LMOF 1-4 klasių moksleivių komandinės šaškių varž.
Posted: Mon 2014 Apr 07, 20:49
Labas vakaras, tik šiandien gavau varžybų failiukus ir įkeliu varžybų lentelę:
- Code: Select all
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Centro prad. m-kla, Šiauliai 29.5 23:4.0 12:4.0 9:4.0 10:3.0 8:2.5 7:3.5 3:3.5 6:3.5 2:1.5
2 "Šaltinio" pagr. m-kla, Marijampolė 23.5 22:2.0 6:2.5 4:2.5 15:3.0 10:3.0 5:2.0 8:3.0 9:3.0 1:2.5
3 "Spindulio" pagr. m-kla, Vilnius 23.0 27:2.5 17:2.0 21:4.0 5:1.5 4:3.0 8:3.0 1:.5 13:4.0 6:2.5
4 Ginkūnų Zubovų m-kla, Šiaulių raj. 22.0 19:2.5 26:3.0 2:1.5 12:3.0 3:1.0 10:3.0 5:3.0 7:2.5 11:2.5
5 Kalvarijos gimn., 21.0 11:4.0 9:2.0 8:2.5 3:2.5 7:2.0 2:2.0 4:1.0 19:3.0 14:2.0
6 Tado Ivanausko progimn., Kaunas 21.0 8:2.0 2:1.5 16:2.0 26:3.0 28:4.0 13:3.5 9:3.0 1:.5 3:1.5
7 Garliavos Jonučių vid. m-, Kauno raj. 20.5 29:3.0 25:2.5 15:2.5 17:3.5 5:2.0 1:.5 19:3.0 4:1.5 9:2.0
8 Eržvilko gimn., Jurbarkas 20.0 6:2.0 22:4.0 5:1.5 20:4.0 1:1.5 3:1.0 2:1.0 14:2.0 16:3.0
9 "Vyturio" prad. m-kla, Mažeikiai 20.0 31:4.0 5:2.0 1:0.0 11:4.0 19:2.0 14:4.0 6:1.0 2:1.0 7:2.0
10 Pamario pagr. m-kla, Šilutės raj. 19.5 24:2.5 16:3.5 14:3.0 1:1.0 2:1.0 4:1.0 18:3.0 11:1.5 15:3.0
11 "Germanto" pagr. m-kla, Telšiai 19.5 5:0.0 31:4.0 13:2.5 9:0.0 20:3.0 22:3.0 27:3.0 10:2.5 4:1.5
12 Širvintų pagr. m-kla, 19.5 32:4.0 1:0.0 30:3.0 4:1.0 14:0.0 20:2.0 23:4.0 15:1.5 25:4.0
13 Saldutiškio pagr. m-kla, Utenos raj. 19.0 25:1.0 29:3.0 11:1.5 18:3.0 16:4.0 6:.5 15:3.0 3:0.0 19:3.0
14 "Aušros" pagr. m-kla, Kėdainiai 18.5 15:1.5 27:4.0 10:1.0 19:1.0 12:4.0 9:0.0 16:3.0 8:2.0 5:2.0
15 J.Vareikio progimn., Jonava 17.5 14:2.5 20:3.0 7:1.5 2:1.0 17:3.5 19:1.5 13:1.0 12:2.5 10:1.0
16 Griškabūdžio gimn., Šakių raj. 17.5 21:2.5 10:.5 6:2.0 30:3.5 13:0.0 17:3.0 14:1.0 27:4.0 8:1.0
17 Salantų gimn.,, Kretingos raj. 17.5 18:3.0 3:2.0 25:2.5 7:.5 15:.5 16:1.0 31:2.0 22:2.0 32:4.0
18 Dariaus ir Girėno progimn, Šilalė 17.5 17:1.0 21:1.0 29:3.0 13:1.0 23:1.5 32:4.0 10:1.0 25:2.0 26:3.0
19 Vilkaviškio pradinė m-kla, 17.0 4:1.5 30:2.0 23:3.0 14:3.0 9:2.0 15:2.5 7:1.0 5:1.0 13:1.0
20 Ariogalos gimn., Raseinių raj. 17.0 28:2.5 15:1.0 24:3.5 8:0.0 11:1.0 12:2.0 22:2.0 26:2.0 21:3.0
21 Zujūnų vid. m-kla, Vilniaus raj. 16.5 16:1.5 18:3.0 3:0.0 27:2.5 25:2.0 26:2.0 28:2.5 24:2.0 20:1.0
22 Mato Slančiausko progimn., Joniškis 16.0 2:2.0 8:0.0 27:1.0 32:2.0 31:4.0 11:1.0 20:2.0 17:2.0 24:2.0
23 Rožyno progimn., Panevėžys 16.0 1:0.0 32:3.0 19:1.0 24:2.0 18:2.5 28:2.5 12:0.0 29:2.5 30:2.5
24 "Šaltinio" progimn., Tauragė 16.0 10:1.5 28:2.0 20:.5 23:2.0 26:1.0 29:3.0 32:2.0 21:2.0 22:2.0
25 Dovilų pagr. m-kla, Klaipėdos raj. 15.5 13:3.0 7:1.5 17:1.5 28:1.5 21:2.0 27:1.5 26:2.5 18:2.0 12:0.0
26 Kaštonų pagr. m-kla, Biržai 15.5 30:2.5 4:1.0 28:1.5 6:1.0 24:3.0 21:2.0 25:1.5 20:2.0 18:1.0
27 m.d. "Buratinas", N. Akmenė 15.0 3:1.5 14:0.0 22:3.0 21:1.5 30:3.5 25:2.5 11:1.0 16:0.0 31:2.0
28 R. Pociūnėlių pagr. m-kla, Radviliškis 15.0 20:1.5 24:2.0 26:2.5 25:2.5 6:0.0 23:1.5 21:1.5 31:2.5 29:1.0
29 Vidsodžio pagr. m-kla, Kelmės raj. 15.0 7:1.0 13:1.0 18:1.0 31:1.0 32:4.0 24:1.0 30:1.5 23:1.5 28:3.0
30 "Santarvės" pradinė m-kla, Zarasai 14.5 26:1.5 19:2.0 12:1.0 16:.5 27:.5 31:2.5 29:2.5 32:2.5 23:1.5
31 Panemunės pagr. m-kla, Alytus 12.0 9:0.0 11:0.0 32:2.0 29:3.0 22:0.0 30:1.5 17:2.0 28:1.5 27:2.0
32 Dūkšto vid. m-kla, Ignalinos raj. 8.5 12:0.0 23:1.0 31:2.0 22:2.0 29:0.0 18:0.0 24:2.0 30:1.5 17:0.0