LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Moderator: aleksej

LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby SANDRALaurutiene » Mon 2023 Sep 25, 8:53

Tvirtinu:
Lietuvos šaškių federacijos
Viceprezidentė – Sandra Laurutienė

2023 METŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS JAUNIŲ KOMANDINIS ŠAŠKIŲ "64" ČEMPIONATAS

I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. 2023 metų Lietuvos Respublikos jaunių komandinio šaškių „64“ čempionato nuostatai reglamentuoja čempionato tikslus, uždavinius, organizavimo, finansavimo, dalyvavimo bei- apdovanojimo jose tvarką.

II. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
2.1. populiarinti žaidimą šaškėmis, ieškoti gabių, talentingų vaikų, sudaryti sąlygas jiems tobulėti;
2.2. išaiškinti 2023 m. geriausias komandas (3 berniukai +1 mergaitė), sudarytas iš įvairių amžiaus
grupių (jaunių,jaunučių ir vaikų) sportininkų šaškių „64“ čempionate.

III. ORGANIZATORIAI
3. Čempionatą organizuoja ir vykdo Lietuvos šaškių federacija.

IV. DALYVIAI
4. Komandiniame čempionate gali dalyvauti Lietuvos miestų, rajonų, sporto mokyklų bei bendrojo ugdymo mokyklų komandos. Komandos sudėtyje 4 dalyviai- 3 berniukai ir 1 mergaitė. Amžius 1 lenta- jaunių grupė (2007 m. gimimo ir jaunesni); 2 lenta- jaunučių grupė (2010 m. gimimo ir jaunesni) ir 3 lenta- vaikų grupė (2013 m. gimimo ir jaunesni); 4 lenta- Mergaitė- (2007 m. gimimo ir jaunesnės). Mergaitės gali žaisti berniukų lentose, o taip pat jaunesni sportininkai gali žaisti vyresniųjų lentose. Sporto mokyklų (centrų) (Vilniaus, Šiaulių ir Marijampolės) negali komandoje turėti kito miesto atstovą.

V. VYKDYMO LAIKAS IR VIETA
5. Lietuvos Respublikos komandinis jaunių šaškių „64“ čempionatas vyks 2023 m.rugsėjo 30 d. Bačkonyse (Kaišiadorių raj.). Čempionato pradžia 11.00 val. Atvykimas iki 10.45 val. Varžybų uždarymas– 17.00 val.

VI. REGLAMENTAS
6.1. Čempionatas vykdomas ratų sistema (jei komandų skaičius - iki 12) ir šveicariška sistema 8- 9 ratai (jei komandų sk. didesnis nei 12). Tikslesnį varžybų reglamentą nustato teisėjų kolegija atsižvelgdama į dalyvaujančių komandų skaičių. Laikas kiekvienam žaidėjui- 10 min. + 5 sek. Komandinėje įskaitoje sudedami visų keturių komandos narių (vaikinų ir merginų kartu) iškovoti taškai.
6.2 Individualioje įskaitoje kiekvienoje lentoje už pergalę skiriami 2 taškai, už lygiąsias– 1 taškas, pralaimėjimas– 0 taškų. Nugalėtojai nustatomi pagal didžiausią taškų skaičių.
6.3 Taškų lygybės atveju lemia papildomi rodikliai, kurie nustatyti kompiuterinėje teisėjavimo programoje:
a) Zonenborno-Bergerio koeficientų sistema (sumuojami dvigubi taškai varžovų, prieš kuriuos laimėta, ir pridedami taškai varžovų, su kuriais sužaista lygiosiomis);
b) didesnį pergalių skaičių;
c) tarpusavio susitikimo rezultatą;
Žaidžiama pagal Lietuvoje galiojančias šaškių taisykles.

VII. DALYVIŲ PRIĖMIMO SĄLYGOS
7.1 Čempionato dalyviai, komandų bei delegacijų vadovai iki 09.27 d. pateikia išankstines (preliminarias) paraiškas, nurodant komandos pavadinimą, tikslią dalyvių gimimo datą ir vadovo vardą, pavardę, kontaktinį telefono nr. Šiuos duomenis prašome pateikti Vitui Labučiui, el. paštu vitasmeister@gmail.com arba tel. +370 612 15395.
7.2. Prieš čempionatą komandos vadovai teisėjų kolegijai pateikia vardinės paraiškos originalą, patvirtintą įstaigos vadovo parašu ir antspaudu(jei toks yra numatytas).
7.3. Už sportininkų saugumą ir elgesį čempionato dieną atsako komandos vadovas ir siunčianti organizacija.

VIII APDOVANOJIMAS
8. Komanda nugalėtoja apdovanojama taure, medaliais ir diplomais, 2-3 vietas užėmusios komandos- medaliais ir diplomais. Kiekvienos lentos prizininkai asmeninėje įskaitoje apdovanojami medaliais, diplomais, o čempionai ir taurėmis. Komanda užėmusi 1-ąją vietą iškovoja teisę atstovauti Lietuvą tarptautiniame 2023 m. šaškių turnyre "Auksinė šaškė".

IX. FINANSAVIMAS
9.1. Kelionės išlaidas, susijusias su dalyvių, trenerio ar delegacijų atstovo dalyvavimu čempionate apmoka komandiruojanti organizacija.
9.2. Čempionato dalyvių maitinimu rūpinasi Lietuvos šaškių federacija. Bus apmokama (4 dalyviams + treneris).
9.3. LŠF padengia apdovanojimo (taurės, medaliai, diplomai), turnyrinės salės nuomos, teisėjavimo išlaidas, dalyvių bei trenerių maitinimo išlaidas.
SANDRALaurutiene
 
Posts: 197
Joined: Wed 2022 Apr 20, 21:13

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby vitas67 » Sat 2023 Sep 30, 12:26

vitas67
 
Posts: 992
Joined: Tue 2010 Jan 05, 22:50

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby edvard » Sat 2023 Sep 30, 16:15

Sveikinu " Dubysą" su 1 vietą!

Gaila ,kad nesirenka net 8 komandos.
Nėra net Kupiškio komandos.....
Gal reikėtų pagalvoti apie kitą formatą tokių varžybų?..,...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby aleksej » Sun 2023 Oct 01, 11:44

Neįmanoma patalpinti nuotraukas. Viename pranešime net vienos nuotraukos neleidžia prikabinti.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby edvard » Sun 2023 Oct 01, 12:09

viskas įmanoma.,tik mokėti reikia.
Moka Romą( nes aš nemoku...) ir visada tai daro ,kai aš paprašau jos. Bet turi dar kas nors išmokti pagaliau)
Atrodo reikia kažką tai sumažinti) ir tada talpinti
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby aleksej » Sun 2023 Oct 01, 12:57

Man rodos reikalas ne mokėjime, o turėjime. Aišku, kad reikia mažinti nuotraukų dydį. Tam reikia padirbėti su programa apdorojančią nuotraukas. Skirti daug papildomo laiko, kad atlikti elementarų veiksmą - įkelti nuotrauką. Tai nepatogu. Ir gali ir nepadėti jei forume žema talpinamo tūrio kvota. Todėl Facebook ir nugali forumus, ten nereikia sau kvaršinti galvos.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2023 Oct 01, 13:02

Edvardai,visi moka kelti ir mažinti nuotraukas ,problema svetainėje, Sandra kalbėjo,kad turėsime naują,bet pasirodo,kad tai vėl tik kalbos.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby edvard » Sun 2023 Oct 01, 13:05

feisbuk feisbukininkams , tiems kurie mėgsta patalpinti save,savo katės ,savo vaikų nuotraukos, savo suvalgytą koše, savo meilužiu nuotraukos ,savo auksinis mintys pranešti visam pasauliui ,nuo Afrikos iki Saliamo salų ....
O kur dėtis paprastiems žmonėms ,antifeisininkams?
Tiems kurie čia tik, šaškių mėgėjams?

Nežinau ką pasakė Sandra , bet ir čia viskas įmanoma.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2023 Oct 01, 13:18

edvard wrote:
Nežinau ką pasakė Sandra , bet ir čia viskas įmanoma.

Jei ,Edvardai ,žinai,tai padėk :). Nežinau kas gali padėt,gal tik Egidijus.Nera vietos,kartais apie kažkokią kvotą rašo :). Po kažkurio laiko susitvarko arba kažkas sutvarko.Gal prasitrina seni įrašai arba juos pratrina.Nesigilinau i šią bėdą,tik žinau,kad ji ýra.Prieš porą savaičių negalėjau įkelt ,po savaitės mačiau,kad jau galima.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby edvard » Sun 2023 Oct 01, 13:31

Kaip padėti?? Aš galiu buti fotografas ir tai yra mano funkcija.
Būti tarpininkų tarp kito žmogaus ir Romos?
Tarpininkavimas kainuoja.
O šiaip sėdėjimas feibuke , neabejojų atima daug daugiau laiko nei programos atsiuntimas ir nuotraukų talpinimas .
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2023 Oct 01, 19:44

edvard wrote:Kaip padėti?? Aš galiu buti fotografas ir tai yra mano funkcija.
Būti tarpininkų tarp kito žmogaus ir Romos?
Tarpininkavimas kainuoja.
O šiaip sėdėjimas feibuke , neabejojų atima daug daugiau laiko nei programos atsiuntimas ir nuotraukų talpinimas .
Edvardai , prie ko čia Roma? Ji gali tinklapio problemas išspręsti? Sorry, the board attachment quota has been reached. Va kas dabar man rašoma , neleidžiama įkelt .Keliama nuotrauka buvo 102 kb. O buti fotografu tikrai yra daug sudėtingiau , nei sumažinti ir įkelt nuotraukas , tau tas gausis , jei bent vieną kartą pabandysi . Roma irgi pradžioj kol nebandė nemokėjo , pakako vieną kart pas ją parodyt ir jai klausimų nebekilo. Man irgi Audrius kažkada parodė kaip jis daro , to pakako, neišradinėjau daugiau nieko. Jei kas nors skaito ir žino , kaip apeiti šitą jau užpildytą kvotą parašykite , tuo tikrai padėsite .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby aleksej » Sun 2023 Oct 01, 20:04

Edvardai, prie ko čia Roma? Ji gali tinklapio problemas išspręsti? Sorry, the board attachment quota has been reached. Va kas dabar man rašoma, neleidžiama įkelt. Keliama nuotrauka buvo 102 kb.

Man ta pati istorija. Jau viską išbandžiau, bet rašo šitą - Sorry, the board attachment quota has been reached. Todėl ir paminėjau kad ir nuotraukų mažinimas gali nepadėti forume.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2023 Oct 01, 20:30

Pabandžiau pratrinti savo seniau įkeltas nuotraukas, kurias turiu išsisaugojęs. Atsirado vietos ir bandau įkelt dieną padarytą ekrano vaizdą :)
Attachments
partijos.jpg
partijos.jpg (102.23 KiB) Viewed 821 times
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2023 Oct 01, 20:34

Dabar Aleksejus gali sukelt nuotraukas :) . Bet jei tokia kaina mes bandome išgauti vietos , tai čia labai negerai. Dabar suprantu , kodėl labai nemažai senųjų nuotraukų nebelikę , gal ir informacijos .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LR jaunių šaškių "64" komandinis čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2023 Oct 01, 20:46

Tik sumažink , labai jau daug sveria foto :) . Tada ir daugiau jų tilps. Anksčiau kiek pamenu buvo iki 128 ar 256 kb leidžiama įkėlinėti.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests