Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

jei turite kokių pastabų dėl forumo ar tinklalapio - prašom sakyti čia

Moderator: aleksej

Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalintas iš forumo?

Taip
9
75%
Deja,bet taip
3
25%
 
Total votes : 12

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby kjust » Sat 2010 Mar 06, 0:22

ai viskas juk labai logiška :) jei žmogus žaidžia susirašinėjant su 2 akauntais,tai ir čia forume,jis už 2 akauntus :) įprotis toks jau dalykas,kad taip paprastai jo neatsikratysi . man užtenka savų nuodėmių ir nereikia mane su kažkuom sutapatinti , ka yra edvardas 74 labai gerai žinau ir žinau koks jis yra ... ne tai svarbiausia , manau kad tai rašo NAVIKAUSKAS , tai tik noriu pasakyt , kad normą kms aš įvykdžiau dar senais laikais , žaisdamas be jokų programų , Maskvos čempionate dar ir nereikia bereikalingų diskucijų.... paskaičiau ... atrodo jauni visi bet kaip nesinori ,kad nekritikuoti ...mes teisūs///
kjust
 
Posts: 3
Joined: Thu 2009 Nov 12, 13:45

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby Baskep » Sat 2010 Mar 06, 23:57

kjust wrote:ai viskas juk labai logiška :) jei žmogus žaidžia susirašinėjant su 2 akauntais,tai ir čia forume,jis už 2 akauntus :) įprotis toks jau dalykas,kad taip paprastai jo neatsikratysi . man užtenka savų nuodėmių ir nereikia mane su kažkuom sutapatinti , ka yra edvardas 74 labai gerai žinau ir žinau koks jis yra ... ne tai svarbiausia , manau kad tai rašo NAVIKAUSKAS , tai tik noriu pasakyt , kad normą kms aš įvykdžiau dar senais laikais , žaisdamas be jokų programų , Maskvos čempionate dar ir nereikia bereikalingų diskucijų.... paskaičiau ... atrodo jauni visi bet kaip nesinori ,kad nekritikuoti ...mes teisūs///



viskas ok, aš nieko prieš jus neturiu asmeniško,jūs man netrukdot. viskas gerai.sėkmės jums.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Previous

Return to Pasiūlymai, pageidavimai, patarimai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests