naujas VK

Moderator: aleksej

Postby ricka-plun » Thu 2008 Dec 11, 14:06

Aciu aciu,bet as tai ne!Modelis ir darbas VK neatitinka mano supratimo ir paziuru!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby buldozzer » Thu 2008 Dec 11, 20:41

ricka-plun wrote:Aciu aciu,bet as tai ne!Modelis ir darbas VK neatitinka mano supratimo ir paziuru!


originalus pasiteisinimas :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby ricka-plun » Thu 2008 Dec 11, 21:53

Matai,kai nedalyvauji konferencijoje,tai tada kyla klausimu.Na,tipo.kas cia per pasiteisinimas!?Buvo pasiulytas Leiboviciaus VK modelis,ir buvo kitas pasiulymas Aruno!As uz Aruno modeli!Bet...Toliau,kaip ir komentuot nebera ko...
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby Algimantas » Sat 2009 Jan 03, 17:37

Keliose šio Forumo vietose liečiama LŠF VK veikla. Kaip eilinis VK narys (bet ne vadovas) galiu tik pasakyti savo nuomonę:
1. LŠF VK vadovai (viceprezidentė R.Šidlauskienė ir gen.sekretorius A.Domčev) kuo greičiau LŠF tinklalapyje turi paskelbti naujojo LŠF VK sudėtį. Kas į VK buvo išrinkti - žinome visi, dalyvavę suvažiavime. Bet tik šie vadovai žino, kas iš išrinktųjų atsisakė dirbti VK, kas užėmė suvažiavime skelbtas vakancines VK narių vietas ir pan. Sutinku, po suvažiavimo liko suvažiavime užprogramuotų neaiškumų, buvo būtinas tam tikras laikas, bet dabar jis...jau praėjo. Jeigu tai artimiausiu metu nebus paskelbta - lauks organizacinės, o galbūt, net teisinės problemos. Apie tokias grėsmes aš minėtus vadovus jau porą kartų perspėjau.
2. Dėl sunkumų ir neaiškumų su "64" varžybomis ir pan., mano nuomone, kalti, visų pirma, patys paprastųjų/rusiškų ir braziliškų šaškių mėgėjai. Suvažiavime jie nedelegavo savo atstovo į LŠF VK, į "64" komisijos pirmininkus. Tuomet G.Leibovičius perspėjo apie iš to iškylančias grėsmes. Apie tai čia ne kartą teisingai minėjo ir A.Domčev. V.Valantinas, sutikęs po to užimti šią vakancinę vietą, jos atsisakė. Gal mažiau kalbų, daugiau darbų? Deleguokite savo atstovą į komisijos pirmininkus ir į VK. Kalbos apie tai, kad VK galėjo būti rinktas/išrinktas kitaip ir pan. DABAR jau nekonstruktyvios, nes jos nieko nebepakeis.
3. R.Šidlauskienė, mano supratimu ir mano žiniomis, darbuojasi ir išsprendė keletą problemų (padedama kitų), tame tarpe ir finansinių.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Sat 2009 Jan 03, 18:22

A.Kačiuška : "...mano nuomone, kalti, visų pirma, patys paprastųjų/rusiškų ir braziliškų šaškių mėgėjai." Kaip gražiai visi 64 šaškinikai pasidaro kalti. Algimantai , gal pamiršote , kad suvažiavime naująjį VK rinko tik po 1 nuo klubo atstovai ( viso 16 atstovų )? Taip , kad ....
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Sat 2009 Jan 03, 18:43

Tai ką - ten absoliučiai daugumai klubų atstovavo ne "64" atstovai? Suvažiavimas vyko ne paprastųjų/ rusiškų šaškių varžybų metu? Tai trukdė deleguoti savo atstovą į VK ir "64" komisijos pirmininkus? Jeigu nuo klubo būtų atstovavę po 2, tai iš ESMĖS pakeistų padėtį Lietuvos šaškėse?
Nenustebsiu, jeigu pasirodys, kad būtent tai (ar dar kokia nors, IŠ ESMĖS, smulkmena) trukdo šaškininkams išsiversti (ar parengti savo nacionalines. Šaškių kompozicijoje jau senokaiTarptautinių taisyklių - RI CPI FMJD - pagrindu parengtos, Internete ir "popierinėje" spaudoje paskelbtos, nacionalinės šaškių kompozicijos taisyklės) taisykles, pravesti vienas ar kitas varžybas ir t.t. Be galo ir be krašto.
Atvirai kalbant, kai kurios kalbos ir kai kurie argumentai šiame forume tampa labai nuobodžiomis ir nebeįdomiomis. Nesinori išsireikšti aštriau...Labai neturiu laiko dalyvauti tokiose nekonstruktyviose diskusijose.
Algimantas Kačiuška
Last edited by Algimantas on Sat 2009 Jan 03, 19:56, edited 1 time in total.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby senelis » Sat 2009 Jan 03, 18:52

Konferencija buvo gera proga visiems nepatenkintiems VK veikla patiems stoti prie vairo ir parodyti pavyzdi.Nepatenkintu buvo tikrai nemazai. Bet nesimato kas is ju nori rodyti ta pavyzdi.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ricka-plun » Sat 2009 Jan 03, 20:44

Tikras melas!Turiu omenyje paskutini Senelio parasyma!Reikia nemaisyti dvieju paprastu dalyku!Buti VK pagal modeli,kuris yra dabar ir buti VK pagal kita modeli,kuris buvo siulytas!As dalyvauju ir kitose organizacijose,bet tik VK,ar kitaip jis vadinamas,nera taip ispustas kaip cia!O,organizacijos,beje,yra zymiai didesnes,o ir veiklos yra daug daugiau!Beje,tycia,ar netycia apie kita siulyma,net girdet buvo nenorima!Nezinau kodel taip,tik galeciau speti..Kuo maziau zmoniu,tuo lengviau pareikalaut atsakomybes!O,kai daug,tai ir nebezinai kas uz ka ir ka bedaro!Puiku!Na,turim,ka turim!Lengviausiai tada bus galima pasakyti,kai ieskos kas kaltu,kad kaltas-Domcev!Vat ir visa paprasta esme!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby Algimantas » Sat 2009 Jan 03, 21:13

Daug iš mūsų dalyvaujame visokiose organizacijose ir susiduriame su visokiais "modeliais". Tai netrukdo dalyvauti jų veikloje, ir tai netrukdo pačiom organizacijom. Čia tikrai visų pirma neturiu omenyje LŠKMS, bet, pvz. joje šiuo metu - 24 nariai. LSKMS VK - 7 nariai. Arūnai, tai trukdo LŠKMS veiklai? Man tai tik padeda.
Susidaro įspūdis lyg tai suvažiavime priimtas modelis nebuvo siūlytas, būtent, už jį nebuvo "nubalsuota". Jeigu kiti imtų boikutuoti kitą modelį? Ir t.t., ir be galo. Juk pagal KITĄ modelį, apie kurį čia kalbama, visų pirma turėjo būti ryški ir aiški prezidento kandidatūra, kuris dar prieš suvažiavimą būtų ėmęsis formuoti savo komandą. Ar buvo toks pretendentas į prezidentus? Ar atsirado jis suvažiavimo metu? Tikrai ne. Todėl tokio kelio pasirinkimas būtų privedęs suvažiavimą prie žlugimo (t.y.nauji valdymo organai nebūtų buvę išrinkti) - tą nesunku modeliuoti. Svarbiausia, tai jau praeitis.
Nežinau, ko aš čia ir "putojuosi". Tuo labiau, kad tai neliečia mano srities. Saviblokada - tegul būna saviblokada. Nervina tik tai (tuo labiau turint organizacinį patyrimą ne tik šaškėse), kad paskui viskas "sumaišoma į vieną krūvą" (smulkmenos su esminiais dalykais ir pan.) ir prasideda "vandens drumzdimas". Toks modelis trukdo kažkam iš "64" atstovų imtis atsakomybės? Iš savo bendraminčių (dar geriau - įtraukiant ir oponentų - nuo to iš emės galutiniame rezultate tik mažiau konfliktų) suformuoti atitinkamą komisiją? Kas trukdys veiklai - Šidlauskienė, Domčevas? Nesąmonė. Gali trukdyti, kaip sakoma, tik "saviškiai". Gal to ir bijamasi?
Mano supratimu, kai kas iš kolegų vis dar nesupranta, kad šaškėms, kaip ir visam sportui, ateina sunkmetis, šaškėm "64", manau ir tarptautinėje arenoje. Didesnis ar mažesnis, ilgesnis ar trumpesnis - dar sunku prognozuoti. Bent pas mus kolegoms reikėtų baigti skaldytis ir pradėti vienytis.
Tuo gal ir naiviu, bet tikrai nuoširdžiu "šauksmu" ir baigiu.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby ricka-plun » Sun 2009 Jan 04, 18:10

Tikrai,daug teisingu minciu!Vienas tik esminis pastebejimas!Jei jau dauguma nubalsavo ir pasirinko modeli koks turi buti VK,tai jie ir yra atsakingi uz VK nariu isrinkima,bei darba!Ar cia gal buvo svarbiausia prabalsavau,o kaip visa tai veiks ir dirbs,man jau nesvarbu,ir ten gilintis nenoriu?As galvoju,kad balsuojantysis turi zinoti uz ka balsuoja ir kaip viskas turi veikti!Ir dar,zinoti,kas ta darba dirbs!O,dabar iseina taip,modelis yra,bet dirbt nenorima pagal ji!Tai kam tada jis reikalingas?Kam tada balsuoti uz ji toki?
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby senelis » Tue 2009 Jan 06, 10:49

Naujam VK jau laikas butu apsispresti kas jame yra ir apie tai pranesti visuomenei tarkim iki sausio 31 d. Reikia arba papildyti trukstamas vakancijas,arba jas panaikinti.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby buldozzer » Tue 2009 Jan 06, 11:12

Išrinkto VK sudėtis, kokią man atsiuntė Aleksejus, jau paskelbta www.saske.lt
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby senelis » Tue 2009 Jan 06, 11:25

Labai tada grazu, tik kiek atsimenu Ramunas norejo niekur jokiose komisijose nefiguruoti. Ir neteko matyti kokio nors kvalifikacines komisijos pirmininko pasisakymo.Ar bus nauji reitingai iki I lygos?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby buldozzer » Tue 2009 Jan 06, 11:27

Aš ir norėjau nefigūruoti, todėl ir parašiau prieš tai - "sudėtis, kokią atsiuntė Aleksejus" :)
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby senelis » Tue 2009 Jan 06, 11:32

O jei Sigitas nusiteikes darbui gali vadovauti 64 komisijai.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests