naujas VK

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Thu 2008 Sep 18, 22:39

Aleksiejui: ataskaitinė - rinkiminė konferencija turėtų , kaip įprastai , įvykti Kulikausko turnyro metu.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Thu 2008 Sep 18, 23:09

KAS PASAKE?????
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby ragvel » Fri 2008 Sep 19, 8:09

arunas05 wrote:Aleksiejui: ataskaitinė - rinkiminė konferencija turėtų , kaip įprastai , įvykti Kulikausko turnyro metu.


gris visi is Kinijos ir suorganizuos ta susitikima.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby arunas05 » Fri 2008 Sep 19, 22:05

atsiprašau, pajuokavau.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Thu 2008 Oct 30, 23:33

stebuklas įvyko - komandinių varžybų metu bus ataskaitinė rinkiminė konferencija.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 Nov 17, 21:43

buldozzer wrote:Taip pat jis pateikė ir savo viziją dėl vykdomojo komiteto sudėties pagal pareigas.

LŠF VK:

1. PREZIDENTAS
2. Suaugusiųjų komisijos pirmininkas (VICEPREZIDENTAS)
3. Jaunimo komisijos ir trenerių tarybos pirmininkas (VICEPREZIDENTAS)
4. Studentų komisijos pirmininkas
5. Informacijos ir šaškių propagavimo komisijos pirmininkas
6. Teisėjų ir klasifikacijos komisijos pirmininkas
7. Generalinis sekretorius


1.Vizija gera , tik galvoju , kad nereikalingas studentų komisijos pirmininkas. Studentus galima priskirti prie jaunimo komisijos.
2.Vėl noriu grįžti prie 64 ir 100 klausimo. Šioje LŠF VK vizijoje matau vien 64 atstovus. Tik generalinis sekretorius gali būti bendras. Su 100 žaidėjais nekyla jokių problemų - jų varžybų skaičius pastovus , žaidėjų skaičius nedidelis.Arba kaip ir iki šiol reikia , kad būtų 2 viceprezidentai - 64 ir 100.
3.Dar galvoju , kad reikalingas būtų žmogus atsakingas už rėmėjų ir lėšų paiešką. Grigorijaus nuomonė, kad tai turi būti žmogus atsakingas už informaciją , šaškių propagavimą ir dar sponsorius, klaidinga, nes labai jau skirtingi darbai gaunasi. Nebent jis mato šiame darbo bare konkretų žmogų.
4.Taip pat galvoju , kad LŠF ataskaitines rinkimines konferencijas pravedinėti kas 2 metai , o nes kas 4 metai ir tai tikslingiausia daryti klubinių varžybų metu. Tada galima bus išvengti vengimo daryti konferenciją. Bus žinoma data iš anksto ir nesvarbu : ar pas tave sutvarkyta buhalterija ar ne - konferencija įvyks.
5.Šiuo metu Lietuvoje yra maždaug 20 miestų ir rajonų , kur šaškėmis žaidžiama aktyviau. Galvoju , kad vienas iš svarbiausių LŠF VK uždavinių yra darbas su šiais miestais ir rajonais. Tam gal būt tikslinga LŠF konferencijoje patvirtinti žmones atsakingus už darbą savo rajone ir mieste. Su tais miestų ir rajonų atstovais betarpiškai turėtų dirbti naujasis LŠF VK.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby aleksej » Mon 2008 Nov 17, 23:07

Pats aš noriu balotiruotis i generalinio sekretoriaus postą ir jeigu man leistų formuoti "ministrų kabinetą" aš daryčiau taip:

1. Atskiro teisėjų ir klasifikacijos komisijos pirmininko nereikia - šis darbas įeina į generalinio sekretoriaus kompetenciją.

2. Atskiro studentų komisijos pirmininko irgi nereikia - labai siaura darbo specifika, greičiausiai visas darbas apsiribos vieno Lietuvos studentų čempionato organizavimu per metus, ką puikiai padarė šiais metais (ir tikiuosi prisidės ir ateityje, kol bus studentų gretose) Gintautas Petraitis. Tai gi apjungiamas su jaunimo komisijos ir trenerių tarybos pirmininkų ir šiai vietai nematau geresnio kandidato kaip Edvard Bužinskij.

3. Darbe su remėjais kaip tik Arūną Bučinską ir matau.

4. "Informacijos ministro" kėdę pasiūlyčiau Vaidui Stasyčiui.

5. Gal būt išskirčiau kaip atskirą postą veteranų komisijos pirmininką (nes Lietuvoje veteranai pati aktyviausia ir ženkliausia mūsų šaškių visuomenės dalis).

6. Kompozicijos komisijos pirmininkas - Algimantas Kačiuška.

7. Ir pagrindinė mano mintis, kuri sukels manau diskusijų. Geriausiai neskaldyti viceprezidentus į "64" ir "100". Tai labai apsunkina darbą, kai vienas futbolina į kitą sakydamas "aš šiose šaškėse neišmanau" (turima omeny, ne žaidime, o situacijoje, procesuose). Priedo, kad žmonės kurie užiminėdavo šiuos postus (Egidijus ir Sandra) tvirtai išeina. Ir jeigu manę išrinks genseku, aš siūlau leisti man derinti šioje kadencijoje generalinio sekretoriaus ir bendro "64" ir "100" viceprezidento postus, nes aš kaip tik bandau orientuotis ir ten ir ten.

8. LŠF VK rinkti ne 4, o 2 metams.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby arunas05 » Mon 2008 Nov 17, 23:57

1. aš atsisakau dalyvauti naujajame LŠF VK.Nebent revizijos komisijoje.
2.Sponsorių ir lėšų paieškos sektorius yra labai svarbus ( jeigu sumažės valstybės finansavimas ), todėl reikalingas laisvesnis žmogus ir jam turėtų būti mokamas atlyginimas. Nesiūlau , bet gal tai galėtų būti kartu ir buhalteris?
3.Neįsivaizduoju žmogaus informacijos ministru , jeigu jis nėra parašęs nei vieno komentaro forume ar dalyvavęs diskusijose ar informavęs apie kokias nors varžybas. Todėl nesuprantu Stasyčio siūlymo į šį darbo barą.
4.Gal šaškių kompozicijai LŠF VK nereikia skirti atskiro žmogaus? Tai puikiai dirbanti savo darbą organizacija ir jai kištis į praktikų reikalus nėra prasmės. Esu galvojęs , kad A.Kačiuška labai tiktų į LŠF prezidento postą, bet ....Turbūt geriau turėti niekur nesikišantį simbolį , negu realiai dirbantį prezidentą.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby aleksej » Tue 2008 Nov 18, 0:20

arunas05 wrote:Sponsorių ir lėšų paieškos sektorius yra labai svarbus ( jeigu sumažės valstybės finansavimas ), todėl reikalingas laisvesnis žmogus ir jam turėtų būti mokamas atlyginimas.

Geriau tam tikras procentas nuo pritrauktų pinigų. Tai dėsninga. Bet kur šitas žmogus, kas jis? :(

arunas05 wrote:Neįsivaizduoju žmogaus informacijos ministru, jeigu jis nėra parašęs nei vieno komentaro forume ar dalyvavęs diskusijose ar informavęs apie kokias nors varžybas. Todėl nesuprantu Stasyčio siūlymo į šį darbo barą.

Vaidas gali rašyti "aukščiau" - į ELTA ar BNS. Geriausias variantas jei tą vietą užimtų Egidijus Petryla, kartu ir "padirbėtų" LŠF svetainės, o gal ir forumo atnaujinime, gretimos sferos :). Bet čia reikia jo nuomonės išgirsti.

arunas05 wrote:Gal šaškių kompozicijai LŠF VK nereikia skirti atskiro žmogaus? Tai puikiai dirbanti savo darbą organizacija ir jai kištis į praktikų reikalus nėra prasmės.

Gal būt. Čia diskusijų klausimas.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby buldozzer » Tue 2008 Nov 18, 10:06

Aš naujam VK padėti neatsisakysiu jei labai reiks ir galėsiu. Pagrindinis dalykas ko atsisakau, tai vietos VK ir balso teisės priimant sprendimus. Nenoriu būti valdžioj :).
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Thu 2008 Nov 20, 21:50

UKRAINA . http://anikeev-yuriy.livejournal.com/8006.html#cutid1
Республиканский тренерский семинар
5-7 декабря Тренерским Советом ФШУ, который возглавляет Подставкин Г.В., планируется проведение Республиканского тренерского семинара по шашкам.
Планируемое место проведения - Киев либо Харьков.

План (проект) семинара:
1. Обсуждение и утверждение "Программы обучения для ДЮСШ, СДЮШОР и внешкольных учереждений" (Подставкин Г.В.)
2. Отчет о работе Тренерского Совета ФШУ. (Подставкин Г.В.)
3. Выборы нового состава Тренерского Совета ФШУ. (рабочий Президиум)
4. Определение полномочий Тренерского Совета ФШУ. (тренерско-преподавательский коллектив, ФШУ).
5. Вопросы методики преподавания шашек. (Шапунов О.Я.)
6. Значение компьюторизации учебного процесса с использованием шашечных программ.( Подставкин Г.В.)
7. Вопрос о сроках проведения отчетно-выборной конференции ФШУ (Яценко А.В.).
8. Сдача зачетов тренерами-преподавателями Украины по итогам семинара. (Стадников Ю.М., вновь избранный состав Тренерского Совета).

Просьба ко всем членам Тренерского Совета срочно внести свои замечания и пожелания по вопросам проведения семинара.
Глава ТС Подставкин Г.В. со своей стороны предлагает:
1. На должность председателя вновь избранного Тренерского Совета ФШУ кандидатуру Шапунова О.Я.
2. Членов Тренерского Совета выбирать по территориальному признаку в количестве 5-7 человек от "основных шашечных центров": Днепропетровская обл., Харьковская обл.,Запорожская обл., и т.д.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby senelis » Fri 2008 Nov 21, 21:12

As galvoju, kad sekretoriaus pareigos yra visai ne postas.Tai paprasciausias darbininkas kuris dirba jam pavesta VK darba kuris jam priklauso pagal pareigybines instrukcijas ir uztai gauna atlyginima ir visiskai nieko pats nesprendzia.Juo labiau jokio kabineto neformuoja.Gal as ir klystu, bet nematau istatu, kad galeciau pasitikslinti.Manau, kad naujas VK butu darbingas jis turi buti kaip minimum 50 procentu atnaujintas naujais, jaunais, reikalus ismananciais energingais veidais, kurie dar nori ka nors nuveikti negaudami uz tai materialinio atlygio. Dubliuoti sekretoriaus pareigas su viceprezidentu postais manau yra visiska nesamone.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Fri 2008 Nov 21, 21:36

Pritariu Vladui.(bet sekretorius- aisku VK narys)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby aleksej » Fri 2008 Nov 21, 23:39

Cha, teoriškai aš irgi sutinku su Vladu. Bet...

senelis wrote:Kad naujas VK butu darbingas jis turi buti kaip minimum 50 procentu atnaujintas naujais, jaunais, reikalus ismananciais energingais veidais, kurie dar nori ka nors nuveikti negaudami uz tai materialinio atlygio.

Bus taip? 99% kad nebus.

senelis wrote:Dubliuoti sekretoriaus pareigas su viceprezidentu postais manau yra visiska nesamone.

Patikslinsiu - ne dubliuoti, o derinti. Nematau čia nesamonės. Yra tikrai gerų kandidatų šiam momentui (nekukliai pasakysiu geresnių už manę) bendro "64" ir "100" suagųsiųjų viceprezidento postui užimti, kuris būtų kompetitingas ir ten ir ten?

Aš irgi labai noriu, kad kiekviename poste (komisijoje) būtų žmogus (ar net žmonės), ir aš tikrai žinočiau, kad jie atliks savo darbo barą ir man tik pateiks medžiagą, kurią aš apiforminsiu, paskelbsiu ir t.t. Pasakysiu daugiau - NORMALIOJ FEDERACIJOJ TAIP IR TURI BŪTI. Bet žiūriu pesimistiškai į tokias perspektyvas, kaip ir anksčiau už visą federaciją beveik visą darbą teks tempti gensekretoriui. Taigi ne toks jis jau gaunasi "paprasčiausias darbininkas".
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby senelis » Sat 2008 Nov 22, 0:42

Bus taip? 99% kad nebus.
Jei nebus, vadinasi ir jokiu teigiamu poslinkiu nebus.

senelis wrote:Dubliuoti sekretoriaus pareigas su viceprezidentu postais manau yra visiska nesamone.

Patikslinsiu - ne dubliuoti, o derinti. Nematau čia nesamonės. Yra tikrai gerų kandidatų šiam momentui (nekukliai pasakysiu geresnių už manę) bendro "64" ir "100" suagųsiųjų viceprezidento postui užimti, kuris būtų kompetitingas ir ten ir ten?
Manau cia jokioms personalijoms tas visikai nepriimtina. Cia vykdomoji ir sprendziamoji valdzia susikryziuoja.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests