Dėl kalendoriaus

Moderator: aleksej

Postby gintazas » Wed 2008 Dec 24, 18:47

jankis wrote:Ech, gaila, kad I lyga daroma egzaminų sesijos metu.. :( Tik neseniai pastebėjau. Aišku aš čia dabar neprašau perkelinėti datos, bet ateičiai manau reikia suderinti ir su šia aplinkybe. Tuo labiau, kad artimiausiu metu turėtų padaugėti studentų-šaškininkų :)


Na.... manau priezastis (egzaminu sesija) ne pati svarbiausia.... o be to siemet mus spaudzia laikas, todel kito pasirinkimo nera
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby Baskep » Thu 2008 Dec 25, 11:04

jankis wrote:Ech, gaila, kad I lyga daroma egzaminų sesijos metu.. :( Tik neseniai pastebėjau. Aišku aš čia dabar neprašau perkelinėti datos, bet ateičiai manau reikia suderinti ir su šia aplinkybe. Tuo labiau, kad artimiausiu metu turėtų padaugėti studentų-šaškininkų :)




nu tai čia kaip pas ką iš tikro,nuo universiteto priklauso,nes pvz tam,kuriam aš studijuoju(na teoriškai aišku studijuoju :D ) tai jau atostogų metas ir iki vasario 2d tas malonumas bus,taip,kad žinai,jei pradėtų atsižvelginėt į tai,tai manau būtų daugiau painiavos,nei naudos ;) bet kitą vertus,aišku gaila,kai taip ima ir sutampa..
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby ricka-plun » Thu 2008 Dec 25, 22:14

Cia,manau,kad isvis kvaila ka bediskutuoti...Ka reiskia pasakymas,kad as tik dabar apsiziurejau?..Tai tiek tos saskes tau ir terupi!Zmonems,kuriem rupi,tai apsiziurejo is esmes,apie visu metu kalendoriu ir pasake savo nuomone,dave savo pasiulymus!Tad dabar,jau manau,per velu..Pats kaltas,tad pats ir srebk!
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby jankis » Fri 2008 Dec 26, 0:24

ricka-plun wrote:Cia,manau,kad isvis kvaila ka bediskutuoti...Ka reiskia pasakymas,kad as tik dabar apsiziurejau?..Tai tiek tos saskes tau ir terupi!Zmonems,kuriem rupi,tai apsiziurejo is esmes,apie visu metu kalendoriu ir pasake savo nuomone,dave savo pasiulymus!Tad dabar,jau manau,per velu..Pats kaltas,tad pats ir srebk!


Ir Jus su šv. Kalėdom
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby senelis » Sat 2008 Dec 27, 13:16

Projekte radau
04.03-05 Lietuvos veteranų čempionatas „braz“ Kėdainiai
Man kyla klausimu, kodel tos varzybos taip anksti, kodel Kedainiuose. Kiek ten bus vietiniu norinciu zaisti beraziliskom saskem?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby i.vidas » Sat 2008 Dec 27, 15:50

Kėdainiai viduryje Lietuvos. O daryti vasarą blogai, veteranams sodai, atostogos.Tokio amžiaus ir lygio žaidėjams pavasaris kaip tik.Iš vietinių yra I.Jazdauskaitė.
i.vidas
 
Posts: 198
Joined: Thu 2008 Jul 10, 20:59

Postby Aleksas » Sat 2008 Dec 27, 21:05

i.vidas wrote:Kėdainiai viduryje Lietuvos. O daryti vasarą blogai, veteranams sodai, atostogos.Tokio amžiaus ir lygio žaidėjams pavasaris kaip tik.Iš vietinių yra I.Jazdauskaitė.


Kaunas atsisakė vesti bet kokias varžybas, todiel teko skubiai iškoti kur vesti veteranų varžybas. Elektrėnams pasiuliau rusiškas, kitom ten nežaidžia,Bačanskas sutiko, nes rugpiūčio pradžia jims tinka.Kedainiose Jazdauskaitė sutiko priimti braziliškas su saliga kad šaškės ir laikrodžius atsivešiu, jiems proga populiarinti šaškės Kėdainiose. O ,,100" palikau sau Jonavoje, o balandis ir gegužies pradžia veteranams labai tinkamas laikas tuo labiau kad varžybų pradžia planojam penktadieniais pradieti 16 val.,kad dirbantiesėms butu patogiau.
Aleksandras
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby senelis » Sat 2008 Dec 27, 21:31

svarbu kad vietiniu butu bent virs 10 zaideju, jei nei vieno vietinio nezais tai kazkaip kvailai gausis
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby Aleksas » Sat 2008 Dec 27, 23:37

senelis wrote:svarbu kad vietiniu butu bent virs 10 zaideju, jei nei vieno vietinio nezais tai kazkaip kvailai gausis


Braziliškų veteranų niekad nebuvo daug dalyvių, gal tik viena karta buvo virš 20 ir tai 1/3 iš jų jonaviečiai. Vilniečiai išvis nedalivauja, pagrindas- Kaunas, Aytus, Jonava, Panevėžys ir Družininas. O Kedainiams reikia kažkuokio stimulo kad pajudinti šaškęs iš mirties taško, nes ten nieko neviksta ir tai bus pirmas turnyras nuo sovetmečio laikų.
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby senelis » Tue 2008 Dec 30, 23:32

Jei prie turnyro prisedes Uspaskichas, turnyras gali labai pavykti.Jei ne gali gautis vienu metu Panevezio vaizdelis. Uzsiprase Pasakinskas veteranu braziliskas saskes vykdyti Panevezy.Atvaziavus man teisejauti nebuvo nei saskiu, nei lentu nei laikrodziu.Po to juos siaip ne taip atveze is namu.Dabar neatsimenu ar dalyvavo turnyre is vis nors vienas panevezietis. Net pats Pasakinska nezaide. Dalyviu skaicius buvo gal 10. Dar buvo pareikalauta apvali sumele is federacijos uz varzybu vietos nuoma. Man labai idomu kiek dalyvaus vietiniu. Per savo 30 metu saskiu karjera dar nesutikau nei vieno kedainiskio zaidziancio saskemis prie lentos.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby Aleksas » Wed 2008 Dec 31, 0:20

senelis wrote:Jei prie turnyro prisedes Uspaskichas, turnyras gali labai pavykti.Jei ne gali gautis vienu metu Panevezio vaizdelis. Uzsiprase Pasakinskas veteranu braziliskas saskes vykdyti Panevezy.Atvaziavus man teisejauti nebuvo nei saskiu, nei lentu nei laikrodziu.Po to juos siaip ne taip atveze is namu.Dabar neatsimenu ar dalyvavo turnyre is vis nors vienas panevezietis. Net pats Pasakinska nezaide. Dalyviu skaicius buvo gal 10. Dar buvo pareikalauta apvali sumele is federacijos uz varzybu vietos nuoma. Man labai idomu kiek dalyvaus vietiniu. Per savo 30 metu saskiu karjera dar nesutikau nei vieno kedainiskio zaidziancio saskemis prie lentos.


Del Uspaskicho nežinau, bet už salė tikrai nereikės mokėti. Kas del šaškininkų, tai Kėdainių komanda per ,,žalgiriada" visai padoriai pasirodo.Del veteranų- taibe Jazdauskaitės kitus reikės iš ,,pogrindžio " traukti kad prisimintu senus laikus, o del inventoriaus problėmos nebus, viska atsivešiu kai ir žadėjau Irenai, jos problėma tiktai Uspaskichas.
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby senelis » Fri 2009 Jan 02, 17:20

aleksej wrote:Paruoštas 2009 m. kalendoriaus projektas.

Ar kalendoriuas proketas jau tapo oficialiu dokumetu. Nes jau reikia sausio men varzyboms vietu ieskoti?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby aleksej » Fri 2009 Jan 02, 17:52

senelis wrote:Ar kalendoriuas proketas jau tapo oficialiu dokumetu. Nes jau reikia sausio men varzyboms vietu ieskoti?

Toks jo variantas buvo priduotas KKSD prieš Kalėdas. Tai gi kaip suprantu turime jo maksimaliai laikytis, t.y. jis tampa oficialiu dokumentu. Artimiausiu laiku pasistengsime patalpinti LŠF svetainėje. Bet dėl vietų varžyboms jau laukiama pasiūlymų.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby senelis » Fri 2009 Jan 02, 18:27

Konkreciai mane domina I lyga sauio menesi bus Siauliuose ,vietu ieskoti?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby aleksej » Fri 2009 Jan 02, 18:40

Vladai, aš suprantu situaciją taip. Jei tu esi "64" komisijos pirmininkas tu valdiškai sakai - 1 lyga "64" bus Šiauliuose, kaip komisijos pirmininkas aš garantuoju jos pravedimą atitinkame lygyje. Tokia buvo ir yra komisijų esmė - kad jos savarankiškai rūpintųsi savo varžybomis, nes jos kaip niekas užinteresuoti jų pravedime pačiame geriausiame pavidale. Jei tu nesi "64" komisijos pirmininkas (arba jo išvis nėra - kokia dabar yra situacija aš iki šiol nesuprantu) tu siūlai - 1 lyga aš galiu pravesti Šiauliuose atitinkame lygyje ir VK turi tam pasiūlymui pritarti arba ne. Tokia schema pagal manę galioja bet kokiom kitom atrankinėms varžyboms (visų pirma 1 lygoms).
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests