naujas VK

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 0:03

stai ir pasireiske vieno balso " privalumai ". Sprendimus priiminejo arba nepriiminejo tik klubu prezidentai. Pvz. A.Kaciuska balsavo pries mano pasiulyta LSF VK modeli , o as neturejau jokio balso ir negalejau ginti savo nuomones. Vadinasi , jeigu klubo nario ir klubo prezidento nuomones issiskiria esminiais (net ne pagrindines klubo veiklos )klausimais , tai klubo narys turi palikti kluba. Tai grizes i siaulius pirmiausia ir padarysiu -parasysiu isstojimo is klubo prasyma. Aciu , Petrylai (kuris net nedalyvavo konferencijoje ), o gal ir dar kazkam gudriam , kurie sugalvojo tokia balsavimo tvarka.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby buldozzer » Sun 2008 Nov 30, 0:07

taip visada - kai kritikuoti tai visi sugeba, o kai padaryti ką nors tai tada atstokit. Tegul kiti durneliai dirba.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby buldozzer » Sun 2008 Nov 30, 0:10

arunas05 wrote: Aciu , Petrylai (kuris net nedalyvavo konferencijoje ), o gal ir dar kazkam gudriam , kurie sugalvojo tokia balsavimo tvarka.


Prašom. Kažkodėl aš negirdėjau, kad būtum naujame VK. Galėtum priiminėti sprendimus pagal savo supratimą ir nereiktų piktintis:).
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 1:18

pasikartosiu - neturint dirbancios komandos, vienas nieko nepadarysi.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Sun 2008 Nov 30, 1:58

Gerb.Arūnai, tik nereikia grasinti ir gąsdinti. Tai - jau nekorektiška. Kaip čia jau aiškinomės atstovavimo klubams tvarką nustatė gerb.G.Leibovičius ir gerb.E.Petryla, tame procese aš nedalyvavau, kaip ir kiti senojo VK nariai. Tai čia jau buvo išaiškinta.
Beje, tokia kaip mano nuomonė dėl VK formavimo principų (pasiūlytų gerb.G.Leibovičiaus, vėliau - kiek pakoreguotų) buvo daugumos konferencijos dalyvių. Gal aš balsavime neturėjau teisės pareikšti savo nuomonės, kaip tai padarė ir kiti konferencijos dalyviai? Aš nesuprantu priekaišto man esmės.
O ką, jeigu išssiskiria Tavo ir mano nuomonės LŠF veiklos klausimais (?!!!) iš LŠKMS turiu atsistatydinti aš? Absurdas, kaip ir atvirkščias variantas.
Šiaip, šis ir panašūs epizodai mane kaip tik įtikino, kad gerai, kad klubui konfernecijoje atstovauja "vienas balsas". Aš LŠF konferencijoje atstovavau LŠKMS (tai mane įgalioja LŠKMS įstatai) ir, visų pirma, LŠKMS interesus (kaip ir kiti - savo klubams ir savo klubų interesams). LŠKMS naudingiau, kad VK būtų stipresni komisijų (šiuo atveju - LŠKMS, kaip savotiškos komisijos) interesai. Tu šiame forume buvai pareiškęs, kad LŠF VK net nereikia kompozicijos atstovo. Irgi gerbtina nuomonė, bet jau kiek toloka nuo LŠKMS interesų.
Be to, aš el. paštu užklausiau visų LŠKMS VK narių kas kokių turite nuomonių dėl LŠF konferencijos darbotvarkės klausimų. Iš Tavęs jokių samprotavimų nesulaukiau (kaip, beje, betarpiškai ir prieš pat konferenciją).
Tik nereikia samprotavimų apie "bendrą meilę šaškėms". Kiekvienas šaškių sportui duokime ką galime (ar net mažiau) - bus ir ta "meilė".
Be to, ir iš esmės manau, kad sprendimas buvo teisingas. Kitaip būtų į VK išrinkti bet kaip keli žmonės ir atskirų barų niekas nebūtų ėmęsis. Ir dabar kol kas nesiėmė, bet nors aišku, kurios pozicijos liko laisvos ir kad jas būtina užimti.
Kartu nemanau, kad būtų įvykusi tragedija, jeigu būtų priimtas ir kitas, mano nuomone, blogesnis VK formavimo principas. Tikrai dėl to nesiskųsčiau Internete.
Visiškai teisingai, kaip rašo gerb.E.Petryla, Tau konferencijoje buvo siūlomos įvairios pareigos VK, net prezidento. Būčiau tikrai balsavęs už. Bet Tu atsisakei.
Tavo priekaištai gerb.R.Urmilevičiui dėl konferencijos vedimo tvarkos, manau, ypač neteisingi. Šis žmogus - patyręs politikas ir vadovas - , kaip tik ir "tempė" konferenciją. Pvz. vienam žmogui (beje, irgi šiek tiek patyrusiam panašiuose reikaluose) , iš šalies šiek tiek girdėjusiam konferencijos eigą irgi susidarė būtent toks vaizdas. Ar būtų geriau, jeigu būtų buvę priešingai, jeigu konferencija būtų žlugusi?
Tavo pasitraukimas iš LŠKMS būtų labai ženkli netektis šiai organizacijai. Daugiau šia tema tikrai nerašysiu.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 12:31

sakykime, kad pagal dabartini modeli kazkuris vienas ar keli komisijos pirmininkai nebegali ar nebenori dirbti ir kas tada - reikia laukti metus ar daugiau , kol ivyks nauja konferencija ir bus isrinktas naujas komisijos pirmininkas? o darbas tuo metu komisijoje nevyks arba tures ji tempti gensekretorius? mano modelio principas paprastesnis - atsakingas pvz uz 64 viceprezidentas paskiria atsakinga zmogu ar kelis uz tam tikra veiklos sfera ir ziuri , kaip vyksta darbas. jeigu jis nevyksta ,tai nieko nelaukdamas pakeicia komisija ar pirmininka. tai zymiai operatyviau ir nebutu tokiu nesamoniu , kaip dabar , kai LSF VK nesilaike istatu ir nevykde visus metus rinkimines konferencijos.
dar vienas idomus procedurinis pazeidimas is vakarykstes konferencijos - kas pirmininkaujanciu isrinko R.Urmileviciu? O kas buvo sekretoriaujantis?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 12:36

konferencijoje niekas neklause Domcevo , kaip jis nori organizuoti darba ir kaip jis isivaizduoja LSF VK , o G.Leiboviciaus , galvoju , kad tycia , primestas modelis jam gal nepatiko. Labai gerbiu Urmileviciu , bet man susidare vaizdas ,kad jis savo tarybos posedyje ,kuris vyksta kas menesi , o ne LSF konferencijoje ,kuri siaip ne taip ivyko po 3 metu.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Sun 2008 Nov 30, 13:21

Gerb. Arūnai, Tavo aprašytu blogiausiu atveju (jeigu "pasitraukia" kas is komisijos pirmininkų) "instrukcija" veikti...pagal Tavo siūlomą schemą - VK įgalioja tą sritį kuruoti kitą asmenį, ne VK narį.. Tai yra - Tavo variantą (mano nuomone, blogesnį) VK gali pasirinkti...bet kuriuo momentu. O jeigu būtų kaip Tu siūlei, ko gero, VK iš karto būtų atsiradę žmonių "be pareigų", o reikalingi žmonės (šis išsireiškimas šiuo atveju sąlyginis, nekibkite prie žodžių. Iš esmės visi žmonės reikalingi) jau iš karto bet kokiu atveju nebūtų patekę į VK.
Dėl R.Urmilevičiaus pirmininkavimo nebuvo prieštaraujančių - "bendru sutarimu". Jis gi pats pareiškė, kad užsirašinėja eigą - reiškia jis ir protokolavo.
Kiekvienme "kongrese" galima rasti procedūrinių pažeidimų (didesnių ar mažesnių). Ne aš buvau organizatorius ir nesiruošiu advokatauti (mano asmenine nuomone konferencijos organizavimą - atvykusių skaičius, patalpos, konferencijos vedimas, "pokonferencinė dalis" - dešimties balų sistemoje galima įvertinti devynetu. Konferencijos rezultatai - atskira kalba. Kiek nuvylė trenerių ir "64" atstovų pozicija. Bet irgi teigiamas įvertinimas). Be to, visi dalyvavę konferencijoje (tame tarpe ir Tu, Arūnai) , kad ir neturintys balsavimo teisės, bet kuriuo momentu galėjo pasisakyti, pateikti pasiūlymus NET BALSAVIMUI (taip ir buvo daroma - aukštas demokratijos lygis, šiuo atveju teigiamas dalykas). Apie tai, ką kalbi (procedūriniais klausimais, kaip ir kitais ), bet kuriuo momentu galėjai pasisakyti ir pateikti savo pasiūlymus (ką kai kuriais kitais atvejais ir darei, jie buvo svarstomi, dėl jų buvo balsuojama).
Sėdėjau netoli gerb.A.Domčevo, girdėjau, kad jis sakė, kad G.Leibovičiaus pasiūlymas - tai vos ne jo. Jeigu būtų prieštaravęs, manau, būtų pasisakęs. Be to, jis berods sakė, kad dėl sutikimo būti gen. sekretoriumi duos sutikimą balsuoti, kai bus išrinktas VK. Po to kandidatavo (ir buvo išrinktas) - reiškia daugiau ar mažiau patenkintas (bet jis čia pasisakys, manau, ir pats). Dėl klausimų jam - sutinku, galėjo (gal net turėjo) būti (galėjai klausti ir pats). Į kai kuriuos jis buvo atsakęs šiame forume. Asmeniškai aš jam buvau parengęs porą klausimėlių, bet atsakymas į vieną paaiškėjo konferencijos eigoje, kito nebeuždaviau...nes konferencijos pabaigoje jau buvau pavargęs ir, kaip ir daugelis, jau laukiau jos pabaigos.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 17:23

buldozzer wrote:Taip pat jis pateikė ir savo viziją dėl vykdomojo komiteto sudėties pagal pareigas.

LŠF VK:

1. PREZIDENTAS
2. Suaugusiųjų komisijos pirmininkas (VICEPREZIDENTAS)
3. Jaunimo komisijos ir trenerių tarybos pirmininkas (VICEPREZIDENTAS)
4. Studentų komisijos pirmininkas
5. Informacijos ir šaškių propagavimo komisijos pirmininkas
6. Teisėjų ir klasifikacijos komisijos pirmininkas
7. Generalinis sekretorius

štai čia yra G.Leibovičiaus forume pateikta LŠF VK vizija. O ką jis pateikė konferencijoje? LŠF VK iš 11 komisijų pirmininkų plius prezidentas ,plius viceprezidentas , plius generalinis sekretorius iš viso 14 žmonių. Kaip čia yra rašęs E.Petryla, svarbu , kad klubai atvyktų paruošę namų darbus. Teisingai , Grigorijus gerai paruošė namų dabus - internete paskelbė viena , konferencijoje kita , o pabaigą ....sugalvokite patys.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 17:29

aleksej wrote:Pats aš noriu balotiruotis i generalinio sekretoriaus postą ir jeigu man leistų formuoti "ministrų kabinetą" aš daryčiau taip:

1. Atskiro teisėjų ir klasifikacijos komisijos pirmininko nereikia - šis darbas įeina į generalinio sekretoriaus kompetenciją.

2. Atskiro studentų komisijos pirmininko irgi nereikia - labai siaura darbo specifika, greičiausiai visas darbas apsiribos vieno Lietuvos studentų čempionato organizavimu per metus, ką puikiai padarė šiais metais (ir tikiuosi prisidės ir ateityje, kol bus studentų gretose) Gintautas Petraitis. Tai gi apjungiamas su jaunimo komisijos ir trenerių tarybos pirmininkų ir šiai vietai nematau geresnio kandidato kaip Edvard Bužinskij.

3. Darbe su remėjais kaip tik Arūną Bučinską ir matau.

4. "Informacijos ministro" kėdę pasiūlyčiau Vaidui Stasyčiui.

5. Gal būt išskirčiau kaip atskirą postą veteranų komisijos pirmininką (nes Lietuvoje veteranai pati aktyviausia ir ženkliausia mūsų šaškių visuomenės dalis).

6. Kompozicijos komisijos pirmininkas - Algimantas Kačiuška.

7. Ir pagrindinė mano mintis, kuri sukels manau diskusijų. Geriausiai neskaldyti viceprezidentus į "64" ir "100". Tai labai apsunkina darbą, kai vienas futbolina į kitą sakydamas "aš šiose šaškėse neišmanau" (turima omeny, ne žaidime, o situacijoje, procesuose). Priedo, kad žmonės kurie užiminėdavo šiuos postus (Egidijus ir Sandra) tvirtai išeina. Ir jeigu manę išrinks genseku, aš siūlau leisti man derinti šioje kadencijoje generalinio sekretoriaus ir bendro "64" ir "100" viceprezidento postus, nes aš kaip tik bandau orientuotis ir ten ir ten.

8. LŠF VK rinkti ne 4, o 2 metams.


štai čia A.Domčevo LŠF VK vizija. Ji pasikeitė? Kodėl? Ar konferencijos vedantysis paskelbė debatus tuo klausimu? Žinoma , kad ne. Jis paprasčiausiai , neatsižvelgdamas į vedančiųjų LT šaškininkų nuomonę, paskelbė balsavimą. Pirmas balsavimas baigėsi 7 - 7 , o iškart įvykęs antrasis 8 - 6 lėmė , kad buvo priimtas Leibovičiaus modelis. Kur čia yra aiški balsų persvara? Tęsinys bus vėliau.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 18:55

sakyčiau buvo dar vienas esminis pažeidimas - konferencijoje nebuvo išrinkta balsų skaičiavimo komisija ( mandatinė ). Pagal G.Leibovičiaus informaciją konferencijoje dalyvavo 16 klubų. Balsavimo metu dingo 2 klubai. Jeigu pirmininkaujantis buvo ir sekretoriaujantis ir dar atsakingas už balsų skaičiavimą - tai gal per daug vienam asmeniui? Ar šaškininkai yra tokie " dundukai " , kad nebesugeba suskaičiuoti iki 16? Beje, įdomiausia , kad salėje buvo ne 16 klubų ir organizacijų atstovai , o kaip minimum 18 , o gal net ir 19. Buvo neįskaityta Marijampolės žaidimų sporto mokykla ir Lietuvos aklųjų sporto federacija. Jeigu konferenciją būtų vedęs A.Kačiuška, tai tikrai nebūtų tokio " bardako " , kurį pats A.Kačiuška ( tikriausiai norėdamas negadinti R.Urmilevičiui nuotaikos ) įvertino 9 balais iš 10. " gali būti man draugas , bet teisybė yra svarbiau ".
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 19:08

mane į prezidentus pasiūlė V.Igaris. O gal čia pokštas? Jeigu būtų pasiūlęs gerbiamas žmogus , mano draugas Vladas Valantinas, ir pasakęs , kad jis eina į LŠF VK viceprezidentu 64 , tikrai būčiau sutikęs.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 19:19

ir dar buvo klaidingai pasirinktas rinkimų planas - visi žinojo , kad į generalinius sekretorius eina A.Domčev. Dėl jo kandidatrūros nebuvo jokių neaiškumų. Jį pirmiausia ir reikėjo išrinkti ir paskui formuoti VK, o ne iškart pulti rinkti prezidentą.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 30, 19:45

didžiausia gėda už save ir šaškininkus man buvo , kada buvo skaitoma revizijos komisijos ataskaita. Dabar jau LŠF garbės prezidentas R.Karbauskis atliko didžiulį darbą šaškių propagavimo srityje ne tik darbu , bet ir svaria materialine parama (ankstesni prezidentai gal ir 3 litų nėra skyrę LŠF ).Deja, tai nebuvo niekur skelbiama. Tai gal žinojo LŠF elitas , bet paprasti mirtingieji tai tikrai ne. Tai va, skaitant sušvelnintą revizijos komisijos ataskaitą, kaip turėjo jaustis prezidentas , jeigu generalinis sekretorius G.Leibovičius , dešinioji jo ranka federacijoje, gaudamas 6000 lt. per metus už darbą federacijoje ,elgėsi ne visai sąžiningai (rašau kukliai). Juokingiausia , kad federacija liko jam dar skolinga. Galvoju , kad esu kaltas prieš R.Karbauskį dėl ankstesnių rašinių forume , bet tai tikrai mažesnė kaltė negu buvusio LŠF VK, kuris elgėsi kai bestuburė ameba, negalėdama paimti iš G.Leibovičiaus finansinių dokumentų ir padaryti reviziją.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby trashmaster » Sun 2008 Nov 30, 20:18

buldozzer wrote:taip visada - kai kritikuoti tai visi sugeba, o kai padaryti ką nors tai tada atstokit. Tegul kiti durneliai dirba.

Auksines mintys, visi kas buvo konferencijoje ir supranta apie ka (tiksliau koki asmeni) kalbama tam pritars.
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests