LŠF ir VK

Moderator: aleksej

LŠF ir VK

Postby Aleksas » Fri 2013 Aug 16, 16:16

Lietuvos Šaškių Federacija ir VK. Šio metų man taip atrodo, kad tai visai skirtingi padaliniai, nes kaip rodo paskutiniai įvykiai, kai į pasaulio ,,100'' veteranų varžybas Roma išvažiavo su sau palankia komanda, o šiu metų veteranų čempionas net neinformuotas, čia jau Romos savivaliavimas, nes VK apie tokia saviveikla nebuvo informuotas ir mūsų nuomonės nieks neklausė. taip , galima argumentuoti tuo kad A. Bučinskas nepriklauso juokiam klubui, reiškia tuo pačiu ir ne federacijos narys, bet toks pasiteisinimas, mano nuomonė, yra niekinis ir neatlaiko jokios kritikos. Kad Roma konfliktuoja su A. Bučinskų ne naujiena, ji ir su Alytum santykius sugadino ir Alytus atsisako bet kokių varžybų po LŠF vėliavą, o tai jau labai didelis minusas, nes Alytus tikrai turi geras sąlygas, bet Roma net nesiruošia pripažinti savo kaltės ir visko kaltina tiktai J. Rutkauską, atseit tai jo kaprizai. Žinoma, Roma utoj pasakys kad jai jau to gana ir tegul dirba tą darbą kas tik nori, jai į viska nusispjaut. kad vėl visi pradėtu ja prašyti kad jinai pasiliktu, nes daugiau nėra kam dirbti.
Artėja klubu čempionatas Bačkuonyse į kuri suvažiuos beveik visi suinteresuoti federacijos gyvavimo klausimais šaškininkai, ir ką toliau daryti, kaip egzistuoti, turbūt jau dabar laikas pradėti galvoti ir aptarinėti busima federacijos struktūra ir kaip ji turėtu dirbti. Žinoma, kritikuoti yra lengviausia, taigi nuorėtusi išgirsti konkrečių pasiulymų ir kaip jus save įsivaizduojate tuoj veikloj.
mano nuomonė, LŠF turėtu būti valdyba ir VK. valdyba turi sudaryti prezidentas, viceprezidentas, sekretorius, verslininkai (Karbauskis, Urmilevičius, Paškauskas, Puočiauskas ir kiti), ju pagrindinė funkcija - finansavimas, lėšų pritraukimas, projektų rašymas ir jų vykdymas, lėšų skirstimas ir kontrolė reklama ir visa kita ūkinė veikla. valdyba pati iš savo narių renka prezidentą ir pasiskirsto visa kita būtina struktūrą, taip pat siūlo kandidatus į VK ir apibrėžia jų veiklos sritį, rūpinasi LR čempionatais ir jų praviedymo vieta, atrenka kandidatus į ĘČ ir PČ. VK tiktai vykdo valdybos nurodimus.
Kam reikalinga tokia reforma? šiuo metų aiški vienvaldystė, A. Domčevo kaip sekretoriaus darbo nesimato, projektų rašymu ir lėšų pritraukimu nieks nesirūpina. Klubai norėdami išgyventi turi suktis ir galvoti iš kur gauti lėšų, o LŠF vietoj tuo kad galėtu padėti klubams tiktai parazituoja nieko nesirūpindama. jai taip ir toliau, ar ne laikas jau ir karstą ušsisakyt LŠF?
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Re: LŠF ir VK

Postby AudriusPo » Mon 2013 Aug 19, 15:37

Pritariu, Aleksandrui. Labai jau keista buvo LŠF pozicija A. Bučinsko atžvilgiu... Norėtųsi išgirsti gerb.R.Šidlauskienės komentarą šiuo klausimu.
AudriusPo
 
Posts: 427
Joined: Wed 2012 Jan 04, 16:21
Location: Ukmergė

Re: LŠF ir VK

Postby Roma » Mon 2013 Aug 26, 21:03

Aleksas wrote:Lietuvos Šaškių Federacija ir VK. Šio metų man taip atrodo, kad tai visai skirtingi padaliniai, nes kaip rodo paskutiniai įvykiai, kai į pasaulio ,,100'' veteranų varžybas Roma išvažiavo su sau palankia komanda, o šiu metų veteranų čempionas net neinformuotas, čia jau Romos savivaliavimas, nes VK apie tokia saviveikla nebuvo informuotas ir mūsų nuomonės nieks neklausė. taip , galima argumentuoti tuo kad A. Bučinskas nepriklauso juokiam klubui, reiškia tuo pačiu ir ne federacijos narys, bet toks pasiteisinimas, mano nuomonė, yra niekinis ir neatlaiko jokios kritikos. Kad Roma konfliktuoja su A. Bučinskų ne naujiena, ji ir su Alytum santykius sugadino ir Alytus atsisako bet kokių varžybų po LŠF vėliavą, o tai jau labai didelis minusas, nes Alytus tikrai turi geras sąlygas, bet Roma net nesiruošia pripažinti savo kaltės ir visko kaltina tiktai J. Rutkauską, atseit tai jo kaprizai. Žinoma, Roma utoj pasakys kad jai jau to gana ir tegul dirba tą darbą kas tik nori, jai į viska nusispjaut. kad vėl visi pradėtu ja prašyti kad jinai pasiliktu, nes daugiau nėra kam dirbti.
Artėja klubu čempionatas Bačkuonyse į kuri suvažiuos beveik visi suinteresuoti federacijos gyvavimo klausimais šaškininkai, ir ką toliau daryti, kaip egzistuoti, turbūt jau dabar laikas pradėti galvoti ir aptarinėti busima federacijos struktūra ir kaip ji turėtu dirbti. Žinoma, kritikuoti yra lengviausia, taigi nuorėtusi išgirsti konkrečių pasiulymų ir kaip jus save įsivaizduojate tuoj veikloj.
mano nuomonė, LŠF turėtu būti valdyba ir VK. valdyba turi sudaryti prezidentas, viceprezidentas, sekretorius, verslininkai (Karbauskis, Urmilevičius, Paškauskas, Puočiauskas ir kiti), ju pagrindinė funkcija - finansavimas, lėšų pritraukimas, projektų rašymas ir jų vykdymas, lėšų skirstimas ir kontrolė reklama ir visa kita ūkinė veikla. valdyba pati iš savo narių renka prezidentą ir pasiskirsto visa kita būtina struktūrą, taip pat siūlo kandidatus į VK ir apibrėžia jų veiklos sritį, rūpinasi LR čempionatais ir jų praviedymo vieta, atrenka kandidatus į ĘČ ir PČ. VK tiktai vykdo valdybos nurodimus.
Kam reikalinga tokia reforma? šiuo metų aiški vienvaldystė, A. Domčevo kaip sekretoriaus darbo nesimato, projektų rašymu ir lėšų pritraukimu nieks nesirūpina. Klubai norėdami išgyventi turi suktis ir galvoti iš kur gauti lėšų, o LŠF vietoj tuo kad galėtu padėti klubams tiktai parazituoja nieko nesirūpindama. jai taip ir toliau, ar ne laikas jau ir karstą ušsisakyt LŠF?

Labai šaunu,kad kažkas susirūpino,jog LŠF reikia kažką keisti.Aš pilnai sutinku su Alekandru,kad reikia kuo daugiau žmonių įtraukti į VK,kurie būtų suinteresuoti šaškių sporto vystymu.Prieš 2012 m. konferenciją aš bandžiau visus verslininkus ir ne tik prikalbinti dirbti federacijoje,bet man tai nepavyko.Gal tai pavyks Aleksandrui ar kitiems veikliems žmonėms.Aleksandras ne viską žino,tai kai kuriuos jo straipsnio niuansus pabandysiu patikslinti.Paskutinius 4 metus LŠF finansavimą gauna tik pagal projektus,kurie yra rašomi į sporto rėmimo fondą,atsižvelgiant į praėjusių metų ataskaitas apie projekto įvykdymo rezultatus,ir žiūrima kiek tikslingai yra paruoštas naujas projektas.Taigi projektų rašymu tikrai yra rūpinamasi,kitaip finansavimo mes neturėtume.VK kiekvienas narys yra atsakingas už savo veiklos barą,ir manau,kad daugelis neblogai susitvarko su savo funkcijomis.Pats Aleksandras taip pat priklauso VK,taigi žodžius apie parazituojančią LŠF turėtų prisiimti ir sau.Kas liečia mane, tai tikrai neturiu jokių ambicijų vadovauti federacijai,ir jeigu yra nors mažiausia galimybė atsisakyti tokios garbės,tai norėčiau
perduoti savo pareigas labiau vertam žmogui.Galim artimiausiu metu sukviesti neeilinę konferenciją ir išrinkti naują viceprezidentą,nes man ir pačiai vis labiau nepatogu darosi atstovauti organizacijai,kurioje dauguma skaito,kad aš neatitinku savo pareigų.Aleksandras neteisus,kad aš kažką pulsiu gąsdinti,jog be manęs federacija pražus.Tai pilna nesąmonė-manau,kad visko galima išmokti, vadovauti gali tikrai labai daug garbingų žmonių.Bet manau,kad pasikeitus valdžiai,tikrai nepradės lyti pinigais klubams,kuriems liks tik rieškučiomis juos semti.Mano manymu,klubai patys turėtų rodyti daugiau iniciatyvos,ieškotis verslių žmonių,kurie galėtų paremti jų veiklą,daugiau rūpintis 2 procentų surinkimu.
Labai nenorėčiau,kad apie mane būtų rašoma iš nuogirdų.Jau kelintą kartą girdžiu, kad aš kalta dėl santykių su Alytumi.Trumpai paaiškinsiu situaciją,o jūs jau patys spręskit.Prieš kelis metus Alytuje vyko Riešuto taurė,žaisti panoro tik 5 komandos(4 iš Vilniaus ir 1 Alytaus).Pasiūliau Jonui surinkti dar vieną Alytaus komandą,jis sutiko.O paskutiniu momentu sugalvojo sužaisti Marijampolės komanda.Mes pasitarę su Puočiausku,paprašėm Alytų išstatyt vieną komandą,kad turnyras būtų įdomesnis.Alytus labai įsižeidė ir beveik metus nedalyvavo federacijos varžybose.Taigi sprendimas tikrai buvo bendras,bet aš jį įgarsinau.Pas mus kaip visada kaltos lieka moterys.Gal mes ir nelabai gerai pasielgėm paprašę Alytų išstatyt vieną komandą,bet taip buvo įžeistos alytiškių ambicijos.Šiuo momentu su Alytumi pas mus puikūs santykiai,aš jiems paskambinu prieš visas varžybas.Jeigu jiems netrukdo ligos ar kitos svarbios priežastys,jie atvyksta į visas varžybas.Taigi nesuprantu tokių kaltinimų mano atžvilgiu.
Labai norėtųsi,kad rašant forume būtų kažkokia pagarba žmonėms,kad ištisai neskambėtų įžeidinėjimai.
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby ricka-plun » Wed 2013 Oct 02, 22:25

Nebesugalvojau kur rasyt sia tema,ar naujo tema atidaryt,bet nusprendziau,kad ji tiks ir cia.Juk cia LSF ir VK turetu buti svarbu.
Benarsydamas internete aptikau,kad rugsejo 28d.Vilniuje ivyko didziausias sporto renginys Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.Paziurejau,paskaitinejau..Sachmatus radau,bet apie saskes nieko...Norejau paklaust,ar pamirso parasyt,nufotografuot,ar tiesiog saskiu ten nebuvo?O jei buvo,tai butu idomu suzinot kas ten dalyvavo,bei ispudzius..?Gal foto kokiu..?
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Fri 2014 May 02, 23:40

Norėdamas palyginti šachmatų ir šaškių fedreacijas, po labai ekstravagantiško Kybarto pasakymo , kad tai kaip Norvegijos ir Lietuvos ekonomikos , radau vieną įdomų KKSD direktoriaus 2013 11 22 d. įsakymą dėl nacionalinių sporto šakų pripažinimo tvarkos pakeitimo. Jeigu teisingai supratau , tai šaškės neatitinka vieno punkto ir pasekmės ,manau, suprantamos. Jau nekartą esu rašęs , kad LŠF įstatai yra MORALIAI PASENĘ ir tas punktas yra būtent su tuo susijęs.
Dar radau LR šaškių rinktinių sąrašus . Man tai įdomu , kas tuos sąrašus sudarė ? Moterų rinktinės tai išvis iš fantazijų pasaulio :shock:
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Mon 2014 May 05, 18:13

atsirado šansas likti pripažintiems http://www.lrytas.lt/sportas/startai/sp ... -posto.htm
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby ricka-plun » Wed 2017 Jul 26, 18:45

Nezinau..Vel greiciausiai visi zemaiciai liks kalti per mane...Pagal kalendoriu turetu po 2-ju su trupuciu savaiciu lygtai buti Lietuvos 64pusfinalis..Informacijos kolkas jokios..As suprantu zmones kurie galbut pensijoje,ar bedarbiai,ar dar kaip..kurie neplanuoja savo laisvo laiko,atostogu...Lygtai Naujas prezidentas,lygtai zadejo viska sudelioti I savo vietas...Bet...Cia,juk ne siaip eilinis festivalinis turnyrelis..Cia juk Lietuvos pusfinalis!Ir jisai dar vyksta vasara..Zmones planuoja savo gyvenima ir atostogas...Sakykim tada ne pagal zemaicius ir matykim gerasias puses,bet bukit malonus duokit informacija!Negi tai jau toks cia didelis prasymas?Ar kaip pagal kai kuriuos zmones cia kazkokia baisi kritika?
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: LŠF ir VK

Postby stregina » Mon 2017 Aug 14, 10:43

Re: LRČ, I lyga, Telšiai

ricka-plun » Sek 2017 Rgp 13, 20:34
Is savo puses galiu pasakyti...Tokio kvailo ir be itampos pusfinalio...Dar nera teke zaisti...Nesu jau ant tiek senas,bet seniau,kaip kovodavom..Uh..Prizinis fondas-19euru!Saskiu zaidimas pusfinalyje ir finale absoliuciai visai kitoks..Cia kaip kokio lauko tenisininko perejimas zaisti stalo tenisa..Cia jeigu yra vadinamas ejimas saskese I prieki,tai....Man tai atrodo nesamone ir geda..Ne ta tema..reiktu rasyti prie LSF veiklos...Visi gal tyli,ar tarp saves pasikalba ir niekas nenori kalbeti ir pakliuti I juodaji sarasa,ar dar kaip...Tokia vadyba federacijos-mano galva,supratimu yra ne to,kad bloga,bet labia bloga!Pasakysiu savo nuomone ir vizija,kaip minimaliai tai turetu atrodyti:
1.Pusfinalis,kaip ir finale-vienodas zaidimas(skraidancios)
2.Finalas.12zaideju.Kad lengviau skaiciuoti butu visi suzaidzia lygiosiomis.Uz viena taska,kaip minimum-10euru!Reiskiasi 11lygiu-110euru!Galim tada tai daugint is 12=1320(cia lai buna tik minimumas)
3.Lai atsako kas nors I kiek firmu buvo kreiptasi asmeniskai,kad surinkti bent tokia minimalia suma?Ir butu idomu suzinoti firmas I kurias buvo kreiptasi ir nieko negauta?..
4.Apie pusfinalio 19euru prizini fonda(jei aplamai galetu verstis liezuvis ji taip vadinti)nesinori aplamai kalbeti..
5.Cia tik mano nuomone ir nieko daugiau..Turiu tai pasakyti,nes paskui cia kai kurie pradeda ieskoti baubu,kur ju visai nera...

Šiaip galvojau rašyti,ar ne,bet visdėlto apsisprendžiau;reikia.
Primesiu keletą žodelių meistrui iš Plungės,pradėti reikia nuo savęs,visuose knygose rašoma viską keisti reikia pirmiausia nuo savęs,o ką ,Jūs ,Ričardai,padarėte dėl šaškių,nuolatiniai kaltinimai,įžeidinėjimai kitų atžvilgiu,matau kad Arūnas pasitaisė,bet Jūs perėmėt jo vaidmenį,ne tiek kritika kiek amžinas nepasitenkinimas viskuo,dar kartą pasikartosiu,o ką Jūs ,Ričardai,per pastaruosius penkerius metus padarėte kad pagerėtų šaškių sportas Lietuvoje,tikriausiai nieko...
I lyga Telšiuose praėjo labai sklandžiai ir buvo labai įdomių partijų,ypač didelė įntriga ir įtampa buvo Valužio,Diniaus partijoje(bet Ričardui pasisekė),turėjom labai gerą teisėją Alvydą Grinkevičių,kuris viską suspėjo ir laiku parašyti į forumą,kad namuose sėdintiems šaškininkams būtų laiku informuota ir pateikta informacija,asmeniškai dar kartą dėkoju, Alvydui už teisėjavimą.
Kas dėl LŠF veiklos ir narių ,tai spendimai priiminėjami balsavimu,o dėl skraidančių šaškių tai pareikšiu tai,kad būtų atsiradę tik trys ar keturi žaidėjai,nes nei Pranas nebūtų žaidęs,gal ir būtų žaidę II atskyrio žaidėjai,bet jų žaidimas kaip Lietuvos orai,keičiasi kas kečiasi kas kelios minutės ,pasižiūri visiškai laimėta pas vieną,po keleto minučių jau laimėjimas pas kitą,nėra ko norėti,nes žaidėjai kurie žaidžia net 30 metų nežino nė elementariausių taisyklių.
Tai atsakyk Ričardai,kas tavo manymu būtų žaidęs Telšiuose skraidančiom(šiuolaikinėm)?
Kas dėl prizinio fondo,tai viskas numatyta nuostatuose ,iš surinktų starto mokesčio,mažai žaidėjų mažas ir prizinis fondas,o kas dėl rėmėjų čia tai Lietuvos šaškių federacijos Prezidento reikalas.Kai būna mano organizuojami turnyrai stengiuosi kad būtų ir dovanos,dabar galvoju rugsėjo 9d.suorganizuoti seimo narės Rimantės Šalaševičiutės nugalėtojų taurę su gerom dovanom,bet keliu klausimą,ar man to reikia,kas iš to ir panaš.?O mesmatomai neturim Prezidento,nes realiai vėl jis egzistuoja tik dokumentuose,kas iš to ,kad atėjo į porą čempionatų paspausti nugalėtojams rankų(šitą sugeba kiekvienas).
Ar pagaliau kada nors išsirinksit padorų Prezidentą...,manau,kad dar tokio normalaus,kuris dirbtų šaškių labui laikas neatėjo,o kada ar turėsim,sunku atsakyti į šį klausimą?!
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Re: LŠF ir VK

Postby ragvel » Mon 2017 Aug 14, 12:20

faktas toks, kad pas mus per mažai žaidėjų norinčių/galinčių (aš apie meistriškumą) dalyvauti Finale. per visą Lietuvą gal 10 žaidėjų +- ir Tai greičiausiai daug kas negalėtų dalyvauti jame, nes yra jau taip, kad kasmet ieškoma kas sutiktų dalyvauti Finale. yra kaip yra.

jei pusfinalyje būtų skraidančios, tikrai būtų dar mažiau dalyvių (nebent būtų didelis prizinis fondas :), bet tada Finale turėtų būti dvigubai didesnis), nebent išvis daryti tik 1 pusfinalį, susirinktų +-10 žaidėjų ir per 3 dienas sužaistų rato sistema. Bet.. tada reikėtų pagalvoti apie kažkokią LT taurę klasiką, nes dauguma vidutiniokų bus atkirsti vėl.

R.Valužis yra organizavęs turnyrą Plateliuose, ir patyręs ką reiškia eiti pas rėmėjus ir t.t. Tai jis žino kas ir kaip.
Tik klausimas, kas tuo turi rūpintis, ar miestas, kuriame organizuojamos varžybos (bet tada klausimas, kas iš to vietiniam organizatoriui), ar LŠF (kurį šiaip pagrindinis organizatorius).

Regina, dėl prizinio fondo, tai ne jums greičiausia yra skirta Ričardo žinutė..
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: LŠF ir VK

Postby jankis » Mon 2017 Aug 21, 21:12

http://europedraughts.org/wp-content/up ... s_2017.pdf

Kalbant apie prizinius fondus, tai mažas pasirodė ir artėjančio komandinio EČ fondas. Kaip suprantu, 2000 eurų visom programom? Jeigu 6 programos, dar padalint iš žmonių skaičiaus komandoje, tai jeigu užsieniečiai užims pirmą vietą, tai jiems išlaidos manau viršys gautas pajamas.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby ragvel » Tue 2017 Aug 22, 7:57

iš starto mokesčio gaus dar apie 1000 eur :)
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Wed 2017 Oct 11, 11:48

EDC prezidente išrinkta Ingrida Druktenytė. Labai netikėta :D Sėkmės darbe.
http://europedraughts.org/edc/people/president/
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby jankis » Tue 2018 Jan 02, 2:13

Noriu pranešti, kad išėjau iš LŠF VK. Atsiradus nemažai papildomų darbų ir reikalų ateinantiems metams, supratau, kad negalėsiu skirti tam pakankamai laiko.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2018 Jan 02, 17:36

Gaila ,kai teigiami zmones palieka VK
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Tue 2018 Jan 02, 20:05

klausk-atsakysiu wrote:Gaila ,kai teigiami zmones palieka VK

Ne gailėti reikia , o SUPRASTI , kodėl palieka . Kadangi klubų savininkams svarbiausia vieną kartą per du metus pasijusti labai svarbiems LT šaškėse ir gauti pakelti ranką , o toliau niekas nebeįdomu, tai dėl to išėjimo niekas nesusimąstys.
Man tai svarbiau, ar dirbs ką nors prezidentas ? Gal jau metė šaškes - tada reikia rinkti kitą :D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Next

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests