naujas VK

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Sat 2008 Nov 22, 17:25

1.Egidijui - na, dėl Pekino , kad ten važiavo turistai , tai tikrai nesutinku. Gal jų ir buvo keletas , bet dauguma tikrai kovojo dėl rezultato. Bet jeigu jo nėra , tai tikriausiai varžovai geriau žaidžia - turi daugiau turnyrų per metus, jų geresnis pasiruošimas. Sunku mėgėjui kovoti prieš profesionalą.
2.Kažkada Valantinas buvo pasiūlęs nekomandiruoti vaikų į varžybas , jeigu jo atskyris ar reitingas neatitinka bent jau km. Nors jeigu vaikas važiuoja už savus , tai jokios problemos nėra.
3.Visgi galvoju , kad pagrindinė problema ir bus pinigai naujajam LŠF VK. Sakykim gaus 5000 lt. metams ir sukis kaip nori. Ką siūsti į EČ ir PČ: vaikus, E.Bužinskį , A.Domčevą ar Kybartą? Va, tada ir bus svarbu , kas yra VK nariai -64 ar 100 atstovai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Sat 2008 Nov 22, 18:01

Cia ir arkliui aisku, kad berniuku turnyre U13, jeu nesi km ir neturi lietuvisko reitingo 2100, busi apatineje lenteles dalyje, turnyre u-19 jaunuolis jei neturi lietuvisko reitingo 2200 irgi bus zemai.Merginai u19 reiktu tureti bent 2150.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby Algimantas » Sat 2008 Nov 22, 18:24

Dar trumpai dėl pinigų ("pavojinga tema").
Kaip jau ne kartą čia minėjo gerb.Arūnas Bučinskas, kažkada jų LŠF iš biudžeto gaudavo virš 5000 Lt. Palaipsniui suma didėjo (daugiau negu infliacija). Šiais metais - virš 50000 Lt. LŠF VK, aplamai, šaškių visuomenėje, daugiau santarvės, tarpusavio supratimo, ar mažiau? LŠF VK veikla daugiau patenkintų? Manau, jeigu būtų 500000 Lt - rietenų gal būtų net daugiau.
Arūnai, jeigu pinigų teks tiek kartų mažiau (o taip, beje, gali atsitikiti), kiek hipotetiškai pats prognozuoji, iš esmės visos kategorijos gaus vos ne atitinkamai mažiau. Aišku, proporcijos gali iškreipti "tą mažumą", bet situacija maždaug numanoma. Jeigu VK spręs protingai, konsultuodamasis ne tik su VK nariais, nemanau, kad nuo to, žmonėms žinant realią situaciją, VK darbo įvertinimas pablogėtų.Šiaip ar taip, vis dėlto reikia sutikti.kad, matyt, naujajam VK piniginiai klausimai bus dar aktualesni ir skaudesni.
Šiaip, mums reikėtų kartas nuo karto prisiminti, kad Lietuvoje yra vos ne 200 sporto federacijų. Joms iš biudžeto skiriamas, taip sakant, "vienas didelis pyragas". Ir dar atskiras tų federacijų gradavimas. LŠF gali (ir turi) siekti "atsiriekti" didesnį pyrago gabalą tik iš to pyrago ir iš tos gradacijos.
Jeigu atsirastų kas garantuos ženklią pagalbą (be dabartinio prezidento) iš mecenatų ir sponsorių - jam mažių mažiausiai iš karto reikia pasiūlyti viceprezidento postą. Būtų fantastika. .
Valstybė ir sportas. Lietuva iš mokesčių surenka vieną iš mažiausių biudžetų ES (man dabar dėl tam tikrų asmeninių priežasčių gana aktuali šalis yra Slovakija. Ten darbuotojas "į rankas" gauna tik 60 proc. "ant popieriaus" uždirbtos sumos, 40 proc. atsakaitoma. Atlyginimai nedaug skiriasi nuo mūsiškių. Mažiau dėmesio sportui, išskyrus kelias prioritetines sporto šakas, daugiau mokslui - ypač universitetams, kultūrai. Ekonomika - pakilime, šalis nuo 2009.01.01. įsiveda eurą). Pagal išsivystymo lygį ir galimybes Lietuva, mano nuomone, kaip ir kitos potarybinės šalys, manyčiau, sportui būtent iš biudžeto skiria neproporcingai daug (kad NETEISINGAI vienoms sporto šakoms per daug, kitoms per mažai - visiškai sutinku).
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1436
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby aleksej » Sat 2008 Nov 22, 19:11

Man patiko vienas išsamus Algimanto postas. Ten labai daug gerų minčių, bet aš kol kas trumpai pakomentosiu tik kas liečia ten manę:

1. Kaip jau aš ir minėjau - aš siūlau savo kandidaturą tik į gensekretoriaus postą. Visos tos kalbos dėl viceprezidento, komisijos pirmininko ir t.t. aš pradėjau tik dėl to, kad bijau kad gerų kandidatų šioms pareigoms užimti neatsiras, o jeigu atsiras tai bus pusiau "vestuviniais generolais". Jeigu jie bus veiklūs žmonės, kurie darys savo darbą ir pateikinės jį man kaip gensekretoriui - aš tik už. Kaip irgi rašiau anksčiau - taip ir turi būti.

2. Kas liečia mano planų ateičiai. Supratus po daugelio nesėkmingų bandymų, kad Lietuvoje (ypač Vilniuje) gauti trenerio valandas savo jėgomis yra nerealiai ir mano noras dirbti Lietuvos šaškių labui šiame bare mūsų šaliai nereikalingas naturalu, kad aš domėjausi kokia situacija yra kitose valstybėse. Paaiškėjo, kad pavyzdžiui Rusijoje ji žymiai geresnė. Bet yra niuansas - kelio atgal tada jau nėra (reikia keisti pilietybę, gyvenimo vietą ir t.t.) Artimiausiu metu, kol dar turiu iliuzijų kažką nuveikti Lietuvos šaškių labui aš tokio žingsnio nedarysiu.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby super_mario_33 » Sat 2008 Nov 22, 22:45

skyreme uz teisejavima??O KAS TEISEJAUS??


Cia klausimas "tarp kitko": kokius mokslus reik baigt,kad tapt teiseju varzybose?
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 23, 9:26

senelis wrote:Reikalingas strateginis saskiu sporto vystymo planas keliems metams i prieki su tikslais ir priemoniu planu.Dabar gi nera visikai jokio plano net vieniems metams.Dabar yra tik planuojama kaip turimus pinigus isleisti, kad metu pabaigoje ju nebutu.O kokia nauda is to bus saskiu sportui niekas nesuka galvos.Ir gaunasi taip, kad jau mums sunku iveikti lenkus, kurie pries 20 metu Europoje buvo tik "patranku mesa".

Vladai, turiu nuojautą , kad bent mintyse tokį planą turi. gal dar kartą į viceprezidentus ir jį pabandyti realizuoti ?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 23, 9:34

aleksej wrote:
i.vidas wrote:Jei bus vienas žaidžiantis viceprezidentas, tai praktiškai daugiau pinigų gaus (kaip dabar nori A.Domčevas), šimtalangininkai.

Jūs čia pagal savę sprendžiate? :). Pinigus neskirsto vienas žmogus, čia viso VK darbas.

Aleksiejau , Igario žodžiuose yra daug tiesos. Pvz. šiuo metu VK nėra kas atstovauja 64.nebesigilinkime į tuos klausimus , geriau reikėtų grįžti prie naujojo VK rinkimo, nes Bačkonyse , kai prasidės chaosas - kuris labiau šaškėms nusipelnęs, kuris mažiau , tai ir vėl bus išrinkti stebėtojai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 23, 9:49

informacijos ir šaškių propagavimo bare gal tiktų E.Jurkynas. Kauno apskritis tapo daugiausia varžybų organizuojanti vieta Lietuvoje. Ar ten viską organizuoja kažkas kitas? Paslaptinga vieta - reikia nuvažiuoti į kokį nors turnyrą Kaune. Tada bus aiškiau.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 23, 10:06

Mano įsivaizduojamas LŠF VK:
1.Prezidentas - R.Karbauskis - jeigu sutiks. kiek supratau , jo niekas neklausė.
2.Viceprezidentas 100 - E.Bužinskis.
3.Viceprezidentas 64 - V.Valantinas arba S.Smaidrys.
4.Gensekretorius - A.Domčevas.
5.Informacija ir propaganda - ? gal E.Jurkynas. labai tvarkingai viską informuoja Janavičius , bet gal per jaunas? Bet komisijoje tai jis tinka.
6.sponsoriai - G.Petraitis. Mintyse turiu , kad jis už visą LT be Vilniaus, o Vilniuje - A.Domčev.
7.klasifikacija ir teisėjai - S. Laurutienė - jeigu sutiks.
8. Kompozicija - A.Kačiuška.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Sun 2008 Nov 23, 10:28

arunas05 wrote:
senelis wrote:Reikalingas strateginis saskiu sporto vystymo planas keliems metams i prieki su tikslais ir priemoniu planu.Dabar gi nera visikai jokio plano net vieniems metams.Dabar yra tik planuojama kaip turimus pinigus isleisti, kad metu pabaigoje ju nebutu.O kokia nauda is to bus saskiu sportui niekas nesuka galvos.Ir gaunasi taip, kad jau mums sunku iveikti lenkus, kurie pries 20 metu Europoje buvo tik "patranku mesa".

Vladai, turiu nuojautą , kad bent mintyse tokį planą turi. gal dar kartą į viceprezidentus ir jį pabandyti realizuoti ?

Strategini planavima moko kiekvienose vadybos kursuose. Pirmiausiai pasirenkama misija ir tikslai. O toliau galvojama kaip juos igyvendinti.
Keistas tavo pasiulymas buti man viceprezidentu,kai tu esi pateikes daygybe pasisakymu, kad as didziausias Lietuvos saskiu sporto kenkejas.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Sun 2008 Nov 23, 10:31

Dar viena priezastis del ko as niekada nebenoriu buti VK tai nuomoniu nesutapimas su kitais nariais eile klausimu. Pvz, pernai sakiau kad negerai visas 6 pagrindines varzybas daryti Vilniuje. VK nubalsavo kitaip.Vadinasi arba as neteisus, arba jie.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Sun 2008 Nov 23, 12:51

senelis;Dar viena priezastis del ko as niekada nebenoriu buti VK tai nuomoniu nesutapimas su kitais nariais eile klausimu. Pvz, pernai sakiau kad negerai visas 6 pagrindines varzybas daryti Vilniuje. VK nubalsavo kitaip.Vadinasi arba as neteisus, arba jie.
:!: NUOMONIU NESUTAPIMAS TAI NATURALU,TAIP IR TURI BUTI,TAI NIEKO BLOGO.KAI VISI GALVOJA VENODAI -TAI KOMUNISTU PARTIJA....
Nei Tu buvai neteisus ,nei JIE. neteisus....Kartais (o ne visada)6 finalai gali buti SOSTINEJ.
AŠ LABAI NUSTEBES :shock: EGIS nenori buti VK nes KAŽKAS PASAKE KAŽKOKIA NESAMUONE del vaziavimo i PEKINA......VLADAS nenori ,NES NORI ,KAD JO NUOMONE VISADA SUTAPTU SU KITAIS VK NARIAIS.....SANDRA NENORI, NES KAŽKAS NEPATENKINTAS REITINGU SKAICIAVIMAIS...(tik idomu ,KAS ATSTOVAUS VK ŠIAULIU vaiku interesus??)..TIK IEŠKOT PRETEKSTO. :idea: O TEISYBE, KAD TESIOG NENORIT BUTI VK.....NEJAUGI GALVOJAT, KAD kai visi pasišalins bus gerai???
JAUČIU SUNKUS LAIKAI TIK PRASIDEDA..... :( ... :shock:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Sun 2008 Nov 23, 13:05

1.Valantinui - paskutiniuju metu tu ne tokius žodžius parinkinėji. kenkėju aš tikrai tavęs NIEKADA nelaikiau. O siūlydamas tave į viceprezidentus, pagalvojau ne 5 ar 10 min.
2.po Vlado parašymo apie tai ,kad jo neklausė ir balsavo visas varžybas Vilniuje , kilo mintis , kad gal reikalinga ginčų komisija ( konstitucinis teismas) pvz iš 3 ( nemaišyti su KGB troikom ) žmonių , kurių verdiktas būtų lemiamas. Pasižiūrėjau į dabartinį VK narių sąrašą ir pagalvojau , kad gal trečdalis narių išvis nebalsavo arba neturėjo jokios nuomonės tuo klausimu. Gal kuo mažiau VK narių , tuo lengviau dirbti pačiame VK?
3. na, o Edvardas visada argumentuotai teisus.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Sun 2008 Nov 23, 13:21

arunas05 wrote:1.Valantinui - paskutiniuju metu tu ne tokius žodžius parinkinėji. kenkėju aš tikrai tavęs NIEKADA nelaikiau. O siūlydamas tave į viceprezidentus, pagalvojau ne 5 ar 10 min.
2.po Vlado parašymo apie tai ,kad jo neklausė ir balsavo visas varžybas Vilniuje , kilo mintis , kad gal reikalinga ginčų komisija ( konstitucinis teismas) pvz iš 3 ( nemaišyti su KGB troikom ) žmonių , kurių verdiktas būtų lemiamas. Pasižiūrėjau į dabartinį VK narių sąrašą ir pagalvojau , kad gal trečdalis narių išvis nebalsavo arba neturėjo jokios nuomonės tuo klausimu. Gal kuo mažiau VK narių , tuo lengviau dirbti pačiame VK?
3. na, o Edvardas visada argumentuotai teisus.

Rasei gi kad as ten kazkur klubus nuvedziau ne ten kur reikia, kas privede prie pilno kracho.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Sun 2008 Nov 23, 13:38

Klubu komandiniu varzybu pravedimo sistema man asmeniskai irgi labai nepatinka.
1. Rimtuose varzybose paprastomis sakemis niekas po 1 partija nezaidzia.
2. Visi turetu zaisti savo lentose, ir pageidautina pagal pajeguma, t.y. pagal reitinga.
3. Kadangi nusimato komandu daug, jos turetu zaisti paskirstytos sesetukais.
O dabar gaunasi pilnas chaosas.Labai idomu,kas buvo to chaoso iniaciatorius, kad varzybu metu galima kaitaliuoti zaidejus.Siom dienom Siauliuose vyksta sachmatu komandines jauniu pirmenybes, visi zaidzia tvarkingai savo lentose, jokio chaoso, visi zino kokias vietas uzima savo lentose, ziadzia vienoda skaiciu juodom ir baltom spalvom ir t.t.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests