LŠF ir VK

Moderator: aleksej

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Tue 2019 Dec 17, 0:50

Edvardai, pataisau savo postą , nes neteisingai apie jus parašiau. Atsiprašau, buvau neatidus.
Pasirodo yra atskira 736 pradžių lentelė braziliškoms šaškėms. Klasikinėms 745.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Tue 2019 Dec 17, 9:02

Dar pagalvojau : LŠF VK patys priėmė braziliškų šaškių LR čempionato nuostatus , o dabar sako , kad aš ne tokia sistema žaidžiau. Šiaip tai nieko nuostabaus ir naujo... Čia LŠF. Laukiu klaidos pripažinimo ir .... atsiprašymo.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Fri 2019 Dec 20, 23:05

Kaip Lietuvos šaškių federacijos prezidentas, savo bičiulių bendruomenei noriu palinkėti pačių gražiausių šv. Kalėdų. Lai gražiausių žiemos švenčių nuotaikos šildo jūsų širdis ir namus. O po palinkėjimo išsakysiu ir trumpą savo komentarą dėl kilusios diskusijos. Gerbiamas Arūnai, Lietuvos rinktinės sudėtį tvirtino federacijos vykdomasis komitetas. Tai nusprendė ne vienas ar kitas žmogus. Arūnai, apgailestauju, kad šįsyk nebuvote pakviestas į rinktinę. Kad tokių diskusijų ateityje nereikėtų, jūsų iškeltą klausimą apsvarstysime eiliniame komiteto posėdyje. Lietuvos šaškių federacijos prezidentas R. Paškauskas


Kadangi yra rašoma apie LŠF , tai savo nuomonę parašysiu čia. Gal visiems jau nusibodo, bet man toks LŠF elgesys sukėlė emocinį ir dvasinį sukrėtimą, kad net negalėsiu rytoj žaisti Kalėdiniame turnyre :( Pirmadienį einu pas gydytoją :( Ačiū LŠF :(
1. Kas tvirtino ar sudarė rinktinę nėra esmė. Pagrindinis klausimas : kodėl 2019 m. LR BRAZILIŠKŲ šaškių čempionas NEBUVO PAKVIESTAS draugiškam mačui su Lenkija? Čia ne Pasaulio ar Europos čempionatas, o DRAUGIŠKAS mačas. Pravedžiau apklausą tarp kažkada sportavusių vyrų : daugiausia atsakymų buvo - nesąmonė, o vienas išvis pasakė : - izdivalkė ( pasityčiojimas). :( Tai va....
2. Žaisdamas LR braziliškų šaškių čempionate, aš NEBEGALIU žaisti Žalgiriadoje :(
3. Jeigu LŠF SUKLYDO , tai pasikartosiu : Kalėdų proga sutinku , kad LŠF tinklapyje , kur parašyta Tarptautinis mačas Lietuva - Lenkija , parašote normaliomis raidėmis, kad įvyko klaida ir atsiprašote manęs. Lauksiu iki 2020 01 01. Po to gausite raštiką pasiūlymą susitaikyti ( dėl to ir klausiau LŠF adreso ). Turėsite atsakymui dar dvi savaites. Taip , kad laiko dar yra.... Šiuo atveju siūlau nejuokauti :( Traukinys yra pajudėjęs , bet jo greitis nedidelis ir jį galima sustabdyti.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2019 Dec 21, 15:05

Noriu issakyt ir as savo nuomone del labai jau ikaitusios situacijos. Nezinau kaip viskas vyko, bet speciau, kad abi puses nelabai troksta ramiai issiaiskint. Nuo pradziu pradedu. Sumazejus tarptautiniu brazilisku saskiu varzybu ir beveik nustojus rengt pasaulio cempionatus stipriausi zaidejai nustojo dalyvaut Lietuvos cempionatuose. Cia jau virs 10 metu. Jau tada buvo pradeta kalbet, kad turnyras neatrankinis. Buvo kalbeta ir del statuso pakeitima i taures varzybas.Tuo metu nesulaukiau kazkokio palaikymo sutvarkytisi klausima. Jauciau, kad kazkada gali ivykt konfliktas.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2019 Dec 21, 17:45

Budavo tokiu situaciju, kai paskelbiamas varzybu laikas jau po ivykusio Lietuvos cempionato. Kaip elgtis tada, jei niekas is stipresniu ner zaides? As esu uz tai, kad kovojama del titulo, bet cempionatai neatrankiniai, nes kalendoriuj nera paskelbtu jokiu atrankiniu varzybu braziliskomis. Kartosiuos, kad situacijos kaip yra federacijoj ir kaip viskas cia vyko nezinau. Lenkai norejo stipriausiu, as tikejausi, kad jie bus tikrai stiprus, bet susitikimo diena juos pamates buvau tikras, kad laimesim. Antra diena galima buvo ramiai ijungt ir keleta is cempionato zaideju. Zaideju sarasus turi tvarkyt 64 vadas. Ji ir turi priimt atsakomybe uz visa tai. Dar vienas ne Aruno pusej dalykas, kad pasauly braziliskomis zaidzia siuolaikine versija, musu cempionatai klasika, tik vieno ar puses ejimo burtai.. Musiskiai dalyvaudami europos, pasaulio ar pasaulio taures turnyruose zaidzia siuolaikine versija. Kas ir buvo zaidziama mace
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby ricka-plun » Sat 2020 Jan 04, 23:29

arunas05 wrote:Kaip Lietuvos šaškių federacijos prezidentas, savo bičiulių bendruomenei noriu palinkėti pačių gražiausių šv. Kalėdų. Lai gražiausių žiemos švenčių nuotaikos šildo jūsų širdis ir namus. O po palinkėjimo išsakysiu ir trumpą savo komentarą dėl kilusios diskusijos. Gerbiamas Arūnai, Lietuvos rinktinės sudėtį tvirtino federacijos vykdomasis komitetas. Tai nusprendė ne vienas ar kitas žmogus. Arūnai, apgailestauju, kad šįsyk nebuvote pakviestas į rinktinę. Kad tokių diskusijų ateityje nereikėtų, jūsų iškeltą klausimą apsvarstysime eiliniame komiteto posėdyje. Lietuvos šaškių federacijos prezidentas R. Paškauskas


Kadangi yra rašoma apie LŠF , tai savo nuomonę parašysiu čia. Gal visiems jau nusibodo, bet man toks LŠF elgesys sukėlė emocinį ir dvasinį sukrėtimą, kad net negalėsiu rytoj žaisti Kalėdiniame turnyre :( Pirmadienį einu pas gydytoją :( Ačiū LŠF :(
1. Kas tvirtino ar sudarė rinktinę nėra esmė. Pagrindinis klausimas : kodėl 2019 m. LR BRAZILIŠKŲ šaškių čempionas NEBUVO PAKVIESTAS draugiškam mačui su Lenkija? Čia ne Pasaulio ar Europos čempionatas, o DRAUGIŠKAS mačas. Pravedžiau apklausą tarp kažkada sportavusių vyrų : daugiausia atsakymų buvo - nesąmonė, o vienas išvis pasakė : - izdivalkė ( pasityčiojimas). :( Tai va....
2. Žaisdamas LR braziliškų šaškių čempionate, aš NEBEGALIU žaisti Žalgiriadoje :(
3. Jeigu LŠF SUKLYDO , tai pasikartosiu : Kalėdų proga sutinku , kad LŠF tinklapyje , kur parašyta Tarptautinis mačas Lietuva - Lenkija , parašote normaliomis raidėmis, kad įvyko klaida ir atsiprašote manęs. Lauksiu iki 2020 01 01. Po to gausite raštiką pasiūlymą susitaikyti ( dėl to ir klausiau LŠF adreso ). Turėsite atsakymui dar dvi savaites. Taip , kad laiko dar yra.... Šiuo atveju siūlau nejuokauti :( Traukinys yra pajudėjęs , bet jo greitis nedidelis ir jį galima sustabdyti.

Oficialaus atsiprasymo,kaip noreta-Neivyko!Laukiam fejerverku!Idomu kada tik jie?
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: LŠF ir VK

Postby Vajus » Tue 2020 Jan 28, 19:31

Nuomonė dėl Arūno Bučinsko išreikštų pretenzijų:

Vietoj įžangos:

Kilus aistroms, sukeltomis Arūno Bučinsko pasisakymų, norėjau sureaguoti …

Bet, šiek tiek pamąstęs, nusprendžiau patylėti… Diskutuojant su Arūnu vienais ar kitais klausimais, su juo ginčytis, kaip parodė patirtis, beprasmiška: kad ir kokie aiškūs argumentai būna išdėstyti jo nepagrįstiems teiginiams paneigti, jis beveik niekada neprisipažįsta klydęs ir užsispyrusiai tebetvirtina savo… Taip bus ir šį kartą, tai kam gaišti veltui laiką ,- pagalvojau aš.

Šiek tiek į šoną…
Visai nesenai teko sudalyvauti “Žalgirio” draugijos žiemos žaidynėse Alytuje. Malonu buvo šaškių varžybose išvysti LŠF prezidentą R.Paškauską. Kaip čia neprisiminsi, kad panašaus dėmesio iš ankstesnių LŠF prezidentų nesulaukdavome …

Prisiminus, kad buvę LŠF prezidentai net į viešą forume išreikštą kritiką jų atžvilgiu nesureaguodavo, ką jau ten bekalbėti apie kitokius dalykus, dar maloniau nuteikė R.Paškausko dėmesys A.Bučinsko rašiniui, susirūpinimas esama situacija ir noras išgirsti neutralių stebėtojų iš šalies vertinimą. Dedu už tai pliusą dabartiniam LŠF prezidentui: matyti, kad jis seka įvykius, skaito forumo naujienas. Primenu, kad Bučinskas išreiškė nepasitenkinimą LŠF federacijai, kad jo, tapusio 2019m. Lietuvos braziliškų šaškių čempionu, nepakvietė į Lietuvos komandą (5 žaidėjai), žaidusią mačą su Lenkija.

Negaliu nesureaguoti į Gerb. LŠF prezidento R. Paškausko prašymą, kad aš, kaip asmuo, turintis ilgametę dalyvavimo Lietuvos rinktinėje patirtį ir esantis neutraliose stebėtojo pozicijose (1.nesu LŠF VYKDOMOJO KOMITETO -[patikslinu žodžiais vykdomojo komiteto, atsižvelgęs į teisingą Sigito repliką], narys 2. nebuvau šio mačo dalyvis ), pareikščiau savo nuomonę (kokia ta nuomonė yra ar bus,prieš kreipdamasis, jis nežinojo,tiesiog norėjo pamatyti vertinimą iš šono šiuo klausimu)...

Tą ir pabandysiu padaryti, cituodamas paties Arūno Bučinsko, kitų diskusijos dalyvių pasisakymus bei pridėdamas savo komentarus. Beje, forumą skaito ir asmenys, kurie domisi įvykiais šaškių pasaulyje, bet patys aktyviai nežaidžia , todėl visų “slapyvardžių”, jie matomai , gali nežinoti. Aiškumo dėlei, forumo polemikos šiuo klausimu dalyvių vardus ir pavardes cituosiu, remdamasis tikrais vardais, pavardėmis.

-----------------------------------------------------------------------

O dabar prie reikalo:


Cituoju :Arūnas Bučinskas (iš Šiaulių, meistras, aktyvus šio forumo dalyvis ):
Esu 2019 m. čempionas ir LŠF VK PRIVALĖJO man siūlyti žaisti. GALVOJU, KAD LŠF VADOVYBĖ TURĖTŲ FEDERACIJOS TINKLAPYJE VIEŠAI ATSIPRAŠYTI UŽ SAVO VEIKSMUS MANO ATŽVILGIU.

Cituoju:Egidijus Petryla (iš Vilniaus, tarptautinis meistras, ilgametis LR rinktinės narys, šio forumo įkūrėjas)

Aš neblogai moku skaityti nuostatus ir matau, kad niekas nieko neprivalėjo. Komandinėms varžyboms rinktinės formuojamos ne pagal vieno konkretaus čempionato rezultatus, o pagal rezultatų visumą.

Komentaras:
Čia buvo komandinis mačas, o ne asmeninis čempionatas. Todėl 100 proc. pritariu Egidijaus išsakytai minčiai: NIEKAS NIEKO NEPRIVALĖJO. Komanda, kaip taisyklė, formuojama ne pagal kažkokio vieno čempionato, o pagal visumą rezultatų. Be to, yra ir visa eilė papildomų faktorių, bet apie juos vėliau...

Sigitas Smaidrys (iš Vilniaus , mačo dalyvis, ilgametis LR rinktinės narys, daugkartinis Lietuvos čempionas, didmeistris)
Tiesą sakant, kas čempionas braziliškų tikrai nežinau ir tas čempionatas stipriausių nedomina.

Komentaras:
Tiesą sakant, nežinojau ir aš. Beje, į visus brazilškus čempionatus aš žiūriu , kaip ir Sigitas, gana skeptiškai. Ir ne vien dėl to, jog ten stipriausi žaidėjai nežaidžia…
Pridursiu (čia gal ir ne visai į temą ): tai, kad yra dvejos šaškių rūšys ,“100” ir “64” , šaškių įvaizdžiui visumoje daugiau kenkia nei nepadeda… Bet čia tokia realybė,- nieko nepakeisi.
Ir staiga mes patys, papildomai savo noru, dar “atrandame” trečią šaškių rūšį-braziliškas...Grynai mano asmenine nuomone, šaškių įvaizdžiui formuoti visuomenėje gaunasi “perteklius” … :)

Ričardas Valužis (iš Plungės; meistras, daugkartinis Lietuvos finalų dalyvis):
Visai cia,kaip ir liuks gavosi! Juk Laimejo?Klausimas galėtu būti tik,kokiu pagrindu buvo sudaryta ši rinktinė?

Komentaras:
Na taip... Pritariu Ričardui. Tikrai „ liuks“...
Į natūralų Ričardo klausimą bandau atsakyti taip: „liuks“ gavosi, nes buvo stengiamasi rinktinę sudaryti iš stiprių žaidėjų, o ne pagal braziliškų šaškių čempionato rezultatus.
Pasamprotaukim: galima būtų eksperimento dėlei sudaryti rinktinę pagal paskutinio braziliškų šaškių čempionato (ar netgi kelių paskutinių tokių čempionatų ) rezultatus...
Kokia tikėtina būtų tokiu atveju mačo Lietuva-Lenkija baigtis? Lyg ir turėčiau būti „patriotas“,-deja, prognozuočiau, kad, ko gero, mačą tokiu atveju netgi „prapiltumėm“ ... Štai jums ir iš dalies atsakymas apie komandos formavimo principus...
-----------------------------------------------------------------------------

Reziumuoju :
1. Tai, kad rinktinė Lietuvos-Lenkijos mačui buvo formuojama ne pagal braziliškų čempionatų (silpnų pagal sudėtį) rezultatus, buvo teisingas sprendimas.

2. Formuojant komandą, atsižvelgiama ne tik į sportinį meistriškumą. Yra ir kiti faktoriai (ir dažnai jie būna netgi svarbesni nei žaidėjo meistriškumas): gebėjimas tęsėti pažadą atvykti, charakterio suderinamumas su kitais komandos dalyviais ir t.t.
Būtent šiuo požiūriu Bučinsko pozicijos, bent kiek aš žinau, atrodo prastokai. Galiu, nesileisdamas į detales, porą pavyzdžių paminėti:
a) buvau 2007m. įvykusio mačo Lietuva-Lenkija iniciatorius ir organizatorius. Kviečiau Bučinską į šį mačą . Deja, jo žadėto dalyvavimo nesulaukiau…
b ) Šiaulių “Finto” komandos kapitono G.Petraičio paklausius, kodėl šiauliečio A.Bučinsko neima į savo komandą, išgirdau kategorišką atsakymą: Bučinskas už mus nežais niekada…taškas…
Kaip sakoma tokiais atvejais, komentarų nebereikia…

3. Net ir vertinant grynai sportinį meistriškumą, Arūno pretenzijos, mano požiūriu, švelniai tariant, yra labai abejotinos: tarp Lietuvos atstovų, dalyvavusių mače, maždaug lygus jam pagal pajėgumą buvo tik Petrauskas; visi kiti Lietuvos atstovai, dalyvavę mače, mano nuomone, yra šiai dienai pajėgesni už jį…

4. Skirkim atstovavimą komandinį (šaliai , klubui, miestui ir t.t) ir asmeninį atstovavimą. Įvairiose srityse pilna pavyzdžių, kai komandos sudaromos, atsižvelgiant pagrindinai ne į asmeninius pasiekimus….
Mano giliu įsitikinimu, šalies čempionas turi turėtI teisę atstovauti savo šaliai. Bet ta teisė galioja tik ASMENINĖMS varžyboms, o ne komandiniams čempionatams ar mačams,kaip kad buvo šį kartą…
--------------------------------------------------------------------------------------

Pabaigai:
Cituoju: Romutis Paškauskas: (Lietuvos šaškių federacijos prezidentas):
Gerbiamas Arūnai, Lietuvos rinktinės sudėtį tvirtino federacijos vykdomasis komitetas. Tai nusprendė ne vienas ar kitas žmogus. Arūnai, apgailestauju, kad šįsyk nebuvote pakviestas į rinktinę. Kad tokių diskusijų ateityje nereikėtų, jūsų iškeltą klausimą apsvarstysime eiliniame komiteto posėdyje. Lietuvos šaškių federacijos prezidentas R. Paškauskas;

Komentaras: Labai korektiškas ir žmogiškai jautrus atsakymas …

Vaidas Puočiauskas
(iš Vilniaus, ilgametis Lietuvos rinktinės narys, daugkartinis Lietuvos čempionas)
Last edited by Vajus on Wed 2020 Jan 29, 0:50, edited 2 times in total.
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2020 Jan 28, 22:17

Beprasmis gincas . Nesuprantu kodel jis buvo primintas, nes pretenziju negali tureti ne viena puse . Bet taktiskiau galejo abi puses pasielgti . Tam sutrukde per trumpas pasiruosimas macui , nebuvo paskelbta apie maca ir dalyvius. Jei Arunas butu norejes sudalyvaut ir apie tai butu praneses, manau jam nebutu atsakyta ,nors tai tikrai nebutu privaloma . Dar Vaidas truputi nustebino parases, kad jis jau nebe LSF narys . Prasom si jo pasisakyma uzfiksuoti ir teisejai nuo siol turi starto mokesti reikalaut kaip is uzsieniecio :) . Ir dar .Cia kaip nerasyta taisykle , kad cempionas atstovauja rinktinei taikoma atrankinese paprastu bei simtalangiu saskiu cempionatuose.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby Algimantas » Mon 2021 Jul 05, 16:06

Iš 2021 m. LŠF varžybų kalendoriaus:
"(...)
X.22 - 24 Bačkonys Lietuvos Respublikos klubų čempionatas- „64“
X.23 Bačkonys LŠF ataskaitinė-rinkiminė konferencija
(...)"

Mano nuomone, stebint kas vyksta pasaulyje ir naujienas iš "Covid-19 bei vakcinacijos frontų", beveik 100 proc. aišku, kad spalio pabaigoje bus gana griežtas karantinas ir tie renginiai numatytu laiku neįvyks.
Jeigu 2020 m. LŠF ataskaitinės - rinkiminės konferencijos neįvykimas dėl Covid-19 suprantamas ir pateisinamas, tai jeigu konferencija nusikels dar į 2022 m., mano nuomone, suprasti bus sunkiau (nekalbant jau apie visai įmanomus teisinius, praktinius nepatogumus). "Langas" yra/vis dar yra ir dar kurį laiką bus. Jeigu nėra kitų variantų, gal nebūtina ją dubliuoti su varžybomis. Klubų atstovams nesunku suvažiuoti vienai dienai (kelioms valandoms) kad ir į Vilnių. Nebus kvorumo? Pagal LR Asociacijų įstatymą iš karto galima numatyti pakartotiną konferenciją kad ir po 2 savaičių, kur kvorumas jau net nebūtų reikalingas.
Siūlyčiau LŠF VK skubiai apsvarstyti šį klausimą.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: LŠF ir VK

Postby arunas05 » Wed 2021 Jul 14, 20:46

Algimantas wrote:Iš 2021 m. LŠF varžybų kalendoriaus:
"(...)
X.22 - 24 Bačkonys Lietuvos Respublikos klubų čempionatas- „64“
X.23 Bačkonys LŠF ataskaitinė-rinkiminė konferencija
(...)"

Mano nuomone, stebint kas vyksta pasaulyje ir naujienas iš "Covid-19 bei vakcinacijos frontų", beveik 100 proc. aišku, kad spalio pabaigoje bus gana griežtas karantinas ir tie renginiai numatytu laiku neįvyks.
Jeigu 2020 m. LŠF ataskaitinės - rinkiminės konferencijos neįvykimas dėl Covid-19 suprantamas ir pateisinamas, tai jeigu konferencija nusikels dar į 2022 m., mano nuomone, suprasti bus sunkiau (nekalbant jau apie visai įmanomus teisinius, praktinius nepatogumus). "Langas" yra/vis dar yra ir dar kurį laiką bus. Jeigu nėra kitų variantų, gal nebūtina ją dubliuoti su varžybomis. Klubų atstovams nesunku suvažiuoti vienai dienai (kelioms valandoms) kad ir į Vilnių. Nebus kvorumo? Pagal LR Asociacijų įstatymą iš karto galima numatyti pakartotiną konferenciją kad ir po 2 savaičių, kur kvorumas jau net nebūtų reikalingas.
Siūlyčiau LŠF VK skubiai apsvarstyti šį klausimą.

Taip pat būtina padaryti reviziją už 2019 ir 2020 metus bei paruošti ir konferencijoje patvirtinti LŠF revizijų atlikimo tvarkos nuostatus.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2021 Nov 01, 10:03

Klausimas Romai. Jau ne pirmi metai kaip filmuojama ataskaitine-rinkimine konferencija. Atkreipiau demesi ,kad uz Kalvarijas balsavo Jurate Jakstoniene. Kokiu pagrindu? Cia klausimas ,kaip issireiske Edvardas, buvusiai profesionalu komandai nuo neprofesionalu.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby edvard » Mon 2021 Nov 01, 15:07

Nereikia interpretuoti mano pasakymo.
Profesionalė( buchalterė) buvo tik viena-Roma.
Apie kitus seno VK. LŠF taip nesakiau.Nes kiti buvo ne buchalteriai.
O tai svarbi pozicija kiekvienoje sporto Federacijoe.

Ir dar. Ar neužtenka tos kritikos ir vieni kitu asmeniniu kaltinimų? Gal reikia eiti toliau??

O šiaip kaip vyko rinkimai man nepatiko.
Buvo perskaitytas kazkoks sąrašas ir buvo balsuota, kaip "gerais" komunistiniais laikais už visa sąrašą.
Pagal mane kiekviena pozicija VK turi buti aptariama ir balsojama atskirai, geriausiai, kad iš ne vienos kandidatūros.
Taip pat nebuvo aptariamas pagal pozicijos(sekcijos)
praeito VK darbas.
Ir del to irgi nenorejai dirbti tokiame VK.

P. S. Gerai butu pavešinti tą naujo VK sąstata ir kas už ka atsako. Man atrodo tai nesunku parašyti.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby Aleksas » Mon 2021 Nov 01, 21:02

Edvardai, kokiu pagrindu pats balsavai 2 kortelėm? tai grubus pažeidimas nuostatų, pastebėjau tik į pabaigą
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Re: LŠF ir VK

Postby edvard » Mon 2021 Nov 01, 21:28

Ir vel kaltinimas be pagrindo.
Balsavau, nes turejau du balsus; VJŠSK(tai mano klubas) ir Vilniaus sporto mokykla "Tauras"(tai mano darbo vieta) Turejau tam poperiniu įgaliojimų su parašais (nuo VJŠSK prezidento Šarūno Mardosos ir nuo vadovybes Vilniaus SM "Tauras" )
Gal bus dar klausimų?)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby Algimantas » Mon 2021 Nov 01, 22:57

Gerb. Edvardai:
1.
LŠF VK sudėtis LŠF svetainėje, jeigu teisingai prisimenu/pastebėjau, buvo paskelbta trečią ar ketvirtą dieną po konferencijos:
https://www.saske.lt/bendros-zinios-apie-istaiga/vk/
Taip, neidealiai, bet tikrai operatyviai. "Kas už ką atsakingas", matyt/tikiuosi - derinama.
2.
Dėl Jūsų atstovavimo 2 kolektyvams/federacijos nariams minėtoje konferencijoje.
Kiek prisimenu LŠF įstatus, jie nepažeisti (dabar nebeesu LŠF Etikos ir ginčų komisijoje, tad...galiu nevaržomai tokius dalykus Forume komentuoti, jeigu apsiriksiu - nuo to niekas neapsaugotas, nebaisu).
Kitas dalykas, kad iškvietime į konferenciją buvo parašyta:
"Organizacija neturi teisės perduoti savo balso kitam kolektyvui."
Mano nuomone, pagal šį sakinį, šią sąlygą, iš anksto kvietime nustatytą visiems minėtos konferencijos dalyviams, aišku, kad vienas žmogus gali atstovauti tik vienam kolektyvui/konferencijos nariui (kaip prezidentas arba su įgaliojimu). Šiuo atveju Jūsų darbo vieta nesvarbi, konferencijoje buvo atstovaujama klubams/LŠF nariams (aišku, kad iškvietime į konferenciją ėjo kalba apie juos, o ne apie kažkieno darbo vietas).
Kodėl taip buvo parašyta - nežinau.
Kas kaip konferencijoje balsavo - nestebėjau.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests