LŠF 2015

Moderator: aleksej

Re: LŠF 2015

Postby arunas05 » Thu 2016 Oct 13, 16:39

1. Ričardui : Įstatų 5.12 punktas - revizijos komisija 3 nariai. Negali būti VK nariai...
2.Puočiauskui : dar radau jūsų įžeidimą mano atžvilgiu: siūlau paneigti ...

Arklio logika, ką čia ir bepridursi...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF 2015

Postby arunas05 » Thu 2016 Oct 13, 17:21

Pas mus ginčas tokio tipo - vienas apie batus, o kitas apie ratus. Dar kartą pasikartosiu , kad niekur nerašiau, kad yra BLOGAI , kad buvo dalyvaujama 100 EČ komandiniame čempionate. Niekur nerašiau , kad yra blogai , kad užsiregistravo asmeniniuose čempionatuose Bužinskis ir Šidlauskienė.
Apie dalyvius Kraneve ir Pinske. Kraneve 64 buvo planuojami 8 dalyviai , o išvažiavo 3. Pinske 100 buvo planuojama 15 dalyvių , o žaidė 32 LT atstovai. Mano nuomone LŠF VK daugiau dėmesio skiria 100 , o 64 mažiau . Turiu asmeninio pobūdžio klausimų Puočiauskui, nes jie man trukdo ir noriu sudėti taškus ant i :
1. Atsimenate jūsų organizuojamus turnyrus Molėtuose? Ar galėjo būti toks įvykis, kad jūs paprašėte iš vieno LT šaškininko 500 litų , kad jam leistumėte žaisti turnyre?
2. Ar buvo pas jus kada nors gyvenime pralaimėta padėtis turnyro metu ir varžovas pasiūlė lygias, nes jam buvo mažai laiko , o jūs nesutikote ir jam krito laikas?
3. Ar jūs šiemet į Sankt - Peterburgą 64 Europos jaunimo čempionatą važiavote už savo pinigėlius?
4.Ar važiavo jūsų auklėtiniai šiemet į Sankt - Peterburgą 64 jaunimo EČ ir už kieno pinigėlius?
5.Ar jūs turite trenerio licenciją?
Ačiū
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF 2015

Postby ricka-plun » Thu 2016 Oct 13, 22:13

[quote="Vajus"]Tiesa, net Langinas , nors ir kaip jam norėtųsi, priešingai Bučinskui (cha cha...), neišdrįsta jų vadinti Europos šalių čempionatu, pasitenkindamas Europos komandinio čempionato pavadinimu.
/quote]
European Team Championship 2016-nemoku anglu kalbos,gal kas galit isversti I lietuviu kalba?Man goggle vercia,kad cia-"Europos Komandos Čempionatas 2016",ar turetu isversti-"Europos saliu cempionatas 2016"?
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: LŠF 2015

Postby Vajus » Thu 2016 Oct 13, 23:06

Nebūtina čia tą anglų kalbą ŠIUO ATVEJU ir žinoti...

Sakinyje 4 žodžiai, yra tik vienas galimai neaiškus žodis " Team" , o jis reiškia "komanda" (ekipa), -žiūrėk tą patį Google. Kiti žodžiai "2016" (metai) "European" (Europos) ir "Championship" (čempionatas) aiškūs ir taip...

Google tau išvertė principe teisingai. (deja, lietuviškų linksnių ar būdvardžių tai jis paprastai nederina .. :D .)


Jei būtų žodis "šalių ", tai angliškam sakiny turėtų būti žodis "country" (ar "land" ar "nation") , o to tai nėra.

Jei jau taip abejoji , tai gali paprašyti Google išversti žodį "šalis" į anglų kalbą.
Last edited by Vajus on Sat 2016 Oct 15, 9:40, edited 1 time in total.
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: LŠF 2015

Postby ragvel » Fri 2016 Oct 14, 7:08

dazniausiai neraso jokiu country, land, nation. yra paprastai pvz. "europe football championship "

galima kabinetis del zodzio team, bet is esmes reiketu ziuret i nuostatus, kas gali atstovaut, ar klubo nariai, ar tik tos salies pilieciai.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: LŠF 2015

Postby Vajus » Fri 2016 Oct 14, 11:54

“ragvel” (Aleksejus Papulovas) yra iš principo teisus: vykstant , pav., futbolo ar krepšinio šalių čempionatams, niekas nerašo papildomo žodžio “šalių”, –visiems ir taip viskas yra aišku.

Kodėl aišku?
Krepšinyje ar futbole yra nusistovėjusios senos tradicijos. Europos KLUBINIAI krepšinio ar KLUBINIAI futbolo čempionatai (turnyrai) turi savo ATSKIRUS pavadinimus : “Eurolyga”, ( “Suprolyga”), "Čempionų lyga" ir panašiai .

Šaškėse, deja , tokių tradicijų neturime ir, užrašius vien tik pavadinimą “Europos komandinis čempionatas” , iš principo nė velnio neaišku, koks tai čempionatas: ar klubų, ar šalių, ar dar kažkieno.
Norint tai sužinoti, belieka, kaip teisingai pastebėjo Aleksejus, žiūrėti nuostatus (jei tik tokie išvis yra :D ) .

O jei jau būti iki galo principingam, tai, turint omeny pastaruoju metu šiokį tokį chaosą šaškėse tarptautiniu mastu, ypač “64” , visa tai reikėtų vertinti ne pagal tai , ką organizatoriai parašo (ar norėtų parašyti), o pagal turinį. Gi pagal turinį Langino organizuotas turnyras niekaip negali pretenduoti į šalių čempionatą. Reikia pripažinti, kad tą tiesiogiai teigti (o jam to oi kaip norėtųsi ..) jis ir pats neišdrįsta. Langinas nekvailas: surašydamas komandas ir šalis, iš kur ta komanda, jis parašo paprastai- komandinis Europos čempionatas (suprask kaip nori :D )–Parašyti, kad tai šalių čempionatas, jis vengia ir teisingai daro :D ,nes tą paneigtų, pavyzdžiui, vien faktas , kad Norvaišas žaidė už Rusijos komandą (negali juk atstovauti šaliai kitos šalies pilietis…)


Pernai, prieš vykdami į Kranevą, aš su Kybartu galvojome, jei laiko atžvilgiu komandinio čempionato reglamentas mums bus palankus-t.y. liks laiko ir poilsiui, tai gal, prisijungus po ten pat vykusio studentų ir jaunimo čempionato Aleknavičiui ir (ar) Norkui, dalyvausime visi kaip Lietuvos komanda.
Pamačius “komandas”, dalyvausiančias minėtame Europos komandiniame čempionate ir išgirdus absurdišką reikalavimą mokėti už viešbutį, kuriame aš su Kybartu negyvenome ir nesiruošėme gyventi, nes buvome apsistoję kitame viešbutyje, minčių dalyvauti nebeliko. :D

Nesenai, š.m. Kulikausko turnyro metu, mes su B. Družininu aptarinėjome Langino turnyrus ir šaipėmės iš jo “komandinių” turnyrų bei reikalavimų gyventi visiems dalyviams būtent jo nurodytame viešbutyje. Boria papasakojo, kad, nuvykęs į veteranų “64” čempionatą, tiesiai, jam būdingu stiliumi pasakė Langinui , ką jis manąs apie jo reikalavimus ir panašius “komandinius”… .

Reziume:

Galima mėgti-nemėgti Langino, kritikuot jo organizuojamus taip vadinamus “komandinius” čempionatus, bet , reikia pripažinti, jis “kažką” daro ir tas “kažkas” jo iniciatyva vyksta,ir tai yra geriau negu nieko…

Iš kitos pusės, tai nekeičia reikalo esmės: kaip bebūtų gaila, tenka konstatuoti :
Europos (pasaulio) komandiniai šalių čempionatai “64”-iuose kol kas nevyksta …

Pabaigai:

Šiaip gaila, kad Aleksejus Papulovas pasitraukė iš LŠF. Jo darbo pradžia lyg ir rodė, kad informacija ir komunikavimas su šaškininkų visuomene iš LŠF pusės gerėja.

O dabar yra situacija, kai visi kažko nori, bet niekas į tą LŠF eiti dirbti nenori, ir “viską tempia” praktiškai vienas žmogus...
Last edited by Vajus on Fri 2016 Oct 14, 16:14, edited 1 time in total.
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: LŠF 2015

Postby ragvel » Fri 2016 Oct 14, 12:44

yra kaip yra.
Pasitraukimas grynai dėl laiko stokos nebuvimo, ir iš LŠF ir iš LT šaškių (na į vietinius turnyrus stengiausi nuvažiuot, nes noriu atiduot duoklę organizatoriams ir tai bendruomenei).

Kas dėl LŠF, tai jei kas nori jame dalyvauti, organizuot ir t.t., svarbiausia turi paklausti savęs ar turės tam laiko,
antra dėl skaidrumo, tai problemos yra dvi: prezidentas yra nutolęs nuo federacijos, t.y. jis ją nekontroliuoja, antra dėl įvairių priežasčių Roma, nenori skaidrumo (jį norėtų visi).
Kas liečia federacijos santykius su valdžios atstovais (ataskaitos, projektai ir pan.)- nėra taip baisu, kaip gali atrodyti ar piešiama.
Kad nėra žmonių, komandos - aš manau, kad federacijoje turi būti žmonės, kurie realiai plėtoja šaškės savo regione, arba verslininkai :) (nes jie neleistų merdėti ir įsivyrauti chaosui).

Esu skeptiškas dėl LŠF ir šaškių Lietuvoje, bet ne viskas yra juodai kaip čia piešiama.
LŠF atstovauja LT pasaulyje: t.y. vaikai važiuoja į užsienį, čempionai važiuoja į varžybas (na dauguma, ir stipriausi), medalius laimim kasmet, iš valstybės gaunam pinigus. Yra kažkiek trenerių, yra kažkiek ir talentų.
Bendruomenės regionuose gyvuoja, yra turnyrų, entuziastų yra daug - tai pliusas.
Finalai stiprus, įdomus, kasmet įvykdo kas nors meistro normą - tai pliusas.
Reitingai skaičiuojami - pliusas.

p.s. Valdai.. dėl žodžių aš galiu kabinėtis pvz. kitoje vietoje, ne dėl "team" .. o pvz. kad šaškės, vadinamos "paprastos" šaškės - čia toks menkinimas yra šaškių, ir kas baisu istoriškai tai vis jausis.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: LŠF 2015

Postby virgiszv » Sat 2016 Oct 15, 18:50

Artėjant ataskaitinei konferencijai užsukau į forumą, o čia karšti debatai vyksta. Arūnas bando visus į vietą pastatyti, prieš visus atsilaikyti. Žiūriu, net Roma visą ataskaitą surašiusi, kas ir kaip. Dabar laukiama Vaido pasiaiškinimo, kodėl vežė mergaitę į Sankt Peterburgą ir už kieno pinigus, kodėl kažkam laiką nukratė ir kodėl taip niekingai rėmėjo ieškojo Molėtų turnyrui pravesti. Taip pat matau, kad jau ir man revizijos nebereikės atlikti, o šį darbą pasišovė atlikti pats Arūnas. Nepyk Arūnai, bet sužlugdei klubų veiklą federacijoje, išeidamas iš jos, todėl aš to darbo Tau neužleisiu. Kadangi mane paskyrė, o tu perleidai man tą „garbingą“ vietą, tai jau kaip nors atsikankinsiu ir man išreikštą pasitikėjimą bandysiu pateisinti. Jei kas turite klausimų, į kuriuos norite gauti atsakymą rašykite man e-mailu: virgis@rivile.lt
P.S. Nežadu į visus klausimus atsakyti. Į klausimus: kiek aš uždirbu, kur leidžiu savo pinigus, kam laiką nukračiau, ką ir kur vežioju ar kitus tik mane liečiančius klausimus – atsakymo nesulauksite , bet jei jie bus iš federacijos finansų temos, tai pasistengsiu .
virgiszv
 
Posts: 44
Joined: Fri 2008 Apr 11, 15:13
Location: Vilnius

Re: LŠF 2015

Postby arunas05 » Sat 2016 Oct 15, 20:53

virgiszv wrote:Artėjant ataskaitinei konferencijai užsukau į forumą, o čia karšti debatai vyksta. Arūnas bando visus į vietą pastatyti, prieš visus atsilaikyti. Žiūriu, net Roma visą ataskaitą surašiusi, kas ir kaip. Dabar laukiama Vaido pasiaiškinimo, kodėl vežė mergaitę į Sankt Peterburgą ir už kieno pinigus, kodėl kažkam laiką nukratė ir kodėl taip niekingai rėmėjo ieškojo Molėtų turnyrui pravesti. Taip pat matau, kad jau ir man revizijos nebereikės atlikti, o šį darbą pasišovė atlikti pats Arūnas. Nepyk Arūnai, bet sužlugdei klubų veiklą federacijoje, išeidamas iš jos, todėl aš to darbo Tau neužleisiu. Kadangi mane paskyrė, o tu perleidai man tą „garbingą“ vietą, tai jau kaip nors atsikankinsiu ir man išreikštą pasitikėjimą bandysiu pateisinti. Jei kas turite klausimų, į kuriuos norite gauti atsakymą rašykite man e-mailu: virgis@rivile.lt
P.S. Nežadu į visus klausimus atsakyti. Į klausimus: kiek aš uždirbu, kur leidžiu savo pinigus, kam laiką nukračiau, ką ir kur vežioju ar kitus tik mane liečiančius klausimus – atsakymo nesulauksite , bet jei jie bus iš federacijos finansų temos, tai pasistengsiu .


1.Virgi , truputį neatidžiai perskaitei mano postą. Cituoju save :,,Aš tai norėčiau irgi dalyvauti patikrinime. Ir ne vien tik minėtų turnyrų , bet visų lėšų panaudojimo. Galėsiu? Beje, revizijos komisija anksčiau buvo 3 žmonės , o dabar 1.,, Taigi rašoma, kad aš IRGI norėčiau dalyvauti...Niekur nerašoma, kad pretenduoju į tavo vietą. Tu išrinktas - tu ir tikrinsi. Niekas neabejoja tavo sąžiningumu ir teisinga revizija - balansiniu ir artmetiniu požiūriu. Mane tik domina lėšų panaudojimo analizė. Dar kartą pasikartosiu : iš pasisakymų forume vos ne visi važiuoja už savus pinigėlius ( labai patiko tas žodis)....O tai kur panaudojamos LT valstybės lėšos?
2.Turiu klausimą : ar yra padaryta 2015 m LŠF veiklos revizija? Jeigu taip , tai gal galima būtų čia įdėti ir tada gal atsiras klausimų. Bus greičiau konferencijos metu.
3. Dėl klausimų Puočiauskui. Aš ne koks policijos tyrėjas, kad reikalauti atsakymų. Paprasčiausiai buvo įdomu. Sakykime, kaip tu pavadinai , kad iš RĖMĖJO prašė 500 litų. Tai kad tas šaškininkas neturi jokio verslo. Paprastas žmogus. Čia gal jo viso mėnesio atlyginimas ar 2 mėnesių pensija? Dėl laiko nukratymo : aš nelabai kreipdavau dėmesį į tą veiksmą - kiekvienas elgiasi pagal aplinkybes. Dar gal stresas , gal dar kas nors - 100 priežasčių. Bet...pasirodo, kad tam šaškininkui tas atvejis įsirėžė į galvą visam gyvenimui...ir nuoskauda.... Jau buvau minėjęs apie etikos kodeksą. IDF šiemet jį priėmė . Ar LŠF jį turi? Ar LŠF turi žaidimo taisykles?Vienose LT varžybose taškai skaičiuojami vienaip , kitose - kitaip. Čia normalu? Visas tas mano tipo ginčas su VK ir jiems artimais žmonėmis yra nukreipiamas į smulkmeniškumus ar dar kur nors - tik neliesk esminių LŠF problemų.
Dabar rimtesnis klausimas - dėl kelionės į Sank -Peterburgą. AŠ NEESU PRIEŠ, bet yra įdomus atvejis. Ir jis gal kartojasi jau n metų. Sakykime, kad važiuoja į PČ ar EČ Vilniaus ŠŠSM , Šiaulių Dubysa, Kalvarijos ŠŠSM,Kauno JSO. Tada viskas gerai, nes jie yra LŠF nariai. Važiuoja kiti vaikai - koks jų statusas? Jie žaidė LT pirmenybėse , laimėjo 1 vietą , bet kuriam LŠF nariui jie priklauso? Sakykime, Kybartas išeina iš klubo , atvažiuoja į LT pirmenybes , susimoka dvigubą mokestį ir ...užima 1 vietą. Pagal nuostatus jis iškovojo teisę dalyvauti PČ ir EČ. LŠF turi apmokėti kelionės ir kitas išlaidas? Tai todėl man ir kilo toks klausimas.
4. Virgi, tu dar paskaityk kituose skyriuose aprašomas problemas. Pvz. kodėl nesteigiama VĮ ,,Šaškių mokykla ,,(pavadinimas gali būti kitoks)? Šachmatai ir kitos sporto šakos jau pasuko ta linkme, o LŠF....
5. Pasirodo aš sužlugdžiau federacijos klubų veiklą :shock: Pasikartosiu n - ąjį kartą : man patikėtas veiklos baras VISIŠKAI SUSIDUBLIAVO su A.Papulovo veikla. O ką aš turėjau sakyti klubams? Mokėkite mokesčius ir .. .nieko negausite. Yra nepriklausančių LŠF virš 30 klubų.Kodėl jie nepriklauso LŠF? Labai džiugu , kad atsirado klubas Kaune.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF 2015

Postby arunas05 » Sun 2016 Oct 16, 18:08

Pabūsiu Langino advokatu :D Jis taigi čia neskaito ir negali atsakyti. Pirmiausia ištrauka iš komandinio PČ nuostatų apie dalyvius :,, Teams from countries, for Russia — teams from federal districts, cities Moscow and St. Petersburg, declared by national federation, are allowed to participate in the competition. Only one invited player can play in each men’s and women’s team.,,
Dalyvauja šalių komandos, o Rusijai regionai plius Maskva ir SP. Gali žaisti 1 kviestinis , bet , kad žaistų iš kitos šalies??? Kas nedraudžiama - tas leidžiama ?
Dėl Langino asmenybės - buvo rašoma , kad jis komandas renka koridoriuje ar blogos kokybės jo turnyrai , bet Langinas IDF per 4 metus subūrė virš 50 šalių :shock: Pirmą kartą įvyko AFRIKOS čempionatas :D :D :D Langino organizuotame 2015 PČ prizinis fondas turėjo būti ( gal ir buvo ) 64 000 USD. 2016 m. Europos 64 čempionatui Gruzijoje prizinis fondas numatomas 30 000. Analogiškame PČ100 Turkijoje vyrų prizinis fondas 3000 , o moterų - 2000. Čia tik palyginimui .
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF 2015

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2016 Oct 16, 18:36

Arunai, o tau paciam neatsiboto rasinet apie Kraneva? Ir ka norejai pasakyt kazkaip nesuprantu. Kad butu siunciama Lietuvos rinktine? Ten buvo ne saliu rinktines, ne klubai , o komandos. Kai kurios net vietoj buvo formuojamos. Ar kazka rimto tame matai?
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF 2015

Postby arunas05 » Sun 2016 Oct 16, 21:03

klausk-atsakysiu wrote:Arunai, o tau paciam neatsiboto rasinet apie Kraneva? Ir ka norejai pasakyt kazkaip nesuprantu. Kad butu siunciama Lietuvos rinktine? Ten buvo ne saliu rinktines, ne klubai , o komandos. Kai kurios net vietoj buvo formuojamos. Ar kazka rimto tame matai?

Atsibodo. Čia tik info - nieko nenoriu pasakyti.
Šiaulių Perkūnas laimėjo aklųjų komandines pirmenybes. :)
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF 2015

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2016 Oct 16, 23:08

arunas05 wrote:
klausk-atsakysiu wrote:Arunai, o tau paciam neatsiboto rasinet apie Kraneva? Ir ka norejai pasakyt kazkaip nesuprantu. Kad butu siunciama Lietuvos rinktine? Ten buvo ne saliu rinktines, ne klubai , o komandos. Kai kurios net vietoj buvo formuojamos. Ar kazka rimto tame matai?

Atsibodo. Čia tik info - nieko nenoriu pasakyti.
Šiaulių Perkūnas laimėjo aklųjų komandines pirmenybes. :)

Manau visi supratome cia kaip priekaista, kad nebuvo ten Lietuvos komandos :) O cia pasirodo, kad tik pavelavusi info :) . Apie akluosius tikiuosi nebus tokia jau sena info :).
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF 2015

Postby arunas05 » Tue 2016 Nov 08, 20:07

Klubų vadovams yra išsiųstas naujų įstatų projektas. Gal reikėtų ir forume įdėti , kad galėtų pvz. Žygirdas Sokolovas ar Egonas Bulsė perskaityti. Žinoma, gal pastabų pas ką nors yra, ir visi galėtų čia padiskutuoti.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF 2015

Postby Algimantas » Tue 2016 Nov 08, 22:55

arunas05 wrote:Klubų vadovams yra išsiųstas naujų įstatų projektas. Gal reikėtų ir forume įdėti , kad galėtų pvz. Žygirdas Sokolovas ar Egonas Bulsė perskaityti. Žinoma, gal pastabų pas ką nors yra, ir visi galėtų čia padiskutuoti.

Klubų vadovai turėtų su projektu supažindinti savo klubų narius.
LŠKMS - supažindino, todėl turėjau galimybę savo kai kurias nedideles pastabas išsiųsti LŠF vadovybei.
Algimantas
 
Posts: 1436
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron