naujas VK

Moderator: aleksej

Postby senelis » Sat 2008 Nov 22, 0:55

Bus taip? 99% kad nebus.
Jei nebus, vadinasi ir jokiu teigiamu poslinkiu nebus.

senelis wrote:Dubliuoti sekretoriaus pareigas su viceprezidentu postais manau yra visiska nesamone.

Patikslinsiu - ne dubliuoti, o derinti. Nematau čia nesamonės. Yra tikrai gerų kandidatų šiam momentui (nekukliai pasakysiu geresnių už manę) bendro "64" ir "100" suagųsiųjų viceprezidento postui užimti, kuris būtų kompetitingas ir ten ir ten?
Manau cia jokioms personalijoms tas visikai nepriimtina. Cia vykdomoji ir sprendziamoji valdzia susikryziuoja.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby aleksej » Sat 2008 Nov 22, 1:02

senelis wrote:Manau cia jokioms personalijoms tas visikai nepriimtina. Cia vykdomoji ir sprendziamoji valdzia susikryziuoja.

Taip susikryžioja, iš esmės čia negerai. Nors tokie derinimai kritiniuose perioduose kaip dabar mūsų federacijoje jau buvo. Ir ateina į mintį toks pasisakymas "не до жиру - быть бы живу". Bet kokiu atveju, čia gi ne konferencija, o apsikeitimas mintimis. Gal įvyks stebuklas ir atsiras žmonės kurie užims tuos postus (viceprezidento (-ų), įvairių komisijų pirmininkų ir t.t.) ir kas svarbiausia - DIRBS ATITINKAME RUOŽE. Aš tik už.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby senelis » Sat 2008 Nov 22, 1:19

As irgi tik uz tai kad atsirastu kompetitetingi nauji protai ir musu gyvenimas pageretu
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby aleksej » Sat 2008 Nov 22, 2:33

Aš pagalvojau, kad neteisingai vartojau terminus. Visas darbas IDEALE turi būti padalintas tarp atitinkamų komisijų (vyrų, moterų, veteranų, jaunimo, moksleivių) kurių pirmininkai kartu su gensekretoriumi, viceprezidentu ir prezidentu turi sudarinėti VK. Komisijų darbą turi kuruoti viceprezidentas ir juo patvirtinta ji turi patekinėti į gensekretoriaus stalą. Tai asmeniškai aš galėčiau derinti sekretorinį darbą su vyrų komisijos pirmininko postu. Tai jau nėra valdžių susikryžiavimas ir darbas vyksta.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby i.vidas » Sat 2008 Nov 22, 9:49

Sveiki.Labai gerai gensekretorės pareigas atliko V.Valiukievič.Kur ji dabar ir ar nenorėtu po dekretinių sugrįžti į savo vietą?Ji tam turi teisę.
Jei bus vienas žaidžiantis viceprezidentas, tai praktiškai daugiau pinigų gaus (kaip dabar nori A.Domčevas), šimtalangininkai.Pinigų paskirstymas yra svarbiausias klausimas.Geriausia būtų toks žmogus, kuris viską žino ir nežaidžia nei 64, nei 100.Sakykim A.Kačiuška ar panašus į jį.
i.vidas
 
Posts: 198
Joined: Thu 2008 Jul 10, 20:59

Postby aleksej » Sat 2008 Nov 22, 10:51

i.vidas wrote:Jei bus vienas žaidžiantis viceprezidentas, tai praktiškai daugiau pinigų gaus (kaip dabar nori A.Domčevas), šimtalangininkai.

Jūs čia pagal savę sprendžiate? :). Pinigus neskirsto vienas žmogus, čia viso VK darbas.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby buldozzer » Sat 2008 Nov 22, 10:53

i.vidas wrote: Pinigų paskirstymas yra svarbiausias klausimas.

Pagal mane pinigų paskirstymas yra pats paskutinis klausimas. LŠF VK pagrindinis darbas yra vystyti šaškių sportą Lietuvoje, organizuoti varžybas ir t.t. Tačiau pas mus viskas kitaip. Žaidėjai pasiryžę viens kitam gerkles perkąsti dėl 100lt. Viena pagrindinių priežasčių kodėl aš nenoriu toliau kažką daryti būtent tas materialistinis požiūris. Niekam nerūpi šaškių ateitis, o tik siekiama sau kažkokios naudos, kaip gauti papildomą centą iš biudžeto. Man neįdomu bendrauti su šaškininkais kai vietoj labas išgirsti klausimą kaip ten su pinigais. Neseniai buvo manyje atsivėrus demokratija ir bandžiau derinti varžybų laiką, formatą ir kt. su žaidėjais. Kai kurie dar bandė "vynioti į vatą", o kiti tiesiai pareiškė, kad visada bus už tą variantą kuris jiems naudingesnis. Su tokiu požiūriu šaškių Lietuvoje po 10 metų nebeliks. Ir labai greit (o gal jau ir dabar), neskaičiuojant vaikų ir veteranų, šaškių 64 ir 100 Lietuvos čempionatuose žais po 3-4 žaidėjus.
Būtų vien tik mano valia aš iš viso suaugusiems pinigų iš biudžeto neduočiau arba duočiau tik tokiu atveju, kai, nuvažiavę į čempionatus užimtų tokias vietas, kurios kitais metais garantuotų mums didesnį finansavimą.
Pažiūrėkit. Pekinui skyrėm 12000lt ir buvau iš visų pusių spaudžiamas, kad ta suma būtų dar padidinta. Ir ką mes iš to gavom. Absoliutų nulį. Ir tai buvo aišku dar prieš važiuojant ten. Nuvažiavo 18 turistų, tik 4 iš jų buvo ta kelionė apmokėta ( o kadangi aš tuo užsiiminėjau tai dar prisiklausiau gandų, kad ne veltui tai darau, o man kinai kelionę apmoka ar kitokios naudos gaunu...). 100 kartų būtų Lietuvos šaškėms ir jų ateičiai geriau, jei už tuos pinigus būtų organizuota 10 masinių turnyrų čia Lietuvoje.
Žinau, kad Aleksejaus nuomonė visiškai priešinga. Taip pat nesitikiu ir iš naujo VK, kad kas nors labai pasikeis, nes nematau nei vieno užsidegusio šaškėm ir visiškai nesavanaudžio žmogaus, pasiryžusio grynai iš idėjos stumti šaškes į priekį ir išgyvendinti dabartinę, mano manymu ydingą, praktiką. Ko man taip pat nepavyko padaryti.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby aleksej » Sat 2008 Nov 22, 11:38

Pagal manę pinigų paskirstymas tai irgi vienas paskutinių klausimų. Ir labai gaila, kad dar neprasidėjus darbui jau įtariama, kad einama ten dėl asmeninės naudos.

Egiui noriu pasakyti (principe, jis tai žino), kad dėl Pekino aš irgi buvau prieš tokią didelę sumą (patikėkite, kad jei pats nenuvažiuočiau nei kiek man nebūtų gaila), o dėl to kad visai neskirstyti pinigų suagusiems ar skirstyti tik jie atneš dar didesnių pinigų - taip negalima. Vis tik šaškės - tai sportas, o ne biznio kompanija, kurį investuoja pinigus tik į pelningus projektus. Šalies čempionas turi teisę būti komandiruojamas į pasaulio čempionatą iš pinigų išskirtų sporto departamentu šiai sporto šakai. Kitaip visiems jauniems šaškininkams kuriems Egidijus siūlo naudoti šiuos pinigus reikia dorai pasakyti - kai jūs praliesit šimtą tonų prakaito ir tapsite šalies čempionais į pasaulio čempionatą važiuosite už savus pinigus!

Bet mes nukrypstame nuo temos - gerbiamieji, jeigu nebus darbo federacijoje, nebus ko dalinti, pinigus departamentas duoda ne šiap sau, o už pateiktą darbą ir rezultatus.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby senelis » Sat 2008 Nov 22, 11:46

Reikalingas strateginis saskiu sporto vystymo planas keliems metams i prieki su tikslais ir priemoniu planu.Dabar gi nera visikai jokio plano net vieniems metams.Dabar yra tik planuojama kaip turimus pinigus isleisti, kad metu pabaigoje ju nebutu.O kokia nauda is to bus saskiu sportui niekas nesuka galvos.Ir gaunasi taip, kad jau mums sunku iveikti lenkus, kurie pries 20 metu Europoje buvo tik "patranku mesa".
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Sat 2008 Nov 22, 11:59

Zenkliai sumazejus Lietuvoje treneriu lyginant su sovietiniais metais kai kuriose amziaus grupese susidaro ziaurus vakumas, kad cempionu gali tapti ir labai silpni zaidejai, kurie nuvaziave i pasaulio cempionatus atlieka tik turistu vaidmeni.Reiktu daryti kazkokia alize, kam kiek pinigu buvo skirta isvaziavimams per kokis 5 metus ir kas is to zmogaus isejo. Jei jis surijo kokius 5 tukstancius ir nieko nepaseke ir sulaukes 18 metu saskem nebezaidzia, vadinasi "dengi na veter".
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Sat 2008 Nov 22, 13:09

SENELIS;Reikalingas strateginis saskiu sporto vystymo planas keliems metams i prieki su tikslais ir priemoniu planu.Dabar gi nera visikai jokio plano net vieniems metams.

:!: TAIP NERA.O KAS TURI SUDARYTI PLANA?CIA KAIP IR VISUR REIKA ENTUZIASTU.

SENELIS;Zenkliai sumazejus Lietuvoje treneriu lyginant su sovietiniais metais kai kuriose amziaus grupese susidaro ziaurus vakumas, kad cempionu gali tapti ir labai silpni zaidejai, kurie nuvaziave i pasaulio cempionatus atlieka tik turistu vaidmeni.
:!: NESUTINKU. VAIKAI ZAIDZIA KAIP MOKA ,STENGIASI.JIE NE TURISTAI!!!!!(TAI KVAILA TERMINOLOGIJA -PATYS SAVE IR VAIKUS ZEMINAM!!!)KAI VAIKAS NETURI LIETUVOJ KONKURENCIJIOS JIS NE KALTAS....O KIEK VAIKAI TURNYRU TURI SU STIPRIAIS,kad tobuletu ?????Retorinis klausimas...

buldozzer;nes nematau nei vieno užsidegusio šaškėm ir visiškai nesavanaudžio žmogaus, pasiryžusio grynai iš idėjos stumti šaškes į priekį ir išgyvendinti dabartinę, mano manymu ydingą, praktiką.
:idea: Man atrodo VISI LIKE TRENERIAI NENUSIPELNE TOKIU ZODZIU.DAROM KA GALIM.DEGAM PO 20-30 ir daugiau metu...
TIK nesupratau ,kokia tiksliai PRAKTIKA ydinga.??Kad dar skiriame pinigu suaugusiems i Pasaulio, Europos cempionatus??TAI BUTINA.
Skyreme vaikams??TAI BUTINA. skyreme uz teisejavima??O KAS TEISEJAUS??
NE TEN MUSU BEDOS, KUR IESHKOTE.Mazai musu yra,o dar maziau norinciu dirbti.TAI REALYBE .TAI GYVENIMO PASIKEITIMO IS KOMUNISTINES SANTVARKOS I ....NEKOKIA, PASEKMES....VISISKAS SALES CHAOSAS ,PERTVARKIMAI NON-STOP VISUR....KA NORETI IS MUSU ?LAIKOMES KOL GYVI.....


buldozzer;Nuvažiavo 18 turistų, tik 4 iš jų buvo ta kelionė apmokėta .100 kartų būtų Lietuvos šaškėms ir jų ateičiai geriau, jei už tuos pinigus būtų organizuota 10 masinių turnyrų čia Lietuvoje.
:idea: GAL 10 turniru galima buvo pravesti....BET SAVE TURISTU NE LAIKAU.ZAIDZIAU PEKINE KAIP galejau...dauguma kitu irgi......18 MUSU GERIAUSIU SASKININKU- LIETUVOS CEMPIONU ,PRIZININKU PASAULIO IR EUROPOS CEMPIONATU, VADINTI TURISTAIS.... :( NEGERAI :(
ZAISTI ZAIDYNESE PEKINE mus (visas Federacijas)ragino IMSA, FMJD..SAKE TAI REIKIA ATEICIAI....GAL IR REIKES,KAS ZINO...
Last edited by edvard on Sat 2008 Nov 22, 15:02, edited 3 times in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby i.vidas » Sat 2008 Nov 22, 13:55

Betikslis ginčijimasis, kad pinigai paskutinėje vietoje.Nuo jų kiekio priklauso visa LŠF veikla, negaunant pinigų, LŠF tuoj pat užsidarytų.Blogybė ta, kad tie keli gaunami iš valdžios litai skirstomi negalvojant apie šaškių ateitį.Tie 12000 litų kelionei į Pekiną išmesti pavėjui.Tuos pinigus reikėjo investuoti tik į vaikus.Važiavimas į Pekiną buvo pramoginė-pažintinė kelionė.Į ją turėjo važiuoti tik galintys pilnai apsimokėti.Dabar biudžetas iščiulptas, patenkinant savo malonumus,ir išeinama.Gyvenkit kaip norit.
i.vidas
 
Posts: 198
Joined: Thu 2008 Jul 10, 20:59

Postby Algimantas » Sat 2008 Nov 22, 14:25

Mano SUBJEKTYVI nuomonė:

1. Dėl komisijų, personalijų ir pan.:
1.1. Neužmirškime, kad daug ką siūlyti pirmasis turi teisę naujai išrinktasis LŠF prezidentas. Bet, kiek suprantu, prezidentu bus perrinktas gerb.R.Karbauskis. Hipotetiškai sakykime, kad jis, kaip ir praėjusioje, konferencijoje tais klausimais savo nuomonės nepirš.
1.2. Derinti viceprezidento ir gen. sekretoriaus pareigas netikslinga nei praktiškai, nei teoriškai. Prie to ką tuo klausimu teisingai parašė gerb.V.Valantinas nelabai yra ką ir pridėti. Dar daugiau – nemanau, kad gen. sekretoriui derėtų derinti savo pareigas ir su vienos iš komisijų pirmininko pareigomis (sakykim, kaip siūlosi gerb. Aleksej „vyrų komisijos“ Beje, pats pavadinimas įdomus. Ką, bus atskiros vyrų – 100, vyrų – 64, moterų – 100, moterų 64 komisijos? Ar atskiros „vyrų ir moterų šaškės“?). Teoriškai – žalingas sprendžiamosios ir vykdomosios valdžių persipynimas, praktiškai – gen. sekretoriui bus priekaištaujama (teisingai ar ne – kitas klausimas), kad „jis nėra objektyvus, palankus pvz.„vyrų šaškėms“. Jeigu jau derinti, tai, išties, prezidentas ar viceprezidentas/viceprezidentai gali derinti savo pareigas su komisijų pirmininkų .
1.3. Mano nuomone, „gen. sekretorius“ turi būti tik gen. sekretorius. Vykdomoji valdžia, gaunantis algą, maksimaliai didesnę pagal federacijos išgales. Bet realiai jos tikrai nebus didelės. Jeigu tarp „100“ ir „64‘ atstovų išties yra antagonistiniai nesutarimai, gal geriau palikti net du viceprezidentus (tikiuosi „100“ ir „64“, o ne „vyrų“ it „moterų“). Kai prezidentas mažai kišasi į realų federacijos darbą, viceprezidento/viceprezidentų reikšmė yra labai svarbi. Esu įsitikinęs, kad gen. sekretorius ir bent vienas (jeigu jis bus vienintelis – tai būtiniausiai) turi būti vilniečiai (ar bent gyvenantys labai netoli Vilniaus). Tokios realijos, patinka tai mums ar ne.
1.4. Konkrečiai dėl gerb. Aleksej kandidatūros. Superrimtas pasisiūlymas ir superrimta kandidatūra. Tik jam reikėtų galutinai apsispręsti: ar nori būti gen. sekretoriumi (atlyginimas, bet tik vykdomoji valdžia) ar viceprezidentu (bent teoriškai daugiau galių, bet nėra atlyginimo). Čia yra niuansų: DAUG IR SĖKMINGAI dirbantis gen. sekretorius gali įgauti daugiau galių ir įtakos gal net negu prezidentas, tuo labiau, kad gen. sekretorius irgi bus VK nariu – ir tai būtų gana natūralu. Yra dar vienas niuansas: Kandaurov tinklalapio forume Aleksej nesenai porą kartų rašė, kad ieško trenerio darbo ir nori išvykti į Rusiją (profesionalui visiškai suprantamas žingsnis). Manau, suvažiavime renkant jį į vieną ar kitą postą, jam bus užduotas klausimas dėl jo ateities planų.
Gerb. V.Valiukevič potencialus sugrįžimas būtų naujiena. Iš principo, manau, daugeliui, priimtina.
1.5. Atskiras studentų komisijos pirmininkas, manau, tikrai nereikalingas. Gerb.V.Stasytį menkai pažįstu, jeigu tinkamas, galima jam pareigų rasti. Bet jį daryti „informacijos ministru“, kurio funkcijos apsiribotų rašymu į BNS ir ELTĄ (Aleksej pasiūlymai), tikrai nereikia. Tai – gana techninės gen. sekretoriaus funkcijos. Jeigu į propagandos, informacijos ar pan. komisijos pirmininkus atsirastų kandidatas, kuris imtųsi organizuoti, „pramuštų“ TV šaškių laidas, imtųsi vesti šaškių skyrelius keliuose laikraščiuose (kad ir su atrastais pagalbininkais), atidarytų įdomų, informatyvų šaškių tinklalapį Internete ir t.t., ir pan. – aš būčiau pats pirmasis, kuris už tokią komisiją ir tokį potencialų pirmininką „stočiau mūru“.
1.6. Jeigu LŠKMS atstovas (nebūtinai aš) bus LŠF VK, tai bus ypač gerai Lietuvos šaškių kompozicijai tarptautinėje arenoje. Reikalas tame, kad ten yra daug netvarkos, o Lietuvos šaškių kompozicija pasaulinėje arenoje pagal neoficialius kompleksinius rodiklius (rezultatai tarptautinėse varžybose, rengiamų varžybų skaičius, teisėjai tarptautinėse varžybose, leidžiama šaškių kompozicijos literatūra ir t.t.) yra 4 – 5 vietoje (mažiausiai) ir jos įtaka ten reali ir reikalinga. Jeigu sprendžiant ten svarbius klausimus LŠKMS atstovas dar gali save tituluoti ir LŠF VK nariu – tai yra labai svarbu. Nemanau, kad LŠKMS atstovas LŠF VK maišytų ir sprendžiant vidaus klausimus. Neutralesnis. Jeigu trūksta pajėgų, jam galima būtų pavesti ir kokią funkciją, nesusijusią su kompozicija.

2. Dėl padėties LŠF, uždavinių, iššūkių ir t.t.:
2.1. Nemanau, kad LŠF padėtis tragiška. Gal galima kritiškiau atsiliepti apie VK darbą, bet LŠF – tai ne vien VK. Kiek masinių turnyrų – 64 vykdo entuziastai, net širdis džiaugiasi skaitant informacijas! Ir su priziniais fondais, ir su baliukais. Šaunu. Yra ir sportinių pasiekimų tarptautinėje arenoje, nors čia padėtis nėra gera. Yra pasiaukojančiai ir gerai dirbančių trenerių.
2.2. Visiems pretenduojantiems į postus reikėtų suprasti, kad bent artimiausiais metais šaškės, nežiūrint į rezultatus, iš biudžeto gaus mažiau (ko gero, žymiai mažiau) pinigų – kaip ir visas sportas. Kaip ir visas sportas visame pasaulyje. Jeigu dabar iš sponsorių ir mecenatų gauta nedaug, artimiausias metais tikrai daugiau nebus. Priežasčių, manau, aiškinti nereikia.
2.3. Visiškai sutinku su V.Valantinu, kad būtina vaikų, jaunių, jaunimo žaidimo pasaulio ir Europos čempionatuose analizė. Ir personaliai, ir pagal amžių grupes, ir pagal trenerius, ir pan. Ir tą turi atlikti trenerių taryba. Apie tai kažkada šiame forume rašiau, bet buvau užsipultas. Ir tai reikalinga ne todėl, kad atimti pinigus, skiriamus vaikams, bet kad juos (ir visas LŠF lėšas) panaudoti racionaliau. Gal neskirti vaikui N, bet dvigubai ar trigubai daugiau skirti jauniui M. Gal nevežti vieno U10, bet vežti 3 U18. Čia tik pavyzdžiai, čia treneriai už mane 100 kartų kompetetingesni (bet gal ne visada objektyvūs. Kaip ir mes visi, paskendę savo problemose).
2.4. Strateginis šaškių vystymo planas tikrai reikalingas. Bet tai ne vieno žmogaus darbas (bet viską turi ‚sukti“ vienas žmogus) ir ne kelių savaičių.
2.5. „Su Pekinu“, mano nuomone, LŠF vadovybė pasielgė gana racionaliai. Komandiruoti keli žmonės federacijos sąskaita – teisingai. Kiti važiavo savo sąskaita. Jiems negali būti priekaištų. Gausesnis Lietuvos atstovų skaičius ten tikrai nepakenkė, sakyčiau, tik teigiamai atsiliepė Lietuvos šaškių įvaizdžiui.

Algimantas Kačiuška
P.s. Šiek tiek ne į temą.
Gerb. E.Bužinskij:
‚TAI REALYBE .TAI GYVENIMO PASYKEITIMO IS KOMUNISTINES SANTVARKOS I ....NEKOKIA....VISISKAS SALES HAOSAS ,PERTVARKIMAI NON-STOP VISUR....KA NORETI IS MUSU ?LAIKOMES KOL GYVI.....“

Galima manyti, kad šalyse, kur nebuvo to pasikeitimo iš komunistinės santvarkos į kapitalistinę, šaškės klesti (nenagrinėkime šaškėse specifinio Olandijos atvejo). Arba, kur tebeliko komunistinė (ar kokia diktatoriška) santvarka, šaškės klesti. Kažkaip, atleiskite, „nepagaunu“ logikos. Teoriškai galima suprasi, įsivaizduoti (buvo atvejų ir praktiškai), kad diktatoriškose šalyse ta ar kita sporto šaka (ar net visas sportas) klesti, bet šalyje tai gyvena ne vien sportininkai. Ir ne visi sportininkai vien tik sportininkai.
Rūpestis jaunimu, vaikais, tam (tuo pačiu ir vaikų sportui), skiriamos lėšos kapitalizmo, „laukinio kapitalizmo“ ar dar kokiomis kitomis sąlygomis - atskira tema. Psichologai pateikia nemažai pvz., kad būtent dabar dažnai vaikai „padaromi karaliukais“ su labai neigiamomis pasekmėmis.
Algimantas
 
Posts: 1436
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Sat 2008 Nov 22, 15:23

Algimantas;Kažkaip, atleiskite, „nepagaunu“ logikos.
:? Logika paprasta-ner TVARKOS VALSTYBEJE,kodel turi buti gerai LSF,saskese ... itt...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Sat 2008 Nov 22, 16:03

1. Kadangi gerb.V.Igario "postą" perskaičiau jau po to, kai patalpinau savo tekstuką, dar papildomai paaiškinu savo nuomonę "dėl Pekino".
Ten LŠF sąskaita komandiruoti visų "4 kombincijų" Lietuvos 4 čempionai. Buvo pasigirdusių kalbų komandiruoti daugiau. Aš kaip tik buvau iš tų, kurie numanydami šiek tiek pučiamą varžybų Pekine statusą, buvau prieš tai (rašiau ir šiame forume).
Bet, antra vertus, tai - neeilinės varžybos. Be to, šalies čempionus (aišku, pagal galimybes, ir kitus) reikia skatinti, kitaip, pagaliau, pvz. kam ir tiems gabiausiems jauniams siekti ypač aukštų sportinių rezultatų, jeigu jie žinos, kad dėmesys suaugusiems čempionams yra nulinis. Nekalbu jau apie pačių suaugusių stipriausių šaškininkų visiškai suprantamus, šiuo atveju, interesus.
Mano subjektyvia nuomone, VK sprendimas šiuo klausimu buvo pakankamai racionalus. Taip, tie čempionai nepasiekė labai gerų rezultatų (išskyrus pakankamai gerą A.Kybarto rezultatą), bet jų pasirodymo ten negalima pavadinti ir gėdingu.
2. Ačiū gerb.Edvardui už korektišką atsakymą.
Tada mano sekantys klausimai Jums:
2.1. Duokite "tų tvarkingų", kaip Jūs įsivaizduojate, šalių pavyzdžius.
2.2. Jeigu galite, pateikte receptus, kaip tą Jūsų įsivaizduojamą tvarką Lietuvoje įvesti.
Algimantas
 
Posts: 1436
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron