Page 1 of 1
Šaškių turnyras Stalgėnai 2018
Posted:
Mon 2018 Oct 08, 9:07
by telsiskis
Spalio 21 d. (sekmadienį) 10 val, Plungės rajone Stalgėnų kaime vyks šaškių turnyras STALGĖNAI 2018
1. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS
Plungės raj. Stalgėnų km. Mokyklos g. 1 ,Stalgėnų pagrindinė mokykla;
Varžybų pradžia 10,30 min, registracija 10 val.
2. VARŽYBŲ REGLAMENTAS
Varžybos vykdomos šveicariška sistema 9 turai, laiko kontrole 12min+3s arba 15 min. kiekvienam žaidėjui partijai sužaisti.
3.DALYVIAI IR APDOVANOJIMAI
Dalyvauti kviečiami visi norintys miestų, rajonų bei klubų šaškininkai.
Dalyviai bus apdovanoti 4 kategorijose (vyrai, moterys, vaikai, veteranai)
4. ORGANIZAVIMAS
Šaškių varžybas organizuoja Irena Čiuželienė, Stalgėnų seniūnija.
Informacija telefonu 8-624 42545
Re: Šaškių turnyras Stalgėnai 2018
Posted:
Thu 2018 Oct 18, 14:54
by telsiskis
Prašyčiau registruotis el. paštu
saskestelsiai@gmail.com arba telefonu 8-684 22100 (trumpaja sms žinute).Teisėjas Saulius Urbonas. Skaičiuosime reitingus (15min).
Ačiū
Re: Šaškių turnyras Stalgėnai 2018
Posted:
Sun 2018 Oct 21, 19:03
by telsiskis
.
Re: Šaškių turnyras Stalgėnai 2018
Posted:
Sun 2018 Oct 21, 19:30
by telsiskis
STALGĖNŲ 100-mečio šaškių turnyras , Stalgėnai 2018 10 21
Vieta Vardas Pavardė reitingas,miestas Taškai M-Buch. Buch. Progr.
1 Saulius Gricius, 2240 Klaipėda 7 40.0 51.5 37.0
2 Aleksėjus Papulovas, 2262 Mažeikiai 7 38.5 49.5 37.0
3 Benas Bagočius, 2091 Šilutė 6 40.5 51.5 32.5
4 Modestas Klimas, 2106 Priekulė 6 39.0 49.0 32.5
5 Algirdas Urbonas, 2043 Mažeikiai 6 39.0 48.0 30.5
6 Domas Girčius, 2032 Šilutė 6 37.5 46.5 31.5
7 Petras Lažauninkas, 2095 Kaišiadorys 5.5 39.5 51.0 30.0
8 Romualdas Eičas, 2000 Tauragė 5.5 38.0 48.5 28.5
9 Rimantas Pocius, 2059 Klaipėda 5.5 37.0 48.0 30.0
10 Saulius Urbonas, 2089 Telšiai 5.5 35.0 45.0 27.5
11 Antanas Varinauskas, 2046 Kretinga 5.5 33.5 43.5 27.5
12 Petronėlė Kedienė, 1861 Telšiai 5.5 31.5 40.5 25.5
13 Artūras Raudys, 2074 Lieplaukė 5.5 30.5 39.5 26.0
14 Jonas Inzelis, 1741 Rietavas 5 35.5 46.0 27.0
15 Konstantinas Subačius, 2056 Telšiai 5 33.0 42.5 26.5
16 Algirdas Gadeikis, 1989 Kretinga 5 32.0 40.5 24.5
17 Justinas Kaubrys, 2024 Kretinga 5 30.5 39.5 22.5
18 Irena Grauslienė, 1940 Šilutė 5 28.0 37.0 23.5
19 Vitalijus Sosnovskis, 1649 Telšiai 5 23.5 29.0 17.0
20 Aleksandras Daščiora, 2046 Klaipėda 4.5 37.0 45.0 28.0
21 Saulius Pukinskas, 1900 Stalgėnai 4.5 35.5 45.5 24.5
22 Vytautas Svaravičius, 1991 Telšiai 4.5 34.0 42.5 25.5
23 Romas Šimanauskas, 1887 Šilutė 4.5 33.0 40.5 23.5
24 Odeta Ramšaitė, 1727 Lieplaukė 4.5 30.0 38.5 23.5
25 Juozas Kuklys, 1873 Kretinga 4.5 28.5 37.5 19.0
26 Aloyzas Paulauskis, 1800 Šateikiaii 4.5 23.5 31.0 14.0
27 Ramutis Būtė, 1916 Mažeikiai 4 33.0 42.0 20.0
28 Elena Baltrimienė, 1987 Klaipëda 4 32.5 40.5 22.0
29 Česlovas Beleckis, 1859 Telšiai 4 31.5 40.0 19.0
30 Antanas Vismantas, 1913 Šilutė 4 29.0 38.0 20.0
31 Tautvydas Ališauskas, 1858 Telšiai 4 27.0 33.5 17.0
32 Aleksas Bružinskas, 1965 Šilutė 3.5 28.5 35.5 16.0
33 Osvaldas Urbonas, 1705 Telšiai 3.5 28.5 35.0 18.5
34 Vytautas Sausdravas, 1800 Šateikiai 3.5 24.0 31.0 13.5
35 Juozas Petrošius, 1899 Šilutė 3 35.0 44.5 19.0
36 Audrius Mikuckis, 1800 Stalgėnai 3 28.5 35.5 15.5
37 Vytautas Žutautas, 1800 Stalgėnai 3 25.5 32.0 17.0
38 Irena Čiuželienė, 1774 Plungė 3 25.0 31.0 13.0
39 Romualdas Urniežius, 1819 Mažeikiai 2.5 27.5 33.5 12.5
40 Neringa Kačinauskienė, 1800 Kretinga 2 26.0 33.0 7.0
41 Romas Žideikis, 1800 Šateikiai 2 24.0 31.0 5.5
42 Adelė Bumblauskienė, 1800 Telšiai 1 22.5 29.5 5.5
Re: Šaškių turnyras Stalgėnai 2018
Posted:
Sun 2018 Oct 21, 22:19
by vitas67
Turnyro lentelė:
- Code: Select all
No Name Feder Intl Id Loc Club Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Saulius Gricius, MP2 1979 12 04 2240 Klaipėda 7 21:1 15:1 3:½ 11:1 2:½ 6:1 4:½ 7:1 5:½
2 Aleksejus Papulovas, MP2 1980 09 16 2262 Mažeikiai 7 30:1 5:½ 14:1 9:1 1:½ 7:1 20:1 3:½ 4:½
3 Benas Bagočius, MP3 1955 12 17 2105 Šilutė 6 25:1 27:1 1:½ 4:½ 5:½ 9:½ 10:1 2:½ 6:½
4 Modestas Klimas, MP3 1971 06 14 2106 Priekulė 6 35:1 17:1 9:½ 3:½ 10:1 20:0 1:½ 8:1 2:½
5 Algirdas Urbonas, MP4 1953 02 19 2043 Mažeikiai 6 40:1 2:½ 7:½ 12:1 3:½ 8:0 18:1 20:1 1:½
6 Domas Girčius, MP4 1949 09 19 2032 Šilutė 6 41:1 8:½ 20:½ 14:1 13:1 1:0 7:½ 9:1 3:½
7 Petras Lažauninkas, MP4 1959 07 08 2095 Kaišiadorys 5.5 23:1 11:½ 5:½ 16:1 15:1 2:0 6:½ 1:0 14:1
8 Romualdas Eičas, MP4 1940 09 19 2000 Tauragė 5.5 12:1 6:½ 16:½ 21:½ 11:½ 5:1 9:½ 4:0 22:1
9 Rimantas Pocius, MP4 1950 06 22 2059 Klaipėda 5.5 31:1 22:1 4:½ 2:0 23:1 3:½ 8:½ 6:0 21:1
10 Saulius Urbonas, MP4 1979 02 28 2089 Telšiai 5.5 0: 31:1 28:1 22:1 4:0 11:1 3:0 16:1 13:½
11 Antanas Varinauskas, MP4 1960 06 12 2046 Kretinga 5.5 26:1 7:½ 33:1 1:0 8:½ 10:0 35:1 21:½ 24:1
12 Petronėlė Kedienė, MP6 1945 05 09 1861 Telšiai 5.5 8:0 37:1 27:1 5:0 29:1 22:½ 28:½ 17:½ 20:1
13 Artūras Raudys, MP4 1968 06 21 2074 Telšiai 5.5 29:1 14:0 35:½ 33:1 6:0 23:½ 27:1 28:1 10:½
14 Jonas Inzelis, MP7 1978 11 02 1741 Rietavas 5 28:1 13:1 2:0 6:0 16:½ 32:1 22:½ 15:1 7:0
15 Konstantinas Subačius, MP4 1959 03 22 2056 Telšiai 5 39:1 1:0 25:1 30:1 7:0 18:½ 21:½ 14:0 23:1
16 Algirdas Gadeikis, MP5 1959 05 10 1989 Kretinga 5 38:½ 18:1 8:½ 7:0 14:½ 35:½ 30:1 10:0 29:1
17 Justinas Kaubrys, MP4 1953 12 15 2024 Kretinga 5 34:1 4:0 21:0 29:½ 36:1 24:½ 23:½ 12:½ 27:1
18 Irena Grauslienė, MP5 1933 02 08 1940 Šilutė 5 33:½ 16:0 38:1 35:½ 32:1 15:½ 5:0 29:½ 31:1
19 Vitalijus Sosnovskis, MP6 2005 05 04 1649 Telšiai 5 27:0 25:0 26:1 32:0 39:0 40:1 42:1 35:1 28:1
20 Aleksandras Daščiora, MP4 1961 02 19 2046 Klaipėda 4.5 42:½ 24:1 6:½ 23:½ 21:1 4:1 2:0 5:0 12:0
21 Saulius Pukinskas, MP4 1972 08 02 1900 Stalgėnai 4.5 1:0 26:1 17:1 8:½ 20:0 37:1 15:½ 11:½ 9:0
22 Vytautas Svaravičius, MP5 1936 12 27 1991 Telšiai 4.5 37:1 9:0 29:1 10:0 30:1 12:½ 14:½ 24:½ 8:0
23 Romas Šimanauskas, MP5 1957 03 17 1974 Šilutė 4.5 7:0 41:1 32:1 20:½ 9:0 13:½ 17:½ 30:1 15:0
24 Odeta Ramšaitė, MP5 2006 02 18 1727 Telšiai 4.5 32:1 20:0 30:0 27:1 35:½ 17:½ 25:1 22:½ 11:0
25 Juozas Kuklys, MP6 1959 04 23 1873 Kretinga 4.5 3:0 19:1 15:0 36:½ 34:1 28:0 24:0 38:1 33:1
26 Aloyzas Paulauskis, MP6 1959 02 25 1800 Šateikiaii 4.5 11:0 21:0 19:0 39:½ 41:1 36:0 40:1 34:1 35:1
27 Ramutis Būtė, MP5 1942 12 24 1916 Mažeikiai 4 19:1 3:0 12:0 24:0 33:1 31:1 13:0 37:1 17:0
28 Elena Baltrimienė, MP5 1942 12 03 1987 Klaipėda 4 14:0 39:1 10:0 31:1 37:½ 25:1 12:½ 13:0 19:0
29 Česlovas Beleckis, MP6 1942 11 03 1859 Telšiai 4 13:0 36:1 22:0 17:½ 12:0 38:1 33:1 18:½ 16:0
30 Antanas Vismantas, MP5 1937 11 14 1913 Šilutė 4 2:0 40:1 24:1 15:0 22:0 39:1 16:0 23:0 36:1
31 Tautvydas Ališauskas, MP6 2006 09 24 1858 Telšiai 4 9:0 10:0 42:1 28:0 40:1 27:0 32:1 36:1 18:0
32 Aleksas Bružinskas, MP5 1937 08 26 1965 Šilutė 3.5 24:0 38:1 23:0 19:1 18:0 14:0 31:0 41:½ 39:1
33 Osvaldas Urbonas, MP6 2006 07 13 1705 Telšiai 3.5 18:½ 42:1 11:0 13:0 27:0 34:1 29:0 40:1 25:0
34 Vytautas Sausdravas, MP6 1965 07 28 1800 Šateikiai 3.5 17:0 35:0 39:½ 38:1 25:0 33:0 41:1 26:0 37:1
35 Juozas Petrošius, MP6 1936 02 19 1899 Šilutė 3 4:0 34:1 13:½ 18:½ 24:½ 16:½ 11:0 19:0 26:0
36 Audrius Mikuckis, MP6 1978 08 16 1800 Stalgėnai 3 0: 29:0 41:1 25:½ 17:0 26:1 37:½ 31:0 30:0
37 Vytautas Žutautas, MP6 1961 05 06 1800 Stalgėnai 3 22:0 12:0 40:1 42:1 28:½ 21:0 36:½ 27:0 34:0
38 Irena Čiuželienė, MP7 1961 04 04 1774 Plungė 3 16:½ 32:0 18:0 34:0 42:1 29:0 39:1 25:0 41:½
39 Romualdas Urniežius, MP6 1951 12 21 1819 Mažeikiai 2.5 15:0 28:0 34:½ 26:½ 19:1 30:0 38:0 42:½ 32:0
40 Neringa Kačinauskienė, MP7 1966 08 27 1700 Kretinga 2 5:0 30:0 37:0 41:1 31:0 19:0 26:0 33:0 42:1
41 Romas Šideikis, MP7 1947 04 07 1700 Šateikiai 2 6:0 23:0 36:0 40:0 26:0 42:1 34:0 32:½ 38:½
42 Adelė Bumblauskienė, MP6 1948 11 15 1700 Telšiai 1 20:½ 33:0 31:0 37:0 38:0 41:0 19:0 39:½ 40:0
Re: Šaškių turnyras Stalgėnai 2018
Posted:
Tue 2019 Oct 08, 15:44
by telsiskis
Spalio 13 d. (sekmadienį) 10 val, Plungės rajone Stalgėnų kaime vyks šaškių turnyras STALGĖNAI 2019
1. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS
Plungės raj. Stalgėnų km. Mokyklos g. 1 ,Stalgėnų pagrindinė mokykla;
Varžybų pradžia 10,30 min, registracija 10 val.
2. VARŽYBŲ REGLAMENTAS
Varžybos vykdomos šveicariška sistema 9 turai, laiko kontrole 12min+3s arba 15 min. kiekvienam žaidėjui partijai sužaisti.
3.DALYVIAI IR APDOVANOJIMAI
Dalyvauti kviečiami visi norintys miestų, rajonų bei klubų šaškininkai.
Dalyviai galės pasivaišinti arbata.
Dalyviai bus apdovanoti 4 kategorijose (vyrai, moterys, vaikai, veteranai) medaliais bei nugalėtojo taure.
4. ORGANIZAVIMAS
Šaškių varžybas organizuoja Irena Čiuželienė, Stalgėnų seniūnija.
Informacija telefonu 8-624 42545
Registracija telefonu 8-684 22100
Re: Šaškių turnyras Stalgėnai 2018
Posted:
Mon 2019 Oct 14, 9:14
by telsiskis
[Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Aleksandras Daščiora, 7 36:½ 17:½ 31:1 13:½ 21:1 10:1 11:1 5:½ 4:1
2 Mindaugas Žilinskis, 6.5 32:1 25:1 12:½ 5:½ 4:½ 6:½ 3:½ 16:1 11:1
3 Petras Lažauninkas, 6.5 22:1 18:½ 19:1 4:½ 9:1 11:½ 2:½ 6:½ 13:1
4 Domas Girčius, 6 15:1 11:½ 14:1 3:½ 2:½ 8:½ 12:1 9:1 1:0
5 Jūras Ragauskis, 6 28:1 7:1 8:½ 2:½ 11:½ 12:½ 13:1 1:½ 6:½
6 Benediktas Bagočius, 6 35:½ 9:0 26:1 27:1 29:1 2:½ 8:1 3:½ 5:½
7 Vytautas Rakštys, 6 34:1 5:0 22:½ 19:1 8:0 16:½ 20:1 12:1 14:1
8 Rimantas Dinius, 5.5 38:1 21:1 5:½ 11:0 7:1 4:½ 6:0 24:½ 18:1
9 Antanas Varinauskas, 5.5 27:½ 6:1 10:1 16:½ 3:0 17:½ 15:1 4:0 24:1
10 Benediktas Pocius, 5.5 37:1 31:½ 9:0 32:1 17:½ 1:0 29:1 18:½ 16:1
11 Modestas Klimas, 5 23:1 4:½ 18:1 8:1 5:½ 3:½ 1:0 14:½ 2:0
12 Saulius Urbonas, 5 26:1 14:½ 2:½ 21:½ 31:1 5:½ 4:0 7:0 27:1
13 Artūras Raudys, 5 40:1 19:½ 27:½ 1:½ 16:½ 20:1 5:0 28:1 3:0
14 Justinas Kaubrys, 5 33:1 12:½ 4:0 20:0 19:1 21:1 27:1 11:½ 7:0
15 Tautvydas Ališauskas, 5 4:0 23:½ 38:1 18:½ 33:1 27:½ 9:0 17:½ 28:1
16 Algirdas Gadeikis, 4.5 31:0 37:1 24:1 9:½ 13:½ 7:½ 17:1 2:0 10:0
17 Irena Čiuželienė, 4.5 29:½ 1:½ 25:½ 22:1 10:½ 9:½ 16:0 15:½ 26:½
18 Deniušas Voitechas, 4.5 39:1 3:½ 11:0 15:½ 20:½ 29:½ 33:1 10:½ 8:0
19 Jonas Indzelis, 4.5 24:1 13:½ 3:0 7:0 14:0 38:1 25:½ 36:1 23:½
20 Odeta Ramšaitė, 4.5 21:0 38:½ 23:1 14:1 18:½ 13:0 7:0 35:1 22:½
21 Kęstutis Balskus, 4.5 20:1 8:0 36:1 12:½ 1:0 14:0 28:0 39:1 34:1
22 Ramutis Būtė, 4.5 3:0 39:1 7:½ 17:0 36:½ 31:1 24:0 32:1 20:½
23 Romualdas Ðimanauskas, 4.5 11:0 15:½ 20:0 36:½ 26:1 32:½ 31:1 27:½ 19:½
24 Algirdas Urbonas, 4.5 19:0 40:1 16:0 33:0 37:1 34:1 22:1 8:½ 9:0
25 Elena Baltrimienë, 4.5 30:1 2:0 17:½ 31:0 32:½ 36:½ 19:½ 34:½ 33:1
26 Stasys Þadeikis, 4.5 12:0 33:½ 6:0 38:½ 23:0 39:1 40:1 29:1 17:½
27 Dovydas Kotkovas, 4 9:½ 35:1 13:½ 6:0 28:1 15:½ 14:0 23:½ 12:0
28 Romualdas Šlepavičius, 4 5:0 34:½ 33:½ 37:1 27:0 30:1 21:1 13:0 15:0
29 Vincas Nefas, 4 17:½ 36:½ 32:½ 34:1 6:0 18:½ 10:0 26:0 37:1
30 Renaldas Daukųšas, 4 25:0 32:0 40:½ 39:1 35:½ 28:0 37:½ 31:½ 36:1
31 Ramutė Venckuvienė, 3.5 16:1 10:½ 1:0 25:1 12:0 22:0 23:0 30:½ 40:½
32 Valdimaras Ališauskas, 3.5 2:0 30:1 29:½ 10:0 25:½ 23:½ 36:½ 22:0 35:½
33 Osvaldas Urbonas, 3.5 14:0 26:½ 28:½ 24:1 15:0 35:1 18:0 37:½ 25:0
34 Aloyzas Paulauskas, 3.5 7:0 28:½ 35:1 29:0 38:½ 24:0 39:1 25:½ 21:0
35 Alfonsas Stasytis, 3.5 6:½ 27:0 34:0 40:1 30:½ 33:0 38:1 20:0 32:½
36 Romualdas Urniežius, 3 1:½ 29:½ 21:0 23:½ 22:½ 25:½ 32:½ 19:0 30:0
37 Petrutė Kedienė, 3 10:0 16:0 39:1 28:0 24:0 40:1 30:½ 33:½ 29:0
38 Regina Steponavičienė, 2.5 8:0 20:½ 15:0 26:½ 34:½ 19:0 35:0 40:½ 39:½
39 Zenonas Gedminas, 1.5 18:0 22:0 37:0 30:0 40:1 26:0 34:0 21:0 38:½
40 Juozas Kuklys, 1.5 13:0 24:0 30:½ 35:0 39:0 37:0 26:0 38:½ 31:½
][/b]