio žaidėjus :) mane tai juokas paima,kai univere M.Kalnietį pamatau,-visos panos aplink pasimeta ir nežino ką daryt :D by the way-su juo sueinam :) gero draugo giminė,pusbrolis jei gerai užmenu. man tai savotiškai įdomios rungtynės buvo dėl trečios vietos. tarp aisčių (kurių pavadinimą žinau gal kokia savaitė) ir šiaulių.kai pačiam gale T.Masiulis galėjo ramia ranka sumest bent 2 iš 3 baudų ir aisčiai tikrai manau būtų padarę sensaciją,tai jis taip apsidžiaugė,kad tik vieną įmetė,sako dar pažaisim ir prisižaidė-gavo per pratęsimą.aiškų,čia sarkazmas ir ironija,bet manau,kad bent jau baudas tai galima sumest 2 iš 3 :) ai,gi verta aisčių rungtynes žiūrėt dėl Motiejūno.


Tai kiek siekia mano zinios - tai LR irgi septyniese lose :twisted:


Žinios teisingos :D Tik Prekevičius buvo kelias minutes. Taigi Rytas žaidžia galima sakyti be įžaidėjo :) Nors manau, kad jau geriau tegu įžaidinėja kamuolį "2-3 numeriai" Eidsonas, Jomantas ar Lukauskis negu Prekevičius, kuris per 5 minutes kartais sugeba padaryt 5 klaidas... O Kurtinaitis sakė, kad yra nepatenkintas kai kurių žaidėjų gynyba, todėl jų neleidžia. Net ant Jomanto sakė, kad jo gynyba bloga :D Gal po šių žodžių kai kurie žaidėjai pasitemps.. :) Nes jau antradienį žaidžia Europos taurės rungtynes su Šarlerua..
Beje, už Aisčius kofas buvo net 10 :shock: Galvojau gal verta pastatyt, bet apsigalvojau :) Jaučiu tie kurie pastatė už Aisčius, tai prakeikė Masiulį amžiams :D Tikrai jie turėjo šansų, likus 5 min, 9 taškais pirmavo.. Jau nekalbant apie tuos baudos metimus. O Motiejūnas pvz. su Žalgiriu atrodė labai prastai. Su Šiauliais jau kai kuriuose momentuose visai patiko, bet gale prametė keletą svarbių metimų, gal pavargo.. Bet gerai, kad gauna daug žaist, kad ir silpnesnėje komandoje. Turi galimybę tobulėt. O ne kaip Andriuškevičius, išvažiavo į NBA per anksti suolo šildyt, o dabar Ispanijos antroj lygoj žaidžia.. Tiesa, visai neblogai :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Mon 2009 Jan 26, 18:34

bliamba,čia visai naudinga rašyt,sužinau naudingų dalykų :D kad lr septyniese lošė,tai tikrai nežinojau :) nu kad ir kaip ten,įdomu buvo pažiūrėt ir gerai,kad bent tas rungtynes nerodė per tą viasat sport baltics :) dabar ta televizija atsirado,tai "geras" buvo,kai žalgiris eurolygoj lošė-nei * pažiūrėsi per tv,nei dykai pažiūrėsi halėj,nes žalgiris skolų prisidarė,tai dabar ne g4s saugo,o kažkokie kiti..tai jausmas-Kaune žaidžia ir negali pažiūrėt :D

o Motiejūnas,tai jam juk tik 18 dar,tai,žinai,čiu greit padusta ir lėvai pavaro :) jo...reik jo parašą pasiimt,kol dar neišvažiavo :D o tai lyg Ortega jį lygino su Saboniu :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Kauno_zinios » Mon 2009 Jan 26, 22:41

Krepšinis - tai geras buvo. Organizatoriai gerai padirbėjo.
Tik per daug apsaugos buvo. Buvo keblumų, kai nenorėjo
įsileisti į "Cido" areną, nes šokoladą turėjau.
Bet po ilgų įkalbinėjimų - įleido (ant bilieto juk neparašyta, kad įsinešti
šokolado negalima).

O šeštadienį tai netyčia teko sėdėti prie LR fanų - "ultrų". Jos kitame
sektoriuje sėdėjo.
Sirgau už "Žalgirį", galima pasidžiaugti, kad nesklandumų, muštynių nebuvo.
Gaila, kad taip rungtynės pasibaigė..
"Žalgirio" dėjimai į krepšį buvo nuostabūs.

Mantai, jei reikia video, kaip džiaugiasi "ultros" po rungtynių,
kaip apsauginis su kojom užgesina uždegtą fejerverką, kuris
sprogsta (apsauginis lieka sveikas) ir t.t., tai galiu perduoti, kai būsi Kaune, galėsi įdėti į "YouTube".
Jei nereikia, tai ištrinsiu.
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby warnius » Mon 2009 Jan 26, 22:43

geriau idekit Janaviciaus-Steckeviciaus partija is Kauno, jei dar turit :D
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby Kauno_zinios » Mon 2009 Jan 26, 22:53

Žilvinai, jei turėčiau, jau seniai būtų įdėta.
Kitąkart reiks turėti tai omenyje. Tik tu turėsi ir vėl
lįsti "į ceitnotą", kad visiems būtų įdomiau.. :)
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby Baskep » Mon 2009 Jan 26, 23:10

Dėl šokolado??? įdomiai..o tai ką sakė,kodėl iš pradžių neleido?
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby jankis » Mon 2009 Jan 26, 23:11

Geras :lol: Džiaukitės, kad jūsų kameros nesudaužė ultros :D Tai jūs gal galit įdėt į youtube ar išsaugot bent kur nors :) O negi ištrynėt mūsų su Žilvinu partiją... :shock: :? O tą šokoladą reikėjo kaip nors geriau paslėpt :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Mon 2009 Jan 26, 23:13

keista,nes šiaip tai šokoladą turėtų leist įsinešt be jokių užlaikymų,juk tai ne kokie gėrimai :) ooo šiaip tai įdomu kaip ten apsauginis judesio duoda gesindamas :D
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby warnius » Mon 2009 Jan 26, 23:14

jo, negi TOKIA partija istrynet?? :shock: :shock: :D:D tiesa visi smagumai pradzioj buvo :)
p.s. teisybe yra teisybe :D (kam reik tas suprato)
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Next

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests