Programos šveicariskai sistemai

Moderator: aleksej

Re: Programos šveicariskai sistemai

Postby arunas05 » Fri 2017 Feb 24, 18:57

klausk-atsakysiu wrote:Patikslink, kas cia pateikta ?

čia Kanų turnyras . pirmą kartą matau tokį formatą. tai gal čia kokia nauja programa? reitingo pokytis labai spalvingas - Trofimovas minus tik 25 taškai. galėjo būti dar kokie 2 turai - būtų minus 70 :D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Programos šveicariskai sistemai

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2017 Feb 24, 20:43

Man irgi nematyta. Pradzioj pamaniau,kad gal cia ta mums zadetoji :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Programos šveicariskai sistemai

Postby vitas67 » Tue 2017 Aug 08, 23:12

FMJD tesėjo savo pažadą. Nemokamai galima parsisiūst naują teisėjavimo programą. Pirmiausia turėsite užpildyt anketą, tik tada galėsit parsisiūst demo versiją. Per 1-3 d. jum atsiūs aktyvavimo kodą.
Nuoroda į anketą: https:
//fmjd.org/forms/da/

Iš esmės tai pašlifuota ChessArbiter versija. Net jo failus atidaro be jokių problemų.
Lyginant su mano turėta versija, pataisyta lentelių kas su kuom žaidė nuoroda. Joje jau rodo ne startinį varžovo numerį, o jo užimamaą vietą(tas pat ir komandinėj versijoj)
Kolkas pastebėjau vienintelį pražiūrėjimą komandinėj versijoj - koficientus (Buholcą ir t.t.) skaičiuoja pagal mažus taškus.
Gal kiek nepatogumų išlieka reitingų skaičiavime (Vis tas papildomas dauginimas iš 5)
Šiaip tai man ji kiek spėjau panagrinėt, patiko. Kas domisi tikrai suras laiko ir noro pasidomėt
vitas67
 
Posts: 987
Joined: Tue 2010 Jan 05, 22:50

Re: Programos šveicariskai sistemai

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2017 Aug 18, 4:57

Informacija reitinginius turnyrus teisejaujantiems. Truputi paciupinejau ta nauja programa , tai bent kol kas viena buda radau kaip skaiciuot reitingus tik tarp reitinguotu zaideju. Tiems, kas neturi 1901 ir didesnio reitingo FMJD reitingu laukelyje irasyt 0 .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests