riesutas

Moderator: aleksej

riesutas

Postby zoomz » Sun 2008 Mar 30, 23:07

Sveiki,

Uzejau paziuret vaido pasakojimus apie lr rusisku cempa, bet kol kas nieko neradau. Bet vistiek nusprendziau uzsiregistruot ir padaryt savo subjektyvias pastabas. Pirma ir didziausia, o galbut ir vienintele, yra kad jusu forumas yra gana nepatogus, man tai labai nepatinka (turiu omeny apie pacia struktura, nors informacija ir jos pateikimas man patinka). Labai kas patiko ko truksta kituose saituose, tai foto ir issamus varzybu aprasymas. Bet dar karta pasikartosiu su tokia kancia einu ziuret jusu foruma (vel turiu omeny struktura - viskas kazkaip sumesta i bendra katila neatskirsi, o ir kaip normaliam forume nera paryskintu temu - nauji postai, linkeciau pakeisti kazka, bet cia mano nuomone. Tai tiek gal sui karta,aisku jus turit kaip ir as teise sutikt arba ne, bet as pasakiau savo nuomone kas jusu foruma daro pakankamai nepatrauklu. tikiuos niekas neisizeis, galbut as jusu galva klystu, bet noreciau kad jus parodytumet kur. o kai norejau idet posta man kazkodel nepavyko, tad idejau cia :idea:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: riesutas

Postby senelis » Thu 2010 Dec 02, 0:11

Teko girdeti gandus, kad Lietuvoje kuriasi naujas saskiu klubas Lazdynas. Tada klubas Riesutas kaip ir taps jo filialu.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: riesutas

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2010 Dec 02, 6:54

Geras :) Prisigalvoja lietuviai,kaip nenusizengus istatymams pasiimt ko nori :) .Dabar norint but nepriklausomiems riesutieciams teks pavadinima keist i Graikiniai riesutai :))
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54


Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest