naujas VK

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Fri 2008 Dec 05, 21:55

keista , bet Lietuvos sporto informacijos centro tinklapyje ( kur yra duomenys apie visas LT federacijas ) šaškių federacijos prezidentas tebėra G.Kirkilas , o generalinis sekretorius V.Valiukevič. Neblogai atsidėkojom vieninteliam normaliam prezidentui - net neinformavome sporto visuomenę apie jo asmenį. Tas pat ir FMJD tinklapyje.
Nemėgstu dirbti - mėgstu kritikuoti. cha cha
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Fri 2008 Dec 05, 23:16

Arunas05;Nemėgstu dirbti - mėgstu kritikuoti. cha cha
TIESA PASAKEI....
NE PADARYK VAGIAIS VISU....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Fri 2008 Dec 05, 23:42

Arūnai, tiesiog NEGALIU NEĮSITERPTI.
Aš irgi buvau toje salėje (kaip ir Tu). Romos Šidlauskienės Revizijos komisijos pranešimas, mano nuomone, buvo labai kvalifikuotas (Tavo žodžiais - "moksleiviai galėtų pasimokyti"). R.Urmilevičius kelis kartus ragino dėl jo klausti ir pasisakyti. Pora nekaltų klausimų ir trumpų pasisakymų buvo. Galėjai klausti ko tik nori ir pasisakyti kaip tik norėjai. Niekas (tame tarpe ir Tu) tokių ar panašių išvadų nepadarė.
Rašau visiškai atvirai:
Tavo frazę
"Tikrai būtų normalu susipažinti su ja ir išsiaiškinti , kas ir kiek ten paėmė. O tai gali kristi dėmė ant viso senojo VK."
laikau šiokiu tokiu IR ASMENINIU mano, kaip ir "senojo VK nario", įžeidimu.
Atleisk, bet kai kurie Tavo tekstai - jau ne kritika, bet įžeidinėjimai ar "ant ribos". Rašau atvirai ir kaip draugas draugui.
Algimantas Kačiuška
P.s. Beje, Tavo tekstai paskutiniuoju metu pilni paradoksų. Čia pat rašai apie pavyzdinį prezidentą ir šalia - apie to paties prezidento vadovautą vagių VK. Koks jis pavyzdinis, jeigu vadovavo vagims ar bent toleravo vagis (terminai Tavo - "nevyniojant į vatą")?
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Sat 2008 Dec 06, 0:04

Algimantui :aš tai girdėjau revizijos komisijos ataskaitą , bet tu tai tikriausiai ne. Priminsiu, kad joje buvo minima apie startinių mokesčių grobstymą. O kadangi tai LŠF VK veiklos revizija , tai ir tau tenka atsakomybės dalis - kolektyvinė atsakomybė. Šiaip tai gal didžiausia atsakomybė turėtų tekti exviceprezidentui, kad 4 metus nebuvo daroma revizija. Neklaidink skaitytojų - prezidentas skyrė šaškių sportui 100 000 lt. ir net negalėjo pagalvoti , kad mes tokie niekšeliai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Sat 2008 Dec 06, 0:21

Arunas05;kad joje buvo minima apie startinių mokesčių grobstymą.

RIMTAI??TAI blogas poperiu tvarkymas,ne reikia is muses drambli pusti....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Sat 2008 Dec 06, 0:28

kiek supratau , startiniai mokesčiai buvo rodomi tik tie , kuriems buvo parašyta kasos pajamų orderis. O jeigu šaškininkui nereikėjo KPO , tai startinis ir dingdavo. Tai kodėl nebuvo prie turnyrų lentelių ir sąrašų , kiek surinkta startinių mokesčių ? nors tikrai galvoju , kad teisėjai visą medžiagą apie turnyrą išsiųsdavo.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Sat 2008 Dec 06, 0:36

Revizijos komisijos ataskaitoje nebuvo kalbama apie starto mokesčių GROBSTYMĄ (ar apie kokį kitokį grobstymą). Jeigu taip būtų buvę pasakyta ar būtų buvusi tokia išvada - Tu konferencijoje būtum apie tai ir pasakęs ( ir kiti, manau). Pagaliau, ir R.Karbauskis ne veltui prašė, kad jo pranešimas būtų po Revizijos komisijos pranešimo. Ir jo ataskaita, tuo atveju, būtu buvusi kitokia.
Tavo tekstai pradeda daugiau negu stebinti...Prisimink, kad kai žmogus pradeda sąmoningai ar nesąmoningai dažnai rašyti netiesą, tai po to, kai jis kalba tiesą (o kartais Tavo pastebėjimai būna teisingi, įžvalgūs ir reikalingi) į ją irgi mažai kreipiama dėmesio.
Algimantas Kačiuška
P.s. Aš galėčiau čia ir nediskutuoti - dar kas pamanys, kad kalba eina apie LŠKMS varžybų starto mokesčius. LŠKMS varžybose jau eilę metų mes iš viso jokio starto mokesčio iš dalyvių neimame (man dabar juokinga - nors ir pas mus senai senai taip būdavo - kai ima starto mokestį, o po to TIK IŠ JO formuoja prizinį fondą). Bet aš negaliu nerašyti apie tai, ką girdėjau. Ir dėl to, kad žmogus laukė Revizijos komisijos pranešimo, tikėjosi kažką demaskuoti. Po pranešimo - tylėjo. Ir dabar (atvirai kalbant - nesuprantu motyvų) pradeda "audrą stiklinėje". Suplaka išties netvarką, kad 4 metus nebuvo revizijos ar nesusipratimus su dokumentais (o kur tokių nesusipratimų nėra?) su 'vagystėmis".
Last edited by Algimantas on Sat 2008 Dec 06, 0:45, edited 1 time in total.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Sat 2008 Dec 06, 0:38

Algimantas wrote:Revizijos komisijos ataskaitoje nebuvo kalbama apie starto mokesčių GROBSTYMĄ (ar apie kokį kitokį grobstymą). Jeigu taip būtų buvę pasakyta ar būtų buvusi tokia išvada - Tu konferencijoje būtum apie tai ir pasakęs ( ir kiti, manau). Pagaliau, ir R.Karbauskis ne veltui prašė, kad jo pranešimas būtų po Revizijos komisijos pranešimo. Ir jo ataskaita, tuo atveju, būtu buvusi kitokia.
Tavo tekstai pradeda daugiau negu stebinti...Prisimink, kad kai žmogus pradeda sąmoningai ar nesąmoningai dažnai rašyti netiesą, tai po to, kai jis kalba tiesą (o kartais Tavo pastebėjimai būna teisingi, įžvalgūs ir reikalingi) į ją irgi mažai kreipiama dėmesio.
Algimantas Kačiuška

gal nori susilažinti?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby buldozzer » Sat 2008 Dec 06, 0:46

arunas05 wrote: gal nori susilažinti?


Aš su tavim galiu susilažinti, kad nebuvo PAGROBTAS nei vienas centas. Tačiau nemanau, kad su manim lažinsies, nes puikiai tai žinai. O dėl kokių priežasčių varai šituos briedus tai tik tau pačiam žinoti...
Kai siūloma dirbti VK tai ne, o kai nesąmones rašinėti tai pirmas.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby arunas05 » Sat 2008 Dec 06, 0:50

buldozzer wrote:
arunas05 wrote: gal nori susilažinti?


Aš su tavim galiu susilažinti, kad nebuvo PAGROBTAS nei vienas centas. Tačiau nemanau, kad su manim lažinsies, nes puikiai tai žinai. O dėl kokių priežasčių varai šituos briedus tai tik tau pačiam žinoti...
Kai siūloma dirbti VK tai ne, o kai nesąmones rašinėti tai pirmas.

kodėl gi ne? iš kiek nori? ką turi galvoje rašydamas PAGROBTAS? rašyk normaliai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby buldozzer » Sat 2008 Dec 06, 0:57

arunas05 wrote: [kodėl gi ne? iš kiek nori? ką turi galvoje rašydamas PAGROBTAS? rašyk normaliai.

pagrobtas tą ir reiškia, kad piktybiškai savanaudiškais tikslais pasisavintas.
Važiuodamas į Vilnių pristverk gero gėrimo bonkelę jei taip nori už ilgą liežuvį susimokėti :)
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby arunas05 » Sat 2008 Dec 06, 1:11

bus proga dabar į 100 pirmą lygą važiuoti. dėl gėrimo rūšies pasitikslinsiu.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Wed 2008 Dec 10, 21:53

Gerb.kolegos. Turiu pranesti,kad as atsistatydinu is 64 komisijos pirmininko posto. Apsisprendimas galutinis. Labai gailiuosi jei apvyliau kieno nors lukescius
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ricka-plun » Wed 2008 Dec 10, 23:15

Gaila,zinoma,bet...Kazin,ar cia tik nepradejo veikti Igario issakyta,sakykim,hipoteze???....
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby ragvel » Thu 2008 Dec 11, 9:01

tai kas uzims dabar ta vieta? Rycka tu juk norejai :) ir tave siule
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests

cron