Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Moderator: aleksej

Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby jankis » Wed 2016 Jan 13, 20:24

Lygiai mėnuo iki 2016 m. Lietuvos vyrų "64" finalo.

Lietuvos vyrų paprastųjų /šiuolaikinių/ šaškių čempionatas. Aukščiausioji lyga
Varžybų vieta: Vilnius. Data: vasario 13-18 d.d. Pradžia - 12 val.
Ratų sistema: 2 partijų mikromačai, pagal „šiuolaikinių” šaškių debiutus - burtų traukimas. Laiko kontrolė: 45 min. + 30 sek. už kiekvieną ėjimą partijoje.
5 dalyviai patenka į 2017 m. finalą.
Dalyviai: 5-2015 m. čempionato nugalėtojai, 6-atrankinių turnyrų vykusių 2015 m. nugalėtojai; 1-2015 m. Jaunimo čempionato nugalėtojas. Viso 12 dalyvių.

Iš patekusių kol kas atsisakė tik vienas žaidėjas - tai Artūras Raudys, patekęs iš Telšių I lygos. VK sprendimu, jį keičia Mantas Sprainaitis. Visas dalyvių sąrašas:

1. A. Kybartas
2. A. Norvaišas
3. S. Smaidrys
4. A. Domčev
5. A. Plaksij
6. V. Aleknavičius
7. Ž. Lipkevičius
8. M. Sprainaitis
9. V. Žutautas
10. V. Karalius
11. T. Šveikauskis
12. D. Norkus
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby aleksej » Wed 2016 Jan 13, 21:14

Turiu pasiūlymą žaisti pagal Evgenijaus Kondračenko sudarytą naują traukiamų debiutų lentelę. Ji bus svarstoma IDF vasarį, bet turiu jausmą, kad bus priimta. Tai kam mums praradinėti metus, reikia nedelsiant ją "apdoroti".
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby jankis » Wed 2016 Jan 13, 21:21

O gal žinot kiek ji nauja? T.y. kiek maždaug procentaliai panaikinta debiutų ir kiek įvesta naujų?

Tai gal iki finalo spės apsvarstyt? Jei ne, tai manau tegu sprendžia dalyviai pagal kokią žaist... Bet manau kiek keistoka būtų žaist pagal nepatvirtintus.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby aleksej » Wed 2016 Jan 13, 22:44

Nieko nepanaikinta, tik daug-daug pridėta. Tame ir yra naujos lentelės esmė - praplėsti žaidžiamų debiutų ir pozicijų ratą. Nes sena lentelė galima sakyti "perkąsta".

Kiek ir keistoka žaisti pagal nepatvirtintą. Bet anksčiau nebijojom atrodyti keistai, kai visas pasaulis jau žaidė su burtais, o mes kalėm klasiką... Nieko gero ir žaisti pagal seną ir nuvažiuoti į Europos čempionatą lapkritį kur greičiausiai jau bus nauja (kvepia tuo). Mano galva "apšilti" Lietuvoje būtų visai neblogai.

Aš manau turi Lietuvos "64" vedantieji šaškininkai pasisakyti (prabalsuoti). Tai yra tie, kas atstovauja ir atstovaus Lietuvai pasaulinėje arenoje, tie, kam pagal tą lentelę greičiausiai teks žaisti. Lemti turi šitų šešių šaškininkų (Kybartas, Norvaišas, Smaidrys, Domčev, Aleknavičius, Norkus) nuomonė.

Aš - už naują.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby zoomz » Thu 2016 Jan 14, 14:02

Argumentai "turiu jausma" man neskamba rimtai. Be to sedejau, kai buvo aptarinejama ta lentele paskutiniame cempionate ir tas entuziazmas praktiskai tetrysko is kaip jis save vadina "saskiu romantiko". Daugelis skeptiskai paziurejo i si pasiulyma, kiti maste kad ijungt koki nauju 400 debiutu prie jau esamos lenteles, vienzo klausimas liko visiskai atviras. O ir kazka keisti likus menesiui iki varzybu yra neetiska zaideju atzvilgiu, gal kazkas ruosesi cempionatui ir is jo pasiruosimo padaryti snipsta, mano galva tai visiska nesammone.

Cia nera net ko svarstyti!! Keisti i kazkokia gandu lentele, kuri nei patvirtinta, nei ka, yra visiskas absurdas.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby aleksej » Thu 2016 Jan 14, 14:36

Kybartas už tai kad nieko neliesti (vadinsim paprastumui tai - už seną lentelę).

Laukiam kitų žaidėjų nuomonių.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby zoomz » Thu 2016 Jan 14, 16:52

Kybartas uz oficialiai pripazinta lentele, jei jums patogiau uz sena.
Norvaisas: pasakysiu tau jo nuomones labai labai paminkstinta varianta - jis uz sena lentele, jei nori isgirst orginalius zodzius pasiskambink.
As net manau cia diskusijos siais metais negali but, jei nors vienas zaidejas yra pries.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby aleksej » Thu 2016 Jan 14, 17:02

Diskusijos ir nėra, tiesiog norisi išgirsti nuomones. Būčiau labai dėkingas jei pasisakytų Sigitas, Vilius, ir Domantas (nes forume lankosi). Situacija "vienas pasiūlė - kiti nepritarė" yra visiškai darbinė ir gyvenimiška.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2016 Jan 14, 20:09

Siam momentui as zinoma buciau tik uz nauja lentele :) . Bet balsuot uz ja nebalsuociau, nes labai daug yra del ko,na nesazininga kitu atzvilgiu manyciau. Pirmas , tai 64 tuo skiriasi nuo kitu saskiu, kad ten nemaza dalis yra namu darbo ir pageidautina varzyboms pasiruosimas, o to menesio maza , na bent tiems, kurie ruosiasi joms. Antra , juk varzyboms jau dalyviai ruostis pradejo ne siandien ir kaip jiems pasakyt, kad aciu , jus si kart nepasiruoset :) Manau ir Norkus panasiai pasakytu, nes jis irgi ruosesi Peterburgui, kaip ir Andrius bei Arunas ir plius dar is ten sioki toki bagaza atsiveze manau. Ir atrodytume gal kitu akyse ne kaip, kad pravedem varzybas pagal neegziztuojancias lenteles, kurios gal niekad ir nebus priimtos.As nesu mates kas ten per tos pradzios ir nelabai net zinau kaip ta vertint. Bet gal geriau pradet eksperimenta nuo zemesnio turnyro, kad ir klubiniu. O gal kas nori suorganizuot turnyra su tom lentelem, na 6-8 dalyviu? As mielai suzaisciau.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby Vilius » Fri 2016 Jan 15, 18:57

As uz siuo metu oficialia/sena lentele. Jeigu iki finalo net ir butu patvirtinta nauja lentele manau, kad tiesiog nebegalima daryti tokiu pokyciu likus tik menesiui iki finalo
Vilius
 
Posts: 93
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:39

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby Zipaz » Fri 2016 Jan 15, 22:09

Aš už naująją lentelę
Zipaz
 
Posts: 82
Joined: Sat 2009 Dec 12, 17:55

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby aleksej » Fri 2016 Jan 15, 22:20

Ačiū visiems už nuomones. Aš asmeniškai prognozavau tokias nuomones: Andrius, Arūnas - "kategoriškai ne", Sigitas - "taip, bet ne :)", Vilius, Domantas - "taip". Gavosi, kad neatspėjau tik Viliaus :).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby Roma » Sun 2016 Jan 17, 13:44

Prašom visų finalo dalyvių parašyti -ar dalyvausit finale.O kam reikalinga nakvynė-tai prašom paskambint- (8687 43468) arba parašyti el. paštu-ramunelesi@gmail.com.Nakvynę reiktų užsakyti iš anksto- kelių vietų kambario reikia.Jeigu užsisakysit patys- prašom mane informuoti.
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2016 Jan 17, 15:51

aleksej wrote:Ačiū visiems už nuomones. Aš asmeniškai prognozavau tokias nuomones: Andrius, Arūnas - "kategoriškai ne", Sigitas - "taip, bet ne :)", Vilius, Domantas - "taip". Gavosi, kad neatspėjau tik Viliaus :).

Na negalima taip pries menesi siulyti :) Bet as sutikciau 100-langiu finale zaist spancireti saskemis :)) Idomu kas butu uz ir kas pries :) Nors cia palyginimas nelabai koks, taciau daugumoj sutiktu tie, kas turi maziau sansu 100 ir gal kas nors is perspektyvaus jaunimo, kuriems dar jura iki keliu :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby aleksej » Sun 2016 Jan 17, 15:59

Jei FMJD svarstys tokį pakeitimą - aš lengvai :). Bet man atrodo tai techniškai neįmanoma. Spancireti šaškės - tai žaidimas ant 8x10 lentos. Kaip tai suderinti su šimtalanginę 10x10 lenta?
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron