Pasiulymai del klasifikacijos

Moderator: aleksej

Pasiulymai del klasifikacijos

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Dec 05, 15:43

Noreciau isgirst pasiulymu,kritikos ar siaip pamastymu del reitingu skaiciavimo bei atskyriu.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby ragvel » Sun 2010 Dec 05, 16:14

Del reitingu, turiu siaip klausima, jei zaidejas nezaidzia jau pvz 10 metu, ar teisinga, kad jo reitingas nesikeicia? t.y. nemazeja?. As nekalbu apie meistro ar km, normos sumazinima, ka iskovojai ta iskovojai, viskas ok. Bet reitingas is esmes juk atsipindi varzovo stipruma ir pan.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Dec 05, 16:32

O kodel jis turi mazeti? Tas nezaidimas ir lygis nera tinkantis kiekvienam.Zmogus gali nezaist turnyruose,bet sekti visus ivykius,pastoviai pazaidineti internete ar nereitinginiuose turnyruose.Vienam gali atsiliepti pertrauka zaidimui,kitam gali kaip tik ideju atnesti. Keisti klausimai siaip :). Be to reitingai juda i prieki,cia panasiai kaip egiptieciai piramide state :). kms susirenka reitingo taskus is 1 atskyrio,meistrai pasiima is kms,o virsunele nugriebia is visu ka gali.LT finale juk pajutai,kaip gera pakliuti iskart ant visu top 12 ir tai,ka rinkai per metus netekti :).Reikia geros analizes ,kad suprast kaip juda reitingai ir kaip daryt toliau su normomis.Ankschiau topiniai zaidejai turejo netoli 2300,dabar jau perlipe 2400.Jei reitingo taskai is niekur neatsiranda,vadinasi kazkas juos dalina.Pasiekt meistro lygio reitinga 2200 anksciau budavo sunkiau,dabar kandidatas gali "teisinguose" turnyruose gana greit pakelt reitinga.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Dec 05, 16:34

Siaip niekas nesame apsaugoti nuo blogo pasirodymo.Esi blogoj formoje,sergi zaisdamas ar nuvarges ir visa tai gali itakoti ,kad reitingas neatspindi tavo zaidimo tuo metu.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby ragvel » Sun 2010 Dec 05, 17:02

na normalus klausimas.
Kt.sporto sakuose gi taip yra, ir net grezciau.
Tiesiog manau, kad saskininkui jei jis jau nezaidzia jam svarbus jo iskovotas km, ar m ar pan. Nei reitingas, ypac jei nezaide ilga laika. Pvz. kai as nezaidziau nei domejaus as to reitingu nei ka. Nesakau, kad reitingas turetu mazeti drastiskai. Sakyki, nezaidei metus minus 5 balai, per 10 metu tai nedaug sudarys, arba jei jau nori, gal suzasti vel turnyre.

Na kiek prisimenu 64 Finale as nelabai isbarsciau, o pridejau tasku prie reitingo. As viska daugiau nuleisdavau vejais per klubinius, tad siemet nezaidziau :). Na cia dalis priezasties.

Na kaip tu suzaidi turnyre.. cia kita kalba. As kalbu apie visus metus (arba galima imti du metus) , ne apie 1 turnyra.
Prisimenu, kai po pertraukos ilgos nuvaziavau i Kulikausko memoriala, zaisti 100 langem. Po tiek metu nei treniravaus nei ka, klause koks mano atskyris ir pan. Sakau nzn, rasykit km. Edvardas sako, rasykit jam meistro norma. Juk kazkada ivykde. Man asmeniskai tai buvo per daug, aisku malonu, kad kazkada gal ivykdei (kazkaip neprisimenu kad federacija pasveikintu ar pranestu..) bet po tiek metu, tikrai nezaidziau as kaip meistras. surinkau ar tai 50 proc. ar tai +1.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Dec 05, 17:19

ragvel wrote:na normalus klausimas.
Kt.sporto sakuose gi taip yra, ir net grezciau.
Tiesiog manau, kad saskininkui jei jis jau nezaidzia jam svarbus jo iskovotas km, ar m ar pan. Nei reitingas, ypac jei nezaide ilga laika. Pvz. kai as nezaidziau nei domejaus as to reitingu nei ka. Nesakau, kad reitingas turetu mazeti drastiskai. Sakyki, nezaidei metus minus 5 balai, per 10 metu tai nedaug sudarys, arba jei jau nori, gal suzasti vel turnyre.

Na kiek prisimenu 64 Finale as nelabai isbarsciau, o pridejau tasku prie reitingo. As viska daugiau nuleisdavau vejais per klubinius, tad siemet nezaidziau :). Na cia dalis priezasties.

Na kaip tu suzaidi turnyre.. cia kita kalba. As kalbu apie visus metus (arba galima imti du metus) , ne apie 1 turnyra.
Prisimenu, kai po pertraukos ilgos nuvaziavau i Kulikausko memoriala, zaisti 100 langem. Po tiek metu nei treniravaus nei ka, klause koks mano atskyris ir pan. Sakau nzn, rasykit km. Edvardas sako, rasykit jam meistro norma. Juk kazkada ivykde. Man asmeniskai tai buvo per daug, aisku malonu, kad kazkada gal ivykdei (kazkaip neprisimenu kad federacija pasveikintu ar pranestu..) bet po tiek metu, tikrai nezaidziau as kaip meistras. surinkau ar tai 50 proc. ar tai +1.

Kitose sporto sakose ( kokiose? ) sportuojancio amzius gana trumpas,saskem gali visa gyvenima zaist.Saskese 10 ar 20 metu pertrauka gali but visai nezymi.O bausti tik uz tai,kad zmogus padare pertrauka manau netikslinga. Rasyti meistro norma negalima,galima uzrasyt meistro varda.Norma reik vykdyt.Jei ivykdei,tai turi zinot kur ir kada.Ar turi kokius nors popieriukus tai patvirtint? Jei ne,tada betvarke visiska tuo laiku buvo ir uz tai,kad nerandame dabar galu mums dar ir kritikos papila.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby ragvel » Sun 2010 Dec 05, 17:26

as turiu kazkoki biliteli su savo nuotrauka ir antspaudu., Druzinin dave, bet is visu tu kalbu ka girdejau apie jo darba, tai ka as zinau ... ir ar ten uz 64 ar uz 100 ivykdziau. Pilnai suprantu ir uzjauciu, kai nera normaliu sarasu tai ir buna tokiu nesklandumu.

Na del reitingo minusavimo.. cia mano nuomone, nemanau kad bausme didele, plius gal tai butu paskatinimas suzaisti vel tam zmogui. Siaip yra gi tie lyg A sarasai, B sarasai.. bent fmjd taip yra.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Dec 05, 18:17

ragvel wrote:as turiu kazkoki biliteli su savo nuotrauka ir antspaudu., Druzinin dave, bet is visu tu kalbu ka girdejau apie jo darba, tai ka as zinau ... ir ar ten uz 64 ar uz 100 ivykdziau. Pilnai suprantu ir uzjauciu, kai nera normaliu sarasu tai ir buna tokiu nesklandumu.

Na del reitingo minusavimo.. cia mano nuomone, nemanau kad bausme didele, plius gal tai butu paskatinimas suzaisti vel tam zmogui. Siaip yra gi tie lyg A sarasai, B sarasai.. bent fmjd taip yra.

Tai tu net nezinai kokiomis saskemis ivykdei SM ? :))))). Cia tai prajuokinai :) Matyt kombinacija issprendei ir gavai ta varda :) Nepyk,pajuokavau :). Kad tu toks esi kaip zaidejas,tai esu girdejes,bet pavyzdziui Borios laiku yra meistra ivykde man visai negirdetos pavardes.Siaip as ir 1 atskyrio zaidejus beveik visus Lietuvoj esu girdejes,o va meistru pasirodo ne :)
O del A ir B sarasu,tai cia kai zmogus mazai yra suzaides ar ilgai nezaides.Nuo to reitingai nemazeja
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby senelis » Sun 2010 Dec 05, 18:26

Buvo toks idomus momentas, kai pazinojau apie 10 Mazeikiu saskininku ir beveik visi jie buvo meistrai. O ju lyderis turejo didziausia retinga ne tik Lietuvoje bet ir pasaulyje.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby edvard » Sun 2010 Dec 05, 20:02

klausk-atsakysiu Tai tu net nezinai kokiomis saskemis ivykdei SM ?

:!: ivykdei LR CEMPIONATO FINALE-100. tau buvo 16 metu.ivykdei SAŽININGAI.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby ragvel » Sun 2010 Dec 05, 20:05

Edvardai, aciu uz informacija. Jumis pasitikiu.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby arunas05 » Sun 2010 Dec 05, 20:41

mane tai neramina 15 šaškininkų be atskyrių. per parą jau galėjote ir suteikti. o tie 15 šaškininkų bė atskyrio turi reitingus?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Dec 05, 20:43

edvard wrote:klausk-atsakysiu Tai tu net nezinai kokiomis saskemis ivykdei SM ?

:!: ivykdei LR CEMPIONATO FINALE-100. tau buvo 16 metu.ivykdei SAŽININGAI.

http://www.youtube.com/watch?v=5bT3NXl3x-E pabaiga :). Na ir kas toliau bus daroma del vardo? Vieni nieko nezino,kiti nieko neturi.O treti,na siuo metu man reik kazka nusprest :). Cia televizija turetu susidometi,po 20 metu slapstymosi paaiskeja naujas meistro vardas :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Dec 05, 20:44

arunas05 wrote:mane tai neramina 15 šaškininkų be atskyrių. per parą jau galėjote ir suteikti. o tie 15 šaškininkų bė atskyrio turi reitingus?

Kaip tai suteikti? Tam turi but pagrindas,uztenka is lubu suteikineti ir naikinti viska :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasiulymai del klasifikacijos

Postby arunas05 » Sun 2010 Dec 05, 20:51

tai parašyk pavardes tų nelaimėlių - gal jie išvis nežinomi LT šaškių pasaulyje.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai


Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests