LŠF ir VK

Moderator: aleksej

Re: LŠF ir VK

Postby Roma » Mon 2019 Nov 25, 12:06

Reikia žiūrėti pagrindiniame federacijos puslapyje saske.lt, skyriuje apie federacija
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2019 Nov 25, 13:15

Reiktu atnaujinti ir nereikia ten informacijos kur gyvena , kada vaiksto i darba ir kelinta valanda eina miegot.Pakanka tik klubo nariu saraso , gal istojimo datos , bet cia galima ir nesugaudyti vienu ar neatsekti istojimo datos .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby Vajus » Tue 2019 Nov 26, 13:32

Pritariu pagrindinėms Sigio mintims .. Būtent:

1.
Atnaujint klubų narių sąrašus reikėtų periodiškai kasmet (jie turi būti skelbiami viešai LŠF puslapyje).
Kokia turi būti konkreti atnaujinimo data (pvz., ar iki ein. metų vasario 1 ar liepos 1d ir panašiai) ne man spręsti... Svarbu pats principas...

2.
Vardas, pavardė, gimimo metai , tik miestas ar rajonas (pageidautina įstojimo data... )

Nepildom jokių papildomų duomenų (asmens kodas, gyv. vieta, , kur dirba, kuo dirba ir pan., nes visa tai yra asmeninė privati asmens informacija...)

Pageidautina būtų pateikti asmens telefoną su sąlyga, jei pats asmuo su tuo sutinka.

P.S
Gal verta tokiu atveju ir paaiškint: nesutinki pateikti tel. nr., tai ir nesitikėk, kad būsi atskirai informuojamas apie rengiamas varžybas ar kokį kitą renginį... :D
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: LŠF ir VK

Postby trashmaster » Tue 2019 Nov 26, 18:00

Šiaip už tokių duomenų kaip adresas, telefonas, el. paštas ir t.t. skelbimą šiais laikais ir nemažą baudą galima gauti (GDPR reguliacijos). Už panašų atvejį Lenkijoj jau skirta ~13000 eurų bauda:

One sports association published personal data referring to judges who were granted judicial licenses online. However, not only their names were provided, but also their exact addresses and PESEL numbers. Meanwhile, there is no legal basis for such a wide range of data on judges to be available on the Internet. By making them public, the administrator posed a potential risk of their unauthorized use, e.g. to impersonate them for the purpose of borrowing or other obligations. Although the association itself noticed its own error, as evidenced by the notification of a personal data protection breach to the President of the PDPA, the fact that attempts to remove it were ineffective determined the imposition of a penalty. When determining the amount of the fine (PLN 55,750.50), the President of UODO also took into account, among others, the duration of the infringement and the fact that it concerned a large group of persons (585 judges). It concluded that although the infringement was finally removed, it was of a serious nature.However, when imposing a penalty, the President of the Office of Competition and Consumer Protection also took into account mitigating circumstances, such as good cooperation between the controller and the supervisory authority or lack of evidence that damage had been caused to the persons whose data had been disclosed.

Beje, pastebėjimas, kad panaši informacija skelbiama ir Riešuto puslapyje :D
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby Vajus » Tue 2019 Nov 26, 18:14

Nu skelbiama... Ir ką..? .

Visiems naujiems surašytiems (kurių dar nebuvo viešuose klubų sąrašuose) buvo sakoma kokiems tikslams tas telefonas...

Beje, teko keletą telefonų išbraukti jau iš sudaryto sąrašo, nes asmenys to pageidavo...

Šiaip tai, kaip nęįmanoma į visus kvailus klausimus atsakyti , neįmanoma ir šiuo atveju nuo visų įgeidžių atsiriboti...


Tokie ir panašūs atvejai tik rodo, kad jokių organizacinių, labdaringų ir panašių iniciatyvų , saugant savo nervines ląsteles , daryti neverta... Juk kad padarei kažką teigiamo, niekas paprastai nepasakys, o štai surasti kokį nors minusą padarytoj akcijoj oi kaip smagu... Ar ne taip, trashmaster?

Norint rasti pavyzdžių, kaip sakoma tokiais atvejais, "toli važiuoti važiuoti nereikia...". Oi gauna Šidlauskienė kritikos (dažnai ir pagrįstos) iš visų (tame tarpe ir iš manęs :D ) už savo veiklą ...

Deja, asmenų, kurie paimtų ir kažką konkrečiai teigiamo padarytų šaškių visuomenės labui, nelabai matyti...

Patiko A.Poškos kažkada FORUME pateikta citata, kurios tiksliai neatsimenu, bet kurios esmė buvo maždaug tokia: " Jei gali padaryt geriau, padaryk pats .. Jei negali , tai ....."
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2019 Nov 27, 14:00

Nemanau, kad teisingas sprendimas yra viesai paskelbti tuos tel. numerius. Tuo labiau ir papildoma info, kuri buvo, jei neklystu, Vaido isleistoj knygoj. Saskininkams telefonu numeriai gerai, taciau jie pasiekiami visiems. Manau nemaza dalis is to saraso net nezino apie tai :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby Vajus » Wed 2019 Nov 27, 16:36

Knygoj jokios papildomos info apie šaškininkus nebuvo...Buvo tik reitingai ir miestai....

Kas liečia dabar viešai paskelbtus telefonų numerius, tai, sudarydamas sąrašą, elgiausi :


1) ėmiau tuos, kurie buvo jau viešai prieinami iš LŠF svetainės pagal klubų sąrašus;

2) tiems, kurių ten nebuvo ir jie yra mažiau žinomi respublikos mastu šaškininkai , aiškinau kokiu tikslu tel. nr. bus panaudoti

3) bet padariau klaidą ir dabar gailiuosi, nes kai kurių aktyvių šaškininkų telefonus, juos žinodamas, įtraukiau savo nuožiūra... .. Šiuo požiūriu, prisipažįstu, klydau, nes, tiesą pasakius, tikrai iš jų negalvojau sulaukti kažkokių pretenzijų... Deja, sulaukiau... Teko tuos telefonų numerius iš sąrašo išmesti.


IŠVADA:
Nepaisant to, kad esu jau gavęs ir nemažai padėkų-skambučių, kad pasinaudojo šita informacija, dabar, "gavus guzų", galvoju, kad nereikėjo man imtis išvis to darbo... - Atsiradus dar daugiau asmenų su pretenzijom, teks tą tel, sąrašą panaikinti ....
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2019 Nov 27, 20:40

Vaidai, sarasas yra gerai, as ji nusikopinau :) Tik geriau butu ne atvirame forume :) . Na gal ir neteisus esu .Anksciau nebuciau norejes, kad butu mano telefonas afisuojamas ,dabar paprasciau i tai ziuriu
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Sun 2019 Dec 15, 22:36

Koks LŠF adresas? Tinklapyje ir daug kur kitur nurodyta Pamėkalnio 26. Radau ir Vasario 16-os 14.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Sun 2019 Dec 15, 23:57

Perkeliu pasiūlymą LŠF vadovybei iš forumo:
Galim pagal rezultatų visumą : 2018 m. užėmiau 3 vietą. 2019 - 1 vieta. Rezultatai stabilūs. Tavo klausimas visiškai neetiškas. Nėra braziliškų šaškių reitingų Lietuvoje, todėl negalim vertinti. Man užtenka, kad nesijaučiu silpnesnis BRAZILIŠKOMIS ŠAŠKĖMIS nei už vieną LR žaidėją. Čia buvo ne Pasaulio ar Europos čempionatas, todėl nuostatai visai nė prie ko.
Egidijau, va tavo rezultatai, tai tikrai aiškiai įvertinti ir man net nekyla klausimų , kas silpniau Lietuvoje žaidžia už tavo porą. Nesupyk, nes tau čia tik laisvalaikio praleidimo forma.
Šiaip tai BLOGAI JAUČIUOSI dėl mano garbės ir orumo EILINIO įžeidimo , nes esu LR čempionas ir man net nebuvo pasiūlytą žaisti DRAUGIŠKAME mače. Kaip man paaiškinti šią situaciją savo giminėms ir draugams ir bendradarbiams? GALVOJU, KAD LŠF VADOVYBĖ TURĖTŲ FEDERACIJOS TINKLAPYJE VIEŠAI ATSIPRAŠYTI UŽ SAVO VEIKSMUS MANO ATŽVILGIU.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby Roma » Mon 2019 Dec 16, 14:49

[/quote]
Perkeliu pasiūlymą LŠF vadovybei iš forumo:
Galim pagal rezultatų visumą : 2018 m. užėmiau 3 vietą. 2019 - 1 vieta. Rezultatai stabilūs. Tavo klausimas visiškai neetiškas. Nėra braziliškų šaškių reitingų Lietuvoje, todėl negalim vertinti. Man užtenka, kad nesijaučiu silpnesnis BRAZILIŠKOMIS ŠAŠKĖMIS nei už vieną LR žaidėją. Čia buvo ne Pasaulio ar Europos čempionatas, todėl nuostatai visai nė prie ko.
[/quote]
Tiek FMJD ,tiek ir Lietuvoje nėra skaičiuojami braziliškų šaškių reitingai,o skaičiuojami tik bendri 64 šaškių reitingai,todėl ir geriausiųjų žaidėjų reitingai skelbiami.Visi gali pasižiūrėti,kad į mačą asmeniškai buvo kviečiami 1-6 vietas užimantys stipriausi ne tik Lietuvos,bet ir pasaulio sportininkai.Čia irgi buvo formuojama Lietuvos rinktinė,todėl taip pat buvo naudojamasi LŠF nuostatais.Tik paskutiniu momentu atsisakius Andriui Kybartui,buvo pasiūlyta jo vietą užimti pasaulio jaunimo 100 ir 64 šaškių čempionui Valentinui Golubajevui. LŠF labai dėkinga mūsų pajėgiausiems sportininkams,kurie nepagailėjo savo laiko,suderino su darbu ir puikiai atstovavo savo šaliai.
Šiaip tai BLOGAI JAUČIUOSI dėl mano garbės ir orumo EILINIO įžeidimo , nes esu LR čempionas ir man net nebuvo pasiūlytą žaisti DRAUGIŠKAME mače. Kaip man paaiškinti šią situaciją savo giminėms ir draugams ir bendradarbiams? GALVOJU, KAD LŠF VADOVYBĖ TURĖTŲ FEDERACIJOS TINKLAPYJE VIEŠAI ATSIPRAŠYTI UŽ SAVO VEIKSMUS MANO ATŽVILGIU

Nemanau,kad Arūnas turi jaustis blogai,nes jį pakeitė ne blogesni sportininkai.Jeigu Lenkija būtų norėjusi žaisti prie didesnio lentų skaičiaus,tai Tikrai Arūnui būtų pasiūlyta sudalyvauti mače.

P.S. Paskutinis mačas tarp Lietuvos-Lenkijos rinktinių vyko prieš 12 metų (V.Puočiausko iniciatyva).Šiemet man pavyko susitarti su Lenkijos federacija,kad gerai būtų atgaivinti ir pratęsti šią tradiciją.Buvo vienintelis prašymas surinkti stipriausią sudėtį.Tai nebuvo taip paprasta,
nes visi užsiėmę žmonės,bet pagaliau visi kažkaip susiderino ir puikiai sužaidė mače.Vietoj to,kad pasidžiaugtume puikia mūsų Lietuvos
rinktinės pergale,pradedam įrodinėti,kad yra vertesnių žaisti Lietuvos rinktinėje.
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Mon 2019 Dec 16, 21:28

1. Manęs niekas nepakeitė , nes aš niekur nebuvau.
2. Tai va, yra labai blogai , kad reikia įrodinėti. Pasiimkite 2019 m. LR BRAZILIŠKŲ šaškių čempionato lentelė ir pasižiūrėkite. Beje, braziliškų šaškių čempionatai vyksta su pirmo ėjimo burtų traukimu.
3. Kas jums sakė , kad aš nesidžiaugiu mačo rezultatais? Net labai džiaugiuosi.
Galvoju, kad mano pasiūlymas dėl atsiprašymo yra Kalėdinė dovana, susijusi su Advento laikotarpiu.
Apmąstymui siūlau pagalvoti apie LT šaškininkų dalyvavimą 2019 m . Europos 100 greitųjų ir žaibo čempionatuose Izraelyje , 10 000 šaškininkų :D ir kitus žemiškus reikalus. Tikrai jie bus svarstomi ne forume , bet A.Volano g.2. Tikiuosi ir laukiu iki 2020 m.
Last edited by arunas05 on Tue 2019 Dec 17, 0:50, edited 2 times in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Mon 2019 Dec 16, 21:31

Dar kartą klausiu : KOKS LŠF ADRESAS? Nejaugi reiks skambint į ministeriją ir ten klausti?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby Roma » Mon 2019 Dec 16, 21:45

arunas05 wrote:Dar kartą klausiu : KOKS LŠF ADRESAS? Nejaugi reiks skambint į ministeriją ir ten klausti?

Šiuo metu federacijos adresas yra Vytenio g.6A Vilnius
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby edvard » Mon 2019 Dec 16, 22:22

O kam iškreipti mano žodzius?
Aiškiau parašiau:
Mūsų braziliškų šaškių čempionatai vyksta be burtų traukimo pagal lenteles. Kur daug, daug debiutu.
Puikiai žinai, ką tai reiškia. Ir visi žino,kad tai dvi specialios lenteles.

Tai ne tas pats, kaip pilno pirmo ėjimo burtų traukimas.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests