LŠF ir VK

Moderator: aleksej

Re: LŠF ir VK

Postby edvard » Mon 2021 Nov 01, 23:07

Ačiū, Algimantai.
Ten pagal tą nuorodą aš rečiau užeinu.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby edvard » Mon 2021 Nov 01, 23:10

Algimantai. Gal but tiesiog nežinote, bet Vilniaus SM "Tauras" LŠF narė.

https://www.saske.lt/struktura-ir-konta ... rbuotojai/
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby Algimantas » Tue 2021 Nov 02, 0:14

edvard wrote:Algimantai. Gal but tiesiog nežinote, bet Vilniaus SM "Tauras" LŠF narė.

https://www.saske.lt/struktura-ir-konta ... rbuotojai/

Gerb. Edvardai, šiuo atveju - na, ir kas, juk Jūs pats rašėte, kad nesate šio LŠF klubo/nario - LŠF juridinio asmens narys: "VJŠSK(tai mano klubas) ir Vilniaus sporto mokykla "Tauras"(tai mano darbo vieta)". Kartoju, iškvietime į konferenciją parašyta: "Organizacija neturi teisės perduoti savo balso kitam kolektyvui." Suprantu, kad: vienas LŠF narys - juridinis asmuo negali perduoti savo balso kitam LŠF kolektyvui - juridiniam asmeniui. Tuo aiškiai buvo uždrausta vienam juridiniam LŠF nariui atstovauti kelis juridinius LŠF narius. Konkrečiam juridiniam asmeniui, aišku, atstovauja konkretus fizinis asmuo. Kartoju - LŠF įstatuose, patvirtintuose 2020 m., tokio draudimo neprisimenu, dar daugiau - pagal mane, ten parašyta, kad tai - leidžiama. Kalba eina tik apie oficialų iškvietimą į konferenciją.
P..s Atleiskite, kadangi Jūs rašote apie kitų "nepagrįstus priekaištus" (citata), parašysiu ir...apie Jūsų. Jūs rašote: "Buvo perskaitytas kazkoks sąrašas ir buvo balsuota, kaip "gerais" komunistiniais laikais už visa sąrašą.
Pagal mane kiekviena pozicija VK turi buti aptariama ir balsojama atskirai, geriausiai, kad iš ne vienos kandidatūros.
Taip pat nebuvo aptariamas pagal pozicijos(sekcijos) praeito VK darbas."
Retoriniai klausimai: ar Jūs konferencijos metu siūlėte balsuoti ne už visą sąrašą, o už atskiras VK kandidatūras? Ar Jūs siūlėte kiekvieną kandidatūrą į VK narius aptarti atskirai? Ar Jūs konferencijos metu siūlėte, kad praeito VK darbas būtų aptartas "pagal pozicijas (sekcijas)"? Jeigu siūlėte, ar Jūsų pasiūlymai nebuvo pateikti aptarimui ir balsavimui? Rašau, kad klausimai yra retoriniai, nes Jūs to nesiūlėte (net turėdamas 2 balsus).
Algimantas
 
Posts: 1436
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: LŠF ir VK

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2021 Nov 02, 1:56

edvard wrote:Nereikia interpretuoti mano pasakymo.
Profesionalė( buchalterė) buvo tik viena-Roma.
Apie kitus seno VK. LŠF taip nesakiau.Nes kiti buvo ne buchalteriai.
O tai svarbi pozicija kiekvienoje sporto Federacijoe.

Ir dar. Ar neužtenka tos kritikos ir vieni kitu asmeniniu kaltinimų? Gal reikia eiti toliau??

O šiaip kaip vyko rinkimai man nepatiko.
Buvo perskaitytas kazkoks sąrašas ir buvo balsuota, kaip "gerais" komunistiniais laikais už visa sąrašą.
Pagal mane kiekviena pozicija VK turi buti aptariama ir balsojama atskirai, geriausiai, kad iš ne vienos kandidatūros.
Taip pat nebuvo aptariamas pagal pozicijos(sekcijos)
praeito VK darbas.
Ir del to irgi nenorejai dirbti tokiame VK.

P. S. Gerai butu pavešinti tą naujo VK sąstata ir kas už ka atsako. Man atrodo tai nesunku parašyti.

Kurioje vietoje as interpretavau ? :) Save ir buvusia VK profais vadinai , o dabartine VK tau tik megejai . Klausimas siaip tai buvo Romai skirtas del Jakstonienes.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LŠF ir VK

Postby edvard » Tue 2021 Nov 02, 13:10

ačiū už komentarus.
Tikriausiai aš pats sau nupešiau balsavimo korteles ir dėl to turejau du pagal jus neteisetus balsus.
Kažkodėl visi tai mate( ir prezidentas ir nauja sekretore ir daug kas, nes buvau labai arti šio spektaklio scenos) , kad balsoju už 2 organizacijas ir tylejo. Kaip gi jus visi toleravote šitą nusikaltimą? Reiškia visi jus bendrininkai.

Daugiau ta tema neturiu ką pasakyti.
Ir teisintis man ner už ką.
Gerų rudens akimirku.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LŠF ir VK

Postby matas » Tue 2021 Nov 02, 15:29

---- gana nebloga potekstė buvo parašyta delfi.lt - lapkričio 1 d. ** --kovodamas su natūralia nelaime susiduri su savo vidine nelaime, kai dalis tavo tautos kovoti nenori **
matas
 
Posts: 282
Joined: Wed 2017 Jun 14, 14:36

Re: LŠF ir VK

Postby Algimantas » Wed 2023 Feb 22, 20:57

GERAI, KAD LIETUVOS ŠAŠKIŲ FEDERACIJA/LIETUVOS ŠAŠKIŲ FEDERACIJOS VYKDOMASIS KOMITETAS "ŠIAME KONTEKSTE" ATRODO GERAI IR ELGIASI TINKAMAI (kiek girdėjau, "kam priklauso" iš Lietuvos sporto federacijų/apie Lietuvos sporto federacijas jau surinko/renka atitinkamus duomenis - ir tai yra gerai. Negali būti, kad vienos Lietuvos sporto federacijos dalyvauja varžybose su šalių agresorių sportininkais ir gauna valstybės finansavimą, o kitos, elgdamosi tinkamai, nukentėtų. Jeigu kurios nors federacijos sportininkai nedalyvauja varžybose su šalių agresorių sportininkais ir dėl to neiškovoja titulų, skiriant finansavimą, bus įskaityti "ikikarinių metų" rezultatai. Lietuvos piliečiai laisvi, gali važiuoti ir dalyvauti, kur tik nori, bet tuo atveju sportinės federacijos prieš juos turi imtis atitinkamų veiksmų savo galimybių ir kompetencijos ribose. Mūsų atveju tai liečia paprastąsias šaškes ir Lietuvos šaškių federacijos Vykdomojo komiteto tinkamą elgesį "šiame kontekste").
Aiškėja varžybų su agresorių šalių atstovais kaina: rizikuojama netekti valstybės paramos
https://www.delfi.lt/sportas/kitos-spor ... d=92619795
Algimantas
 
Posts: 1436
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: LŠF ir VK

Postby Algimantas » Thu 2023 Mar 30, 18:32

Lietuvos šaškių federacija (LŠF) pasirašė Lietuvos sporto federacijų, organizacijų ir ministerijos deklaraciją

LŠF prezidentas Romutis Paškauskas šiomis dienomis pasirašė Lietuvos sporto šakų federacijų, organizacijų ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deklaraciją „Declaration. Position of Lithuanian sport associations on the imposition of sport sanctions on Russia and Belarus“.
LŠF šią deklaraciją, kurią pasirašė apie 70 Lietuvos sporto federacijų, organizacijų (tarp jų visos svarbiausios Lietuvos sporto federacijos bei organizacijos) ir minėta ministerija, išsiuntė Pasaulinei šaškių federacijai (FMJD), Tarptautinei šaškių federacijai (IDF) ir Europos šaškių konfederacijai (EDC)
.
Deklaracijoje išsakoma vieninga Lietuvos sporto bendruomenės pozicija dėl Rusijos ir Baltarusijos atletų dalyvavimo tarptautinėse varžybose, kol šios šalys tęsia karą Ukrainoje.
Deklaracijoje skelbiama, kad nuo Rusijos agresijos prieš Ukrainą pradžios 2022 m. vasario 24 d. laikomasi vienodos pozicijos, kad Rusijos ir Baltarusijos sportininkai neturėtų turėti teisės dalyvauti jokiose tarptautinėse sporto varžybose, tarp jų ir atrankoje į olimpines žaidynes.
Dėl Rusijos vykdomo karo, kurį remia Baltarusija, Ukrainos sportininkai, skirtingai nei Rusijos ir Baltarusijos, neturi galimybės treniruotis saugiomis sąlygomis. Ukrainos sporto infrastruktūra niokojama, daugiau kaip 220 Ukrainos nacionalinės rinktinės narių jau žuvo kare.
Deklaracijoje išsakomas pasipiktinimas 2023 m. sausio 25 d. Tarptautinio olimpinio komiteto pareiškimu, kuriame yra nuostatų, atveriančių kelią Rusijos ir Baltarusijos sportininkams sugrįžti į tarptautines sporto arenas ir dalyvauti artėjančiose olimpinėse žaidynėse.
Ketinimais grąžinti Rusijos ir Baltarusijos sportininkus į tarptautines varžybas, prisidengiant neutralumo šydu, bandoma pateisinti šių šalių vykdomą agresiją Ukrainoje ir plačiai skleidžiamą propagandą, o sportas naudojamas kaip viena iš priemonių atitraukti dėmesį nuo vykdomų nusikaltimų.
„Mes, Lietuvos sporto bendruomenės atstovai, manome, kad Rusijos ir Baltarusijos sportininkai negali varžytis po jokia vėliava. Šie sportininkai dažniausiai gauna savo vyriausybių finansavimą ir dalyvauja savo nacionalinių sporto šakų asociacijų organizuojamose varžybose. Jie jokiu būdu negali būti laikomi neutraliais. Todėl prieštaraujame ir tam, kad rusų ir baltarusių atletai dalyvautų tarptautinėse varžybose po neutralia vėliava, ir tam, kad jie dalyvautų varžybose Lietuvoje.
Atsižvelgdami į išdėstytus argumentus, laikomės pozicijos, kad iki tol, kol Rusija tęs agresiją Ukrainoje, nematome galimybės Rusijos ir Baltarusijos sportininkams grįžti į tarptautines varžybas, o Rusijos ir Baltarusijos sportininkai, jų rinktinės, klubinės komandos Lietuvoje nėra laukiami“, – dėstoma deklaracijoje.
Lietuvos sporto federacijų, organizacijų ir ministerijos deklaracija išplatinta tarptautinėms sporto šakų federacijoms, Tarptautiniam olimpiniam komitetui, įvairių šalių sporto organizacijom.
Algimantas
 
Posts: 1436
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Previous

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests